Burçlar: Kova

Kova burcunun özellikleri ve karakter yapıları

Kova burcu Günlük Burç Yorumu (23-04-2018)

Published by:

Kova burcu Günlük Burç Yorumu (23-04-2018)

Günlük Kova burcu yorumu – Burçlar Habertürk

Gün içinde, aile hayatınıza parasal konularda yardımınız olabilir. Özel hayatınızda sevdiğiniz insanla kısa vadeli, günlük planlarınız devrede olabilir. Aynı fikirleri paylaşmasanız bile, duygularınız yoğun olabilir.\n Haftaya Ay Aslan burcundayken keyfi konulara, aşk hayatımıza odaklanarak giriş yapıyoruz. Salı günü Venüs İkizler burcuna geçecek, ilişkilerde özgür, iletişimci, meraklı zamanlar başlıyor. Çarşamba günü fikirsel olarak negatif etkiler altında olabiliriz. Olayları fazlasıyla kritize edebiliriz. Bu hafta enerjimizi doğru ve düzgün kullanmaya çalışalım yoksa fazla yoğun enerji üzerimizde sıkıntı yaratabilir. Olur olmadık durumları kendimize çekebiliriz.

Günlük Kova burcu yorumu Burçlar – Mynet

Sevgili Kovalar saat 00:46 Aslan burcunda oluşan ilkdördün partnerinizle aranızdaki kişisel farklılıkları öne çıkarıyor. Mantıklı yaklaşımlarda bulunabilirseniz günü gayet keyifli bir şekilde geçirebilirsiniz. Tam tersi bir durumda ise anlaşmazlıklar, ufak tefek konularda atışmalar meydana gelebilir. Eviniz ve ailenizle ilgili konularda da akıllıca bir planlamaya ihtiyaç var.Saat 08:32 Ay-Merkür görünümü, ilişkinizin ve partnerinizin hayatınızdaki önemini, beraberliğinizde sorun çıkaran meseleleri, birbirinizden beklentilerinizi ve hepsinden önemlisi ilişkinin ortak sorumlulukları üzerinde her iki tarafın da bilinçli bir şekilde kendisini gözden geçirmesi anlamı taşımaktadır. Bunu düşünürken sen ve ben demek yerine biz diyebiliyorsanız, siz ilişkinize sahip çıkıyor, kaybetmek istemiyorsunuz demektir. Eğer karşı taraf her konuda –illa ben diyorsa o zaman ılımlı bir şekilde uyarıda bulunmakta fayda var.Saat 14:50 Ay-Kuzey düğüm kavuşumu, ilişki ve iş ortaklığı gibi konularda sadece mantığımızı değil, yüreğimizin sesini de duymamız gerektiğini vurguluyor. Gerçekten sevdiğiniz, birlikte olmaktan mutluluk duyduğunuz, bireysel olarak kendinizi ifade edebildiğiniz bir ilişkiyi tercih etmeniz gerekir.Atatürkümüzün ülkemiz ve tüm dünya çocuklarına armağanı olan, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramımızı en içten dileklerimle kutluyorum. Kalben sevgilerimle,

Günlük Kova burcu yorumu – Burçlar Milliyet Gazetesi

Kendinize güveniniz sayesinde ilgilendiğiniz işleri daha rahat halledebileceğiniz bir gündesiniz. Gün içinde eşinizle ilgili konular gündeme gelebilir. İkili ilişkileriniz de tartışmalar olabilir. Denge ve uyum içinde kalmaya özen göstermelisiniz. Sizi uğraştırabilecek konulara karşı biraz daha özenli davranmalısınız.

Günlük Kova burcu yorumu – Burçlar Vatan Gazetesi

Günlük Kova burcu yorumu – Mahmure

Bugün iletişim yönünde güç çekişmelerine oldukça açık ve söylenen sözleri yanlış algılama potansiyeli yüksek bir durum içinde olabilirsiniz. Özellikle geçmişten beri süregelen problematik sorunlar tekrardan önünüze gelebilir.

