Burçlar: Koç

Koç Burcunun özellikleri ve karakter yapıları : 12 burcun ilki olan koç burçlarının en temel öne çıkan özellikleri öncü, cesaret ve girişkenliktir. İç güdüleriyle hareket ederler korku nedir bilmezler, denemekten çekinmezler. Koç burçları çok çabuk sıkılırlar, yeni deneyimler aramaktan çekinmezler. Koç burçları sabırsızdırlar. Sakarlarıkları ve sabırsızlıkları başlarına dert açsada azimleriyle herşeyin üstesinden gelmeyi bilirler. Koç burcu arkadaşı olanlar koç burçlarının fikirlerini desteklemeli, engel olmayı seçerseniz kaybeden siz olursunuz. Günlük koç burcu yorumları için lütfen aşağı kısma bakın.

Koç burcu Günlük Burç Yorumu (23-04-2018)

Published by:

Koç burcu Günlük Burç Yorumu (23-04-2018)

Günlük Koç burcu yorumu – Burçlar Habertürk

Aşk hayatınızda ve özel ilişkilerinizde keyfiniz bugün yoğun olabilir. Hareketli ve enerjik yanınızı spora veya hareketli olaylara yöneltebilirsiniz. Başardıklarınızı gördükçe kendinize olan inancınız daha fazla artabilir.Haftaya Ay Aslan burcundayken keyfi konulara, aşk hayatımıza odaklanarak giriş yapıyoruz. Salı günü Venüs İkizler burcuna geçecek, ilişkilerde özgür, iletişimci, meraklı zamanlar başlıyor. Çarşamba günü fikirsel olarak negatif etkiler altında olabiliriz. Olayları fazlasıyla kritize edebiliriz. Bu hafta enerjimizi doğru ve düzgün kullanmaya çalışalım yoksa fazla yoğun enerji üzerimizde sıkıntı yaratabilir. Olur olmadık durumları kendimize çekebiliriz.

Günlük Koç burcu yorumu Burçlar – Mynet

Sevgili Koçlar, saat 00:46 Aslan burcunda oluşacak ilkdördün etkisinde yeni haftaya adım atıyoruz. Bu durum, güvenli yaşama arzunuzu işaret ediyor. Size tavsiyem kesinlikle kendinize olan inancınızı kaybetmemenizdir. Her ne kadar bazı konular içinden çıkılmaz olsa da, sizi güçlü tutacak olan tek olgu, inancınızdır. Siz inancınızı beslediğiniz ve güzel şeylerin olacağını umut ettiğiniz sürece, hiçbir engelin sizi durdurması mümkün olamaz. Maddi, çocuklarınızla ilgili meseleler, aşk hayatınızla ilgili konularda durumunuzu bugün bir gözden geçiriniz. Üstesinden gelemeyeceğiniz hiçbir şey yok. Siz güçlü bir insansınız. Bunu unutmayınız.Saat 08:32 Ay-Merkür görünümü, her konuda, alkışlanmak, onaylanmak, hayatın tadına varmak, sözünüzü dinletmek, liderliğinizi kabul ettirmek ve galip gelmek isteyebilirsiniz. Egonuzun bu denli yükselişi aşk hayatınızla ilgili meseleler üzerindeki hakimiyetinizi de yükselticidir. Hedefinin farkında olan birey, taviz vermeye yanaşmayacak, doğal olarak öne çıkmak isteyecektir.Saat 14:50 Ay-Kuzey düğüm kavuşumu, aşk hayatınız, çocuklarınızla ilgili konularda geleceğe dönük yeni kararların işaretçisidir. Yaşamın güzellikleri, keyifli yönleri merkez alınır. Başkalarına uymak yerine, kendi arzu ve isteklerinizi daha fazla ön planda tutarsınız.Atatürkümüzün ülkemiz ve tüm dünya çocuklarına armağanı olan, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramımızı en içten dileklerimle kutluyorum. Kalben sevgilerimle,

Günlük Koç burcu yorumu – Burçlar Milliyet Gazetesi

Bugün kendinizi şanslı hissedebilirsiniz. Aşk hayatınızda güzel gelişmeler olabilir. Bugün ilgilendiğiniz işlerde yeni temeller atabilirsiniz. Zevk aldığınız şeylere zaman ayırmak size iyi gelecektir. Hobileriniz ile ilgilenebilir, bu konuda para harcayabilirsiniz. Risk alacağınız konularda iki kere düşünmekte fayda var.

