Burçlar: Koç

Koç Burcunun özellikleri ve karakter yapıları : 12 burcun ilki olan koç burçlarının en temel öne çıkan özellikleri öncü, cesaret ve girişkenliktir. İç güdüleriyle hareket ederler korku nedir bilmezler, denemekten çekinmezler. Koç burçları çok çabuk sıkılırlar, yeni deneyimler aramaktan çekinmezler. Koç burçları sabırsızdırlar. Sakarlarıkları ve sabırsızlıkları başlarına dert açsada azimleriyle herşeyin üstesinden gelmeyi bilirler. Koç burcu arkadaşı olanlar koç burçlarının fikirlerini desteklemeli, engel olmayı seçerseniz kaybeden siz olursunuz. Günlük koç burcu yorumları için lütfen aşağı kısma bakın.

Koç burcu Günlük Burç Yorumu (23-03-2018)

Published by:

Koç burcu Günlük Burç Yorumu (23-03-2018)

Günlük Koç burcu yorumu – Burçlar Habertürk

15 Nisan\’a kadar çok önemli girişimlerden, anlaşmalardan kaçının. Kendinizi doğru ifade etmeye çalışın. Acelecilik ve içsel sabırsızlığınızı bu dönemde kontrol etmelisiniz. Yine bu dönemde sağlığınıza özen göstermeniz gerekebilir. Bu dönemde eski hastalıklar nüksedebilir.Merkür, bugün itibariyle 3 hafta boyunca Koç burcunda geriliyor! Merkür iletişimin her tür formuyla alakalıdır. Konuşma, anlaşma, alışveriş, formal anlaşmalar, dökümanlar, seyahat, mektup, mail, gemicilik, taşımacılıkla ilişkilendirilir. O yüzden de bu alanlarda karşışıklıklar, sorunlar yaratır. Yine akılla çalışanlar, yazarlar, gazeteciler, yorumcular, eleştirmenler, öğretmenler, seyahatçiler bu 3 haftalık dönemden etkilenecekler arasında yer almakta. Merkür geri giderken anlaşmalar yapmak, önemli kararlar vermek, başlangıçlar içinde bulunmak ve yeni bir işin tohumlarını atmak tavsiye edilmez. Çünkü koşullar önünde sonunda değişecek, ertelenmeler, mücadeleler ve aksilikler hayatımızda yer alacaktır. Kafamız karışık, iletişimimiz doğru düzgün olmayacağı için paramızla, kişisel bilgilerle ve kağıt işleriyle uğraşmak bu dönemde pahalıya patlayabilir. Merkür, Mars\’ın yönetimindeki Koç burcunda gerilediği için, zihinsel uyarıları artıracaktır. İç güdüleriyle, düşüncesizce hareket eden, hızlı konuşan, lüzumsuz ve gereksiz konuşmalarla başkalarının düşüncelerine gereken toleransı gösteremeyen, daha çok tartışmacı ve muhalif gözükmemiz bu üç hafta içinde kaçınılmaz olabilir. Özellikle aktif olmayan psikomatik hastalıklar Merkür, Koç burcunda gerilerken öne çıkabilir. Sinirlilik, hızlı düşünme veya çok çalışma sonucu ortaya çıkan baş ağrıları, uykusuzluk, astigmat, vertigo, nevralji, bel ağrısı, böbrek ağrıları, felç görülebilir. Bu dönem Merkür gerilemesinden en fazla öncü burçlar, yani Koç\’lar, Yengeç\’ler, Terazi\’ler ve Oğlak\’lar etkilenecek. Bu dönem iş yaparken, gereksiz risklerden kaçınmalı, daha önceden yaptığımız hataları gözlemlemeli, değerlerimizi yükseltmeli ve ego bağlarımızı yeniden yapılandırmalıyız. İçimizden gelen yaratıcı tarafları dışa yansıtmalı, gereksiz yere muhalif ve toleranssız olmaktan, tartışmacı tavırlara girmekten ve sonuçları görmeden bir olayın içine balıklama atlamaktan kaçınmalıyız. Kızgınlık ve öfke bize hata yaptırabilir, onun yerine yaşayacağımız olayları, tekniğimizi ve stilimizi yenilemek için kullanmalıyız. Sorumluluklarımızdan kaçmaz, onları kabul edersek, eğer amaçlarımızı, bireyselliğimizi ve dürüstlüğümüzü ortaya koyarsak, bizim için gerçekten mücevher kadar değerli bir dönem olabilir çünkü bu süreç bittiğinde, artık yeni işlenmeye hazır bir elmas gibi parlayabiliriz. Yaşayacağımız olumsuzluklarda Merküre suç atmadan önce, suçlunun ufacık bir gezegen mi, yoksa ertelediğimiz hayatlarımız ve kararlarımızla kocaman bizler mi olduğunu düşünmeyi unutmayalım lütfen…

