Burçlar: Kova

Kova burcunun özellikleri ve karakter yapıları

Kova burcu Günlük Burç Yorumu (23-03-2018)

Published by:

Kova burcu Günlük Burç Yorumu (23-03-2018)

Günlük Kova burcu yorumu – Burçlar Habertürk

İletişime dayalı işlerinizde yanlış anlaşılmalara açıksınız. İnsanlara kendinizi anlatmak kolay olmayabilir. Bir eşyanız, elektronik bir aletiniz bu dönemde bozulabilir. Evrak kayıpları, randevuların karışması sizi zorlayabilir. 15 Nisan’a önemli görüşmeleriniz olursa karar vermeyin.Merkür, bugün itibariyle 3 hafta boyunca Koç burcunda geriliyor! Merkür iletişimin her tür formuyla alakalıdır. Konuşma, anlaşma, alışveriş, formal anlaşmalar, dökümanlar, seyahat, mektup, mail, gemicilik, taşımacılıkla ilişkilendirilir. O yüzden de bu alanlarda karşışıklıklar, sorunlar yaratır. Yine akılla çalışanlar, yazarlar, gazeteciler, yorumcular, eleştirmenler, öğretmenler, seyahatçiler bu 3 haftalık dönemden etkilenecekler arasında yer almakta. Merkür geri giderken anlaşmalar yapmak, önemli kararlar vermek, başlangıçlar içinde bulunmak ve yeni bir işin tohumlarını atmak tavsiye edilmez. Çünkü koşullar önünde sonunda değişecek, ertelenmeler, mücadeleler ve aksilikler hayatımızda yer alacaktır. Kafamız karışık, iletişimimiz doğru düzgün olmayacağı için paramızla, kişisel bilgilerle ve kağıt işleriyle uğraşmak bu dönemde pahalıya patlayabilir. Merkür, Mars\’ın yönetimindeki Koç burcunda gerilediği için, zihinsel uyarıları artıracaktır. İç güdüleriyle, düşüncesizce hareket eden, hızlı konuşan, lüzumsuz ve gereksiz konuşmalarla başkalarının düşüncelerine gereken toleransı gösteremeyen, daha çok tartışmacı ve muhalif gözükmemiz bu üç hafta içinde kaçınılmaz olabilir. Özellikle aktif olmayan psikomatik hastalıklar Merkür, Koç burcunda gerilerken öne çıkabilir. Sinirlilik, hızlı düşünme veya çok çalışma sonucu ortaya çıkan baş ağrıları, uykusuzluk, astigmat, vertigo, nevralji, bel ağrısı, böbrek ağrıları, felç görülebilir. Bu dönem Merkür gerilemesinden en fazla öncü burçlar, yani Koç\’lar, Yengeç\’ler, Terazi\’ler ve Oğlak\’lar etkilenecek. Bu dönem iş yaparken, gereksiz risklerden kaçınmalı, daha önceden yaptığımız hataları gözlemlemeli, değerlerimizi yükseltmeli ve ego bağlarımızı yeniden yapılandırmalıyız. İçimizden gelen yaratıcı tarafları dışa yansıtmalı, gereksiz yere muhalif ve toleranssız olmaktan, tartışmacı tavırlara girmekten ve sonuçları görmeden bir olayın içine balıklama atlamaktan kaçınmalıyız. Kızgınlık ve öfke bize hata yaptırabilir, onun yerine yaşayacağımız olayları, tekniğimizi ve stilimizi yenilemek için kullanmalıyız. Sorumluluklarımızdan kaçmaz, onları kabul edersek, eğer amaçlarımızı, bireyselliğimizi ve dürüstlüğümüzü ortaya koyarsak, bizim için gerçekten mücevher kadar değerli bir dönem olabilir çünkü bu süreç bittiğinde, artık yeni işlenmeye hazır bir elmas gibi parlayabiliriz. Yaşayacağımız olumsuzluklarda Merküre suç atmadan önce, suçlunun ufacık bir gezegen mi, yoksa ertelediğimiz hayatlarımız ve kararlarımızla kocaman bizler mi olduğunu düşünmeyi unutmayalım lütfen…