Kova burcu Günlük Burç Yorumu (22-04-2018)

Published by:

Kova burcu Günlük Burç Yorumu (22-04-2018)

Günlük Kova burcu yorumu – Burçlar Habertürk

Tamamlamanız gereken günlük işleriniz devrede olacak. Pazar gününüz yapılması gerekenlerle başlıyor. İletişim halinde olacağınız insanlara karşı anlık çıkışlarınızı kontrol etmeye çalışın. Kendi iç gücünüzü gözden geçirmeniz gereken bir dönem.Bu pazar, Plüton gezegeni gerilemeye başlıyor. Güç kazandığımız, değiştiğimiz ve bizi dönüştüren olayların ardındaki sebepleri bulmak ve farketmek anlamında içsel yolculuğumuzu başlatacağımız bir dönem olacak. Bu pazar akşam saatlerine kadar önemli işlerle uğraşmak yerine daha keyfe yönelik ortamlarda bulunmaya özen gösterelim.

Günlük Kova burcu yorumu Burçlar – Mynet

Sevgili Kovalar Pazar günümüzün ilk etkili enerjisi, saat 01:36 Ay-Mars karşıtlığıdır. Gayet olumlu buluyorum. Aşk hayatınız, çocuklar, sosyal ilişkiler, yolculuklar, görüşmeler anlamındaki işlerinizi başarılı bir şekilde yürürlüğe koyabilirsiniz.Saat 03:56 Ay-Jüpiter görünümü, bizi keyiflendirecek, moralimizi yükseltecek aktivitelere yönelmenin faydalı olacağını gösteriyor.Saat 05:21 Ay-Pluto karşıtlığı kontrolümü yitiriyormuş gibi hissetmemize neden olabilir. Benim tavsiyem böyle anlarda yeni bir karar vermeyiniz.Saat 15:40 Ay-Venüs görünümü, huzur ve güvenliğin hayatımızdaki önemini vurgular. Ayrıca geçmişte yaşananları hatırlatıcı ve geleceğe umutla bakmamızı sağlayıcıdır. Duygularımız kimi zaman bizi hüzünlendirse de, iç dünyamızdaki sevinç pırıltıları görülmeye değerdir.Saat 15:58-20:09 arasında Ay-Boşlukta ilerleyecek. Eğer çevrenizdeki insanlar hayata olumlu bakan kişilerse, kendinizi huzurlu hissedersiniz. Bu süre içinde kendinize özen göstermekte, gereksiz konular üzerinde durmamakta yarar var. Partnerinizin davranışları, sizin planlarınıza ve bakış açınıza ters düştüğü için hassas olabiliriz. İş ve duygusal konularda sıkıntılarımıza merhem olabilecek kişi ve gelişmelere daha fazla ihtiyaç duyabiliriz.Saat 20:09 Ay-Aslan burcu geçiş etkinliğinde, aşk ve kendinizi ifade konularında aktif olmanızı sağlayacak enerjiler altındasınız. Bir yanınız sıcak ve cömert, sevgi dolu olmasına rağmen, bir yanınız yine de özgür kalmaktan yanadır. Dış dünyada güler yüzlü, neşeli ve ışık saçan görüntünüzle insanları kendinize çekebilirsiniz.Pazar günümüz sevindirici gelişmeler işaret olsun. Kalben huzur dileklerimle,

Günlük Kova burcu yorumu – Burçlar Milliyet Gazetesi

Bugün evdeki hesap çarşıya uymayabilir. Sabah saatleri daha dengeli olsa da, öğle sonrasında farklı durumlara uyum sağlamak gerekebilir.

Günlük Kova burcu yorumu – Burçlar Vatan Gazetesi

Günlük Kova burcu yorumu – Mahmure

Bugün yeni bir şeyler öğrenmeyi deneyin ve geçmişteki sorunlarınızdan sadece ders çıkarmaya bakın. Neden yaşadığınızı sorgulamaktansa bu sıkıntının içinde nasıl bir ders almam gerekiyordu? Diye kendinize bir sorun. Deneyim size şimdi ne yapmanız gerektiğini söyler. Sürekli geçmiş sıkıntınızı düşünerek dertlenmek ise size hiçbir şey kazandırmayacaktır.