Günlük Koç burcu yorumu Burçlar – Mynet

Sevgili Koçlar 23 Mart saat:03:19-15 Nisan saat:12:21 tarihleri arasında burcunuz üzerinde gerileyecek Merkür etkisinde riskli işlerden kaçınmalısınız. Aceleci ve hızlı düşünmek nedeniyle yanlış kararlar verebilirsiniz. Onun için lütfen neyin üzerinde yol aldığınızı iyi biliniz. Bu dönemde cesaretinizi ve gücünüzü ortaya koyacaksınız diye, kendinizi yanlış bir durumun içine sokmayınız. Birilerinin sizi onaylamaması, düşüncelerinizi yanlış bulması, gerginleşmenize sebep olabilir.GERİ HAREKET SÜRESİNCE TÜM BURÇLARIN DİKKAT ETMELERİ GEREKEN NOKTALARDiyelim ki, önemli bir gelişmeyle karşılaştınız ve verilen süre ne yazık ki az ve şöyle bir düşündüğünüzde bir daha böyle bir fırsatın önünüze çıkması neredeyse imkansız. Bu her ne olursa olsun herhangi bir konu için de geçerli olabilir. O zaman yapmanız gereken çok dikkatli incelemek, analiz etmek ve güvenliğinizi kesinlikle sağlayacak tarzda hareket etmektir. Görünenlerle yetinmeden, her şeyi detaylı bir şekilde ele alarak, tek bir açık nokta bırakmadan veya tek bir parça eksik kalmadan hareket edebiliyorsanız geri hareketin bitmesini beklemenize gerek yoktur. Ama dediğim gibi her şey kılı kırk yaracak derecede incelenmelidir. Bunun dışında yaşamınızla ilgili önemli konularda, örneğin bir ilişki, iş veya her ne ise, bir mesele üzerinde düşünme, etüt etme anlamında yararlıdır. Ayrıntıları, aksaklıkları gayet net bir şekilde tespit edebilirsiniz.Ancak Geleceğinizi yakından ilgilendiren meselelerde düşünmeden, üzerinde inceleme yapmadan, yeni bir girişimde bulunmamak gerekir. Diyelim ki bulundunuz, aksamalar ve gecikmeler oluşabilir. Birdenbire karşınıza çıkacak bir teklifi kabul etmek veya yeni bir teklifte bulunmak, hiç düşünmediğiniz halde ev kiralamak, satın almak veya başka bir şehre yerleşmek daha sonra problemler yaşanmasına sebep olabilir. Yapılması gereken, araştırarak, soruşturarak, net bilgi sahibi olmaya çalışmaktır. Yani neyin üzerinde yürüdüğünüzü mutlaka iyi biliniz. Tedbirli olmalı, işi şansa bırakmamalısınız.Merkürün gölgeli günleri(başlama tarihinden bir hafta öncesi) 16 Mart tarihinden başlamak üzere, planlarınızı, projelerinizi gözden geçirmeli, eksikler var mı kontrol etmelisiniz. Rutin hayatınızı sürdürünüz. Geri hareketi dünyanın sonu gibi düşünmeyiniz. Sadece biraz yavaşlayacağız. Bunu bir onarım süreci gibi görünüz. Uygulamak istediğiniz yenilikleri, gölgeli günlerinin bitim tarihi (bitiş tarihinin bir hafta sonrası) 22 Nisan tarihinden itibaren yürürlüğe koymalısınız.Doğru tespitlerde bulunmamız dileğimle,

Günlük Koç burcu yorumu – Burçlar Milliyet Gazetesi

Bugün zihinsel olarak çok yoğun bir gündesiniz. İşe ait önemli konular gündeminizi etkileyebilir. Konuşma ve yazışmalar günün büyük bir kısmını kapsayabilir. Yakın çevrenizle ilgili haberler alabilirsiniz. Zekânızı kullanacağınız işlerde dikkatli olmanızda fayda var. Öğleden sonra kendinizi daha dışa dönük hissedebilirsiniz.

Günlük Koç burcu yorumu – Burçlar Vatan Gazetesi

Venüs’ten aldığınız olumlu etki sayesinde kişisel görüntünüzde gözle görülür bir cazibe var. Beklentilerinizde önemli gelişmelerin gündeme gelmesiyle kafanız karışabilir. Bazı özel durumlar söz konusu. Temponuz hızlanıyor.

Günlük Koç burcu yorumu – Mahmure

Bugün yaşamınızın bazı noktalarında gizli kalan veya gizli kalması gereken durumlar için kararsızlıklar içinde kalabilir ne yapacağınızı bilemeyebilirsiniz. Bu konuda ikilemde kalmak yerine güvendiğiniz bir dostunuzdan yardım almak size iyi gelebilir. Farklı fikirler sizi rahatlatabilir. Arkadaş çevrenizden özellikle yakın dostlarınızdan bugün iletişimsel konularda kuvvetli destekler alabilirsiniz.