Günlük Kova burcu yorumu Burçlar – Mynet

Sevgili Kovalar 23 Mart saat:03:19-15 Nisan saat:12:21 tarihleri arasında Koç burcu üzerinde gerileyecek Merkür, yeni bir karar vermek ve uygulamak tabii ki pek kolay değildir. Eğitim hayatında olanların özellikle dersleriyle alakalı konularda düzgün notlar almalarında yarar var. Çünkü öğrenmek ve öğrendiğini hemen uygulamaya koyma isteği, aceleci hareket etmek, sabırsız davranmak sorun yaratıcı olabilir. Sözcüklerinizi çok iyi tartmak lazımdır. Karşınıza bir fırsat veya yeni bir karar vermenizi gerektiren bir teklif çıktığında lütfen iyi düşününüz. Yakın çevrenizdeki insanlarla olan iletişiminize dikkat ediniz. Yolculuklara çıkmadan önce güvenliğiniz konusunda önlemci olunuz.GERİ HAREKET SÜRESİNCE TÜM BURÇLARIN DİKKAT ETMELERİ GEREKEN NOKTALARDiyelim ki, önemli bir gelişmeyle karşılaştınız ve verilen süre ne yazık ki az ve şöyle bir düşündüğünüzde bir daha böyle bir fırsatın önünüze çıkması neredeyse imkansız. Bu her ne olursa olsun herhangi bir konu için de geçerli olabilir. O zaman yapmanız gereken çok dikkatli incelemek, analiz etmek ve güvenliğinizi kesinlikle sağlayacak tarzda hareket etmektir. Görünenlerle yetinmeden, her şeyi detaylı bir şekilde ele alarak, tek bir açık nokta bırakmadan veya tek bir parça eksik kalmadan hareket edebiliyorsanız geri hareketin bitmesini beklemenize gerek yoktur. Ama dediğim gibi her şey kılı kırk yaracak derecede incelenmelidir. Bunun dışında yaşamınızla ilgili önemli konularda, örneğin bir ilişki, iş veya her ne ise, bir mesele üzerinde düşünme, etüt etme anlamında yararlıdır. Ayrıntıları, aksaklıkları gayet net bir şekilde tespit edebilirsiniz.Ancak Geleceğinizi yakından ilgilendiren meselelerde düşünmeden, üzerinde inceleme yapmadan, yeni bir girişimde bulunmamak gerekir. Diyelim ki bulundunuz, aksamalar ve gecikmeler oluşabilir. Birdenbire karşınıza çıkacak bir teklifi kabul etmek veya yeni bir teklifte bulunmak, hiç düşünmediğiniz halde ev kiralamak, satın almak veya başka bir şehre yerleşmek daha sonra problemler yaşanmasına sebep olabilir. Yapılması gereken, araştırarak, soruşturarak, net bilgi sahibi olmaya çalışmaktır. Yani neyin üzerinde yürüdüğünüzü mutlaka iyi biliniz. Tedbirli olmalı, işi şansa bırakmamalısınız.Merkürün gölgeli günleri(başlama tarihinden bir hafta öncesi) 16 Mart tarihinden başlamak üzere, planlarınızı, projelerinizi gözden geçirmeli, eksikler var mı kontrol etmelisiniz. Rutin hayatınızı sürdürünüz. Geri hareketi dünyanın sonu gibi düşünmeyiniz. Sadece biraz yavaşlayacağız. Bunu bir onarım süreci gibi görünüz. Uygulamak istediğiniz yenilikleri, gölgeli günlerinin bitim tarihi (bitiş tarihinin bir hafta sonrası) 22 Nisan tarihinden itibaren yürürlüğe koymalısınız.Doğru tespitlerde bulunmamız dileğimle,

Günlük Kova burcu yorumu – Burçlar Milliyet Gazetesi

Bugün kendinizi yaratıcı işlerde daha iyi ifade edebilirsiniz. Keyif aldığınız şeyler için harcamalar yapabilir ya da sevdiklerinize hediyeler alabilirsiniz. Gün içinde iş hayatınız yoğun geçebilir. Üstlerinizle ilgili konular gündeminizi etkileyebilir. Çocuklarınızla zaman geçirmek size iyi gelecektir. İlerleyen saatlerde keyif aldığınız kişilerle programlar yapabilirsiniz.

Günlük Kova burcu yorumu – Burçlar Vatan Gazetesi

Yaşam standartlarınızı yüksek tutmayı her zaman başaramıyorsunuz. Bugün, dostlarınızla gücünüzü birleştirebilir ve kendinizi onların yanında mutlu hissedebilirsiniz.. Çevrenizi olumlu etkilemek için oldukça uygun bir gün.

Günlük Kova burcu yorumu – Mahmure

Bugün yakın çevrenizin kendinize çok da uyumayan tavsiyeleri arasında kalabilir onları kırmamak adına hiçbir şey söylemek istemeyebilirsiniz. Bu konuda bazı yanılgılar ve haksızlıklar ilişkilerde yıpratıcı bir rol oynayabilir. Gayet kibar bir dille onların fikirlerini uygulayamayacağınızı ve yaşamınıza uygun olmadığını söyleyebilirsiniz.

