Burçlar: Oğlak

Oğlak burcunun özellikleri ve karakter yapıları

Oğlak burcu Günlük Burç Yorumu (23-03-2018)

Published by:

Oğlak burcu Günlük Burç Yorumu (23-03-2018)

Günlük Oğlak burcu yorumu – Burçlar Habertürk

Merkür ev, aile ve yuva alanlarınızda gerileyecek. Bu alanlarda daha önceden karşınız gelmiş bazı sorunlar yeniden alevlenebilir. Ailenizde iletişiminize dikkat etmelisiniz. Yine bu 3 haftalık süreçte emlak, alım, satım işlerinden uzak durmalısınız.Merkür, bugün itibariyle 3 hafta boyunca Koç burcunda geriliyor! Merkür iletişimin her tür formuyla alakalıdır. Konuşma, anlaşma, alışveriş, formal anlaşmalar, dökümanlar, seyahat, mektup, mail, gemicilik, taşımacılıkla ilişkilendirilir. O yüzden de bu alanlarda karşışıklıklar, sorunlar yaratır. Yine akılla çalışanlar, yazarlar, gazeteciler, yorumcular, eleştirmenler, öğretmenler, seyahatçiler bu 3 haftalık dönemden etkilenecekler arasında yer almakta. Merkür geri giderken anlaşmalar yapmak, önemli kararlar vermek, başlangıçlar içinde bulunmak ve yeni bir işin tohumlarını atmak tavsiye edilmez. Çünkü koşullar önünde sonunda değişecek, ertelenmeler, mücadeleler ve aksilikler hayatımızda yer alacaktır. Kafamız karışık, iletişimimiz doğru düzgün olmayacağı için paramızla, kişisel bilgilerle ve kağıt işleriyle uğraşmak bu dönemde pahalıya patlayabilir. Merkür, Mars\’ın yönetimindeki Koç burcunda gerilediği için, zihinsel uyarıları artıracaktır. İç güdüleriyle, düşüncesizce hareket eden, hızlı konuşan, lüzumsuz ve gereksiz konuşmalarla başkalarının düşüncelerine gereken toleransı gösteremeyen, daha çok tartışmacı ve muhalif gözükmemiz bu üç hafta içinde kaçınılmaz olabilir. Özellikle aktif olmayan psikomatik hastalıklar Merkür, Koç burcunda gerilerken öne çıkabilir. Sinirlilik, hızlı düşünme veya çok çalışma sonucu ortaya çıkan baş ağrıları, uykusuzluk, astigmat, vertigo, nevralji, bel ağrısı, böbrek ağrıları, felç görülebilir. Bu dönem Merkür gerilemesinden en fazla öncü burçlar, yani Koç\’lar, Yengeç\’ler, Terazi\’ler ve Oğlak\’lar etkilenecek. Bu dönem iş yaparken, gereksiz risklerden kaçınmalı, daha önceden yaptığımız hataları gözlemlemeli, değerlerimizi yükseltmeli ve ego bağlarımızı yeniden yapılandırmalıyız. İçimizden gelen yaratıcı tarafları dışa yansıtmalı, gereksiz yere muhalif ve toleranssız olmaktan, tartışmacı tavırlara girmekten ve sonuçları görmeden bir olayın içine balıklama atlamaktan kaçınmalıyız. Kızgınlık ve öfke bize hata yaptırabilir, onun yerine yaşayacağımız olayları, tekniğimizi ve stilimizi yenilemek için kullanmalıyız. Sorumluluklarımızdan kaçmaz, onları kabul edersek, eğer amaçlarımızı, bireyselliğimizi ve dürüstlüğümüzü ortaya koyarsak, bizim için gerçekten mücevher kadar değerli bir dönem olabilir çünkü bu süreç bittiğinde, artık yeni işlenmeye hazır bir elmas gibi parlayabiliriz. Yaşayacağımız olumsuzluklarda Merküre suç atmadan önce, suçlunun ufacık bir gezegen mi, yoksa ertelediğimiz hayatlarımız ve kararlarımızla kocaman bizler mi olduğunu düşünmeyi unutmayalım lütfen…