Kova burcu Günlük Burç Yorumu (19-04-2018)

Published by:

Kova burcu Günlük Burç Yorumu (19-04-2018)

Günlük Kova burcu yorumu – Burçlar Habertürk

Sevdiğiniz insanla yapılacak seyahat planlarınız enerjinizi daha rahatlatıyor. İş yoğunluklarınızdan ve sorumluluklarınızdan ancak bu şekilde kurtulacağınızı biliyorsunuz. Para konusunda kafanıza göre harcamaya yatkınsınız.Bugün eve yarın öğleden sonra 16.26’ya kadar Ay, İkizler burcunda olacak. Omuzlarımız, kollarımız, ellerimiz ve ciğerlerimiz hassas olacağından romatizma problemi olanlar dikkat etmeli ve problemli bölgeyi rüzgardan korumalıdırlar. Beslenmede yağ günleri olduğundan, bedenimiz bugünlerde yağlı yiyecekler tüketme ihtiyacı hissedebilir. Yeni insanlarla tanışmak ve bağlantı kurmak için harika günler. Kararsızlıklara dikkat edelim.

Günlük Kova burcu yorumu Burçlar – Mynet

Sevgili Kovalar saat 09:49 Ay-Kuzey düğüm görünüm etkisinde Perşembe günümüz başlıyor. Her yönden güçlü birine duyulan ihtiyacı vurguluyor. Önemli bir karar verebiliriz. İlişki tercihlerimizi yeniden belirleriz.Saat 17:11 Ay-Neptün görünümü, aşk konusunda istekli olsanız da, karşınıza çıkan kişiye dikkat ediniz. Duygular yanıltıcı olabilir.Arzuladığınız değişimin bir an önce gerçekleşmesi dileğimle,

Günlük Kova burcu yorumu – Burçlar Milliyet Gazetesi

Sorumluluklarınız gün içinde değişim gösterebilir. Yaratıcılığınızı daha pratik işlerde kullanabilirsiniz. Yakın çevrenizden biriyle ilişki gündeme gelebilir. Keyif aldığınız konular için mücadele verebilirsiniz. Çocuklarınızla ilgili konular sizi oyalayabilir. Gün içinde iletişim konularına dikkat edin. Gerginlikler yaşanabilir. Dengede kalmaya özen gösterin.

Günlük Kova burcu yorumu – Burçlar Vatan Gazetesi

Günlük Kova burcu yorumu – Mahmure

İlişkilerde esneklik sağlayabiliyor ve karşındaki insana saygı duyuyorsan o ilişki uzun ömürlü olacaktır. Ancak karşındakini bunaltır her istediğini yaptırmaya çalışırsan işte o zaman kırılmalar başlayacaktır. Bir ilişki iki kişiyle yaşandığına göre her iki tarafında istekleri doğrultusunda hareket etmeyi öğrenmesi gerekir.

Kova burcu Günlük Burç Yorumu (17-04-2018)

Published by:

Kova burcu Günlük Burç Yorumu (17-04-2018)

Günlük Kova burcu yorumu – Burçlar Habertürk

Aile ilişkilerinizde, evinizde kendinizi güçlü ve huzurlu hissedebilirsiniz. Diğer yandan iş alanlarınızda karşınıza gelecek olan fırsatlar aile hayatınıza olumlu yansıyabilir. İyimser duyguların sizi abartılı davranışlara yönlendirmesine izin vermemelisiniz.Bugün oluşan Venüs – Plüton olumlu açısıyla ilişkilerimizde otoritelerden ve güçlü insanlardan destekler görebiliriz. Venüs – Jüpiter karşıtlığıyla önemli şanslar ve fırsatlar karşımıza gelebilir. Abartıdan ve aşırı iyimserlikten uzak durarak, beklentimizi yükseltmeden ilerlemeye çalışmalıyız. İlişkilerden ve parasal konulardan yana şansımız yüksek olabilir.

