Burçlar: ikizler

İkizler burcunun özellikleri ve karakter yapıları: İkizler burcu insanları son derece çalışkandırlar. İkizler burçları iletişim sektöründe başarılıdırlar. Kendilerini çok iyi ifade ederler. İkizler, edindikleri bilgileri bir an önce arkadaş çevresiyle paylaşmaya can atarlar. Girdikleri ortamlara çok kolay uyum sağlarlar. İkizler burcu kişiler, etrafı meraklı bakışlarla gözden geçirmeleri, ellerini ve yüz mimiklerini başarılı bir şekilde kullanılmasından ayırt edilebilir. Çabuk sinirlenirler ve yorulurlar. İkizler burçları için en sosyal ve becerikli burçlardan biridir diyebiliriz. Alt kısımda sizler için özenle derlediğimiz günlük ikizler burcu yorumlarını okuyabilirsiniz.

İkizler burcu Günlük Burç Yorumu (23-04-2018)

Published by:

İkizler burcu Günlük Burç Yorumu (23-04-2018)

Günlük İkizler burcu yorumu – Burçlar Habertürk

Bazı konuları gözden geçirmek için uygun bir gün olacak. Yakın çevrenizle olan bağlantılarınız yüksek olabilir. Özel hayatınızda bazı tartışmalarınız varsa bugün onları düzeltmek için gereken enerjiyi bulacaksınız.Haftaya Ay Aslan burcundayken keyfi konulara, aşk hayatımıza odaklanarak giriş yapıyoruz. Salı günü Venüs İkizler burcuna geçecek, ilişkilerde özgür, iletişimci, meraklı zamanlar başlıyor. Çarşamba günü fikirsel olarak negatif etkiler altında olabiliriz. Olayları fazlasıyla kritize edebiliriz. Bu hafta enerjimizi doğru ve düzgün kullanmaya çalışalım yoksa fazla yoğun enerji üzerimizde sıkıntı yaratabilir. Olur olmadık durumları kendimize çekebiliriz.

Günlük İkizler burcu yorumu Burçlar – Mynet

Sevgili İkizler yeni haftaya, saat 00:46 Aslan burcunda oluşan ilkdördün, etkisinde başlarken, geçmişle alakalı bir konuda yaşadığınız olumsuz duyguları bugün kulak arkası yapabilecek güce sahipsiniz. Tutkularınız gayet güçlü olduğundan, her anın keyfini çıkarmaktan yanasınız. Hızlı düşünebilir ve hızlı kararlar verebilirsiniz. İlkdördün, duyarlılığı yükselteceğinden, insanlara elinizden geldiğince destek verebilirsiniz. Her anın kıymetini bilerek ve geçmişte olan birtakım sorunları düşünmeyerek kendinizi mutlu etmeye çalışabilirsiniz.Saat 08:32 Ay-Merkür görünümü, iç dünyanızda her şeyi mükemmel ve kusursuz görmek ihtiyacınız özellikle ailenizle alakalı konularda ön planda olmaya devam ediyor. Yakın çevreniz, girişimleriniz, eğitim hayatınız, iletişim, haberleşme, yolculuklar gibi konularda bugün, hızlı bir şekilde hareket etmek, başarılı adımlar atmak ve bireysel olarak güçlü görünmek ihtiyacı duyabilirsiniz.Saat 14:50 Ay-Kuzey düğüm kavuşumu, güven duygunuzu yükselticidir. Etrafınızda güzellik, zenginlik, konfor ararsınız. Gelişimi önemsersiniz. Kendinize yeni bir düzen, keyifli bir ortam, kaliteli bir hayat hazırlamak adına planlar yaparsınız.Atatürkümüzün ülkemiz ve tüm dünya çocuklarına armağanı olan, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramımızı en içten dileklerimle kutluyorum. Kalben sevgilerimle,

Günlük İkizler burcu yorumu – Burçlar Milliyet Gazetesi

Ticari faaliyetlerinizde daha fazla özen göstermeniz gerekebilir. Uğraştığınız işlerde kendinizi daha fazla göstermek isteyebilirsiniz. İlerleyen saatlerde hareketlenmeler olabilir. Olası tartışmalardan kaçının. Yakın çevrenizle ilgili konular gündeminizi oluşturabilir. İletişimde olduğunuz kişilerle ilişkilerinizi sağlamlaştıracağınız zamanlar var.

