Burçlar: Oğlak

Oğlak burcunun özellikleri ve karakter yapıları

Oğlak burcu Günlük Burç Yorumu (23-04-2018)

Published by:

Oğlak burcu Günlük Burç Yorumu (23-04-2018)

Günlük Oğlak burcu yorumu – Burçlar Habertürk

Bugün, çevrenizdeki insanlara veya ailenize yardım etmekten mutluluk duyabilirsiniz. Kendinizi bir çok alanda geliştirdiğinizi yaşadığınız olaylar sonucunda gayet güzel bir şekilde farkedeceksiniz.Haftaya Ay Aslan burcundayken keyfi konulara, aşk hayatımıza odaklanarak giriş yapıyoruz. Salı günü Venüs İkizler burcuna geçecek, ilişkilerde özgür, iletişimci, meraklı zamanlar başlıyor. Çarşamba günü fikirsel olarak negatif etkiler altında olabiliriz. Olayları fazlasıyla kritize edebiliriz. Bu hafta enerjimizi doğru ve düzgün kullanmaya çalışalım yoksa fazla yoğun enerji üzerimizde sıkıntı yaratabilir. Olur olmadık durumları kendimize çekebiliriz.

Günlük Oğlak burcu yorumu Burçlar – Mynet

Sevgili Oğlaklar yeni haftamız, saat 00:46 Aslan burcunda oluşan ilkdördün etkisinde başlıyor. Sizi baskı altına alan durumlara, şartlara veya insanlara kolayca sinirlenirsiniz. İlişkiniz açısından yenilik, değişimde bulunmak ihtiyacınız ön planda olabilir. Ortaklaşa finansal konularda hesabı iyi bilmekte yarar var. Kredi ödemeleriniz veya borçlarınız biraz sıkıştırabilir. Değerlerinizi bir hayli önemsediğiniz için, bir başkasının sizi zor durumda bırakması halinde canınız sıkılır.Saat 08:32 Ay-Merkür görünüm etkisinde, mali açıdan bir an önce güçlenip, şöyle gönlünüzce bir yaşam sürmek istersiniz. Sözgelimi şöyle yeni bir yere taşınmak, rahat edeceğiniz bir iş, sağlıklı bir hayat, değişim, yenilik arzusu zihninizde belirir.Saat 14:50 Ay-Kuzey düğüm kavuşumu, sınırlarınızı belli etmek arzunuzdur. Farkınız bilinsin, gücünüz kabul edilsin istersiniz. Bu sözlerinize yansır.Atatürkümüzün ülkemiz ve tüm dünya çocuklarına armağanı olan, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramımızı en içten dileklerimle kutluyorum. Kalben sevgilerimle,

Günlük Oğlak burcu yorumu – Burçlar Milliyet Gazetesi

Finansal konularınızı sağlamlaştırmak isteyebilir ve yeni temeller atabilirsiniz. Duygusal yönden bağlayıcı koşullardan uzak durmanızda fayda var. Ortaklı konular gündeme gelebilir. Endişe duyduğunuz konularla ilgili gerginlik yaşayabilirsiniz. Kararlarınızı güvenle vereceğiniz bir gündesiniz.

Günlük Oğlak burcu yorumu – Burçlar Vatan Gazetesi

Günlük Oğlak burcu yorumu – Mahmure

Ailenizle ortak beklentileriniz olan konularda onlardan alacağınız cesarete ve güvene göre hareket etmek isteyebilirsiniz. Beklentilerinizin yüksek olacağı ve hayallerinizi gerçekleştirme konusunda daha ısrarcı davranacağınız bir gün.

Oğlak burcu Günlük Burç Yorumu (22-04-2018)

Published by:

Oğlak burcu Günlük Burç Yorumu (22-04-2018)

Günlük Oğlak burcu yorumu – Burçlar Habertürk

Güne ortaklı işleriniz ve özel hayatınız devrede olarak başlayacaksınız. Bugün sevdiklerinizden onay almak isterken bir yandan da kolay duygusal patlamalara açık olabilirsiniz. Kendinizi, hayatınızı, gücünüzü gözden geçireceğiniz bir dönem başlıyor.Bu pazar, Plüton gezegeni gerilemeye başlıyor. Güç kazandığımız, değiştiğimiz ve bizi dönüştüren olayların ardındaki sebepleri bulmak ve farketmek anlamında içsel yolculuğumuzu başlatacağımız bir dönem olacak. Bu pazar akşam saatlerine kadar önemli işlerle uğraşmak yerine daha keyfe yönelik ortamlarda bulunmaya özen gösterelim.