Koç burcu Günlük Burç Yorumu (22-03-2018)

Published by:

Koç burcu Günlük Burç Yorumu (22-03-2018)

Günlük Koç burcu yorumu – Burçlar Habertürk

Yapacaklarınız konusunda en ufak bir şüpheniz yok ve bugün sabah saatleri itibarıyla hızlı yol almak isteyeceksiniz. Öğleye kadar düşüncesiz para harcamalarından uzak durun. İletişiminiz artarken, çevrenizdeki insanları örgütlemesini bileceksiniz.Bugün ve yarın Ay, İkizler burcunda olacak. Üst solunum yollarımız uyarılıyor. Beslenmede yağ günleri olduğundan, bedenimiz bugünlerde yağlı yiyecekler tüketme ihtiyacı hissedebilir. Yeni insanlarla tanışmak ve bağlantı kurmak için harika bir iki gün. Kollektif zaman geçirmek, sosyal olmak, eğlenceli ortamlarda bulunmak, kısa seyahatler, konferans, seminer, tanıtımlar için bu tarihlerden yararlanın. Hızlı gelişmeler hayatımızda yer edebilir.

Günlük Koç burcu yorumu Burçlar – Mynet

Sevgili Koçlar saat 08:30 itibariyle etkili olacak, Ay-İkizler burcu geçişi, çevresel ilişkilerden hızlı bir şekilde halledilmesi gereken tüm işlerimize kadar her konuda bizi hareketli ve meraklı kılmakta. İlginizi çeken konularda bilgi toplamanız, görüşmek istediğiniz kişilerle bir araya gelmeniz veya çabucak bitirmeniz gereken işleriniz varsa bu olumlu enerjiden destek alarak halledebilirsiniz. Genel olarak ihtiyaçlarımızı doyurma arzumuzu yükseltici olan Ay-İkizler burcu geçişinde kişi düşüncelerini içinden geldiği şekilde insanlara ifade edebildiğinde kendini başarılı sayar.Saat 11:22 Ay-Güneş görünümü, hem bilgilenmemiz hem de kendimizi olumlu bir şekilde ifade edebilmemizde yardımcıdır. Fikirlerimizi öne sürebiliriz ve aktif hareket edebiliriz.Not: 23 Mart tarihinde Merkür geri hareketi başlıyor. Etkileri detaylı şekilde alttaki linktedir. Gözden geçirmenizi tavsiye ediyorum.https://www.mynet.com/19-25-mart-haftalik-burc-yorumlari-1216319-mykadinRegaip Kandilimizin başta ülkemiz ve tüm dünya için umuda, sevgiye, barışa ve hayra işaret olması dileğimle,

Günlük Koç burcu yorumu – Burçlar Milliyet Gazetesi

Bugün yoğun bir haber trafiği yaşayacaksınız. Yakın çevrenizde meydana gelecek değişikliklere karşı daha dikkatli ve özenli davranmanız gerekebilir. Kardeşlere ait konularda hareketlilik yaşayabilirsiniz. Duygusal ilişkilerde değişim teması öne çıkıyor. Gün içinde fiziksel açıdan da oldukça hareketli olacaksınız. Neyse ki enerjiniz oldukça yüksek olacak.

Günlük Koç burcu yorumu – Burçlar Vatan Gazetesi

Bugün maddi konularda istediğinizi çizgiyi bir türlü tutturamadığınız için, yaşadığınız karamsarlıktan kurtulamıyorsunuz. Sezgilerinize çok fazla güvenmenize karşın, çevrenizdeki olayların iç yüzü farklı olabilir unutmayın.

Günlük Koç burcu yorumu – Mahmure

Kariyer hayatınızda bazı zorluklarla karşılaşabilir bunların üstesinden gelmek için olduğundan daha fazla güç sarf etmek durumunda kalabilirsiniz. Hiçbir sorun çözülemez değildir. Ancak bazen bazı sorunlar daha fazla çalışmayı gerektirir. Sizler de bunun bilincinde olduğunuz sürece üstünden kalkamayacağınız hiç bir sıkıntı olmayacaktır. Bugün özellikle yakın çevre iletişimlerini izle ani ve sürpriz haberler alabilirsiniz.

Koç burcu Günlük Burç Yorumu (21-03-2018)

Published by:

Koç burcu Günlük Burç Yorumu (21-03-2018)

Günlük Koç burcu yorumu – Burçlar Habertürk

Güzel ve farklı olan her şeyden fazlasıyla mutluluk duyuyorsunuz ve ilginiz bugün daha çok para konuları üzerine yoğunlaşacak. Bencilliğiniz yüksek olabilir. Kimseyi dinlemeyecek ve kafanıza göre davranmak isteyeceksiniz.Bugün ve yarın sabaha kadar Ay, Boğa burcunda dolaşıyor. Doğayla iç içe olmayı tercih edebiliriz. Ailemiz ve ikili ilişkilerimizde keyifli ortamlarda ve bizi rahatlatacak ortamlarda bulunmak, hobilerle ilgilenmek, bütçe planlamaları yapmak için harekete geçebiliriz. Ay, Boğa burcundayken, daha yavaş hareket eder, ağırkanlı davranırız. Durumlara daha gerçekçi yaklaşırız. Aynı zamanda inatçı olabiliriz.