Günlük İkizler burcu yorumu – Burçlar Vatan Gazetesi

Günlük İkizler burcu yorumu – Mahmure

Yakın çevre arkadaşlarınızla çok yönlü konuşmalar yapacağınız, onların fikirlerine itibar edeceğiniz bir gün yaşayabilirsiniz. Finansal konularda ise önünüze engel koyan durumlara karşı daha tedbirli davranmalısınız.

İkizler burcu Günlük Burç Yorumu (22-04-2018)

Published by:

İkizler burcu Günlük Burç Yorumu (22-04-2018)

Günlük İkizler burcu yorumu – Burçlar Habertürk

Bu pazar maddi konulara odaklanabilirsiniz.Yaptığınız işlerde sahip olduklarınızın değerini bileceksiniz. Karşınıza gelecek koşullarla bugün rahat başedeceksiniz. Ortak parasal konularda yapılması gereken konuları, olayları gözden geçireceğiniz bir dönem başlıyor.Bu pazar, Plüton gezegeni gerilemeye başlıyor. Güç kazandığımız, değiştiğimiz ve bizi dönüştüren olayların ardındaki sebepleri bulmak ve farketmek anlamında içsel yolculuğumuzu başlatacağımız bir dönem olacak. Bu pazar akşam saatlerine kadar önemli işlerle uğraşmak yerine daha keyfe yönelik ortamlarda bulunmaya özen gösterelim.

Günlük İkizler burcu yorumu Burçlar – Mynet

Sevgili İkizler Pazar günümüz yoğun enerjilerle dolu. İlki, saat 01:36 Ay-Mars karşıtlığı, ilişkilerde biraz gerilim yaratabilir. Siz kendinizi ifade etmekten yanasınız, ancak karşı taraf da aynı şekilde hedefine uygun hareket etmekten yanadır. Anlaşmazlığın önüne geçmek için, ortayı bulmak en doğrusudur.Saat 03:56 Ay-Jüpiter görünümü, kaliteli ve uzun vadeli olan her şeyi kıymetli buluyoruz. Bu aşk hayatımızda da parasal konularda da hiç değişmiyor. Güzelliğimize, rahatımıza gayet düşkünüz.Saat 05:21 Ay-Pluto karşıtlığı maddi konularda tasarruf, yatırıma yönelmenizi, derinlikli düşünmeyi sağlar.Saat 15:40 Ay-Venüs görünümü, çıkarlarımız konusunda hassas davranabileceğimizin işaretçisi olarak öne çıkıyor. Kendi isteklerimize, duygularımıza, kazancınıza fazlasıyla önem verebiliriz. Çünkü güven içinde yaşamaktan yanayız. Böyle düşündüğümüz için doğal olarak hem maddi hem aşk hem de ilişki konularında arzularımızı susturmak pek mümkün gözükmüyor.Saat 15:58-20:09 arasında Ay-Boşlukta ilerleyecek. Maddi konularda sağlamlığı, güvenilirliği mutlaka önde tutmalıyız. Şuraya para yatırayım, buna borç vereyim, şu istediğimiz alayım diye düşünmek yerine iyice düşünmekte yarar var. Eğer ev satın almayı, kiralamayı düşünüyorsanız saat 20:09 sonrasını tercih ediniz. Sevdiklerinizi çemberiniz içinde tutmak istersiniz. Çocuklarınıza, değerlerinize fazlasıyla düşkün olursunuz.Saat 20:09 Ay-Aslan burcunda ilerleyecek. Olayları her iki yönüyle de görebilme özelliğiniz, kararlarınızı verirken size yardımcı olabilir. Ayrıca pozitif düşünmek gayet kolaydır.Pazar günümüz sevindirici gelişmeler işaret olsun. Kalben huzur dileklerimle,

Günlük İkizler burcu yorumu – Burçlar Milliyet Gazetesi

Gün içerisinde becerilerinizi daha iyi kullanabileceğiniz imkanlar var. Ancak bütçeniz üzerinde daha fazla düşünebilirsiniz.