Günlük Kova burcu yorumu Burçlar – Mynet

Sevgili Kovalar saat 07:16 Ay-Kuzey düğüm görünümü, aile içinde huzur ve güvence, konforlu bir yaşama duyulan ihtiyacı yükseltiyor. Ancak dış etkenler yüzünden bunları bulmakta zorlanıyoruz.Saat 10:00 Venüs-Jüpiter karşıtlığı, konforlu bir ev yaşamı ve güvence dolu bir hayatın özlemini vurguluyor. İşimizden elde ettiğimiz gelir, ailemizin ihtiyaçlarını karşılamak, maddi-manevi anlamda doyuma ulaşmak sizin için bugünlerde gayet önemli. Geleceğe dönük kararlar bugünlerde verilebilir. Sözgelimi ev sahibi olmak, evinizde yapılacak yeni değişiklikler gibi. Bunları gözden geçirebiliriniz. Kimi Kovalar yeni bir yere taşınmayı düşünülebilirler. Bunun maddi açıdan analiz edilmesi, yarar-zarar hesabının iyi yapılması şarttır. Eski bir evin satışı, restore edilmesi mümkündür. İş girişimi ve görüşmelerde şartlardan ziyade kazanılacak para daha fazla önemsenebilir. Yuvanızdaki huzur, kazancınıza bağlı olarak değerlenir.17 Nisan-5 Temmuz arasında kısa bir süre Koç burcunda ilerleyecek Chiron, yaşadığımız çevre, ilişkiler, iş veya eğitimle ilgili konular, yerleşim yeri, kardeşlerimizle olan bağımız gibi geniş bir alanda etkili olup, bizi yüzleşmede bulunmaya, sorgulamaya çağırıyor. Bu sorgulama yanlış olanın tespiti ve düzeltilmesini sağlayıcıdır. Belki yorar, zorlar ama şifaya kavuşturulur. İleri-geri hareketiyle önce kısa süreli ancak Şubat 2019 itibariyle uzun bir seyirdir. Bu seyir sonunda biraz önce izah ettiğim konularda gelişmeler yaşanacak ve kendiniz için en faydalı yol ve yöntemleri keşfedeceksiniz.Saat 14:28 Ay-Neptün görünümü, huzuru, güvenliği, sevgiyi önemsiyoruz. Ailemizle ilişkimizde ılımlı, iş girişimlerimizde ise, emniyetimizi önemseyeceğiz. Güzellikler isteyeceğiz ve keskin sözler eden, huzursuz insanlardan uzak durmaya çalışacağız.Saat 16:04 Venüs-Pluto görünümü, kendine güven duyan ve bu güveni her anlamda yüreğinde büyüten kişilerin kaderin elinde oyuncak olmak yerine, kendi gerçeklerine sahip çıkacaklarını müjdelemekte. Siz buna hazır mısınız? evet diyorsanız o zaman dış ve iç baskıların sizi yıldırmaması için var gücünüzle hayata sarılınız. Korkuları güce dönüştürecek olan sizsiniz. İster aileniz isterseniz kendiniz için düşündüklerinizi ancak mücadele vererek elde edebilirsiniz.Saat 16:49 Ay-Mars görünümü, çıkarlarımızı düşünmemize neden oluyor. Çünkü para ve güçlü olmak isteği epeyce fazla. Tabii ki bunlara kavuşmak için sistem bizi çalışmaya zorluyor.Saat 23:41 Ay-Jüpiter karşıtlığı, iş-ev arasındaki yaşamımızı gözden geçirmemizi sağlıyor. Hem kazanmak hem bölüşmek niyetindeyiz. Ancak sadece kendini düşünen kişilerle yola devam etmek niyetinde değiliz. Bizim de çıkarlarımız önemli diye düşüneceğiz.Sizi mutlu edici haberler almanız dileğimle,

Günlük Kova burcu yorumu – Burçlar Milliyet Gazetesi

Sorumluluklarınız sizi gün içinde zorlayabilir. Sorumlu olduğunuz konularda ise kendi yönünüzü netleştirmek isteyebilirsiniz. Keyif aldığınız şeylere yönelmek isteyebilirsiniz. Evle ilgili harcamalar yapabilirsiniz. Ev hayatınızla ilgili konularda değişiklik yapabilirsiniz. Gün içinde sanatsal uğraşlar ilginiz çekebilir.

Günlük Kova burcu yorumu – Burçlar Vatan Gazetesi

Günlük Kova burcu yorumu – Mahmure

Deneyim sana yanlışlardan yola çıkarak doğru yapmanı söyler. Kendine güvenerek istediğin her şeyi başarabilirsin. İstediğini söylemenin sayısız yolu vardır, hepsini öğren. Öğrendiğin zaman yaşadığını anlarsın. Eski bilgilerin seni ilerletmiyorsa bunlardan kurtul ve yenilerine yer aç. Hiçbir konuda sabit fikirli olma. Çünkü yaşam her an değişim içindedir.