Günlük Oğlak burcu yorumu Burçlar – Mynet

Sevgili Oğlaklar Pazar günümüz yoğun enerjilerle dolu. İlki, saat 01:36 Ay-Mars karşıtlığı, mecbur kaldığımız her şeye karşı isyanımızdır. Özgür olmak isteriz. Kendimize göre yol almaktan yanayız.Saat 03:56 Ay-Jüpiter görünümü, ilişki ve iş hayatınızla ilgili konuları hayat görüşümüze göre ele alacağız. Ancak biraz toleranslı düşünmemiz de gerekecek. Bize uymayan durumlara mantıklı bakmak lazım.Saat 05:21 Ay-Pluto karşıtlığı tartışmalara yol açabilir. Biriniz başka diğeri başka düşünür. Ortaklaşa düşünmek zor olur. Böyle durumlarda sözler pek hoş olmaz. Bir daha duruma bakalım.Saat 15:40 Ay-Venüs görünümü, partnerinizle anlaşabilmenizi kolaylaştırıcıdır. En azından her iki tarafın da, birbirine karşı saygılı ve anlayışlı davranmasını sağlar. Bu arada şu anki durumunuzu, ileriye dönük olarak hayatınızı olumlu hisler içinde ele almanızda yardımcı olur.Saat 15:58-20:09 arasında Ay-Boşlukta ilerleyecek. Hassas olabiliriz. Güven önemli. İnsan geçmişi anar, andıkça hüzünlenir. Eğer bir de yalnızsa, olur ya sevdiğinden uzaksa veya ayrıysa, dalar gözleri uzaklara. Boşluk etkisinin bir başka yönü, sevgilimiz, eşimiz veya ortağımızın bizden ilgi beklemesidir. Siz ise, herkes kendi sınırlarını, sorumluluklarını bilmeli diye düşünürsünüz. Karşıt görüşte olan kişilerin hareketlerini kafanıza takmayınız.Saat 20:09 itibariyle Aslan burcunda ilerleyecek Ay, farklı seçenekler ortasında karar vermenizi güçleştirir. Eğer gerçekten bir değişim düşünüyorsanız lütfen acele etmeden enine boyuna inceleyiniz. Bugün iyimser düşünebilirsiniz.Pazar günümüz sevindirici gelişmeler işaret olsun. Kalben huzur dileklerimle,

Günlük Oğlak burcu yorumu – Burçlar Milliyet Gazetesi

Bugün çok hareket ve ziyaret, görüşme söz konusu olabilir. Duygusal açıdan ilgilenmeniz gereken konular var.

Günlük Oğlak burcu yorumu – Burçlar Vatan Gazetesi

Günlük Oğlak burcu yorumu – Mahmure

Hayatın her bir evresi yaşam için yeni tecrübeler ve dersler içerir. Yaşadığınız sürece her zaman öğrenecek yeni şeyler vardır. Bugün çevrene karşı daha anlayışlı ve nazik olman, yeni insanlar kazanman anlamına gelecektir.

Oğlak burcu Günlük Burç Yorumu (19-04-2018)

Published by:

Oğlak burcu Günlük Burç Yorumu (19-04-2018)

Günlük Oğlak burcu yorumu – Burçlar Habertürk

Yaratıcılığa dayalı işlerinizde, diğer insanlardan göreceğiniz anlayış ve destek tam olabilir. Bugün işlerinizi kolay halleder ve tamamlarsanız gelecek işlerinize hazırlıklı girersiniz. Sağlığınızı ve diğer insanlara karşı anlayışınızı kuvvetli tutun.Bugün eve yarın öğleden sonra 16.26’ya kadar Ay, İkizler burcunda olacak. Omuzlarımız, kollarımız, ellerimiz ve ciğerlerimiz hassas olacağından romatizma problemi olanlar dikkat etmeli ve problemli bölgeyi rüzgardan korumalıdırlar. Beslenmede yağ günleri olduğundan, bedenimiz bugünlerde yağlı yiyecekler tüketme ihtiyacı hissedebilir. Yeni insanlarla tanışmak ve bağlantı kurmak için harika günler. Kararsızlıklara dikkat edelim.