Günlük İkizler burcu yorumu – Burçlar Vatan Gazetesi

Günlük İkizler burcu yorumu – Mahmure

Duygusal anlamda kendinizi biraz kontrolsüz ve darmadağın hissedebilirsiniz. Zihninizi toplamakta zorlanabilir bir konuya odaklanmakta güçlük yaşayabilirsiniz. Ancak bu duyguları kontrol etmeye başladığınız andan itibaren ilişkilerinizde yakaladığınız denge sayesinde sağlıklı kararlar verebileceksiniz. Özellikle bu gibi durumlarda büyük kararlar almaktan çekinmelisiniz.

İkizler burcu Günlük Burç Yorumu (19-04-2018)

Published by:

İkizler burcu Günlük Burç Yorumu (19-04-2018)

Günlük İkizler burcu yorumu – Burçlar Habertürk

Olaylara ve kişilere karşı mesafeli yaklaşmanız gereken bir dönem içindesiniz. Duygusal hayatınızdaki ilişkilerde durumları toparlayıcı yaklaşımlar kazandırabilir. Biraz daha eğlenceli yönlerinizi ve tarzınızı ön plana çıkartın.Bugün eve yarın öğleden sonra 16.26’ya kadar Ay, İkizler burcunda olacak. Omuzlarımız, kollarımız, ellerimiz ve ciğerlerimiz hassas olacağından romatizma problemi olanlar dikkat etmeli ve problemli bölgeyi rüzgardan korumalıdırlar. Beslenmede yağ günleri olduğundan, bedenimiz bugünlerde yağlı yiyecekler tüketme ihtiyacı hissedebilir. Yeni insanlarla tanışmak ve bağlantı kurmak için harika günler. Kararsızlıklara dikkat edelim.

Günlük İkizler burcu yorumu Burçlar – Mynet

Sevgili İkizler Perşembe günümüz saat 09:49 Ay-Kuzey düğüm görünüm etkisinde başlıyor. Bildiklerimizi başkalarıyla paylaşım yönünde etkilidir. Yeni bir şeyler öğrenmek, gidip yerinde görmek isteriz.Saat 17:11 Ay-Neptün görünümü, bir planı, bir düşünceyi, bir eylemi ortaya koymak isterken, önyargılı olmamamız gerektiğini işaret ediyor. Hayale kapılmayalım. Kabul edilebilir veya edilmeyecek taraflarını iyice düşünelim.Arzuladığınız değişimin bir an önce gerçekleşmesi dileğimle,

Günlük İkizler burcu yorumu – Burçlar Milliyet Gazetesi

Eğitimle ilgili planlarınızda aksaklıklar olabilir. Eşinizle ilgili konularda hassas olabilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konular mücadele gerektirebilir. Bugün kişisel hassasiyet içinde olduğunuz konularla ilgilenebilirsiniz. Bazı konulara yön kazandırmak isteyebilirsiniz. Bunun için sorumluluklar almanız gerekebilir. Sağlığınızla ilgili konuları göz ardı etmeyin.

Günlük İkizler burcu yorumu – Burçlar Vatan Gazetesi

Günlük İkizler burcu yorumu – Mahmure

Düşünmeden konuşmak, nişan almadan ateş etmeye benzer. Bu yüzden iki düşün bir söyle. Fakat her düşündüğünü her yerde söyleme. Dostunla, düşmanını ayırmayı çok iyi bil. Herkesi kendin gibi sanma. Evet çok merhametlisin ve çok iyi kalplisin. Unutma bu dünyada bunu kötü yönde kullanacak insanlar da olacaktır. Bu nedenle herkese aynı değeri verme.

İkizler burcu Günlük Burç Yorumu (17-04-2018)

Published by:

İkizler burcu Günlük Burç Yorumu (17-04-2018)

Günlük İkizler burcu yorumu – Burçlar Habertürk

Ortak parasal işlerinizdeki değişimlerin, dönüşümlerin size değişik bir yol açtığını görebilirsiniz. Maneviyatınızın yüksek olması sıkıntılarınızı kolay aşmanızı sağlayabilir. İş hayatınızda güzel haberler alabilir, günlük işlerinizde abartılı davranabilirsiniz.Bugün oluşan Venüs – Plüton olumlu açısıyla ilişkilerimizde otoritelerden ve güçlü insanlardan destekler görebiliriz. Venüs – Jüpiter karşıtlığıyla önemli şanslar ve fırsatlar karşımıza gelebilir. Abartıdan ve aşırı iyimserlikten uzak durarak, beklentimizi yükseltmeden ilerlemeye çalışmalıyız. İlişkilerden ve parasal konulardan yana şansımız yüksek olabilir.