Günlük Koç burcu yorumu – Burçlar Vatan Gazetesi

Günlük Koç burcu yorumu – Mahmure

Bugün hem aşk hem de ilişkiler konularında aktif olarak kendinizi göstermek isteyeceğiniz bir gün olabilir. Partnerinizle birtakım sorunlarınızı bugün çok daha kolay halledebilirsiniz. İkili ilişkilerde ise özellikle ikna yeteneğini kullanarak başarılı işlere imza atabilirsiniz.

Koç burcu Günlük Burç Yorumu (22-04-2018)

Published by:

Koç burcu Günlük Burç Yorumu (22-04-2018)

Günlük Koç burcu yorumu – Burçlar Habertürk

Ailevi olayların öne çıkacağı bir gün olabilir. Sevdiklerinize karşı korumacı tavırlarınızla hareketedeceksiniz. Özel hayatınızdaki gelişmeler sizi duygusal olarak aşırı iyimser durumlar içine çekebilir. İş alanlarınızdaki olayları gözden geçireceğiniz bir dönem başlıyor.Bu pazar, Plüton gezegeni gerilemeye başlıyor. Güç kazandığımız, değiştiğimiz ve bizi dönüştüren olayların ardındaki sebepleri bulmak ve farketmek anlamında içsel yolculuğumuzu başlatacağımız bir dönem olacak. Bu pazar akşam saatlerine kadar önemli işlerle uğraşmak yerine daha keyfe yönelik ortamlarda bulunmaya özen gösterelim.

Günlük Koç burcu yorumu Burçlar – Mynet

Sevgili Koçlar Pazar günümüz yoğun enerjilerle dolu. İlki, saat 01:36 Ay-Mars karşıtlığı, iletişimi güçlendirici ve hedeflerinizi gerçekleştirmenizde sizi aktif edicidir. Her işi kolaylıkla halledebilecek gücünüz var.Saat 03:56 Ay-Jüpiter görünümü, partneriniz ve aileniz söz konusu olduğunda, dışarıdan hiç kimsenin hiçbir meseleye karışmasına izin vermeyeceğinizi gösteriyor.Saat 05:21 Ay-Pluto karşıtlığı iş-aile-ev hayatımızla ilgili kararların derinlikli gözden geçirilmesini sağlıyor. Ancak bilinçli olmak, gerçekleri göz ardı etmemek lazım. Geçmişin etkisinde kalmamak, geleceği önemsemek gerekir.Saat 15:40 Ay-Venüs görünümü, ailevi konularda, çocuklarınızla ilişkide veya evinizle alakalı mevzularda ve parasal konularda yaşanmış eski sorunların çözümlenmesini sağlayıcı bir yansımadır. Güven ve huzur vericidir. Kişi bir yandan mali anlamda güçlü kararlar verebilir diğer yandan ailesini, değerlerini sahiplenir ve kollar.Saat 15:58-20:09 arasında Ay-Boşlukta ilerleyecek. Evimiz, ailemizle ilgili konularda hassas oluruz. Dışarıdan bakıldığında sert ve taviz vermez görüntümüze karşılık, iç dünyamızda bir hayli alıngan olabiliriz. Bazen kızarız, içerleriz, sıkılırız ancak biliriz ki, köklerimizden kopmamız zordur. Güven içinde yaşamak bizim için son derece önemlidir.Saat 20:09 Ay-Aslan burcunda ilerleyecek. Kendinizden eminsiniz ve ifade gücünüzün doruklarındasınız. Probleminiz olsa bile bunları bir şekilde çözebileceğinizi düşünürsünüz. Kendinizi güçlü göstermek, insanları etkilemek ve ilgi görmekten keyif alırsınız.Pazar günümüz sevindirici gelişmeler işaret olsun. Kalben huzur dileklerimle,

Günlük Koç burcu yorumu – Burçlar Milliyet Gazetesi

Hafta sonu olmasına karşın bugün oldukça meşgul olabilirsiniz. Aynı zamanda eve yönelik işler de pek çok fikir değişikliğine neden olabilir.