Günlük Koç burcu yorumu Burçlar – Mynet

Sevgili Koçlar saat 02:29 Ay-Kuzey düğüm görünümü, zevklerimize düşkünlüğümüzü işaret ediyor. Ancak bütçemize göre hareket etmenin de önemi büyük. Bu uyarıyı hafife alamayız.Saat 05:42 Ay-Neptün görünümü, maddi-manevi konularda güven hissi verici hem de farkındalık gücünüzü yükseltici, aşka adanmışlığın, tüm benliğinizle kendinizle ve dünya ile kucaklaşmanın işaretçisidir.Saat 16:59 Ay-Pluto görünümü, Maddi ve manevi kazanç elde etmek amaçlı işlerimizi, kariyer hayatımızla ilgili konuları gözden geçireceğiz.Saat 20:21-22 Mart saat 08:30 Ay-Boşluk etkisindeyiz. Bu zaman dilimi içinde, durumları gerçekçi bir şekilde ele almak, sağlam olup olmadığına bakmak, güven olgusunu ön planda tutmak gerekir.Uzun vadeli iş ve kazanç dileğimle,

Günlük Koç burcu yorumu – Burçlar Milliyet Gazetesi

Maddi kaynaklarınızla ilgili konularda değişiklikler yaşayabilirsiniz. Harcamalarınızı gözden geçirip kendinize daha fazla yatırım yapmak isteyebilirsiniz. İşinizle ilgili konularda sizi heyecanlandıracak güzel gelişmeler olabilir. Ancak siz yine de riskli konularda hızlı karar vererek büyük adımlar atmamaya dikkat edin.

Günlük Koç burcu yorumu – Burçlar Vatan Gazetesi

Olayların duygusal boyutundan çok, mantıksal yönünü düşüneceğiniz bir gün içindesiniz. Kişisel özgürlüğünüzü sosyal ilişkilerinizle koordinasyon şeklinde kullanacağınız bir ortama hazırlanıyorsunuz. Oldukça yoğunsunuz.

Günlük Koç burcu yorumu – Mahmure

Uzun süredir beklemekte olduğunuz maddi kazanımlarımız artık çok yakında elinizde olacaktır. Almak istediğiniz şeylerin bir listesini yapabilir yatırımlarınız için gereken planları gözden geçirebilirsiniz. Finansal açıdan çok güzel günler sizleri bekliyor. Tabii ki sizler de biliyorsunuz bugünlere gelmek sizin için hiç kolay olmadı. Zaman zaman hatta boşuna çalışıyorum diye düşünmüş de olabilirsiniz. Ancak gördüğünüz gibi artık her şey yolunda. Keyfini çıkartın.

Koç burcu Günlük Burç Yorumu (20-03-2018)

Published by:

Koç burcu Günlük Burç Yorumu (20-03-2018)

Günlük Koç burcu yorumu – Burçlar Habertürk

Bugün itibariyla, bir ay boyunca düşük hissettiğiniz enerjinizde yükselme görecek, fiziki olarak kendinizi iyi hissetmeye başlayacaksınız. Kişisel girişimleriniz adına olumlu bir döneme giriş yapıyorsunuz. Kendinize olan güveniniz artacak, yeteneklerinizi ortaya koyabilirsiniz.Bugün Güneş, Koç burcuna geçecek. Bir ay boyunca kimliğimizde cesur, atak, lider, sosyal ve güçlü taraflarımızı ortaya çıkarabilir. Hayat enerjimiz yükselecek ve kendimizi oldukça sağlıklı hissedebiliriz. Aşağıdaki yorumlar Güneş\’in bir ay boyunca sizi hangi alanlarda etkilediğine dair yazılmıştır. Lütfen yükselen burcunuzu da okuyunuz.

Günlük Koç burcu yorumu Burçlar – Mynet

Sevgili Koçlar, 20 Mart saat:19:15-20 Nisan saat:06:12 tarihleri arasında burcunuz üzerinde seyrini sürdürecek Güneş süresince ilgi odağı olursunuz. Liderlik gücü kazanırsınız. Aktif ve girişimci yanınızın ön planda olması, cesaretle yol almak isteğinizi yükseltir.Aşk evinizin yöneticisi olan Güneş, burcunuzda ilerlediği sürelerde, sizi çekici kılar. Karşı cins üzerinde etkili olursunuz. Flört etmek, kısa maceralar yaşamak hoşunuza gider. Bunlar genel hatlarıyla gayet olumludur. Ancak 23 Mart tarihinde Merkürün, burcunuzda gerileyeceğini gözden kaçırmayalım. Riskli iş ve kararlardan kaçınalım. İnceleyelim, izleyelim, ona göre hareket edelim.Güneş-Koç geçişinin hepimize güç kazandırması dileğimle,

Günlük Koç burcu yorumu – Burçlar Milliyet Gazetesi

Birkaç gündür yaşadığınız hareketli zaman diliminden sonra bugün biraz huzur arıyor olabilirsiniz. Daha sakin olabileceğiniz bir gündesiniz. Para konularında harcamalarınıza dikkat etmelisiniz. Akşam saatlerinde sevdiklerinizle bir yemek organizasyonu düzenlemek size iyi gelebilir. Ancak aşırı yememeli ve sağlığınızı düşünmelisiniz.