Kova burcu Günlük Burç Yorumu (22-03-2018)

Published by:

Kova burcu Günlük Burç Yorumu (22-03-2018)

Günlük Kova burcu yorumu – Burçlar Habertürk

Kafanıza takılan konulardan sıyrılıyorsunuz, birkaç gün boyunca oldukça hareketli ve eğlenceli davranamacaksınız. İletişimsel işlerinizde yaratıcılığınızı konuşturabilir, verimliliğinizi artırabilirsiniz. Zor olan şeyleri kafanıza takmamalısınız.Bugün ve yarın Ay, İkizler burcunda olacak. Üst solunum yollarımız uyarılıyor. Beslenmede yağ günleri olduğundan, bedenimiz bugünlerde yağlı yiyecekler tüketme ihtiyacı hissedebilir. Yeni insanlarla tanışmak ve bağlantı kurmak için harika bir iki gün. Kollektif zaman geçirmek, sosyal olmak, eğlenceli ortamlarda bulunmak, kısa seyahatler, konferans, seminer, tanıtımlar için bu tarihlerden yararlanın. Hızlı gelişmeler hayatımızda yer edebilir.

Günlük Kova burcu yorumu Burçlar – Mynet

Sevgili Kovalar saat 08:30 itibariyle etkili olacak Ay-İkizler burcu seyri sırasında, Yüreğinizin sesi kimi zaman kulağınıza sıra dışı hatta bazen isyankar cümleler fısıldasa da, bütün bunların nedeni yenilik hevesliliğinizdir. Günlük hayatın kısıtlayıcı atmosferinden, uzak duracak, kendinizi özgürce ifade edecek, zekanızla her problemin üstesinden gelebileceksiniz.Saat 11:22 Ay-Güneş görünümü, içinizden geldiği gibi hareket edebilmeniz anlamında destek veriyor. Güzel bir gün geçirebilirsiniz. Hayatı özgürce yaşamanın yollarını keşfetmeniz için Ay ve Güneşin ışıkları size rehberlik edicidir.Not: 23 Mart tarihinde Merkür geri hareketi başlıyor. Etkileri detaylı şekilde alttaki linktedir. Gözden geçirmenizi tavsiye ediyorum.https://www.mynet.com/19-25-mart-haftalik-burc-yorumlari-1216319-mykadinRegaip Kandilimizin başta ülkemiz ve tüm dünya için umuda, sevgiye, barışa ve hayra işaret olması dileğimle,

Günlük Kova burcu yorumu – Burçlar Milliyet Gazetesi

Nihayet eğlence ve heyecan konuları gündeminizde öne çıkıyor. Hafta sonuna hızlı başlayacaksınız. Aşktan yana sürprizlere hazır olun. Sevdiğinizi daha rahat ifade edebileceğiniz, eğlenceli bir gündesiniz. Eğlenmek ve kendinizi şımartmak için yapacağınız harcamalarda dikkatli olmalısınız. Şans oyunlarında bile kazançlarınız olabilir.

Günlük Kova burcu yorumu – Burçlar Vatan Gazetesi

Kendinizi yalnız hissetmek istemediğiniz için, iş arkadaşlarınızla aynı zamanda sıkı dostluklar kurmak istiyorsunuz. Hırslı yönlerinizi, çevresel değişimlerle birleştirmelisiniz.. Doğru kişilerle çalışmaktan mutlusunuz.

Günlük Kova burcu yorumu – Mahmure

Bugün aşk ve ilişkilerden yana uzun süredir darmadağınık olan ilişkileri bir anda toparlamak ve artık önünüze güzel bir yol çizmek isteği içinde olabilirsiniz. Ancak hayatınızı bu denli etkileyecek olan konunun bir anda oluşup gelişmesi sizler de takdir edersiniz ki mümkün değildir. Bu konuda kendinize ve karşınızdakine biraz daha zaman vermeli ve birbirinizi daha derinden tanımaya gayret etmelisiniz.

Kova burcu Günlük Burç Yorumu (21-03-2018)

Published by:

Kova burcu Günlük Burç Yorumu (21-03-2018)

Günlük Kova burcu yorumu – Burçlar Habertürk

Eviniz ve işleriniz arasında yalpaladığınız bu dönem önceliklerinizi sıraya oturtmanız gerekiyor. Sevdiklerinizle bir arada olmaktan mutluluk duyabilirsiniz ama kafanızda hala takıldığınız çözülmemiş para konuları olabilir.Bugün ve yarın sabaha kadar Ay, Boğa burcunda dolaşıyor. Doğayla iç içe olmayı tercih edebiliriz. Ailemiz ve ikili ilişkilerimizde keyifli ortamlarda ve bizi rahatlatacak ortamlarda bulunmak, hobilerle ilgilenmek, bütçe planlamaları yapmak için harekete geçebiliriz. Ay, Boğa burcundayken, daha yavaş hareket eder, ağırkanlı davranırız. Durumlara daha gerçekçi yaklaşırız. Aynı zamanda inatçı olabiliriz.