Günlük Koç burcu yorumu – Burçlar Vatan Gazetesi

Günlük Koç burcu yorumu – Mahmure

Hayatınızda önem verdiğiniz biri ile birlikte güzel bir başlangıç yapabilirsiniz. Bu kişi ortaklık yürütmeyi istediğiniz bir kişi olabilir. Özel hayatınızda ise beraber olmayı çok arzuladığınız, hayallerinizi süsleyen kişi olabilir. Kısaca şöyle söylemek gerekirse, yaşamınızı renklendiren bir kişi hayatınıza sihirli bir değnekle dokunuyor olacaktır.

Koç burcu Günlük Burç Yorumu (19-04-2018)

Published by:

Koç burcu Günlük Burç Yorumu (19-04-2018)

Günlük Koç burcu yorumu – Burçlar Habertürk

Maddi konularda sağlam düşünüyor, ruhunuza uygun olmamasına rağmen sağlam adımlarla ilerlemek istiyorsunuz. Bugün iletişiminiz hızlı akarken kolay duygusal dalgalanmalara açıksınız. Sorumluluklarınız üstünüzde baskı yaratabilir.Bugün eve yarın öğleden sonra 16.26’ya kadar Ay, İkizler burcunda olacak. Omuzlarımız, kollarımız, ellerimiz ve ciğerlerimiz hassas olacağından romatizma problemi olanlar dikkat etmeli ve problemli bölgeyi rüzgardan korumalıdırlar. Beslenmede yağ günleri olduğundan, bedenimiz bugünlerde yağlı yiyecekler tüketme ihtiyacı hissedebilir. Yeni insanlarla tanışmak ve bağlantı kurmak için harika günler. Kararsızlıklara dikkat edelim.

Günlük Koç burcu yorumu Burçlar – Mynet

Sevgili Koçlar Perşembe günümüz saat 09:49 Ay-Kuzey düğüm görünüm etkisinde başlıyor. Yeteneklerimizi değerlendirme, bir ürün veya çalışma yoluyla sergileme fırsatı veriyor. Gelişim yolumuz kendimizi göstermek ve ilgi uyandırmak. Bu nedenle, çabuk öğrenmek taraflısı olacağız.Saat 17:11 Ay-Neptün görünüm etkisinde önemli bir karar vermeyiniz. Çünkü hem kendinizi hem de bir başkasını yanlış yönlendirebilirsiniz. Kolayca çözülebilecek bir mesele, altından kalkılmaz hale gelebilir.Arzuladığınız değişimin bir an önce gerçekleşmesi dileğimle,

Günlük Koç burcu yorumu – Burçlar Milliyet Gazetesi

Yakın çevrenizdeki değişimler sizi etkileyebilir. Aşk hayatınızda gelişmeler olabilir. Hassas olduğunuz konularda daha fazla güvene ihtiyaç duyabilirsiniz.İletişim trafiğiniz yoğun olabilir. Bazı krizli durumlarla karşılaşabilirsiniz. İşlerinizde yeni konular gündeme gelebilir. Teknik konulara dikkat edin.

Günlük Koç burcu yorumu – Burçlar Vatan Gazetesi

Günlük Koç burcu yorumu – Mahmure

Seni yarı yolda bırakacak, işine yaramayan bütün alışkanlıklarını terk et. Arzu ettiğin başarıya ulaşmana yardımcı olacak yeteneklerini ve alışkanlıklarını daha fazla geliştir. Geçmiş hatalarından ders al ve gelecekte bunları tekrar etmemek adına kendine söz ver. Sen kendini değiştirirsen dünyan da değişecektir.

Koç burcu Günlük Burç Yorumu (17-04-2018)

Published by:

Koç burcu Günlük Burç Yorumu (17-04-2018)

Günlük Koç burcu yorumu – Burçlar Habertürk

Bugün gün içinde parasal konularda abartılı ve çoşkulu davranışlarınız ön plana geçebilir. İş alanlarınızda güçlü insanlardan parasal destekler görebilir, kazançlarınızı artırabilirsiniz, bu da parasal konularda rahat davranmanızı sağlayabilir.Bugün oluşan Venüs – Plüton olumlu açısıyla ilişkilerimizde otoritelerden ve güçlü insanlardan destekler görebiliriz. Venüs – Jüpiter karşıtlığıyla önemli şanslar ve fırsatlar karşımıza gelebilir. Abartıdan ve aşırı iyimserlikten uzak durarak, beklentimizi yükseltmeden ilerlemeye çalışmalıyız. İlişkilerden ve parasal konulardan yana şansımız yüksek olabilir.