Günlük Koç burcu yorumu – Burçlar Vatan Gazetesi

Ailenizle yaşadığınız sorunların sizi üzmesine izin vermemelisiniz. Onlarla istemeden yaşadığınız durumlarda gözden kaçırmamaya çalışacağınız tek nokta; sabır ve taviz gibi iki önemli parametreyi dengede tutmak olmalıdır.

Günlük Koç burcu yorumu – Mahmure

Bugün çok çalışıyorum ama emeğimi bir türlü alamıyorum diyen koçlar için güzel ve sevindirici haberlerim var. Artık zirvede olmanız an meselesidir. Şimdiye kadar uğraşıp didinen ve gecesini gündüzüne katıp emek sarf etmekten çekinmeyen koçlar için harika etkiler söz konusu. Hiç beklemediğiniz bir terfi alabilir yine hiç ummadığınız zam haberini patronunuzdan alabilirsiniz.

Koç burcu Günlük Burç Yorumu (19-03-2018)

Published by:

Koç burcu Günlük Burç Yorumu (19-03-2018)

Günlük Koç burcu yorumu – Burçlar Habertürk

Bugün, duygusal olarak değişken ve farklı bir gün geçirebilirsiniz. Dinlenmeye ve rahatlamaya ihtiyaç duyduğunuz bu dönemde, değişik konu ve olaylar daha fazla ilginizi çekecek. Kendinize ve yapacaklarınıza bu haftabaşında yer açın.Haftaya girişimlerimize, tek başına atılması gereken adımlarımıza odaklanarak başlıyoruz. Salı günü Güneş Koç burcuna geçiyor. 1 ay boyunca kimliğimizde cesur, ateşli, atak ve girişimci yönler ortaya çıkabilir. Bu haftanın en önemli konusu Cuma günü Merkür geriliyor. 3 Hafta boyunca iletişim sıkıntılarına ve sorunlarına açık olacağız. Cumartesi günü sinirli ve agresif yapımızı kontrol etmeye çalışalım.

Günlük Koç burcu yorumu Burçlar – Mynet

Sevgili Koçlar saat 00:58 Ay-Venüs kavuşumu, duygularınızı ateşli bir şekilde dışa sunduğunuzu gösteriyor. Kafanızın içini kurcalayan bazı durumlar olsa da, sizin için arzularınızın doyuma ulaşması son derece önemlidir.Saat 02:15 Güneş-Chiron kavuşum etkisinin özündeki mesaj şudur. İnsan hayatın anlamını idrak etmeyi öğrenmeli, yaşanılan acı tecrübelerin kendisine kattığı derslerin farkında olmalı ve her şeye rağmen kendi yaralarını sarabilecek güce sahip olduğunu bilmelidir. Öncelikle bilinçaltınızda sizi rahatsız eden, üzen pek çok acı deneyimin sizin hayatınızdaki anlamını çözümlemenizi, bunlarla yüzleşmenizi sağlayıcıdır. Bu ister bir aşk yarası, ister bir sağlık problemi, gizli bir ilişki, sır veya geçmişte yaşanmış travmatik bir olay fark etmez. Burada önemli olan, sanki hiç düzelmeyecek ve tedavisi mümkün değilmiş gibi duran problemlerinizle yüzleşme cesaretinizdir. Onları kabullendiğiniz zaman derman bulmanız da kolaylaşır. Bu kavuşum yaranıza parmak basarak, nereyi tedavi etmeniz gerektiğini ve ona merhem bulmanızı sağlayabilir. Unutmayalım ki, reddettiğimiz, bastırdığımız her şey, başka bir şekilde hayatımız üzerinde etkili olmayı sürdürür. Bütün bunlardan kurtulmanın yolu, onları inkar etmek yerine kabul edecek kadar cesur davranmakla mümkündür.Saat 02:47 Ay-Merkür kavuşum etkisinde düşüncelerinizi net bir şekilde ortaya koyabilirsiniz. Eğer müdahalede bulunmanız gereken hususlar varsa, bunları çekinmeden karşınızdaki kişiye iletebilirsiniz. Üzerinde durduğunuz en önemli nokta sağlığınız, çalışma hayatınızdır.Saat 12:05 Ay-Pluto görünümü, toplumsal konular ve bazı önemli meseleler üzerinde hislerinizi, öfkenizi dışa yansıtmakta zorlanmanıza yol açar. Konuşmak, derdinizi anlatmak, kızgınlığınızı ifade etmek isteseniz de sizi anlamaları pek kolay olmaz.Saat 22:29-20 Mart saat 04:07 arasında Ay-Boşluk etkisindeyiz. Ailemizi ilgilendiren konulardaki tüm yanlışlara ve hatalara isyan edebiliriz. İçimizden bir şeyler bizi özgür olmaya, kimsenin nazını niyazını çekmemeye yöneltir.Yeni haftanın hepimiz için olumlu yönde geçmesi dileğimle,