Günlük Oğlak burcu yorumu Burçlar – Mynet

Sevgili Oğlaklar 23 Mart saat:03:19-15 Nisan saat:12:21 tarihleri arasında Koç burcu üzerinde gerileyecek Merkür etkisinde, iş yoğunluğunun eviniz sınırlarını içine girecek oluşu, hani neredeyse nefes alacak vakit size bırakmayabilir. Ayrıca ev içinde iletişim anlamında mutlaka dikkatli olunması gerekir. Bazen gerginlikle söylenen sözler kırıcı olabilir. Kimi zaman yolculuk konuları, dışarıdan gelip gidenler ev içi düzeninizi bozabilir. Konuşmaların çoğunluğunda belli bir hız ve kimi zaman gerginlik yaşanabilir. Kiralama, satın alma gibi konularda acil kararlar vermemek lazımdır.GERİ HAREKET SÜRESİNCE TÜM BURÇLARIN DİKKAT ETMELERİ GEREKEN NOKTALARDiyelim ki, önemli bir gelişmeyle karşılaştınız ve verilen süre ne yazık ki az ve şöyle bir düşündüğünüzde bir daha böyle bir fırsatın önünüze çıkması neredeyse imkansız. Bu her ne olursa olsun herhangi bir konu için de geçerli olabilir. O zaman yapmanız gereken çok dikkatli incelemek, analiz etmek ve güvenliğinizi kesinlikle sağlayacak tarzda hareket etmektir. Görünenlerle yetinmeden, her şeyi detaylı bir şekilde ele alarak, tek bir açık nokta bırakmadan veya tek bir parça eksik kalmadan hareket edebiliyorsanız geri hareketin bitmesini beklemenize gerek yoktur. Ama dediğim gibi her şey kılı kırk yaracak derecede incelenmelidir. Bunun dışında yaşamınızla ilgili önemli konularda, örneğin bir ilişki, iş veya her ne ise, bir mesele üzerinde düşünme, etüt etme anlamında yararlıdır. Ayrıntıları, aksaklıkları gayet net bir şekilde tespit edebilirsiniz.Ancak Geleceğinizi yakından ilgilendiren meselelerde düşünmeden, üzerinde inceleme yapmadan, yeni bir girişimde bulunmamak gerekir. Diyelim ki bulundunuz, aksamalar ve gecikmeler oluşabilir. Birdenbire karşınıza çıkacak bir teklifi kabul etmek veya yeni bir teklifte bulunmak, hiç düşünmediğiniz halde ev kiralamak, satın almak veya başka bir şehre yerleşmek daha sonra problemler yaşanmasına sebep olabilir. Yapılması gereken, araştırarak, soruşturarak, net bilgi sahibi olmaya çalışmaktır. Yani neyin üzerinde yürüdüğünüzü mutlaka iyi biliniz. Tedbirli olmalı, işi şansa bırakmamalısınız.Merkürün gölgeli günleri(başlama tarihinden bir hafta öncesi) 16 Mart tarihinden başlamak üzere, planlarınızı, projelerinizi gözden geçirmeli, eksikler var mı kontrol etmelisiniz. Rutin hayatınızı sürdürünüz. Geri hareketi dünyanın sonu gibi düşünmeyiniz. Sadece biraz yavaşlayacağız. Bunu bir onarım süreci gibi görünüz. Uygulamak istediğiniz yenilikleri, gölgeli günlerinin bitim tarihi (bitiş tarihinin bir hafta sonrası) 22 Nisan tarihinden itibaren yürürlüğe koymalısınız.Doğru tespitlerde bulunmamız dileğimle,

Günlük Oğlak burcu yorumu – Burçlar Milliyet Gazetesi

Çalışma hayatınız ve sorumluluklarınızla ilgili konular gündeminizi etkileyebilir Çalışma arkadaşlarınızla birlikte yeni planlamalar yapabilirsiniz. Sizi yoran yıpratan koşullarda başkalarından destek alacağınız zamanlar olabilir. Günün ilerleyen saatlerinde daha dışa dönük olabilirsiniz. Eğlenceli vakit geçirebilmek için organizasyonlara katılabilirsiniz.