Kova burcu Günlük Burç Yorumu (14-04-2018)

Published by:

Kova burcu Günlük Burç Yorumu (14-04-2018)

Günlük Kova burcu yorumu – Burçlar Habertürk

Bu cumartesi geri plandan yürüyen işlerinizde daha rahat hareket edecek, enerjinizi çok fazla zorlamayacaksınız. Kariyer ve iş alanlarınızda insanlara yol gösterebilir, deneyimlerinizi onlarla paylaşabilirsiniz. Kısa planlarda hızınıza kimse yetişemez.Bugün gökyüzünde oluşan Mars – Neptün olumlu açısıyla oldukça yaratıcı ve sanatsal etkilerle hareket edebiliriz. Başkalarını düşünerek adımlar atacak, faydalı enerjilerle dolu olacağız. Diğer yandan bir hafta boyunca etkili olacak olan Jüpiter – Plüton olumlu açısıyla kendi şansımızı ve gücümüzü etkin bir şekilde ortaya koyabiliriz.

Günlük Kova burcu yorumu Burçlar – Mynet

Sevgili Kovalar saat 06:26 Ay-Koç burcu geçişi, haksızlığa tahammül etmeyeceğinizi gösteriyor. Eğer birileri sizi sinirlendirirse cevabını en acı şekilde alacaklardır. Bundan da hiçbir zaman pişmanlık duymazsınız.Saat 12:59 Jüpiter-Pluto görünümü, iş hayatınızla ilgili olumlu bir değişim ve dönüşümün anahtarını sizlere sunuyor. Verimsiz olandan işlerliği olana yönelme gücüdür bu. Yeni bir yolun önünüzde açılışıdır. Sizin için gayet faydalıdır. Güçlü insanlardan görülen desteğin göstergesidir. Bu yaratıcı tarzda çalışmaların, projelerin, fırsatların, olanakların yükselişidir. Başkaları üzerinde etkili olmanızı sağlar. Fiziksel ve psikolojik anlamda toparlanma halidir. Bir gruba dahil olmak, mesleki anlamda ilerlemek mümkündür.Saat 15:12 Ay-Merkür kavuşum etkisinde, çıkarlarımıza uygun şekilde düşünürüz. Problemli bir durum varsa göz ardı etmeyiz, çözüm bulmaya çalışırız.Saat 20:27 Mars-Neptün görünümü, hedefiniz için gözden geçirmelerde bulunmanızı sağlıyor. Amacınız yaptığınız işten zevk almak kadar, kazanmak da. Ayaklarınızın üzerinde durmak istediğiniz için, geleceğinizi garanti altına alacak şekilde planlar yapıyorsunuz. Bu görünüm ideallerinize sıkı sıkıya sarılarak azimle çalışmanız gerektiğini vurguluyor.Saat 23:00 Ay-Satürn görünümü, fikirlerinizi özgürce ortaya koyma arzunuzu işaret ediyor. Ancak uymanız gereken şartlar, kurallar vardır. Böylesi bir engellenme canınızı sıkabilir.Keyifli bir Cumartesi geçirmeniz dileğimle,

Günlük Kova burcu yorumu – Burçlar Milliyet Gazetesi

Yeniay öncesinde hem bitişler hem de başlangıçlar dikkat çekiyor. Bugün düşüncelerinizde oldukça cesursunuz. Çevresel değişiklikler de var.

Günlük Kova burcu yorumu – Burçlar Vatan Gazetesi

Hırslı yönlerinizi, çevresel değişimlerle birleştirmelisiniz. Organizasyonlar gündeme gelirken, fikir ayrılıkları yüzünden tartışmalar söz konusu . İdeallerinizi yapıcı bir şekilde sergileyeceksiniz. Sinirlerinize hakim olun.