Günlük İkizler burcu yorumu Burçlar – Mynet

Sevgili İkizler saat 07:16 Ay-Kuzey düğüm görünümü, dışarıdan elimizi eteğimizi çekip, kendi dünyamızda huzuru yakalamaya çalışıyoruz. Ancak şartlar, insanlar, ortamlar, zorunluluklar rahat vermeyebilir. İlla birileri veya bir şeylerle ilgilenmek zorunda kalabiliriz.Saat 10:00 Venüs-Jüpiter karşıtlığı, bütün ilişkilerimizde güven unsurunu gözetmenin önemini vurguluyor. Dedikodular, kötü niyetli insanlar, arkadan dolap çevirenlerden uzak durmak istiyoruz. Bedenimize, ruhumuza iyi gelecek ne varsa ona yöneliyoruz. Maddi-manevi değerlerimizi önemsiyoruz. Kazançlı çıkmanın yollarını arıyoruz. Bu görünüm, her anlamda huzur, güven, garanti olgularına verilen kıymeti yükseltiyor. Bazı insanlarla yolların ayrılması, bazılarıyla el sıkışılması mümkün. Birilerini idare edeceğim diye kendimizden ödün vermek niyetinde değiliz.17 Nisan-5 Temmuz arasında kısa bir süre Koç burcunda ilerleyecek Chiron, toplumsal yaşamdaki rolümüz ile gerçek kimliğimiz arasındaki perdeyi ortadan kaldıran, bize kim olduğumuzu ve gücümüzün sınırlarını öğreten bir rehber gibidir. Bize sorumlulukları hatırlatır. Zayıflığımızın aslında insana özgü yaradılış özelliği olduğunu gösterir. Ben diyerek kendimizi merkeze koymak yerine, bütünün içindeki yerimizin farkına vardığımızda hem diğerlerini hem de kendimizi şifalandırmış oluruz.Saat 14:28 Ay-Neptün görünümü, iç dünyamızda huzuru ve güzellikleri hissetmekten yana olduğumuzu gösteriyor. İnancınızı yükseltici ve hayallerinizi besleyici bu enerjiyle kendimizi yaratıcı biçimde ortaya koyabiliriz. Evrensel birlik ve beraberlik ruhunu yüreğimizde hissedebiliriz.Saat 16:04 Venüs-Pluto görünümü, ilişkilerde kadersel dönüşümlerin bir hayli etkili olduğunu gösteriyor. Kişi böyle bir durumda, gücünü ve beraberliğini, aşka olan inancını kaybetmekten yana değil. Ne olursa olsun kendine doğru ve kalıcı bir yön çizmek istiyor. Ancak elde olmayan durumlar nedeniyle ilişkisinin çıkmaza gireceğinden endişe duyabilir. İnandığı aşkın elinde esir olmak hoşuna gidebilir. Onu öylesine korur ki, kem gözler zarar versin istemez.Saat 16:49 Ay-Mars görünümü, sorunları aşabilmenin, dayanıklı olmamız, sabırlı davranmamızla mümkün olacağını işaret ediyor.Saat 23:41 Ay-Jüpiter karşıtlığı, huzurumuzu kaçıran mecburiyetlerin işaretçisidir. Biz de buna pek gelemeyiz. Başkaları çıkarlarını düşünürken, işlerinin halledilmesini beklerken, bizi önemsemeleri halinde canımız sıkılır. İçe atarız ama daha fazla üzerimize gelinirse tepkimizi gösteririz.Sizi mutlu edici haberler almanız dileğimle,

Günlük İkizler burcu yorumu – Burçlar Milliyet Gazetesi

Somutlaştırmak istediğiniz konularla ilgili eğleme geçebilirsiniz. Bazı konulara yenilik getirebilirsiniz. Sorumlu olduğunuz işlere yön verebilirsiniz. Gün içinde geleceğinizle ilgili planlar yapabilirsiniz. İlişkilerinizi sorgulayabilirsiniz. Bilemediğiniz konularla ilgili gizli kalan olaylar ortaya çıkabilir. Kendi iç dünyanıza çekilebilirsiniz

Günlük İkizler burcu yorumu – Burçlar Vatan Gazetesi

Günlük İkizler burcu yorumu – Mahmure

Sorunlarına bakış açındaki eksikliği bilmen, kendini tamamlaman için atacağın en büyük adım olacaktır. Çünkü yaşamındaki en büyük darbeyi buradan alıyorsun. Hataların en büyüğü hata yaptığının farkına bile varmamaktır. Bu nedenle başkalarının söylediklerine biraz fazla dikkat et. Mutlaka bir doğruluk payı bulacaksın.