Günlük Oğlak burcu yorumu Burçlar – Mynet

Sevgili Oğlaklar Perşembe günümüzün ilk etkili görünümü, saat 09:49 Ay-Kuzey düğüm arasında oluşacak. Başkalarının desteğine duyduğumuz ihtiyacı gösteriyor. Maddi-manevi anlamda güçlü olma arzumuz büyüyor.Saat 17:11 Ay-Neptün görünümü, gerçekçi düşünmek gerektiğini işaret ediyor. Bastığımız yere dikkat etmeyi, meseleleri akılcı bir şekilde ele almayı bilmek faydalıdır.Arzuladığınız değişimin bir an önce gerçekleşmesi dileğimle,

Günlük Oğlak burcu yorumu – Burçlar Milliyet Gazetesi

Evinizle ilgili güzel değişiklikler yapmak için harcama yapabilirsiniz. Sizi yıpratan koşullar gündeme gelebilir. Ticari konulardaki ani değişikliklere uyum sağlamalısınız. Çalışma hayatınızda yeni sorumluluklar alabilirsiniz. Mücadele gerektiren konularda daha başarılı olabilirsiniz. İşlerinizi detaylandırmanız gerekebilir.

Günlük Oğlak burcu yorumu – Burçlar Vatan Gazetesi

Günlük Oğlak burcu yorumu – Mahmure

Kuşku ve kuruntu, gerçeğe ulaşmak için sorgulanması gereken duygulardır. Her zaman ve her şeyin içinde bir miktar kuşku olmalıdır ve olacaktır. Ancak bu duyguların etkileri sevgi de ve saygı da olumsuz etki bırakırlar. Mutluluğu ve huzuru adeta içten içe kemirirler. Fazla kuşkucu olma fazla teslimiyetçi de olma. Aradaki dengeyi çok iyi sağla.

Oğlak burcu Günlük Burç Yorumu (17-04-2018)

Published by:

Oğlak burcu Günlük Burç Yorumu (17-04-2018)

Günlük Oğlak burcu yorumu – Burçlar Habertürk

Aşk hayatınızda istediğiniz şartların ve fırsatların karşınıza geldiğini görebilirsiniz. Yine sanatsal işlerinizde destekleniyorsunuz. Çevrenizden alacağınız güzel geri dönüşlerle aşk hayatınızda heyecanlı ve keyifli oluşumlar karşınıza gelebilir.Bugün oluşan Venüs – Plüton olumlu açısıyla ilişkilerimizde otoritelerden ve güçlü insanlardan destekler görebiliriz. Venüs – Jüpiter karşıtlığıyla önemli şanslar ve fırsatlar karşımıza gelebilir. Abartıdan ve aşırı iyimserlikten uzak durarak, beklentimizi yükseltmeden ilerlemeye çalışmalıyız. İlişkilerden ve parasal konulardan yana şansımız yüksek olabilir.