Günlük Koç burcu yorumu – Burçlar Milliyet Gazetesi

Bugün yeni başlangıçlar yapmak için çok heveslisiniz. Kişisel olarak önem verdiğiniz konularda hassasiyetiniz artabilir. Kişisel bakımınız ya da güzelliğiniz için para harcamalar yapabilirsiniz. Aşırı istekle normalden fazla harcama yapmak isteyebilirsiniz. İlişkiler açısından hızlı gelişebilecek durumlara hazır olmalısınız.

Günlük Koç burcu yorumu – Burçlar Vatan Gazetesi

Bugün gizli arzularınızın belirginleşmesi, partnerinizin istekleri karşısında yoğun duygular yaşamanız, aklınızın karışmasına neden olabilir. Kişisel çabalarınız, ve ilişkileriniz çevre koşullarıyla birlikte şekilleniyor.

Günlük Koç burcu yorumu – Mahmure

Bugün aşk ve ilişkilerden yana oldukça şanslı ve sürpriz başlangıçlar yapabileceğiniz enerjiler hâkim. Bugün bu konudaki sorunlarınızı çok kolay bir şekilde halledebilirsiniz. Görüşmek istediğiniz kişilerle görüşebilir söylemek istediklerinizi rahatlıkla ifade edebilirsiniz. Hatta bu konuda risk bile alabilir bunun tadını gizlice çıkarabilirsiniz. Finansal konularda ise sorunlarınızı çözecek kaynaklar bulabilirsiniz.

Koç burcu Günlük Burç Yorumu (17-03-2018)

Published by:

Koç burcu Günlük Burç Yorumu (17-03-2018)

Günlük Koç burcu yorumu – Burçlar Habertürk

Bugün oluşacak Yeniay diğer burçların aksine başlangıçlar ve adımlarınız adına sizi desteklemeyecek. Bilinçaltı çalışmaları, ruhsal konular, kötü alışkanlıklarınızdan kurtulmak için bu Yeniay\’ı kullanabilirsiniz. Önemli olaylar karşınıza gelebilir.Bu cumartesi öğleden sonra saat 16.11 itibarıyla Balık burcunda bir Yeniay gerçekleşecek. Balık temaları olan şefkat, merhamet, evrensel sevgi, akışa bırakmak, hasasslık, alınganlık, kurban olma hissiyatı buYeniay ile birlikte öne çıkabilir. Bu Yeniay\’ın derecesi Venüs’ün Balık burcunda yüceldiği bir noktada. Kironla birleşen bu Yeniay\’da şifalanma enerjimiz yüksek. Kötü alışkanlıklardan kurtulma, kabul etme, kendimizi sevgi yoluyla farketme enerjisi yüksek olacak. Acelecilikten, sert tepkilerden, sadece kendimizi düşünmeden kaçınırsak o zaman ruhsal ve dünyevi olarak işlerin yoluna girdiğini görebiliriz. Kazalara, sakarlıklara, hızlı ve patavatsız tavırlara gün içinde dikkat edelim. Mars burç değiştirmeye hazırlanırken, son derecelerde kaderin cilvesi dediğimiz olaylar etrafımızda vuku bulabilir.

Günlük Koç burcu yorumu Burçlar – Mynet

Sevgili Koçlar, 17 Mart saat 16:12 itibariyle Balık burcunda doğacak Yeniay, işlerinizi disiplinli bir şekilde düzenlemenizi, durumunuzu derinlikli olarak ele almanızı sağlıyor. Hiçbir şey gözünüzden kaçmayacak. Nasıl bir işte çalışıyor ve toplumda yaşıyorsunuz, her şeyin farkındasınız. Geçici işler yerine kalıcı olanı tercih edeceksiniz. Abartmadan, gerçekçi bir şekilde durumuna bakarak, ne istediğinizi bilerek ilerleyeceksiniz. Bu Yeniayda geleceğe dönük, gelişime odaklı ve başarmak adına isteklisiniz. Bir iş fırsatıyla karşılaşabilirsiniz. Verilecek karar iki hafta içinde gelişir ve arzu ettiğiniz sonuca ulaşır. Hedefe odaklandığınızda elinizden hiçbir iş kurtulmaz. Gerektiğinde hırslanarak her türlü engelin üstesinden gelecek gücünüz var. İsteyin ve elde edin.17 Mart saat:19:40-16 Mayıs saat:07:55 tarihleri etkili olacak Mars-Oğlak geçişi mesleki konularda azim sabır ve direnç, soğukkanlı bir şekilde hedefinize kilitlenmek ve kariyer hayatınıza ciddi bir şekilde eğilmek anlamı taşır. Sizin gibi aktif ve ateşli kişiler için, zorlayıcı olsa da, Mars yönetici gücünüz olduğundan bu enerjiyi iş hayatında istikrarlı olmak, başarılı işler çıkarmak, sağlam adımlar atmak için kullanabilirsiniz. Sabır hakikaten önemli. Çünkü ancak bu sayede başarılı olmanız mümkün. Ayrıca azimli olmalı, kafanızın içinde bir hedef belirlemeli, disiplinli bir şekilde çalışmaya gönüllü olmalısınız. İnatçılıktan uzak durarak, çevrenizde bulunan kişilerle işbirliğinde bulunmayı bilmelisiniz. Kararlarınızı gayet dikkatli ve mantıklı bir şekilde düşünerek vermeli, acele etmemeli, başkalarından etkilenmemelisiniz. İş arayanlar için ben bu geçişi olumlu buluyorum. Yeter ki, ne istediğinizi, hangi işi yapmak istediğinizi bilin.Yeniayın güçlü enerjisi hepimiz için olumlu gelişmelere vesile olsun.Kalben sevgilerimle,