İkizler burcu Günlük Burç Yorumu (14-04-2018)

Published by:

İkizler burcu Günlük Burç Yorumu (14-04-2018)

Günlük İkizler burcu yorumu – Burçlar Habertürk

İş veya para alanlarınızda işler tam da istediğiniz gibi ilerleyebilir. Hayatın sizi dönüştürdüğünü ve bu değişimlerin iş kollarınıza olumlu yansıdığını görebilirsiniz. Diğer insanlara işle ilgili konularda göstereceğiniz yardımlar herkesin hoşuna gidebilir.Bugün gökyüzünde oluşan Mars – Neptün olumlu açısıyla oldukça yaratıcı ve sanatsal etkilerle hareket edebiliriz. Başkalarını düşünerek adımlar atacak, faydalı enerjilerle dolu olacağız. Diğer yandan bir hafta boyunca etkili olacak olan Jüpiter – Plüton olumlu açısıyla kendi şansımızı ve gücümüzü etkin bir şekilde ortaya koyabiliriz.

Günlük İkizler burcu yorumu Burçlar – Mynet

Sevgili İkizler saat 06:26 Ay-Koç burcunda seyrine başlıyor. Gücünüzü herkesin yararına olacak şekilde ortaya koyabilirsiniz. Bir yerde haksızlık mı var. Hemen müdahalede bulunur, savaşırsınız. Herkesin sizin gibi bir dosta, arkadaşa ihtiyacı olduğunu düşünürsünüz. Bu saatlerde sizi aktif olarak her yerde görebiliriz.Saat 12:59 Jüpiter-Pluto görünümü, mevcut durumunuzu olumlu yönde analiz etmenizi sağladı gibi, güçlü konumda bulunan kişilerden destek görmenizde etkin bir kuvvettir. Bu bir gelişimdir, fırsattır. Yeteneğinizi bir işte göstermenizi, bundan maddi olanaklar elde etmenizi sağlayıcıdır. Birileri size yol gösterir, sıkıntılarınızı giderir, olanaklar sunabilir. Finansal bir ortaklık kurulabilir. Miras, yatırım, hukukla ilgili bir mesele olumlu yönde sonuçlanır. Bir sağlık probleminiz şifa bulur. Bir proje teklifi gelebilir. Performansınız yükselir. Daha sağlıklı, kendinizden emin şekilde ilerlersiniz.Saat 15:12 Ay-Merkür kavuşumu, aktif bir iletişimin simgesidir. Yakın bulduğunuz arkadaşlarınızla konuşabilirsiniz.Saat 20:27 Mars-Neptün görünümü, parasal konularda ciddi düşünmenizi sağlıyor. Çünkü iş hayatı kurtlar sofrası gibi. Her an, birileri önümüze set çeker, yolumuza taş koyar diye endişeleniyoruz. Bu görünüm, atını sağlam kazığa bağla diyor. Hesabını bil, iyi niyetinin sınırı olsun, çıkarlarını da gözetmeyi ihmal etme diyerek bize akıl veriyor.Saat 23:00 Ay-Satürn görünüm etkisinde parasal sıkışıklığa çözüm bulmaya çalışırız. Bir şeyleri halledebilmek, ilerlemek için mücadele veririz.Keyifli bir Cumartesi geçirmeniz dileğimle,

Günlük İkizler burcu yorumu – Burçlar Milliyet Gazetesi

Yeniay öncesinde hem bitişler hem de başlangıçlar dikkat çekiyor. Bugün arkadaşlıklar ve sosyal açıdan önemli bir gün olabilir. Planlarınızı da gözden geçirebilirsiniz.