Günlük Kova burcu yorumu Burçlar – Mynet

Sevgili Kovalar saat 02:29 Ay-Kuzey düğüm görünümü, aile içinde huzur ve güvence, konforlu bir yaşama duyulan ihtiyacı yükseltiyor. Ancak dış etkenler yüzünden bunları bulmakta zorlanıyoruz.Saat 05:42 Ay-Neptün görünümünde, huzuru, güvenliği, sevgiyi önemsiyoruz. Ailemizle ilişkimizde ılımlı, iş girişimlerimizde ise, emniyetimizi önemseyeceğiz. Güzellikler isteyeceğiz ve keskin sözler eden, huzursuz insanlardan uzak durmaya çalışacağız.Saat 16:59 Ay-Pluto görünümü, kendinizi garanti altına alacak şekilde düşünmeyi, olur olmaz kişilere ve meselelere boş yere zaman ayırmamak gerektiğini vurguluyor. Bu konuda kendinizi gözden geçirmenizi sağlıyor. Evimiz ailemiz ve kişisel güvenliğimizle alakalı işleri yürürlüğe koyma, düzenleme anlamında destekleyicidir. Şartlar gözden geçirmeden hiçbir konuda karar vermeyiz.Saat 20:21-22 Mart saat 08:30 arasındaki Ay-Boşluk süresince, hangi konuda olursa olsun daha önce verilmiş kararları gözden geçirmekte yarar vardır. Bu eksikleri saptama yönünde faydalı olabilir.Uzun vadeli iş ve kazanç dileğimle,

Günlük Kova burcu yorumu – Burçlar Milliyet Gazetesi

Ailenizle ve köklerinize ait konular gündeminizi etkileyebilir. Yapıcı konularla ilgili konuşup, ortak kararlar alabilirsiniz. Toprak ve gayrimenkul konularında yeni fırsatlara açık bir gündesiniz. Enerjinizi somut konulara odaklayabilirsiniz. Kendinizi güvende hissettirecek adımlar atmak isterken aile büyüklerinizin olduğu kadar kendi iç sesinize de kulak vermeyi ihmal etmeyin.

Günlük Kova burcu yorumu – Burçlar Vatan Gazetesi

Hırslı tarafınız ön plana çıkıyor. İş açılımlarınız konusunda, daha dikkatli davranmalısınız. Bulunduğunuz konumu korumak zorundasınız. Fikirlerini kabul ettirmeyen çalışan çevrenize savaş vermek zorunda kalabilirsiniz.

Günlük Kova burcu yorumu – Mahmure

Bugün aile bağlantılarınız yoluyla sizlerden yaşça büyük kariyerli kimselerin desteklerini alabilir onlarla gayet olumlu bir gün geçirebilirsiniz. Bazı konularda onlardan destek vermelerini isteyebilir, yine bazı önemli fikirleriniz için tecrübelerinden yararlanabilirsiniz. Bu sayede hem aile bağlarınızı güçlendirecek hem de yeni kişilerle tanışıyor olmanın sevincini yaşıyor olacaksınız.

Kova burcu Günlük Burç Yorumu (20-03-2018)

Published by:

Kova burcu Günlük Burç Yorumu (20-03-2018)

Günlük Kova burcu yorumu – Burçlar Habertürk

Güneş, bir ay boyunca kimliğinizi, yakın çevre, akraba, kardeşler ve komşular alanında göstermenize neden olacak. Yine satış, pazarlama, reklam, yayıncılık, ulaşım, ticaret, öğrenim, bilgisayar alanlarında işi olanlar için kendilerini gösterecekleri bir dönem başlıyor.Bugün Güneş, Koç burcuna geçecek. Bir ay boyunca kimliğimizde cesur, atak, lider, sosyal ve güçlü taraflarımızı ortaya çıkarabilir. Hayat enerjimiz yükselecek ve kendimizi oldukça sağlıklı hissedebiliriz. Aşağıdaki yorumlar Güneş\’in bir ay boyunca sizi hangi alanlarda etkilediğine dair yazılmıştır. Lütfen yükselen burcunuzu da okuyunuz.