Günlük Kova burcu yorumu – Mahmure

Finansal konularla ilgili karşınızdaki insanlardan anlayışsız tavırlar görmeniz sizi hayata karşı küstürebilir. Bu noktada kendinizi farklı kaynaklara yönetmeli ve kimseden hiçbir beklenti içine girmemelisiniz. Yine gelecek yönelik kararlarınızda kimsenin tesiri altına kalmamaya özen gösterin. Kendi kararlarınızı kendiniz verin.

Kova burcu Günlük Burç Yorumu (13-04-2018)

Published by:

Kova burcu Günlük Burç Yorumu (13-04-2018)

Günlük Kova burcu yorumu – Burçlar Habertürk

Bugün, ailenize ve sevdiklerinize karşı cömert olabilirsiniz. Özellikle parasal olarak onlara yardım etmek isteyeceksiniz. Bu yardımı yaparken veya harcamalarda bulunurken hayalperest ve fazla dağınık olmayın. İşlerinizde destekleriniz var.Bugün Ay, Balık burcunda olacak. Salgı sistemimiz uyarılıyor. Astrolojide Balık burçları, ayakları, ayak parmaklarını ve mukus salgısını temsil eder. O yüzden mümkün olduğunca bu organlarımıza yüklenmeden, yormadan hareket etmeye çalışalım. Beslenmede karbonhidrat günleri olduğundan unlu ve tatlı tüketme ihtiyacımız artabilir. Kararsızlıklara ve kafa karışıklığına dikkat edelim.

Günlük Kova burcu yorumu Burçlar – Mynet

Sevgili Kovalar saat 01:28 Ay-Mars görünüm etkisinde güne merhaba diyoruz. Bu enerji, para kazanmak, kazandığınızla huzurlu bir yaşam sürmek hevesinizin işaretçisidir. İç huzurunuzu bozabilecek her şeyden uzak durmaya çalışırsınız. Sakin ortamları, olumlu yaklaşımları seversiniz.Saat 03:09 Ay-Neptün kavuşum etkisinde, su misali akıştayız. Hiçbir şeyi zorlamadan, ardındaki güzellikleri keşfetmek, yaşamak isteyeceğiz. Hayatın güçlükleri bir yana, bizim arzularımız bir yana diye düşünebiliriz. Maddi konular üzerinde hırslı düşünmeyeceğiz. Eğer gücümüz varsa, kendimizi mutlu edecek bir şeyler satın alabiliriz, insanlara yardımcı olabiliriz.Saat 03:57 Ay-Venüs görünümü, evde huzurun, aşkta paylaşmanın, iç dünyanızda dinginliğin işaretçisidir. Kendi sınırlarınızı korursunuz. Dışarıdan hiç kimsenin, sizi rahatsız etmesine, keyfinizi kaçırmanıza izin vermezsiniz.Saat 14:16 Ay-Pluto görünümü, bilinçli hareket etmek, dikkatsiz harcamalardan kaçınmak gerektiğini gösteriyor. Hesabımızı bilelim. İyi niyetimiz nedeniyle zarar görmeyelim.Saat 14:27-14 Nisan saat 06:26 arasında Ay-Boşlukta ilerleyecek. Bu süre içinde çok bilinçli düşünmek lazım. Bu sizi hayal kırıklığı yaşatabilecek durumların önüne geçilmesinde bizi korur. Bu zaman dilimi içinde hayati kararlar vermeyiniz.Sizi mutlu edecek haberler almanız dileğimle,

Günlük Kova burcu yorumu – Burçlar Milliyet Gazetesi

Bugün sosyalleşmek, sevdiklerinizle ve arkadaşlarınızla olmak için etkinlik düzenleyebilirsiniz. Gelecek planlarınızdan bahsedebilirsiniz. Harcamalarınız konusunda aşırı tüketim eğiliminiz olabilir. Kişisel açıdan önem verdiğiniz konulara yönlenebilirsiniz.

Günlük Kova burcu yorumu – Burçlar Vatan Gazetesi

Bugün, bulunduğunuz ortamlarda kendinizi savunma ihtiyacı içindesiniz. Kendinizi anlatma çabalarınız, başkaları tarafından yanlış anlaşılabilir. Elinizdeki olanakları arttırma yolunda göstereceğiniz çaba, takdir görecek.