Günlük Koç burcu yorumu – Burçlar Milliyet Gazetesi

Bugün Balık burcundaki yeniay sizi duygusal açıdan etkileyen bir durumun en azından çözüme ulaşabileceğini anlatıyor. Gizli kalan şeylerle daha çok ilgilenebilirsiniz.

Günlük Koç burcu yorumu – Burçlar Vatan Gazetesi

Günlük Koç burcu yorumu – Mahmure

Bugün çok çalışıp emek verdiğiniz konularla ilgili finansal beklentileriniz de belirsizlikle ilgili sıkıntılar yaşayabilir ve bazı şeyleri hak etmediğini düşünebilirsiniz. Bu noktada yaptığınız iş konusunda kafa karışıklığı yaşamanız gayet doğaldır. Şartlar henüz belirgin olmadığı için bunu yaşıyor olabilirsiniz. Ayrıca bazı konularda kandırılmalar ve yalanlar yakalayabilirsiniz. Sizler işinizde emek verip ürettiğiniz takdirde hiçbir şekilde korkunuz olmadan hareket etmeli ve mutlaka mücadelenizin sonunu başarıyla bitireceğinizi kabul etmelisiniz.

Koç burcu Günlük Burç Yorumu (16-03-2018)

Published by:

Koç burcu Günlük Burç Yorumu (16-03-2018)

Günlük Koç burcu yorumu – Burçlar Habertürk

İş alanlarınızda patronlarınızdan ve üstlerinizden göreceğiniz destek kafanızdaki planların hızlanmasına neden olacak. Enerjiniz tam olabilir ama fikirlerinizi ortalığa dökmek için sabırsız olmayın. Hayatı daha farklı yönlerinden ele almanız gerekiyor.Bugün ve yarın Ay, Balık Burcunda olacak. Beslenmede karbonhidrat günleri olduğundan unlu ve tatlı tüketme ihtiyacımız artabilir. Şeker hastaları bu birkaç güne çok dikkat etmemeliler. Genel olarak duygusal olacağımız şu birkaç gün, partnerimizle vakit geçirmek, insanları anlamak, sevmek, empati kurmak ön plana çıkabilir. Ay, iyice kapandığından önemli işlerimiz varsa yarın oluşacak Yeniay sonrasında yapmaya çalışalım.

Günlük Koç burcu yorumu Burçlar – Mynet

Sevgili Koçlar saat 05:07 Ay-Satürn görünümüyle Cuma günümüz başlıyor. Huzurlu kılan enerjisiyle işlerimizi daha iyi takip etmemizi, sorumluluk almamızı, hedefimize uygun şekilde ilerlememizde güçlendiriyor.Saat 16:46 Ay-Neptün kavuşumu, rüyalarımız, hislerimiz, hayatı algılayış biçimimiz sertlikten uzaktır. Kimseyi kırmak, gücendirmek, rahatsız etmek ve edilmek istemeyiz. Duygularımızı içimize dönük bir şekilde gözden geçiririz. Hassaslaşırız. Sevgi ve şefkate daha fazla ihtiyaç duyarız.Not: 17 Mart tarihinde Balık burcunda doğacak Yeniayın etkileri alttaki linkte yer almaktadır. Gözden geçirmenizi tavsiye ediyorum.https://www.mynet.com/12-18-mart-haftalik-burc-yorumlari-1216074-mykadinGönülden sevgilerimle,

Günlük Koç burcu yorumu – Burçlar Milliyet Gazetesi

Bugün yaşadığınız olayları algılamakta zorlanabilirsiniz. Elinizde olmayan nedenlerden dolayı stres yapabilirsiniz. Sorumlu olduğunuz işler istediğiniz gibi gitmeyebilir. Hassaslaşabilirsiniz. Bireyselliğiniz daha fazla ön plana çıkabilir. İşlerinizde fazla fedakârlık yapıyor olmak keyfinizi kaçırabilir. Endişe duyduğunuz konular gündeme gelebilir.