Günlük Koç burcu yorumu Burçlar – Mynet

Sevgili Koçlar saat 07:16 Ay-Kuzey düğüm görünümü, zevklerimize düşkünlüğümüzü işaret ediyor. Ancak bütçemize göre hareket etmenin de önemi büyük. Bu uyarıyı hafife alamayız.Saat 10:00 Venüs-Jüpiter karşıtlığı, maddi-manevi ihtiyaçlarınızı karşılamak amaçlı kurulan ilişkilerin, konfor düşkünlüğünün, kendinizi güvende hissetme arzunuzun göstergesidir. Çıkarlarınızı fazlasıyla düşünürsünüz. Konforlu bir yaşam için ne gerekiyorsa onu elde etmek istersiniz. Bir şeylere sahip olmak, elde etmek, hayattan keyif almak dürtüsü öylesine etkilidir ki, gözümüz pek bir şeyi görmez. Yatırım, miras, hissemize düşen parayla ilgili her türlü konu önemlidir.17 Nisan-5 Temmuz arasında kısa bir süreliğine burcunuzda ilerleyecek Chiron, ileri-geri hareketiyle Şubat 2019 yılında tekrar burcunuza geçiş yapacaktır. Bütün bu geçişin özünde, zayıf yönlerimizle, derin acılarımızla yüzleşme ve kendimizi iyileştirmek dersleri yer alır. Bu dersler sayesinde kişi kendinin farkına varır, bütünün içindeki yerini anlar. Kolay bir yol değildir ancak kendimizle gerçekten buluşmanın, kendimizi tanımanın şartı da budur.Saat 14:28 Ay-Neptün görünümü, maddi-manevi konularda güven hissi verici hem de farkındalık gücünüzü yükseltici, aşka adanmışlığın, tüm benliğinizle kendinizle ve dünya ile kucaklaşmanın işaretçisidir.Saat 16:04 Venüs-Pluto görünümü, parasal kazanç ve kariyer anlamındaki işlerinizde ilerisi adına umutlandırıcıdır. Kişi izleyeceği yol ve yöntemleri, ulaşmak istediği zirveyi kafasının içinde sağlam bir zemine oturtmalıdır. Kesinlikle güven içinde yaşamak amacındadır. Bu amaçla, ilerlediği yolda asla yılmaz ve elde edene kadar çabalar. İlişkilerini sağlam tutmaya özen gösterir. Çünkü bunun kendisine kazandıracağı faydaların gayet iyi bilincindedir. Pozitif yönü ağır basan bu görünüm, üretimin ve verimliliğin işareti olduğu gibi, kişinin geleceğe yaptığı bir yatırımın da simgesidir.Saat 16:49 Ay-Mars görünüm etkisinde, iş hayatınız ve mali konularda başarılı olmaktan yanasınız. Bu olumlu enerji sayesinde bu saatlerde yapılan işler hem maddi hem de iş anlamında istikrarın önemini vurguluyor.Saat 23:41 Ay-Jüpiter karşıtlığında bir yandan kendi kazancımız ve sahip olduklarımızı önemserken, diğer yandan eşimizden, dostumuzdan, miras veya bankalar yoluyla kaynak elde etmeyi de isteyeceğiz. Huzursuz olmak istemiyoruz. Fakat kimsenin de hakkımıza göz dikmesine izin vermek niyetinde değiliz.Sizi mutlu edici haberler almanız dileğimle,

Günlük Koç burcu yorumu – Burçlar Milliyet Gazetesi

İletişimin yoğun olduğu bir gündesiniz. Sorumlu olduğunuz işlerinizde yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. Maddi kaynaklarınızla ilgili yeni çözümler üretebilirsiniz. İş hayatınızdan alacağınız destekler sizi rahatlatacaktır. Yetenekleriniz doğrultusunda daha fazla konu ile ilgilenmeniz gerekebilir. Harcamalarınıza dikkat etmelisiniz.

Günlük Koç burcu yorumu – Burçlar Vatan Gazetesi

Günlük Koç burcu yorumu – Mahmure

Dakiklik, düzen, azim ve bir seferde bir kaç konu üzerine odaklanma gibi özelliklerin olmazsa başarılı olamazsın bunu biliyorsun. Nerede olursan ol zirveye ulaşmak istiyorsan, sendeki bu gücü fark et ve seni sen yapan değerleri daha fazla geliştirmeyi öğren. Bir de şu sabırsızlık huyunu biraz frenleyebilsen!