Günlük Oğlak burcu yorumu – Burçlar Vatan Gazetesi

Bugün duygularınızda asla yanılmıyorsunuz. Doğru zamanda doğru yerlerde olmanız, aşkınızı daha da güçlü kılıyor. Kendinizi güven duymanız, yapacağınız işler konusunda, daha da başarılı olmanıza neden oluyor. Doğru yoldasınız.

Günlük Oğlak burcu yorumu – Mahmure

Bugün duygusal konularda sizlerden gizlenen bazı şeyleri öğrenebilir ve bu konuda karamsar bir ruh haline bürünebilirsiniz. Ancak bunun doğru olup olmadığını bilmeden kendinizi bu derece yıpratmanız doğru değildir. Öncelikle duyduklarınızın bir gerçeği olup olmadığını araştırmalı ve sonrasında gereken adımları atmalısınız.

Oğlak burcu Günlük Burç Yorumu (22-03-2018)

Published by:

Oğlak burcu Günlük Burç Yorumu (22-03-2018)

Günlük Oğlak burcu yorumu – Burçlar Habertürk

Rutin iş hayatınız ve ailevi konular bu aralar sizi yormuş veya aşağıya çekmiş olabilir. Ailenizde hoşunuza gitmeyen konuları bugün dile getirirken sakin olun. Kafanızda oluşturduğunuz planlardan onların haberi olmayabilir, bunu göz önünde bulundurun.Bugün ve yarın Ay, İkizler burcunda olacak. Üst solunum yollarımız uyarılıyor. Beslenmede yağ günleri olduğundan, bedenimiz bugünlerde yağlı yiyecekler tüketme ihtiyacı hissedebilir. Yeni insanlarla tanışmak ve bağlantı kurmak için harika bir iki gün. Kollektif zaman geçirmek, sosyal olmak, eğlenceli ortamlarda bulunmak, kısa seyahatler, konferans, seminer, tanıtımlar için bu tarihlerden yararlanın. Hızlı gelişmeler hayatımızda yer edebilir.

Günlük Oğlak burcu yorumu Burçlar – Mynet

Sevgili Oğlaklar saat 08:30 Ay-İkizler burcunda seyrine başlıyor. Bilgimizi ortaya koyma arzumuz oldukça yüksek. Bu enerji bize neler sağlar? Her şeyden önce özgürlük demektir, isteklerimizin yerine gelmesi için yaratıcı yönlerimizi öne sürmek, liderlik etmek ve yeniliklerde bulunarak kendimizi rahatlatmak, kısaca ruhumuzun doyması anlamına geliyor.Saat 11:22 Ay-Güneş görünümü, hem iş hem düzenlenmesi gerekenler hem de ev konularında yeniliklerde bulunmak istediğinizi gösteriyor. Farklı bir şeyler yapmak istiyorsunuz. Bazı meseleleri gözden geçirmenizde bu görünüm size destektir.Not: 23 Mart tarihinde Merkür geri hareketi başlıyor. Etkileri detaylı şekilde alttaki linktedir. Gözden geçirmenizi tavsiye ediyorum.https://www.mynet.com/19-25-mart-haftalik-burc-yorumlari-1216319-mykadinRegaip Kandilimizin başta ülkemiz ve tüm dünya için umuda, sevgiye, barışa ve hayra işaret olması dileğimle,

Günlük Oğlak burcu yorumu – Burçlar Milliyet Gazetesi

Zihinsel olarak oldukça üretken olacağınız bir gündesiniz. Çevrenizdeki herkes fikrinizi almak isteyecek. Bu durum sizi bir parça yorabilir. Ancak gün içinde tavır almanız gereken noktalarda karşınıza çıkmaya kimse cesaret edemeyecek. Sorumluluklarınız artabilir ve yorulabilirsiniz. Bu yüzden sağlığınızla ilgili yapmanız gerekenleri bugünden halledin.