Günlük Oğlak burcu yorumu Burçlar – Mynet

Sevgili Oğlaklar saat 07:16 Ay-Kuzey düğüm görünümü, konfor arzumuzu yükseltiyor. Dilediğimiz gibi yaşamaktan yanayız. Güvence arıyoruz. Ancak başkalarının üstümüzdeki baskısı, hayat şartları, birilerine uymak zorunda kalışımız bizi yoruyor.Saat 10:00 Venüs-Jüpiter karşıtlığı, konforlu bir yaşam özleminin işaretçisidir. Aşk hayatınız, çocuklar ve hayatın her alanında maddi-manevi anlamda güçlü olmak isteği yükselir. Aşık olacağınız kişinin sizi sahiplenmesi, desteklemesi, arzu ettiğiniz her şeyi size sunması önemlidir. Huzurun karşılığı, geleceğin garanti altına alınmasıyla mümkün diye düşünürüz. Bu görünüm aşkta sahiplenmenin, korunmanın ve tutkuların ne kadar kıymetli olduğunu vurguluyor. Ayrıca yeni proje hazırlıkları, dostlarınızdan gelecek destek, finansal yatırım ve girişimlerin de işaretçisi olarak olumlu gözüküyor.17 Nisan-5 Temmuz arasında kısa bir süre Koç burcunda ilerleyecek Chiron, aile kavramının özünde yatan niteliği keşfetmenin, bu olguyu yeniden tanımlamanın, bu konuda zayıflıklarımızı, yaramızı, acılarımızı görmenin vaktidir. Şifaya kavuşması gereken ne varsa bizi onunla yüzleştirir. Geçmişimizle bizi karşı karşıya getirir. Belki canımızı acıtır, zorlar veya engelle karşılaştırır ancak bunlarla yüzleşmeden huzur bulmak kolay değildir. Sınırlarınızı belirleyecek, gücünüzü keşfedeceksiniz. Başkalarına faydalı oluyor, kendinizi yoruyorsanız bunun yanlış olduğunu anlayacaksınız. Sonunda kendi kendinizin şifacısı olduğunuzda doyumlu bir aile ilişkisi ve yuvaya sahip olacaksınız.Saat 14:28 Ay-Neptün görünümü, hayatın zevkli yanlarını hissetmemizi sağlayan rahatlatıcı, huzur ve güven hissi verici bir enerjidir. Olumlu düşünmek, huzursuzluktan uzak durmak, sevgiyle yol almak istiyoruz. Aşk hayatımız, çocuklarımız, yaşamın hoş yanları, iç huzurumuzu fazlasıyla önemsiyoruz.Saat 16:04 Venüs-Pluto görünümü, aşka olan inancınızı toprağın içinde köklenmiş bir çiçek gibi kuvvetlendirir. İnançla hayata sarılmanızı sağlar. Aşk size doğru yöneldiğinde onu hemen buyur edebilirsiniz. Paraya ve güce olan düşkünlüğünüz yükselir.Saat 16:49 Ay-Mars görünümü, işimize yarar. Bir planlama yaparız. Önce hangi işe ağırlık vereceğimizi saptarız. Ona göre hareket ederiz. Bu görünüm sizler açısından iş hayatı başta olmak üzere her anlamda güçlendirici ve ilerisi adına yarar sağlayıcıdır.Saat 23:41 Ay-Jüpiter karşıtlığı, arzu ve isteklerimizi ortaya koyabileceğimiz ve karşılıklı anlayış ve ortaklaşa hareket edeceğimiz kişilerle olacağız. Sosyal dünya ve özel hayatımıza bakış açımız bu yönde olacak.Sizi mutlu edici haberler almanız dileğimle,

Günlük Oğlak burcu yorumu – Burçlar Milliyet Gazetesi

Özel hayatınızda engelleri aşmak isteyebilirsiniz. İlerlemek istediğiniz yönü netleştirmek için planlar yapabilirsiniz. Bugün uğraştığınız konularda yaratıcılığınızı kullanabilirsiniz. Kendinizi daha rahat ifade edeceğiniz bir gündesiniz. Hobilerinize yönelebilirsiniz. Keyif aldığınız şeyler için harcamalar yapabilirsiniz.

Günlük Oğlak burcu yorumu – Burçlar Vatan Gazetesi

Günlük Oğlak burcu yorumu – Mahmure

Dünya üzerindeki en güçlü silah ateşlenmiş bir insan ruhudur. Onu durdurmak çoğu zaman mümkün değildir. İnsanoğlu bu gücü iyiye de kullanır kötüye de. Sen iyiye kullananlardan ol. İçindeki potansiyel ateşini yak ve hedeflerine doğru ilk adımını cesaretle at. Gerçek mutluluğun sırrı kendini hoş tutarak kandırmak değil, gerçekleri bilerek zorlukların üstüne doğru gitmektir.