Günlük Koç burcu yorumu – Burçlar Vatan Gazetesi

Günlük Koç burcu yorumu – Mahmure

Bugün duygusal beklentileriniz ve gerçek yaşamınızla ilgili hayal kırıklığı yaşayabilir ve kendinizi içsel anlamda çok kırgın hissedebilirsiniz. Çevrenizden saklamak istediğiniz bazı yaralarınız ve ruhunuza vurulan bazı darbeler canınızı acıtabilir. Bu noktada yapabileceğiniz en iyi şey kendinizi rahatlatmak adına yapacağınız aktiviteler olmalıdır. Zira kimsenin yaşamı mükemmel değildir. Ama bizler hayallerimizi gerçekleştirmek adına özel güçlerle donatılmış özel bireyleriz. Bu noktada şunu bilmemiz gerekir ki bazen olmayan şeyler aslında bizim hayrımıza olan şeylerdir.

Koç burcu Günlük Burç Yorumu (15-03-2018)

Published by:

Koç burcu Günlük Burç Yorumu (15-03-2018)

Günlük Koç burcu yorumu – Burçlar Habertürk

Etrafınızda olup biten sosyal olaylar ve ilişkiler bir yandan sizi hareketlendirmişken, diğer yandan da yormuş olabilir. Ruhunuzun biraz huzura ve dinlenmeye ihtiyacı olabilir. İyimser yapınızla bu aralar olayları daha kolay karşılıyor gibisiniz.Bugün öğle saatlerine kadar Ay, boşlukta olacak. Önemli işlerimizi başlatmak yerine, tamamlanması gereken işlerimizi halletmeye çalışalım. Saat 13.11 itibarıyla Ay, Balık burcuna geçiyor. Daha duygusal, kararsız enerjiler altına gireceğiz. Sabah saatlerindeki hareketlilik daha yumuşak bir enerjiye yerini bırakabilir. Bugün ve yarın kadersel etkiler altında olacağız.

Günlük Koç burcu yorumu Burçlar – Mynet

Sevgili Koçlar Perşembe gününün ilk etkili enerjisi saat 06:34 Ay-Uranüs görünümüdür. Hem bireysel hem de grup aktivitelerinde başarılı olmanızda yardımcınızdır. Özgür çalıştığınızda, işinize karışılmadığında gayet verimli olursunuz. İsteklerinizi elde etme arzunuz, akşam saatlerinde sizi harekete geçirecek.Saat10:32-13:12 arasında Ay-Boşluktadır. Kafa karışıklığı yaşamamıza ve önümüzü görmekte zorlanmamıza yol açabilir. Sabırsız davranabiliriz. İdeallerimize yabancı olabiliriz. Ümitlerimizin azaldığını bile hissedebiliriz. Toplumsal ilişkilerimizde dikkatli olacağız.Saat 12:10 Merkür-Kuzey düğüm görünümü, iletişim gücünüzü yükseltici, insanları ikna edebilmenizi sağlayıcı, doğru karar ve planlamaların işaretçisidir. Aşk hayatınızı, çocuklarınızla olan paylaşımı, keyifli aktiviteleri destekleyen bu görünüm geleceği şekillendirmenizde yardımcıdır. Düşüncelerimizden, kendimizden emin oluruz.Saat 13:12 Ay-Balık burcu seyir etkinliğinde güzel ve olumlu düşünmeye başlayacağız. Hayatı algılama biçiminiz, çevrenizdeki insanları değerlendirme şekliniz ve olaylara verdiğiniz yanıtların temelinde iyi niyet, şefkat ve vefa duygusu öne çıkacak.Güzel niyetli insanlarla karşılaşmamız dileğimle,

Günlük Koç burcu yorumu – Burçlar Milliyet Gazetesi

Ay bugün 10:32 ile 13:11 arası boşlukta. Bugün bilemediğiniz koşullar sizi zor duruma sokabilir. Kayıplar yaşayabilirsiniz. Öğle saatlerinde yeni işlere başlamak yerine mevcut işlerinizi toparlamalısınız. Bazı konularda kabullenme içine girebilirsiniz. Sorumlu olduğunuz işlerinizde daha fazla çaba sarf etmeniz gerekebilir.

Günlük Koç burcu yorumu – Burçlar Vatan Gazetesi

Günlük Koç burcu yorumu – Mahmure

Bugün eskiye dair özlemleriniz artabilir ve geçmişte en çok neyi ve kimi özlemişseniz onu hatırlayarak vakit geçirebilirsiniz. Geçmiş sosyal çevre ile bazı iletişimler kurabilir onlarla yeniden bir araya gelebilirsiniz. Eski küskünlükler yaşanmışlıkları bir kalemde silmeniz istenebilir. Bu noktada belki de sizin affedici bir tavırda bulunmanız sizlere yeni ufuklar edindirebilir ve kendinizi bu anlamda daha da iyi hissettirebilir. Bu görüşmeler sırasında tesadüfen elde edeceğiniz bilgiler işinize çok yarayabilir.