Koç burcu Günlük Burç Yorumu (14-04-2018)

Published by:

Koç burcu Günlük Burç Yorumu (14-04-2018)

Günlük Koç burcu yorumu – Burçlar Habertürk

Hafta sonu yardımseverliğiniz devrede olurken, sezgilerinizin size göstereceği yoldan ayrılmayın. Önemli parasal girişimlerinize bilgelikle ve anlayışla yaklaşacaksınız. Kendi havanızı ve yapacaklarınızı önemseyeceğiniz bir gün sizi bekliyor.Bugün gökyüzünde oluşan Mars – Neptün olumlu açısıyla oldukça yaratıcı ve sanatsal etkilerle hareket edebiliriz. Başkalarını düşünerek adımlar atacak, faydalı enerjilerle dolu olacağız. Diğer yandan bir hafta boyunca etkili olacak olan Jüpiter – Plüton olumlu açısıyla kendi şansımızı ve gücümüzü etkin bir şekilde ortaya koyabiliriz.

Günlük Koç burcu yorumu Burçlar – Mynet

Sevgili Koçlar saat 06:26 itibariyle burcunuzda seyredecek Ay, sizi her anlamda, her konuda ve alanda teşvik edicidir. Duygularınızı ateşlendirir, aklınıza geleni hiç bekletmeden yapmanızı sağlar. Kimseye hesap vermek zorunda hissetmezsiniz kendinizi. Sizin için haklı çıkmak son derece önemlidir. Güvenli, kendine inanan bir kişi olarak arzuladığınız sonuca ulaşmak istersiniz.Saat 12:59 Jüpiter-Pluto görünümü, finansal açıdan destekleyici bir işaret olup, sıkıntılarınıza çözüm bulmanızı sağlayan manevi bir kuvvettir. Miras, kredi, yatırım yoluyla elde edilecek para veya partneriniz, işveren veya diğerlerinin size olan yardımıdır. İnanç ve güven sağlar. Bir değişim ve dönüşüm fırsatıdır. Başkalarının büyümenizde, ilerlemenizde olumlu katkısıdır. Hem toplumsal hem de parasal alanda etkili olan bu görünüm, iş, konum, ortaklık, evlilik, parasal konuları olumlu yönde yenileştirmek adına içsel bir güç kazandıracaktır. Kendinize inanın ve güvenin.Saat 15:12 Ay-Merkür kavuşum etkisinde düşüncelerinizi net bir şekilde ortaya koyabilirsiniz. Eğer müdahalede bulunmanız gereken hususlar varsa, bunları çekinmeden karşınızdaki kişiye iletebilirsiniz. Üzerinde durduğunuz en önemli nokta sağlığınız, çalışma hayatınızdır.Saat 20:27 Mars-Neptün görünümü, kendinize dikkat etmenin, rahatlamak arzunuzun, sorunlardan uzak durarak enerjinizi tazelemenin göstergesi. Hani bazen insan yorulur ya, şöyle bir ara verir, dinlenir, toparlanır. İşte bu görünüm de böyle. Vicdanen rahat, işinizde güçlü, fiziksel anlamda huzur bulmak adına etkin bir enerjiniz var diyebiliriz.Saat 23:00 Ay-Satürn görünüm etkisinde bir yandan sorumluluklar ağır basıyor, diğer taraftan arzularımıza uygun hareket etmek istiyoruz. Ancak öncelikli işlerimize ağırlık vermemizde yarar var. Sağduyulu ve olgun davranmalıyız.Keyifli bir Cumartesi geçirmeniz dileğimle,

Günlük Koç burcu yorumu – Burçlar Milliyet Gazetesi

Yeniay öncesinde hem bitişler hem de başlangıçlar dikkat çekiyor. Ay burcunuzda ilerlerken şahsi konulara yönelebilirsiniz. Ailevi konular da gündeme gelebilir.

Günlük Koç burcu yorumu – Burçlar Vatan Gazetesi

İddialı bir gün. Kendinizle ilgili düşünce ve duygu yenilikleri içindesiniz. Retro Merkür burcunuzda; duygusal dürtüleriniz yüksek. Anlamsız takıntılardan uzak durmak için çaba göstermelisiniz. Bocalama olasılığınız var.