Günlük İkizler burcu yorumu – Burçlar Vatan Gazetesi

Bugün güçlü arzular içindesiniz. Hisleriniz tavan yapıyor. Çevrenizdeki kişilere yardım etmekten keyif alacağınız bir gün. Organize planlar yaparken, size fikir vermek isteyen insanları göz ardı etmemelisiniz. Dikkatli olun.

Günlük İkizler burcu yorumu – Mahmure

Arka planda özel ilişkilerinizi daha düzenli ve istikrarlı hale getirmek için bir hazırlık aşamasına girişebilirsiniz. Ancak bunu kendi içinizde yaşamak hiç kimseye söylemek peşinde olmayabilirsiniz. İlişkilerde gizli kaçamak yaşamak isteyenler için gayet riskli durumlar devrede. Eğer her şeye rağmen böyle bir şeye yine de başlamak istiyorsanız getirilerini de hesaba katmalısınız.

İkizler burcu Günlük Burç Yorumu (14-04-2018)

Published by:

İkizler burcu Günlük Burç Yorumu (14-04-2018)

Günlük İkizler burcu yorumu – Burçlar Habertürk

İş veya para alanlarınızda işler tam da istediğiniz gibi ilerleyebilir. Hayatın sizi dönüştürdüğünü ve bu değişimlerin iş kollarınıza olumlu yansıdığını görebilirsiniz. Diğer insanlara işle ilgili konularda göstereceğiniz yardımlar herkesin hoşuna gidebilir.Bugün gökyüzünde oluşan Mars – Neptün olumlu açısıyla oldukça yaratıcı ve sanatsal etkilerle hareket edebiliriz. Başkalarını düşünerek adımlar atacak, faydalı enerjilerle dolu olacağız. Diğer yandan bir hafta boyunca etkili olacak olan Jüpiter – Plüton olumlu açısıyla kendi şansımızı ve gücümüzü etkin bir şekilde ortaya koyabiliriz.

Günlük İkizler burcu yorumu Burçlar – Mynet

Sevgili İkizler saat 06:26 Ay-Koç burcunda seyrine başlıyor. Gücünüzü herkesin yararına olacak şekilde ortaya koyabilirsiniz. Bir yerde haksızlık mı var. Hemen müdahalede bulunur, savaşırsınız. Herkesin sizin gibi bir dosta, arkadaşa ihtiyacı olduğunu düşünürsünüz. Bu saatlerde sizi aktif olarak her yerde görebiliriz.Saat 12:59 Jüpiter-Pluto görünümü, mevcut durumunuzu olumlu yönde analiz etmenizi sağladı gibi, güçlü konumda bulunan kişilerden destek görmenizde etkin bir kuvvettir. Bu bir gelişimdir, fırsattır. Yeteneğinizi bir işte göstermenizi, bundan maddi olanaklar elde etmenizi sağlayıcıdır. Birileri size yol gösterir, sıkıntılarınızı giderir, olanaklar sunabilir. Finansal bir ortaklık kurulabilir. Miras, yatırım, hukukla ilgili bir mesele olumlu yönde sonuçlanır. Bir sağlık probleminiz şifa bulur. Bir proje teklifi gelebilir. Performansınız yükselir. Daha sağlıklı, kendinizden emin şekilde ilerlersiniz.Saat 15:12 Ay-Merkür kavuşumu, aktif bir iletişimin simgesidir. Yakın bulduğunuz arkadaşlarınızla konuşabilirsiniz.Saat 20:27 Mars-Neptün görünümü, parasal konularda ciddi düşünmenizi sağlıyor. Çünkü iş hayatı kurtlar sofrası gibi. Her an, birileri önümüze set çeker, yolumuza taş koyar diye endişeleniyoruz. Bu görünüm, atını sağlam kazığa bağla diyor. Hesabını bil, iyi niyetinin sınırı olsun, çıkarlarını da gözetmeyi ihmal etme diyerek bize akıl veriyor.Saat 23:00 Ay-Satürn görünüm etkisinde parasal sıkışıklığa çözüm bulmaya çalışırız. Bir şeyleri halledebilmek, ilerlemek için mücadele veririz.Keyifli bir Cumartesi geçirmeniz dileğimle,

Günlük İkizler burcu yorumu – Burçlar Milliyet Gazetesi

Yeniay öncesinde hem bitişler hem de başlangıçlar dikkat çekiyor. Bugün arkadaşlıklar ve sosyal açıdan önemli bir gün olabilir. Planlarınızı da gözden geçirebilirsiniz.