Günlük Kova burcu yorumu Burçlar – Mynet

Sevgili Kovalar, 20 Mart saat:19:15-20 Nisan saat:06:12 tarihleri arasında Koç burcunda ilerleyecek Güneş size hem girişimde bulunma gücü sağlıyor hem de kendinizi güçlü bir şekilde ifade edebilmenizi sağlıyor. Devam eden ilişkinizde ve genel olarak hiç kimsenin sizi etkilemesinden hoşlanmazsınız. Genç ruhlu veya genç yaşta kişilerle daha iyi anlaşabilirsiniz.Enerjinizin yüksek olduğu bu devrede, oldukça hevesli ve coşkunsunuz. Kovalar için özgürlük kavramı oldukça yoğun. Ancak Merkür, 23 Mart tarihinde geriliyor. Bizim de aceleci olmamamız, her yönüyle kararımızı gözden geçirmemiz gerekiyor.Güneş-Koç geçişinin hepimize güç kazandırması dileğimle,

Günlük Kova burcu yorumu – Burçlar Milliyet Gazetesi

Bugün, aile ve yuvaya ait konular öne çıkıyor. Ailenizden özellikle babanıza ait konularda gelişmeler olabilir. Haber alabilir veya eve dair bazı konularda görüşmeniz gerekebilir. Eve dair konuları her zaman mülk olarak düşünmemelisiniz. Bugün kendinizi güvende hissetmek sizi daha çok ilgilendirebilir. Duygusal ve fiziksel anlamda güven arayışına da girebilirsiniz.

Günlük Kova burcu yorumu – Burçlar Vatan Gazetesi

Hiç kimsenin sezemediği işle ilgili konuları hissedebiliyorsunuz. Bu da siz de sürekli bir huzursuzluk kaynağı yaratıyor. Sevdiğinize karşı kesinlikle gizlilik içinde olmamalısınız.. Bugün ters bir bileşke içinde olacaksınız.

Günlük Kova burcu yorumu – Mahmure

Bugün kendinizi daha çok aile ile ilgili ilişkilere verecek ve onlarla aranızdaki bağı daha da sağlamlaştırmak isteyeceksiniz. Yaşadığınız bazı konularda ailenizin manevi desteğine ihtiyacınız olabilir. Bu konuda kendinizi onlardan uzak tutmamalı ve her biri ile gereken sevgi bağını kurmalısınız. Her ne kadar bazı şeyler için geç kalınmış olduğunu hissetseniz bile bunu vazgeçmeden devam ettirmelisiniz. Kısacası bugün konunuz aile paylaşımınız sevgiye dayalı olacaktır.

Kova burcu Günlük Burç Yorumu (19-03-2018)

Published by:

Kova burcu Günlük Burç Yorumu (19-03-2018)

Günlük Kova burcu yorumu – Burçlar Habertürk

Yakın çevrenizde iletişim halinde olacağınız insanlara karşı duygusal dengesizlikleriniz olabilir. Ani çıkışlarınız veya çabuk sıkılganlığınız ilişkilerinizde insanların sizi anlamasını zorlaştırabilir. Diğer yandan kısa bilgileri, yolculukları seveceksiniz.Haftaya girişimlerimize, tek başına atılması gereken adımlarımıza odaklanarak başlıyoruz. Salı günü Güneş Koç burcuna geçiyor. 1 ay boyunca kimliğimizde cesur, ateşli, atak ve girişimci yönler ortaya çıkabilir. Bu haftanın en önemli konusu Cuma günü Merkür geriliyor. 3 Hafta boyunca iletişim sıkıntılarına ve sorunlarına açık olacağız. Cumartesi günü sinirli ve agresif yapımızı kontrol etmeye çalışalım.

Günlük Kova burcu yorumu Burçlar – Mynet

Sevgili Kovalar saat 00:58 Ay-Venüs kavuşumu, sizler açısından gayet olumludur. En cazip özelliklerinizi karşı cins üzerinde cinsel anlamda ifade edebilmenizde, dile getirmenizde sizi itekleyicidir. Çevresel ilişkilerde ise, insanların dikkatinden kaçmanız pek mümkün değildir.Saat 02:15 Güneş-Chiron kavuşum etkisinde, maddi ve manevi konulardaki zayıflıklarımızı, hatırlatarak kendimizle bütünleşmemizi sağlar. Bu bütünlük içinde sorunlarımızı tedavi edecek kişinin de bizzat biz olduğunuzu anlarız. Bazıları sürekli kazanmak, güvence altında yaşamak için var gücüyle çalışır. Kimileri de farkında olmadan bol bol para harcar. Siz de kendinizle ilgili olarak bugün bir düşününüz. Nasıl davranıyorsunuz, nasıl yaşıyorsunuz? Parasal konularda iyilik sever misiniz yoksa, var yemez biri misiniz? Siz bugünkü kavuşum sayesinde, kendinizi ve değerlerinizi gözden geçirerek, problemlerinizi şifaya kavuşturma gücü elde edeceksiniz.Saat 02:47 Ay-Merkür kavuşum etkisinde, çıkarlarımıza uygun şekilde düşünürüz. Problemli bir durum varsa göz ardı etmeyiz, çözüm bulmaya çalışırız.Saat 12:05 Ay-Pluto görünümü, özel hayatımızla ilgili sırları, yaşadıklarımızı kimsenin bilmesini istemediğimizi işaret ediyor. Her ne kadar dışarıyla haşır neşir olsak da, nasıl konuşmamız gerektiğini iyi biliriz. Baskı kurmaya çalışanlara pek pabuç bırakmayız.Saat 22:29-20 Mart saat 04:07 arasında Ay-Boşluk etkisindeyiz. Her ne kadar güçlü gibi dursak da, aslında canımızı yakan, söyleyemediğimiz sorunlarımız yüzünden bir hayli hassas düşünürüz. Bu hassasiyet, sahip olduğumuz, değer verdiğimiz bazı kişi ve durumların üzerimizdeki etkisi nedeniyledir. Elden geldiğince sabırlı olmakta yarar var.Yeni haftanın hepimiz için olumlu yönde geçmesi dileğimle,