Günlük Kova burcu yorumu – Mahmure

Sosyal çevrenizdeki kişilerin yardımıyla kariyerinizde ani şanslar ve hızlı gelişmeler yaşayabilirsiniz. Özel ilişkilerinizde ise olayları tek taraflı ele almadan empati yaparak ilerlerseniz karşınızdaki kişi anlamanız daha da kolay olacaktır. Aksi takdirde ilişkinizde bencillikten dolayı sorunlar çıkması muhtemeldir.

Kova burcu Günlük Burç Yorumu (13-04-2018)

Published by:

Kova burcu Günlük Burç Yorumu (13-04-2018)

Günlük Kova burcu yorumu – Burçlar Habertürk

Bugün, ailenize ve sevdiklerinize karşı cömert olabilirsiniz. Özellikle parasal olarak onlara yardım etmek isteyeceksiniz. Bu yardımı yaparken veya harcamalarda bulunurken hayalperest ve fazla dağınık olmayın. İşlerinizde destekleriniz var.Bugün Ay, Balık burcunda olacak. Salgı sistemimiz uyarılıyor. Astrolojide Balık burçları, ayakları, ayak parmaklarını ve mukus salgısını temsil eder. O yüzden mümkün olduğunca bu organlarımıza yüklenmeden, yormadan hareket etmeye çalışalım. Beslenmede karbonhidrat günleri olduğundan unlu ve tatlı tüketme ihtiyacımız artabilir. Kararsızlıklara ve kafa karışıklığına dikkat edelim.

Günlük Kova burcu yorumu Burçlar – Mynet

Sevgili Kovalar saat 01:28 Ay-Mars görünüm etkisinde güne merhaba diyoruz. Bu enerji, para kazanmak, kazandığınızla huzurlu bir yaşam sürmek hevesinizin işaretçisidir. İç huzurunuzu bozabilecek her şeyden uzak durmaya çalışırsınız. Sakin ortamları, olumlu yaklaşımları seversiniz.Saat 03:09 Ay-Neptün kavuşum etkisinde, su misali akıştayız. Hiçbir şeyi zorlamadan, ardındaki güzellikleri keşfetmek, yaşamak isteyeceğiz. Hayatın güçlükleri bir yana, bizim arzularımız bir yana diye düşünebiliriz. Maddi konular üzerinde hırslı düşünmeyeceğiz. Eğer gücümüz varsa, kendimizi mutlu edecek bir şeyler satın alabiliriz, insanlara yardımcı olabiliriz.Saat 03:57 Ay-Venüs görünümü, evde huzurun, aşkta paylaşmanın, iç dünyanızda dinginliğin işaretçisidir. Kendi sınırlarınızı korursunuz. Dışarıdan hiç kimsenin, sizi rahatsız etmesine, keyfinizi kaçırmanıza izin vermezsiniz.Saat 14:16 Ay-Pluto görünümü, bilinçli hareket etmek, dikkatsiz harcamalardan kaçınmak gerektiğini gösteriyor. Hesabımızı bilelim. İyi niyetimiz nedeniyle zarar görmeyelim.Saat 14:27-14 Nisan saat 06:26 arasında Ay-Boşlukta ilerleyecek. Bu süre içinde çok bilinçli düşünmek lazım. Bu sizi hayal kırıklığı yaşatabilecek durumların önüne geçilmesinde bizi korur. Bu zaman dilimi içinde hayati kararlar vermeyiniz.Sizi mutlu edecek haberler almanız dileğimle,

Günlük Kova burcu yorumu – Burçlar Milliyet Gazetesi

Bugün sosyalleşmek, sevdiklerinizle ve arkadaşlarınızla olmak için etkinlik düzenleyebilirsiniz. Gelecek planlarınızdan bahsedebilirsiniz. Harcamalarınız konusunda aşırı tüketim eğiliminiz olabilir. Kişisel açıdan önem verdiğiniz konulara yönlenebilirsiniz.

Günlük Kova burcu yorumu – Burçlar Vatan Gazetesi

Bugün, bulunduğunuz ortamlarda kendinizi savunma ihtiyacı içindesiniz. Kendinizi anlatma çabalarınız, başkaları tarafından yanlış anlaşılabilir. Elinizdeki olanakları arttırma yolunda göstereceğiniz çaba, takdir görecek.