Oğlak burcu Günlük Burç Yorumu (14-04-2018)

Published by:

Oğlak burcu Günlük Burç Yorumu (14-04-2018)

Günlük Oğlak burcu yorumu – Burçlar Habertürk

Yakın çevrenizle beraber güzel planlar devrede olurken, çevrenize karşı anlayışla yaklaşacaksınız. Sosyal çevrenizdeki insanlar sizin söylediklerinizi ve yaptıklarınızı uygulamaya meyilli olacaklar, insanları düşüncelerinizle, tecrübenizle etkilemesini başaracaksınız.Bugün gökyüzünde oluşan Mars – Neptün olumlu açısıyla oldukça yaratıcı ve sanatsal etkilerle hareket edebiliriz. Başkalarını düşünerek adımlar atacak, faydalı enerjilerle dolu olacağız. Diğer yandan bir hafta boyunca etkili olacak olan Jüpiter – Plüton olumlu açısıyla kendi şansımızı ve gücümüzü etkin bir şekilde ortaya koyabiliriz.

Günlük Oğlak burcu yorumu Burçlar – Mynet

Sevgili Oğlaklar saat 06:26 Ay-Koç burcu geçişinde, savaşçı kesilirsiniz. Kimsenin sizin hakkınızı yemesine, yaptıklarınızı hafife almasına müsaade etmezsiniz. Sert konuşabilirsiniz veya tepkisel davranabilirsiniz. Hatta bunda da kendinizi haklı görebilirsiniz.Saat 12:59 Jüpiter-Pluto görünümü, başarılı bir dönüşüm ve yenilenmenin göstergesidir. Bir grubun liderliğini üstlenebilirsiniz. İşinizdeki başarınızdan söz edilir. Karşınıza güçlü insanlar çıkar. Onlardan maddi-manevi yönde destek görürsünüz. Bir olgunlaşma dönemidir. Kararlılık ve başarının göstergesidir. Popülerlik kazanmanızda, toplumsal anlamda tanınmanızda, güçlü kişilerle bağlantı kurmanızda yardımcıdır. Bir şeylerin değiştiğini fark edersiniz. Bunlar gayet olumludur. Zorlanmaksızın ilerleyiştir. Yatırım fırsatları karşınıza çıkar.Saat 15:12 Ay-Merkür kavuşumu, tek başınıza yaşıyorsanız, bunların altından nasıl kalkabileceğinizi düşünürsünüz. Eğer size destek olan birisi varsa, tabii ki halletmeniz çok daha kolay olur.Saat 20:27 Mars-Neptün görünümü, çevrenizle olan ilişkinizi güçlendirici, rahatlatıcı, olumlu düşünmenizi sağlayıcıdır. Sözleriniz, tutumunuz, davranışlarınız hep huzur, güzellikten yanadır. Sevdiğiniz kişi veya kişilerle olmak, hayatın keyifli, sakinleştirici yönlerinin tadına varmak istersiniz. İdealleriniz, hayalleriniz gerçekleşsin istersiniz.Saat 23:00 Ay-Satürn görünüm etkisinde, birileri sadece kendini düşünüyor, size destek olmuyorsa, sorumsuz davranıyorsa canınız sıkılır. Doğal olarak tepkisel davranırsınız.Keyifli bir Cumartesi geçirmeniz dileğimle,

Günlük Oğlak burcu yorumu – Burçlar Milliyet Gazetesi

Yeniay öncesinde hem bitişler hem de başlangıçlar dikkat çekiyor. Bugün ailevi konulara öncelik vermeniz gerekebilir. Daha planlı olmalısınız.

Günlük Oğlak burcu yorumu – Burçlar Vatan Gazetesi

Yapacağınız işlerin çevrenizde ses getirmesini istiyor ve bu konuda gerekli alt yapı çalışmalarınız daha da sıkı tutuyorsunuz. Bugün sıra dışı kişilerle bir araya gelme planları içindesiniz. Önemli adımlar atmak üzeresiniz.

Günlük Oğlak burcu yorumu – Mahmure

Sağlığınızla ilgili beklenmedik ani problemler oluşabilir. Bugünlerde fiziksel yorgunluğunuz daha fazla artabilir. Aile içerisinde ise gündelik rutin sorumluluklarınızı gerçekleştirmek için kendinizi isteksiz hissedebilirsiniz. Bugün biraz kafa dinlemeye ve kendinizi rahatlatmaya ihtiyacınız var. Ancak öncelikli konunuz sağlığınız olmalıdır.