Günlük İkizler burcu yorumu – Burçlar Vatan Gazetesi

Bugün güçlü arzular içindesiniz. Hisleriniz tavan yapıyor. Çevrenizdeki kişilere yardım etmekten keyif alacağınız bir gün. Organize planlar yaparken, size fikir vermek isteyen insanları göz ardı etmemelisiniz. Dikkatli olun.

Günlük İkizler burcu yorumu – Mahmure

Arka planda özel ilişkilerinizi daha düzenli ve istikrarlı hale getirmek için bir hazırlık aşamasına girişebilirsiniz. Ancak bunu kendi içinizde yaşamak hiç kimseye söylemek peşinde olmayabilirsiniz. İlişkilerde gizli kaçamak yaşamak isteyenler için gayet riskli durumlar devrede. Eğer her şeye rağmen böyle bir şeye yine de başlamak istiyorsanız getirilerini de hesaba katmalısınız.

İkizler burcu Günlük Burç Yorumu (13-04-2018)

Published by:

İkizler burcu Günlük Burç Yorumu (13-04-2018)

Günlük İkizler burcu yorumu – Burçlar Habertürk

Bugün, yaratıcılığınız iş alanlarınıza olumlu yansırken, kafanızdaki planlarınızı devreye sokabilirsiniz. İş bitirici yapınızla toplum önünde daha kolay farkedileceksiniz. İletişiminizi güçlü ve açık tutmanız gerekebilir.Bugün Ay, Balık burcunda olacak. Salgı sistemimiz uyarılıyor. Astrolojide Balık burçları, ayakları, ayak parmaklarını ve mukus salgısını temsil eder. O yüzden mümkün olduğunca bu organlarımıza yüklenmeden, yormadan hareket etmeye çalışalım. Beslenmede karbonhidrat günleri olduğundan unlu ve tatlı tüketme ihtiyacımız artabilir. Kararsızlıklara ve kafa karışıklığına dikkat edelim.

Günlük İkizler burcu yorumu Burçlar – Mynet

Sevgili İkizler saat 01:28 Ay-Mars görünüm etkisinde güne adım atarken, bir yandan rahatlamak isteyeceğiz, diğer yandan sorumluluklarla baş etmeye çalışacağız.Saat 03:09 Ay-Neptün kavuşumunda, hayatı kendi akışına bırakacağız. Hiçbir şeyi zorlamadan, insanlarla ılımlı paylaşımda bulunabiliriz. Hayatın güzelliğini, anlam ve önemini ruhsal anlamda hissetmemizi sağlayan bu enerji, ruhsal anlamda huzur verir.Saat 03:57 Ay-Venüs görünümü, bir yanıyla paranın ne kadar önemli bir araç olduğunu hatırlatırken, aslında insanın iç huzurunun her şeyden daha kıymetli olduğunu vurguluyor.Saat 14:16 Ay-Pluto görünümü, iş ve para konularında gerçekçi olmamız gerektiğini vurguluyor. Özellikle ortaklık veya evlilikle ilgili finansal paylaşımlar, ödemelerle ilgili meseleler bir hayli önemli.Saat 14:27-14 Nisan saat 06:26 arasında Ay-Boşluk etkisi altındayız. Dilediğimiz biçimde kendimizi ifade edemediğimizi düşünürüz. Dikkatli olmak, bilinçli hareket etmek ve neyin üzerinde ilerlediğimizin farkında olmak lazımdır. Yenilik içeren kararlarımızı gözden geçirmek faydalıdır.Sizi mutlu edecek haberler almanız dileğimle,

Günlük İkizler burcu yorumu – Burçlar Milliyet Gazetesi

İletişim trafiğiniz bugün çok yoğun olabilir. Yazışmalar, mailler, konuşmalar, toplantılar gündeminiz oldukça yoğun gözükmekte. Şirket eğitimlerine katılabilir ya da kişisel eğitimleriniz için bir planlama yapabilirsiniz. Yakın çevrenizle ilgili konular gündeminizi etkileyebilir. Sabah saatlerinde çok daha samimi ilişkiler içinde olacaksınız. Harcamalarınızda daha planlı olmaya dikkat etmelisiniz. Akşama doğru yolculuklar yapmak için program yapabilirsiniz.