Günlük Koç burcu yorumu – Mahmure

Yakın çevre, arkadaşlar, kardeşler ve komşularınızla olan ilişkileriniz gerilim noktasına taşınabilir. Artık bazı şeyleri bitirme kararı alabilirsiniz. Bugün fedakârlık yaptığınız her konu olumsuz bir şekilde geri tepebilir. Bu noktada herkesten biraz uzak kalmanızda bir kafanızı dinlemeniz de fayda vardır.

Koç burcu Günlük Burç Yorumu (14-04-2018)

Published by:

Koç burcu Günlük Burç Yorumu (14-04-2018)

Günlük Koç burcu yorumu – Burçlar Habertürk

Hafta sonu yardımseverliğiniz devrede olurken, sezgilerinizin size göstereceği yoldan ayrılmayın. Önemli parasal girişimlerinize bilgelikle ve anlayışla yaklaşacaksınız. Kendi havanızı ve yapacaklarınızı önemseyeceğiniz bir gün sizi bekliyor.Bugün gökyüzünde oluşan Mars – Neptün olumlu açısıyla oldukça yaratıcı ve sanatsal etkilerle hareket edebiliriz. Başkalarını düşünerek adımlar atacak, faydalı enerjilerle dolu olacağız. Diğer yandan bir hafta boyunca etkili olacak olan Jüpiter – Plüton olumlu açısıyla kendi şansımızı ve gücümüzü etkin bir şekilde ortaya koyabiliriz.

Günlük Koç burcu yorumu Burçlar – Mynet

Sevgili Koçlar saat 06:26 itibariyle burcunuzda seyredecek Ay, sizi her anlamda, her konuda ve alanda teşvik edicidir. Duygularınızı ateşlendirir, aklınıza geleni hiç bekletmeden yapmanızı sağlar. Kimseye hesap vermek zorunda hissetmezsiniz kendinizi. Sizin için haklı çıkmak son derece önemlidir. Güvenli, kendine inanan bir kişi olarak arzuladığınız sonuca ulaşmak istersiniz.Saat 12:59 Jüpiter-Pluto görünümü, finansal açıdan destekleyici bir işaret olup, sıkıntılarınıza çözüm bulmanızı sağlayan manevi bir kuvvettir. Miras, kredi, yatırım yoluyla elde edilecek para veya partneriniz, işveren veya diğerlerinin size olan yardımıdır. İnanç ve güven sağlar. Bir değişim ve dönüşüm fırsatıdır. Başkalarının büyümenizde, ilerlemenizde olumlu katkısıdır. Hem toplumsal hem de parasal alanda etkili olan bu görünüm, iş, konum, ortaklık, evlilik, parasal konuları olumlu yönde yenileştirmek adına içsel bir güç kazandıracaktır. Kendinize inanın ve güvenin.Saat 15:12 Ay-Merkür kavuşum etkisinde düşüncelerinizi net bir şekilde ortaya koyabilirsiniz. Eğer müdahalede bulunmanız gereken hususlar varsa, bunları çekinmeden karşınızdaki kişiye iletebilirsiniz. Üzerinde durduğunuz en önemli nokta sağlığınız, çalışma hayatınızdır.Saat 20:27 Mars-Neptün görünümü, kendinize dikkat etmenin, rahatlamak arzunuzun, sorunlardan uzak durarak enerjinizi tazelemenin göstergesi. Hani bazen insan yorulur ya, şöyle bir ara verir, dinlenir, toparlanır. İşte bu görünüm de böyle. Vicdanen rahat, işinizde güçlü, fiziksel anlamda huzur bulmak adına etkin bir enerjiniz var diyebiliriz.Saat 23:00 Ay-Satürn görünüm etkisinde bir yandan sorumluluklar ağır basıyor, diğer taraftan arzularımıza uygun hareket etmek istiyoruz. Ancak öncelikli işlerimize ağırlık vermemizde yarar var. Sağduyulu ve olgun davranmalıyız.Keyifli bir Cumartesi geçirmeniz dileğimle,

Günlük Koç burcu yorumu – Burçlar Milliyet Gazetesi

Yeniay öncesinde hem bitişler hem de başlangıçlar dikkat çekiyor. Ay burcunuzda ilerlerken şahsi konulara yönelebilirsiniz. Ailevi konular da gündeme gelebilir.