Oğlak burcu Günlük Burç Yorumu (13-04-2018)

Published by:

Oğlak burcu Günlük Burç Yorumu (13-04-2018)

Günlük Oğlak burcu yorumu – Burçlar Habertürk

Yakın çevreniz, akraba veya kardeşlerinizle eğlenceli programlar devrede olurken, eğlenceli ve aktif bir gün içinde olabilirsiniz. Kafanız iletişiminizde dalgın ve hayalperest olabilir. Özel hayatınızda sevdiğinizle paylaşımlarınızı devreye sokun.Bugün Ay, Balık burcunda olacak. Salgı sistemimiz uyarılıyor. Astrolojide Balık burçları, ayakları, ayak parmaklarını ve mukus salgısını temsil eder. O yüzden mümkün olduğunca bu organlarımıza yüklenmeden, yormadan hareket etmeye çalışalım. Beslenmede karbonhidrat günleri olduğundan unlu ve tatlı tüketme ihtiyacımız artabilir. Kararsızlıklara ve kafa karışıklığına dikkat edelim.

Günlük Oğlak burcu yorumu Burçlar – Mynet

Sevgili Oğlaklar saat 01:28 Ay-Mars görünüm etkisinde güne adım atıyoruz. Bu enerji hem romantizmin hem hayata güven duymanın işaretçisidir.Saat 03:09 Ay-Neptün kavuşumunda, davranışlarımız etrafımızdaki kişileri de rahatlatıcıdır. Bu enerjinin etkisi altında huzursuzluktan uzak, kendimizle ve dünya ile barışık, hayatı güzel yanlarıyla ele alarak günü karşılayabiliriz. Şefkat ve yardım severliğiniz bir çok insan için şifalandırıcıdır. Sözleriniz hoş, yaklaşım tarzınız kucaklayıcıdır. İşte bütün bunlar değer görmenizi sağlar. İnsanlar sizi dinlerken ne kadar özel birisi olduğunuzu düşünürler.Saat 03:57 Ay-Venüs görünümü, sizi hem moral hem de maddi anlamda rahatlatıcıdır. Aşkta yüzünüzü güldürür, hayatı kucaklamanızı sağlar ve ayrıca huzurlandırıcıdır.Saat 14:16 Ay-Pluto görünümü, güç verir. Doğru kararlar vermenizi destekler. Tutkulu ve kendinizden emin bir şekilde ilerlersiniz.Saat 14:27-14 Nisan saat 06:26 arasında Ay-Boşluk etkisi altındayız. Bu uzun süre içinde, genel olarak soyut anlamdaki çalışmalarla uğraşmak rahatlatıcı olacaktır. Kendinizle olan içsel temasınız bir hayli etkilidir. Ancak gerçekçi yönde ele alınması gereken konular için bu zaman dilimi etkili değildir. Yanlış değerlendirmede bulunmamıza neden olabilir.Sizi mutlu edecek haberler almanız dileğimle,

Günlük Oğlak burcu yorumu – Burçlar Milliyet Gazetesi

Bugün işinizde üstleriniz ile görüşmeler yapabilirsiniz. Yeni sorumluluklar almak ve hedeflerinizin peşinden gitmek için hevesli bir gündesiniz. Yeni başlangıçlar yapmak size iyi gelecektir. Sağlığınızla ilgili kontrolleriniz yaptırmalısınız, sağlığınıza özen göstermelisiniz. Akşam saatlerinde yakın çevreniz ile planlar yapmak keyfinizi arttıracak. Gün içinde annenizle ilgilenebilirsiniz.

Günlük Oğlak burcu yorumu – Burçlar Vatan Gazetesi

Siz kalıcı başarılardan yanasınız ve birlikte çalıştığınız kişilerin, belli bir potansiyeli olsun istiyorsunuz. Bugün işinizle ilgili özel çalışmalar yapmak istemenize rağmen, çevresel koşullara fazla güven duymuyorsunuz.