Günlük İkizler burcu yorumu – Burçlar Vatan Gazetesi

Duygularınızı istediğiniz gibi kullanacağız bir gün. Seçtiğiniz konuların çok önemli olduğunu bilmelisiniz. Ailenizle ilgili huzursuzluklar söz konusu olabilir. Bugün, toplumsal çalışmalarınızı hızlandırmak isteyeceksiniz.

Günlük İkizler burcu yorumu – Mahmure

İşinizle ilgili sorumlulukları yerine getirirken maddi anlamda motivasyonunuzu sağlayan konular da sizin yanınızda olacaktır. Finansal anlamda eksik kalan, geçmişte sorun yaratan borçlarınızı ödeyebileceğiniz fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Bu konuda daha girişken davranmalısınız.

İkizler burcu Günlük Burç Yorumu (10-04-2018)

Published by:

İkizler burcu Günlük Burç Yorumu (10-04-2018)

Günlük İkizler burcu yorumu – Burçlar Habertürk

Dış ortamlar, seyahat veya eğitim konularınız öne çıkmaya başlayacak. Uzaklardan alacağınız haberler kendinizi iyi hissetmenize neden olabilir. Çevrenize karşı iş bitiricisiniz ve sosyal çevrenizle bugün güzel planlar yapacaksınız.Bugün ve yarın Ay, Kova burcunda dolaşıyor; Yeni insanlarla tanışmak, kaynaşmak, arkadaşlıklar edinmek, sosyal olmak, kendimizi dışarı atmak, gezmek ve paylaşmak için olumlu bir gün. Bugünlerde, daha dostane, anlayışlı ve yardımsever oluruz. İstekler ve arzular daha ön plana çıkar. Özgürlüğümüze düşkün oluruz. Biraz da vurdumduymaz, sınırları aşan tavırlarda sergilememiz mümkün olabilir.

Günlük İkizler burcu yorumu Burçlar – Mynet

Sevgili İkizler Saat 09:18 Ay-Kuzey düğüm karşıtlığı, fikirlerimizi özgürce ifade etmemizi sağlıyor. Kendimize güveniyoruz ve inandığımız yoldan geri dönmemeye kararlıyız. Bu belki birileriyle aramızda sorun oluşturabilir. Ancak bizim geri adım atmak gibi niyetimiz yok.Saat 10:56 Ay-Venüs görünümü psikolojik olarak huzuru, güveni kendi içinizde oluşturmakta zorlandığınızı işaret ediyor. Bir şeyler sizi yoruyor ve tedirgin ediyor. Bunları aşabilmek ve çözüm bulmak için sakin olmanız, bilinçli hareket etmeniz gerekir.Not: Haftanın en önemli gelişmesi Merkür geri hareketinin sona erişidir. Yorumlarınız alttaki linktedir.https://www.mynet.com/9-15-nisan-haftalik-burc-yorumlari-1217139-mykadinGönülden sevgilerimle,

Günlük İkizler burcu yorumu – Burçlar Milliyet Gazetesi

Uzun zamandır uğraştığınız, emek verdiğiniz konularda yavaş yavaş olumlu sonuçlar alabilirsiniz. Bu pozitif enerji ile uğraştığınız işlere yaratıcılığınızı katabilirsiniz. Kendinizi rahatça ifade edebileceğiniz imkanlar var. Bugün sevdiğiniz konularla ilgilenmek isteyebilirsiniz. Şans içeren konular da gündeme gelebilir. Olaylar hakkında doğru kararlar verebilirsiniz.

Günlük İkizler burcu yorumu – Burçlar Vatan Gazetesi

İletişim konusunda olumlu olayların gündeme gelme olasılığı bir hayli yüksek. Yapacağınız telefon konuşmalarınız iş ilişkilerinin güçlenmesine neden olacak. Harcamalarınızı dengelemek zorundasınız. Kendinize güvenmelisiniz.

Günlük İkizler burcu yorumu – Mahmure

Çalışma hayatınızla ilgili uzmanlaşmış kişilerden yakın destekler alabileceğiniz bir gün. İşinizle ilgili kendinizi geliştirmeye özen gösterin. Mahkeme, davalar ve yargı ile ilgili meseleleriniz varsa yine aynı hataya düşmemek adımlarınızı dikkatlice atmalısınız.