Günlük Kova burcu yorumu – Burçlar Milliyet Gazetesi

Günlük Kova burcu yorumu – Burçlar Vatan Gazetesi

Yaşama pratik bir şekilde bakıyorsunuz. Gücünüzün farkındasınız ve başlangıçlar için yeterli cesarete sahipsiniz. Maddi konularla ilgili güzel fırsatlar gündeme gelecek. Yaşam kalitenizi artıracak, projeler peşindesiniz.

Günlük Kova burcu yorumu – Mahmure

Bugün yaşamınızdaki bazı gizli kalmış olaylar yüzünden yakın çevrenizle gerginlikler yaşayabilir öfkenize hâkim olamayabilirsiniz. Öfke anında ağzınızdan çıkan kelimelere özellikle dikkat etmeli sonradan pişman olacağınız davranışlar içerisinde bulunmamalısınız. Ayrıca gizlilik gerektiren konuları kiminle paylaşacağınızı da çok iyi bilmeniz gereklidir.

Kova burcu Günlük Burç Yorumu (17-03-2018)

Published by:

Kova burcu Günlük Burç Yorumu (17-03-2018)

Günlük Kova burcu yorumu – Burçlar Habertürk

Bu Yeniay\’da maddi konularda, yatırım alanlarınızdaki kararlarınız önem kazanacak. Ticaretle uğraşıyorsanız, parasal bir konuda önemli bir adım atılacaksa bu Yeniay tam zamanı. Yalnız işlerinizi hızlandırın zira Merkür 23 Mart’ta gerilemeye başlıyor.Bu cumartesi öğleden sonra saat 16.11 itibarıyla Balık burcunda bir Yeniay gerçekleşecek. Balık temaları olan şefkat, merhamet, evrensel sevgi, akışa bırakmak, hasasslık, alınganlık, kurban olma hissiyatı buYeniay ile birlikte öne çıkabilir. Bu Yeniay\’ın derecesi Venüs’ün Balık burcunda yüceldiği bir noktada. Kironla birleşen bu Yeniay\’da şifalanma enerjimiz yüksek. Kötü alışkanlıklardan kurtulma, kabul etme, kendimizi sevgi yoluyla farketme enerjisi yüksek olacak. Acelecilikten, sert tepkilerden, sadece kendimizi düşünmeden kaçınırsak o zaman ruhsal ve dünyevi olarak işlerin yoluna girdiğini görebiliriz. Kazalara, sakarlıklara, hızlı ve patavatsız tavırlara gün içinde dikkat edelim. Mars burç değiştirmeye hazırlanırken, son derecelerde kaderin cilvesi dediğimiz olaylar etrafımızda vuku bulabilir.

Günlük Kova burcu yorumu Burçlar – Mynet

Sevgili Kovalar, 17 Mart saat 16:12 itibariyle Balık burcunda doğacak Yeniay, her konuda kendimizi, hayatımızı gözden geçirmemiz, sorunlarla baş edebilmek için önce kendimize inanmamız gerektiğini söylüyor. Biz ne kadar kaçmak, yüzleşmek istemesek de, duygularımız bizi bu Yeniayda ele verir. Parasal konularda hassas düşünürüz. Sevilmek, ilgi görmek, aranılmak isteriz. Kontrolümüzü kaybetmemize neden olan durumlardan kurtulmaya çalışırız. Kazançlı çıkacak işlere yöneliriz. Bu Yeniayda Mars-Oğlak geçişi etkili olacak. Sabırla çalışmak ve azimli olmak lazım. Bir şeyler sizi zorlasa da, siz bunları aşabilecek güçtesiniz. Bir hedef belirleyiniz ve bunu elde edeceğinize dair kendinize söz veriniz. Ancak öyle fazla da kendinizi yıpratmayın olur mu?17 Mart saat:19:40-16 Mayıs saat:07:55 tarihleri arasında Oğlak burcunda ilerleyecek Mars, hedeflerinizi tespit etme, çevresel konularda düşünme, amacınıza uygun şekilde nasıl hareket edeceğinizi belirleme anlamında etkili olup, sabır, kararlılık, direnç kazandırıcıdır. Endişelerinizi mantıklı bir şekilde çözümlemenizde size destektir. Şimdi durun, düşünün, disiplinli hareket ederek hedefinize odaklanın. Kimsenin ne dediğine bakmayınız. Engelleri, şanssızlık olarak değil aksine sizi hedefinize götürecek atlama taşları olarak görünüz. Amacınızı belirlemek, bastığınız yeri bilmek, hedef belirlemek ve mevcut işinizle ilgili konularda ne yöne gideceğinizi tespit etmek anlamında ben bu geçişi sizler için olumlu buluyorum.Yeniayın güçlü enerjisi hepimiz için olumlu gelişmelere vesile olsun.Kalben sevgilerimle,