Günlük Oğlak burcu yorumu – Mahmure

Geçmişte yollarınızın kesiştiği kariyer öykülerinizin başkahramanları ile yollarınız tekrar birleşebilir. Zamanında yapamadığınız bazı projeleri bugün size tekrar teklif etmek isteyebilirler. Bu konuda hemen karar vermek yerine biraz etraflıca düşünmek isteyebilirsiniz.

Oğlak burcu Günlük Burç Yorumu (13-04-2018)

Published by:

Oğlak burcu Günlük Burç Yorumu (13-04-2018)

Günlük Oğlak burcu yorumu – Burçlar Habertürk

Yakın çevreniz, akraba veya kardeşlerinizle eğlenceli programlar devrede olurken, eğlenceli ve aktif bir gün içinde olabilirsiniz. Kafanız iletişiminizde dalgın ve hayalperest olabilir. Özel hayatınızda sevdiğinizle paylaşımlarınızı devreye sokun.Bugün Ay, Balık burcunda olacak. Salgı sistemimiz uyarılıyor. Astrolojide Balık burçları, ayakları, ayak parmaklarını ve mukus salgısını temsil eder. O yüzden mümkün olduğunca bu organlarımıza yüklenmeden, yormadan hareket etmeye çalışalım. Beslenmede karbonhidrat günleri olduğundan unlu ve tatlı tüketme ihtiyacımız artabilir. Kararsızlıklara ve kafa karışıklığına dikkat edelim.

Günlük Oğlak burcu yorumu Burçlar – Mynet

Sevgili Oğlaklar saat 01:28 Ay-Mars görünüm etkisinde güne adım atıyoruz. Bu enerji hem romantizmin hem hayata güven duymanın işaretçisidir.Saat 03:09 Ay-Neptün kavuşumunda, davranışlarımız etrafımızdaki kişileri de rahatlatıcıdır. Bu enerjinin etkisi altında huzursuzluktan uzak, kendimizle ve dünya ile barışık, hayatı güzel yanlarıyla ele alarak günü karşılayabiliriz. Şefkat ve yardım severliğiniz bir çok insan için şifalandırıcıdır. Sözleriniz hoş, yaklaşım tarzınız kucaklayıcıdır. İşte bütün bunlar değer görmenizi sağlar. İnsanlar sizi dinlerken ne kadar özel birisi olduğunuzu düşünürler.Saat 03:57 Ay-Venüs görünümü, sizi hem moral hem de maddi anlamda rahatlatıcıdır. Aşkta yüzünüzü güldürür, hayatı kucaklamanızı sağlar ve ayrıca huzurlandırıcıdır.Saat 14:16 Ay-Pluto görünümü, güç verir. Doğru kararlar vermenizi destekler. Tutkulu ve kendinizden emin bir şekilde ilerlersiniz.Saat 14:27-14 Nisan saat 06:26 arasında Ay-Boşluk etkisi altındayız. Bu uzun süre içinde, genel olarak soyut anlamdaki çalışmalarla uğraşmak rahatlatıcı olacaktır. Kendinizle olan içsel temasınız bir hayli etkilidir. Ancak gerçekçi yönde ele alınması gereken konular için bu zaman dilimi etkili değildir. Yanlış değerlendirmede bulunmamıza neden olabilir.Sizi mutlu edecek haberler almanız dileğimle,

Günlük Oğlak burcu yorumu – Burçlar Milliyet Gazetesi

Bugün işinizde üstleriniz ile görüşmeler yapabilirsiniz. Yeni sorumluluklar almak ve hedeflerinizin peşinden gitmek için hevesli bir gündesiniz. Yeni başlangıçlar yapmak size iyi gelecektir. Sağlığınızla ilgili kontrolleriniz yaptırmalısınız, sağlığınıza özen göstermelisiniz. Akşam saatlerinde yakın çevreniz ile planlar yapmak keyfinizi arttıracak. Gün içinde annenizle ilgilenebilirsiniz.