Günlük Koç burcu yorumu – Burçlar Vatan Gazetesi

İddialı bir gün. Kendinizle ilgili düşünce ve duygu yenilikleri içindesiniz. Retro Merkür burcunuzda; duygusal dürtüleriniz yüksek. Anlamsız takıntılardan uzak durmak için çaba göstermelisiniz. Bocalama olasılığınız var.

Günlük Koç burcu yorumu – Mahmure

Yakın çevre, arkadaşlar, kardeşler ve komşularınızla olan ilişkileriniz gerilim noktasına taşınabilir. Artık bazı şeyleri bitirme kararı alabilirsiniz. Bugün fedakârlık yaptığınız her konu olumsuz bir şekilde geri tepebilir. Bu noktada herkesten biraz uzak kalmanızda bir kafanızı dinlemeniz de fayda vardır.

Koç burcu Günlük Burç Yorumu (13-04-2018)

Published by:

Koç burcu Günlük Burç Yorumu (13-04-2018)

Günlük Koç burcu yorumu – Burçlar Habertürk

Sahip olduğunuz her şeyin aslında maneviyatınızla bağlantısı var ve siz sahip olduklarınızı paylaşmayı da biliyorsunuz. Duygusal olarak geçmişe dönüşleriniz bugün fazla olabilir. Gönlünüzden geçenlerin kolaylıkla gerçekleştiğini göreceksiniz.Bugün Ay, Balık burcunda olacak. Salgı sistemimiz uyarılıyor. Astrolojide Balık burçları, ayakları, ayak parmaklarını ve mukus salgısını temsil eder. O yüzden mümkün olduğunca bu organlarımıza yüklenmeden, yormadan hareket etmeye çalışalım. Beslenmede karbonhidrat günleri olduğundan unlu ve tatlı tüketme ihtiyacımız artabilir. Kararsızlıklara ve kafa karışıklığına dikkat edelim.

Günlük Koç burcu yorumu Burçlar – Mynet

Sevgili Koçlar saat 01:28 Ay-Mars görünüm etkisinde güne adım atıyoruz. Bu enerji rahatlatıcı, güven verici, zorlukları güce dönüştürücü bir enerjidir. Kişi dış dünyada güçlü olmak istediği gibi, huzur bulmaktan da yanadır.Saat 03:09 Ay-Neptün kavuşumu, huzur verici ve kendimizi günün akışına bırakmamızı sağlayıcıdır. Ruhsal açıdan rahatlatıcı ve inancı güçlendiricidir.Saat 03:57 Ay-Venüs görünümü, hem maddi hem manevi anlamda huzur, güvence, seçkinlik duygusu verir. Rahatlatıcı ve güzelleştiricidir.Saat 14:16 Ay-Pluto görünümü, gerçekçi olmanın önemi büyük. Köklü, sağlam ve güvenilir olanı tercih etmeliyiz. Eğreti duran, sadece bir hevesle verilen kararların kalıcı olmayacağını bilelim.Saat 14:27-14 Nisan saat 06:26 arasında Ay-Boşluk etkisindeyiz. Ruhumuzu besleyici, hayatın zorluklarından uzak durmamızı sağlayıcıdır. Bizi bir çocuk gibi masum ve bir o kadar kırılgan yapabilir. Olur da bir şeyler sizi duygusal anlamda zorlarsa, şöyle geri çekilip hayata ve kendinize bir mola armağan ediniz. Çünkü hiçbir şey sizin iç huzurunuz kadar önemli değil.Sizi mutlu edecek haberler almanız dileğimle,

Günlük Koç burcu yorumu – Burçlar Milliyet Gazetesi

İş ve kazanç alanınızda yeni fırsatlarınız var. Her an kapınızı çalabilirler. Gelişmeler iyi yönde devam ederken ailenizden birinin yaşayacağı terslik sizi harekete geçirebilir. Bu konu sizi biraz üzse de halledemeyeceğiniz bir konu değil gibi gözükmektedir. Dostlarınız ile birlikte olmak keyfinizi yerine getirecektir.