Günlük Kova burcu yorumu – Burçlar Milliyet Gazetesi

Bugün Balık burcundaki yeniay parasal konularda daha farklı ve yaratıcı düşünebilme getirmekte. Ancak harcamalarınızı da önemsemelisiniz.

Günlük Kova burcu yorumu – Burçlar Vatan Gazetesi

Günlük Kova burcu yorumu – Mahmure

Bugün sosyal çevre ile ilişkilerinizde bazı problemleri ve yanlış anlaşılmaları sonlandırmak üzere harekete geçirebilir ve bunun için bu kişilerle konuşma yapmanız gerekebilir. Onların da algıladığı konu sizin söylediklerinizden farklı olabilir. Bu konu eğer para ile ilgili bir konu ise tamamen yanlış anlaşıldığınızı bu çevreye anlatmak ve kendinizi bu konuda aklamak isteyebilirsiniz. Fakat onlar sizi kendi düşünceleri doğrultusunda anlamak isteyebilirler ve bu konuda ipleri geren taraf olabilirler. Fazlaca olayın üzerine gitmeden kendinizi bir kez daha anlatmalı ve artık gerisini onların anlayışına bırakmalısınız.

Kova burcu Günlük Burç Yorumu (16-03-2018)

Published by:

Kova burcu Günlük Burç Yorumu (16-03-2018)

Günlük Kova burcu yorumu – Burçlar Habertürk

Çevrenizdeki insanlara karşı sabırsız ve sıkılgan tavırlarınızı kontrol etmelisiniz zira bu aralar aradığınız huzuru onların yanında da bulmakta zorlanıyorsunuz. Gelecek girişimlerinizi gözden geçirin ve hatalarınızı farkedin, parasal işleirnize dikkat edin.Bugün ve yarın Ay, Balık Burcunda olacak. Beslenmede karbonhidrat günleri olduğundan unlu ve tatlı tüketme ihtiyacımız artabilir. Şeker hastaları bu birkaç güne çok dikkat etmemeliler. Genel olarak duygusal olacağımız şu birkaç gün, partnerimizle vakit geçirmek, insanları anlamak, sevmek, empati kurmak ön plana çıkabilir. Ay, iyice kapandığından önemli işlerimiz varsa yarın oluşacak Yeniay sonrasında yapmaya çalışalım.

Günlük Kova burcu yorumu Burçlar – Mynet

Sevgili Kovalar Cuma günümüz, saat 05:07 Ay-Satürn görünümüyle başlıyor ve sorunlardan uzak kalma arzumuzun işaretçisi oluyor. Bize bir şeylerin hatırlatılması veya bazı konuların tekrar gündeme gelmesi canımızı sıkar. Fakat bunlarla yüzleşmemiz gerektiğinin farkına varırız.Saat 16:46 Ay-Neptün kavuşumu, çevrenizle olan irtibatımız ılımlı hale geliyor. Manevi zenginliğimiz yükseliyor. Birilerinin bize dışarıdan mutlu-mutsuz-hatalı-eksik-güzel-çirkin diye nitelendirmesi yerine, bizim kendimiz için düşündüklerimizi önemsememiz gerekir.Not: 17 Mart tarihinde Balık burcunda doğacak Yeniayın etkileri alttaki linkte yer almaktadır. Gözden geçirmenizi tavsiye ediyorum.https://www.mynet.com/12-18-mart-haftalik-burc-yorumlari-1216074-mykadinGönülden sevgilerimle,

Günlük Kova burcu yorumu – Burçlar Milliyet Gazetesi

Bugün maddi kaynaklarınızla ilgili ani değişiklikler yapmanız gerekebilir. Bugün kendinizi bunalmış hissedebilirsiniz. Karar almak için uygun bir gün olmayabilir. Sorumlu olduğunuz konulara yoğunlaşabilirsiniz. İşlerinizi bitirebilmeniz için başkalarından yardım alabilirsiniz. Yeni girişimler yapmak için ön hazırlık evresi geçiriyor olabilirsiniz.