Günlük Oğlak burcu yorumu – Burçlar Vatan Gazetesi

Siz kalıcı başarılardan yanasınız ve birlikte çalıştığınız kişilerin, belli bir potansiyeli olsun istiyorsunuz. Bugün işinizle ilgili özel çalışmalar yapmak istemenize rağmen, çevresel koşullara fazla güven duymuyorsunuz.

Günlük Oğlak burcu yorumu – Mahmure

Geçmişte yollarınızın kesiştiği kariyer öykülerinizin başkahramanları ile yollarınız tekrar birleşebilir. Zamanında yapamadığınız bazı projeleri bugün size tekrar teklif etmek isteyebilirler. Bu konuda hemen karar vermek yerine biraz etraflıca düşünmek isteyebilirsiniz.

Oğlak burcu Günlük Burç Yorumu (10-04-2018)

Published by:

Oğlak burcu Günlük Burç Yorumu (10-04-2018)

Günlük Oğlak burcu yorumu – Burçlar Habertürk

Parasal konularda hesap kitap ve alışveriş yapma isteğiniz ön planda olabilir. Maddi konularda kendinizi güvene alma ihtiyacınız yüksek olacak. Fikirlerinizi hala istediğiniz gibi yönlendiremiyorsunuz ama ailenizden yardım alabilirsiniz.Bugün ve yarın Ay, Kova burcunda dolaşıyor; Yeni insanlarla tanışmak, kaynaşmak, arkadaşlıklar edinmek, sosyal olmak, kendimizi dışarı atmak, gezmek ve paylaşmak için olumlu bir gün. Bugünlerde, daha dostane, anlayışlı ve yardımsever oluruz. İstekler ve arzular daha ön plana çıkar. Özgürlüğümüze düşkün oluruz. Biraz da vurdumduymaz, sınırları aşan tavırlarda sergilememiz mümkün olabilir.

Günlük Oğlak burcu yorumu Burçlar – Mynet

Sevgili Oğlaklar Saat 09:18 Ay-Kuzey düğüm karşıtlığı, maddi açıdan daha rahat bir yaşam arzunuzu işaret ediyor. Ancak harcamalara dikkat etmek gerekiyor. Eğer kredi borçlarınız varsa veya borçlanarak ayakta durmaya çalışıyorsanız bu yanlış olabilir. Bir bütçe yapın ve buna göre hareket edin.Saat 10:56 Ay-Venüs görünüm etkisinde, maddi konularda dikkatli olmamız gerekir. Harcamalar bazen kişisel ihtiyaçlar veya başka nedenlerle artabilir. Bütçemizin ayarını bilelim.Not: Haftanın en önemli gelişmesi Merkür geri hareketinin sona erişidir. Yorumlarınız alttaki linktedir.https://www.mynet.com/9-15-nisan-haftalik-burc-yorumlari-1217139-mykadinGönülden sevgilerimle,

Günlük Oğlak burcu yorumu – Burçlar Milliyet Gazetesi

Geçmişte yaşadığınız bazı olaylar yeniden karşınıza çıkabilir. Gerginlik yaşayabilir, içinize dönebilirsiniz. Bugün aynı zamanda harcamalarınıza bir göz atmakta fayda var. Başkalarının desteğine de ihtiyacınız olabilir. İlişkilerinizde size yardımcı olmayan kişilerle bitişler yaşayabilirsiniz. Gizli düşmanlarınıza karşı dikkatli olmanız gereken bir gündesiniz.

Günlük Oğlak burcu yorumu – Burçlar Vatan Gazetesi

Geçmişinizi artık düşünmek istemiyorsunuz. Yapacağınız her türlü çalışmalarınızı ileriye dönük planlamalısınız. İş ortaklıklarında özgür çalışmaktan yanasınız. Kendinizi iyi hissettiğiniz zaman gününüz daha güzel geçiyor.

Günlük Oğlak burcu yorumu – Mahmure

Maddi ve finansal anlamda yapacağınız planlar tüm gününüzü meşgul edebilir. Hayatınıza yeni bir yön çizmek isterken iş arkadaşlarınız ve çalışma ortamınızla ilgili her şey bugün değiştirmek isteyeceğiz planlar içerisinde yer alabilir. Geleceği ayet kararlarınızı verirken biraz daha şartların olgunlaşmasını beklemelisiniz.