Günlük Koç burcu yorumu – Burçlar Vatan Gazetesi

Arkadaşlarınızın zeki olmasından hoşlanıyor ve akıllıca seçimler yapıyorsunuz. Duygusal veriminizi, doğru kişilerle birlikte çalıştığınız zaman alıyorsunuz. Verici ve paylaşımcı yönlerinizi olumlu bir şekilde yansıtabiliyorsunuz..

Günlük Koç burcu yorumu – Mahmure

Sosyal çevrenizle, ortak bir amaç için gerçekleştirdiğiniz projelerinizle ilgili olumlu ve orijinal fikirler alabilir, yenilikçi gelişmeleri takip ederek güzel bir başlangıç yapmak isteyebilirsiniz. Davetler ve sosyal yaşamınızın canlanacağı bazı sürpriz gelişmeler oluşabilir. Yine davetler aracılığı ise önemli kişilerle tanışabilirsiniz.

Koç burcu Günlük Burç Yorumu (10-04-2018)

Published by:

Koç burcu Günlük Burç Yorumu (10-04-2018)

Günlük Koç burcu yorumu – Burçlar Habertürk

Sosyal alanlarınız aydınlanmaya başlıyor. Daha çok gezecek, organizasyonlar ve belki davetler içinde yer alacaksınız. Bu aralar özel hayatınız hariç her konuda kendinizi güçlü hissedeceksiniz. Planlarınızla sorumluluklarınızı aksatmayın.Bugün ve yarın Ay, Kova burcunda dolaşıyor; Yeni insanlarla tanışmak, kaynaşmak, arkadaşlıklar edinmek, sosyal olmak, kendimizi dışarı atmak, gezmek ve paylaşmak için olumlu bir gün. Bugünlerde, daha dostane, anlayışlı ve yardımsever oluruz. İstekler ve arzular daha ön plana çıkar. Özgürlüğümüze düşkün oluruz. Biraz da vurdumduymaz, sınırları aşan tavırlarda sergilememiz mümkün olabilir.

Günlük Koç burcu yorumu Burçlar – Mynet

Sevgili Koçlar saat 09:18 Ay-Kuzey düğüm karşıtlığı, özgürce hareket etmek isteğimizi gösteriyor. Baskı altında kalmak istemiyoruz. Toplumsal ilişkiler ve özel hayatımızla ilgili konularda gelişimden yanayız. Bu görünüm arzularımızın peşine düşmemizi sağladığı gibi, önümüze engel çıksa da yılmadan ilerlememizi destekliyor.Saat 10:56 Ay-Venüs görünüm etkisinde, huzur verici sağlam ve garantisi olan bir hayat istiyoruz. Beslenmek, büyümek, gelişmek, kazançlı çıkmak bizim için önemli. Bu olguları sadece kendi adımıza değil, tüm dünya ve sevdiklerimiz için de istiyoruz.Not: Haftanın en önemli gelişmesi Merkür geri hareketinin sona erişidir. Yorumlarınız alttaki linktedir.https://www.mynet.com/9-15-nisan-haftalik-burc-yorumlari-1217139-mykadinGönülden sevgilerimle,

Günlük Koç burcu yorumu – Burçlar Milliyet Gazetesi

Planlarınız arasında yeni bir eğitime başlamak veya yarım kalmış bir eğitiminizi tamamlamak için çalışmalara başlayabilirsiniz. Bugün yakın çevrenizde olan kişilere daha çok zaman ayırmak isteyebilirsiniz. Gün içinde keyfinizi arttıracak haberler alabilirsiniz. Bugün arkadaşlıklar ve sosyal işler açısından oldukça hareketli zamanlar var.

Günlük Koç burcu yorumu – Burçlar Vatan Gazetesi

Bugün, her şeyiyle ilginç bir gün. Maddesel konularda kendinize güveniyor ve harcama konusunda sınır tanımıyorsunuz. Bugün, planladığınız işler için, yüklü bir bütçeye ihtiyacınız olacak. Çevrenize iyi niyetle yaklaşıyorsunuz.

Günlük Koç burcu yorumu – Mahmure

Her türlü sorunları ve giriştiğiniz her konuyu istediğiniz gibi çözebileceğiniz fırsatlarla karşı karşıyasınız. Sosyal yaşamanızda gizliliklerden kaynaklanan bazı sorunlarla yüzleşebilirsiniz. Sizden gizlenen bazı durumların farkına daha net varabilirsiniz.