Günlük Kova burcu yorumu – Mahmure

Sosyal çevrenizdeki kişilerin yardımıyla kariyerinizde ani şanslar ve hızlı gelişmeler yaşayabilirsiniz. Özel ilişkilerinizde ise olayları tek taraflı ele almadan empati yaparak ilerlerseniz karşınızdaki kişi anlamanız daha da kolay olacaktır. Aksi takdirde ilişkinizde bencillikten dolayı sorunlar çıkması muhtemeldir.

Kova burcu Günlük Burç Yorumu (10-04-2018)

Published by:

Kova burcu Günlük Burç Yorumu (10-04-2018)

Günlük Kova burcu yorumu – Burçlar Habertürk

Birkaç gün boyunca, kendinizi zinde ve iyi hissedeceksiniz. Kişisel alışveriş, dolaşma, açık havada bulunma isteğiniz yüksek olacak. Yakın çevrenizle olan iletişiminiz sizi harekete geçirecek. Planlarınızı hareketli ve renkli tutun.Bugün ve yarın Ay, Kova burcunda dolaşıyor; Yeni insanlarla tanışmak, kaynaşmak, arkadaşlıklar edinmek, sosyal olmak, kendimizi dışarı atmak, gezmek ve paylaşmak için olumlu bir gün. Bugünlerde, daha dostane, anlayışlı ve yardımsever oluruz. İstekler ve arzular daha ön plana çıkar. Özgürlüğümüze düşkün oluruz. Biraz da vurdumduymaz, sınırları aşan tavırlarda sergilememiz mümkün olabilir.

Günlük Kova burcu yorumu Burçlar – Mynet

Sevgili Kovalar karşıtlığında, ilişkinin mutlaka gerçekçi şekilde gözden geçirilmesi gerekiyor. Bir taraf özgürlüğüne bu kadar önem verirken, diğer taraf da baskın olmaya çalışırsa sorun çıkabilir. Karşılıklı olarak birbirinizin özlük haklarına önem vermelisiniz. Eğer bekar bir Kova iseniz, o zaman seçimlerinizi yaparken daha dikkatli ve objektif olmalısınız.Saat 10:56 Ay-Venüs etkisinde, ailemizle ilişkimizde ve evimizde güven ve huzur ararız. Maddi açıdan rahat etmek isteriz. Yarınlarımızı garanti altına alma arzumuz yüksektir. Konforlu bir yaşam sürmeyi hedefleriz. Özgürlüğümüzden taviz vermeyiz.Not: Haftanın en önemli gelişmesi Merkür geri hareketinin sona erişidir. Yorumlarınız alttaki linktedir.https://www.mynet.com/9-15-nisan-haftalik-burc-yorumlari-1217139-mykadinGönülden sevgilerimle,

Günlük Kova burcu yorumu – Burçlar Milliyet Gazetesi

Bazı planlarınız umduğunuz gibi olmasa da kişisel adımlar atmakta zorlanmayacaksınız. Yeni başlangıçlar için heyecan duyduğunuz zamanlardasınız. Sağlığınız ile ilgili konulara dikkat etmeniz gerekebilir. Kararlarınızda şans sizinle birlikte olacak. Bugün ailevi konular ya da sizi duygusal açıdan meşgul eden konular da var.

Günlük Kova burcu yorumu – Burçlar Vatan Gazetesi

Kazançlarınız konusunda oldukça ısrarcı davranmakla madde grafiğinizi yükseltiyorsunuz. Sizi engelleyecek ortamlardan sıkılıyor ve yeni konularla kendinizi meşgul ediyorsunuz. Amaçlarınızın saptırılmasına tahammülünüz yok.

Günlük Kova burcu yorumu – Mahmure

Eğitim, seyahatler ve yurt dışı kaynaklı konularınızla ilgili aile üyeleri arasında bazı sorunlarınız oluşabilir. Özellikle kadın aile üyeleri kıskançlık ve rekabet yaparak geçmişte oluşan başarısızlıkları önünüze tekrar getirebilir. Bu noktada ümitsizliğe kapılmadan hareket etmeli ve planlarınız dahilinde yaşamınızı şekillendirmelisiniz.