Burçlar: Günlük Burçlar

Günlük Burç Yorumu – 21 Temmuz 2014

Published by:

koç burcu

koç burcu

Koç Burçları

Bugün aşırı duygusallıktan uzak durmalı ve iş arkadaşlarınız ile gereksiz tartışmalardan kaçınmalısınız. Bugün sizi iş hayatınızda başarılı bir gün sizi bekliyor. Muhasebe ile ilgili bazı belgelerinizde şimdiden hazırlamanızda fayda var. Gelecekte ciddi problemlerin önüne geçmek için bugün masanıza gelen tüm sözleşmeleri çok dikkatli bir şekilde değerlendirmelisiniz. Koç burçları hızlı kararlar almaktan kaçınmalıdır.

Boğa burcu

Boğa burcu

Günlük Boğa burcu yorumu

Bugün size verilen tüm görevlerin üstesinden başarıyla geleceksiniz ve üstlerinizin takdirini kazanacaksınız. Geleceğe yönelik planlarınızı bugün için arkadaşlarınız ve yakınlarınız ile paylaşmaktan kaçınmalısınız. Bugün iş çıkışında kendinize daha fazla zaman ayırmalısınız.

 

 

İkizler Burcu

İkizler Burcu

İkizler Burcu – Günlük Burç yorumu

Bugün sabah saatlerinde iyi olarak yorumladığınız ve almak istediğiniz kararlar düşündüğünüz kadar da iyi olmayabilir. Önemli konularda kararlar almadan önce çok iyi düşünmenizde fayda var. Yapacaklarınızı belli bir seviyeye ulaştırmadan kimse ile paylaşmayın. Partneriniz ile ilişkinizde O’na daha fazla değer vermelisiniz. Kendini uzun zamandır çok yalnız hissediyor.

 

burçlar

yengeç burçlar

Yengeç Burcu

Ekonomik olarak iyi durumda iseniz sizden yardım bekleyen bir arkadaşınıza yardım edebilirsiniz. Uzun seyahatlerden bugün kaçınmanızda yarar var. İşiniz hakkında almanız gereken kararları bugün almayın erteleyin. Her zaman kinden daha çok tatil yapmak istiyorsunuz. Hayatınızda bazı şeyleri artık yoluna koymak istiyorsunuz. Fakat tereddütleriniz var. Zaman problemlerinize çözüm üretmenizde size yardım edecektir. Bugün yengeç burçları ve yükseleni yengeç olanlar duygusallıktan tamamen arınmalıdırlar.

 

aslan burcu

aslan burcu

Aslan Günlük burç yorumu

İş yerinizde sürekli önemli görevleri erteleyip duruyorsunuz ( sizden kaynaklanan yada sizinle alakası olmayan nedenlerden dolayı). Fakat bugün  şehir dışındaki işlerinizi ertelemeniz de fayda var. Profesyonel anlamda sizi şaşırtabilecek önemli geri dönüşler bugün gerçekleşebilir. Geç saatlere kadar çalışmanız, iş arkadaşlarınız ile finansal anlamda ki farklılıklarınız moralinizi bozmasın yakında hak ettiğinizi alacaksınız.

 

başak burcu

başak burcu

Başak Burçları Günlük burç yorumu

Bugün güzel haberler başak burçları ve yükselen burcu başak olanları bekliyor. Aile içindeki problemlerinizi büyütmenize o kadar gerek yok. Zamanla bunların üstesinden geleceksiniz. Uzun zamandır ertelediğiniz sağlık kontrollerini bu hafta yaptırmanızda fayda var.

 

 

terazi burcu

terazi burcu

Terazi Burcu

Beklenmeyen gelişmeler çok iyi olduğunuz alanlarda sizi sıkıntıya sokabilir. Yeni bağlantılar kurmaktan geri adım atmayın çünkü bugün tanışacağınız kişiler hayatınızda önemli rol oynayacaklar. Yoğun bir gün sizi bekliyor. Sorumluluk almaktan kaçınmayın zor olanı başaracak kapasiteniz var.

 

 

Günlük akrep burcu

Günlük akrep burcu

Akrep günlük burç yorumu

Aile içindeki problemleri çözmeniz için seyahat etmeniz gerekiyor fakat önemli kararları bugün almaktan kaçının ve erteleyin. Partneriniz ile özel bir konu hakkında fikir alışverişi yapacaksınız. Bugün daha çok alttan alan taraf siz olmalısınız. Kendini işini kurmak isteyen akrep burçları ve yükselen burcu akrep olanlar için bugün güzel bir gün. Gelecek için güzel bir.

 

yay burcu burçlar

yay burcu burçlar

Yay Burcu Yorumu

İş hayatınızda yüselmek için her yol mübah değildir. Karakter sahibisiniz fakat bazen “neden” sorusunu kendinize çok soruyorsunuz ve bundan vazgeçmelisiniz. Ekonomik yatırımlardan bugün için kaçınmalısınız. Bugün yoğun bir gün sizi bekliyor fakat üstesinden azminiz ile geleceksiniz. Daha sonraki günlere iş sarkıtmamanızda fayda var. Uzun zamandır görmediğiniz bir arkadaşınızdan haber alacaksınız.

 

Oğlak burcu

Oğlak burcu

Oğlak günlük burç yorumu

İkili ilişkilerinizde daha çok tolerans göstermeniz gereken bir gün. Sabır ve tolerans bugün oğlak burçları için anahtar iki kelime. İş arkadaşlarınız ile söz dalaşmalarınız moralinizi bozabilir hatta iş hayatınızı etkileyecek önemli kararlar almanıza neden olabilir. Bu yüzden gereksiz tartışmalardan kaçınmalısınız. Duymazdan gelin!

Uzun zamandır güzel bir tatil yapmadınız ve aklınızda tatil var. Planlı olarak yapacağınız tatil sizi ekonomik olarak zor duruma sokmayacaktır.

 

kova burcu

kova burcu

Kova Burçları günlük burç yorumu

Ekonomik anlamda yeni kararlar almak isteyeceksiniz. Geçmişte yol açtığınız finansal kayıplardan hala kendinizi sorumlu tutuyorsunuz ve bir an önce bu kayıpları telafi etmek istiyorsunuz fakat bugün bu kararı vermeyin. Sonuç yine hüsran olabilir. İşinizde başarılı bir gün sizi bekliyor. Bugün partnerinizden güzel bir haber alacaksınız.

 

Balık Burcu Burç yorumu

Balık Burcu Burç yorumu

Balık Burcu Günlük burç yorumu

İş arkadaşlarınızın fikirlerini görmezden gelmeyin. Onları dikkatli dinleyin çünkü işinize yarayacak güzel fikirler var. Akrabalarınıza finansal açıdan sizi zor durumda bırakabilecek sözler vermeyin. Daha sonra aranız açılabilir. Çok çalışıyorsunuz fakat hak ettiğinizi alamadığınızı düşünüyorsunuz ve aşırı duygusalsınız. Yakınlarınız ile duygularınızı paylaşmanızda fayda var.