Günlük Kova burcu yorumu – Burçlar Vatan Gazetesi

Günlük Kova burcu yorumu – Mahmure

Bugün finansal anlamda unuttuğunuz bazı ödemelerle uğraşmak durumunda kalabilir,ek kaynak arayışına gidebilirsiniz. Bu anlamda dikkatli olmalısınız.Düşündüğünüz projelerde hemen harekete geçmek ve bir an önce yaşamınızı iyileştirmek adına daha fazla beklemek istemeyebilirsiniz. Ancak yeterli şartların sizin lehinizde sonuçlanması için biraz daha beklemeniz gerekecektir.Siz de bu zaman içinde gereken son düzeltmeleri yapar ve olması gereken zamanda ortaya çıkarırsınız.Biraz daha zaman,biraz daha sabır. Sonrası mutluluk olacaktır.

Kova burcu Günlük Burç Yorumu (15-03-2018)

Published by:

Kova burcu Günlük Burç Yorumu (15-03-2018)

Günlük Kova burcu yorumu – Burçlar Habertürk

Hızlı bir şekilde yapılması gerekenler işlerinizi hallettikten sonra daha başka konularla ilgilenmek isteyebilirsiniz. Sevdiklerinizle parasal konularda yapacağınız konuşmalara odaklanın, size yeni kapılar açabilir. Çevrenizle planlar yapabilirsinz.Bugün öğle saatlerine kadar Ay, boşlukta olacak. Önemli işlerimizi başlatmak yerine, tamamlanması gereken işlerimizi halletmeye çalışalım. Saat 13.11 itibarıyla Ay, Balık burcuna geçiyor. Daha duygusal, kararsız enerjiler altına gireceğiz. Sabah saatlerindeki hareketlilik daha yumuşak bir enerjiye yerini bırakabilir. Bugün ve yarın kadersel etkiler altında olacağız.

Günlük Kova burcu yorumu Burçlar – Mynet

Sevgili Kovalar Perşembe gününün ilk etkili enerjisi saat 06:34 Ay-Uranüs görünümüdür. Bulunduğunuz ortamda ilgiyi üzerinize çekecek tarzda konuşmanızı, fikirlerinizi iletmenizde yardımcı olur.Saat10:32-13:12 arasında Ay-Boşluktadır. İlişkiniz bir alışkanlık mı, yoksa gerçekten onu seviyor musunuz diye kendi içinizde bir düşününüz. Geçmiş sıkıntılar bu saatlerde kendini hatırlatabilir. Karar vermeden önce tarafsız bir şekilde duruma bakmak gerekiyor.Saat 12:10 Merkür-Kuzey düğüm görünümü, doğru kişilerle karşılaşmanın ve gerekli olan doğru kararları vermenin işaretçisidir. İlişkide iletişim ve paylaşımın önemini vurgulayıcıdır. Evlilik, iş ortaklığı gibi meselelerin bilinçli şekilde ele alınıp bir yol belirlememizi sağlayıcıdır.Saat 13:12 Ay-Balık burcu seyir etkinliğinde, problemlerden uzak kalmak isteriz. Eğer yalnızsak, o hayalini kurduğumuz insanın bir an önce çıkıp gelmesini hayal ederiz. Aşk olgusunu farklı bir pencereden ele alırız. İyi-güzel-olumlu düşünmemizi, inancımızı yüksek tutmamızı sağlayan Ay-Balık burcu geçişi maddi konularda da iyimser hareket etmemize neden olur.Güzel niyetli insanlarla karşılaşmamız dileğimle,

Günlük Kova burcu yorumu – Burçlar Milliyet Gazetesi

Ay bugün 10:32 ile 13:11 arası boşlukta. Öğle saatlerinde yeni işlere başlamak yerine mevcut işlerinizi toparlamalısınız. Gün içinde maddi konularınızla ilgili sorumluluk almak durumunda kalabilirsiniz. Harcamalarınıza dikkat etmeniz gereken bir gündesiniz. İşten gelen paralar olabilir. Bunları kontrol etmekte zorlanabilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konularda sabırlı olmalısınız.

Günlük Kova burcu yorumu – Burçlar Vatan Gazetesi

Günlük Kova burcu yorumu – Mahmure

Bugün ilişkilerde ani olaylar ve heyecanlı başlangıçlara karşı dikkatli olun. Zira bu sizi istemeden başı ve sonu olmayan bir macera girdabına çekebilir. Bu ilişkinin beklentilerinize uygun olup olmadığını anlamadan bu şekilde adımlar atmamalı ve kendinizi bu gibi oluşumlarla üzmemelisiniz. Ayrıca sizlere bu konuda tavsiyem başkalarının dolduruşuna gelmemeli ve kendi aklınız fikriniz ve düşünceleriniz doğrultusunda hareket etmeniz olacaktır. Aksi halde başınızın ağrıması an meselesidir.