Günlük Oğlak burcu yorumu – Burçlar Vatan Gazetesi

Sezgilerinizin yoğun olduğu bir gün. Değişken bir ruh hali içindesiniz. İmajınızla ilgili değişimler içinde olmanıza rağmen, güçlü kişiliğinizi ön plana çıkarmaktan korkmamalısınız. Bugün, derin ve anlamlı düşüncelerdesiniz.

Günlük Oğlak burcu yorumu – Mahmure

Bugün hem ofis arkadaşlarınızla hem de ev yaşamınızda karşılaşacağınız bazı problemlerde artık tepkili olmaktan vazgeçip farklı bir tarzda yaklaşım yolu geliştirmelisiniz. Zira bu davranış şekliniz başkaları tarafından çekilmez olarak algılanıyor olabilir. Yaşamda her zaman ve her yerde sorunların olması muhtemeldir. Önemli olan bizim bunlara bakış açımız ve davranış şeklimizdir.

Oğlak burcu Günlük Burç Yorumu (21-03-2018)

Published by:

Oğlak burcu Günlük Burç Yorumu (21-03-2018)

Günlük Oğlak burcu yorumu – Burçlar Habertürk

Aşk hayatınızda içiniz kıpır kıpır ve sizin eğlenmeye her zamankinden daha fazla ihtiyacınız var. Çocukları olanlar onların isteklerine karşılık vermekten keyif alacaklar. Kısa programlar, geziler ve iletişimsel işler devrede.Bugün ve yarın sabaha kadar Ay, Boğa burcunda dolaşıyor. Doğayla iç içe olmayı tercih edebiliriz. Ailemiz ve ikili ilişkilerimizde keyifli ortamlarda ve bizi rahatlatacak ortamlarda bulunmak, hobilerle ilgilenmek, bütçe planlamaları yapmak için harekete geçebiliriz. Ay, Boğa burcundayken, daha yavaş hareket eder, ağırkanlı davranırız. Durumlara daha gerçekçi yaklaşırız. Aynı zamanda inatçı olabiliriz.

Günlük Oğlak burcu yorumu Burçlar – Mynet

Sevgili Oğlaklar saat 02:29 Ay-Kuzey düğüm görünümü, konfor arzumuzu yükseltiyor. Dilediğimiz gibi yaşamaktan yanayız. Güvence arıyoruz. Ancak başkalarının üstümüzdeki baskısı, hayat şartları, birilerine uymak zorunda kalışımız bizi yoruyor.Saat 05:42 Ay-Neptün görünümü, hayatın zevkli yanlarını hissetmemizi sağlayan rahatlatıcı, huzur ve güven hissi verici bir enerjidir. Olumlu düşünmek, huzursuzluktan uzak durmak, sevgiyle yol almak istiyoruz. Aşk hayatımız, çocuklarımız, yaşamın hoş yanları, iç huzurumuzu fazlasıyla önemsiyoruz.Saat 16:59 Ay-Pluto görünümü, aşk hayatınız ve yaşamsal konularda sizi güçlendiriyor ve derinlikli düşünülmesini sağlıyor. Sağlamlığı önemsememizi sağlıyor. Aşkta ve kişisel anlamda tüm kararlarımızda bu güvence olgusu bir hayli etkili. İşlerimizi halletmemiz, düzenlememiz kolaydır. Bu enerji huzur vericidir. Sağlam olana yöneltir. Hem duygusal hem de maddi anlamda güven içinde yaşamak isteriz.Saat 20:21-22 Mart saat 08:30 arasında Ay-Boşluk etkisi altında huzurumuzu önemseyelim. Dinlenmeye çalışalım. Güzel niyetlerle hayatı kucaklayalım. Hangi konuda sıkıntımız varsa, bunun çözümlenmesi adına, olumlu bir niyetlilikle düşünelim.Uzun vadeli iş ve kazanç dileğimle,

Günlük Oğlak burcu yorumu – Burçlar Milliyet Gazetesi

Bugün kendinizi daha yaratıcı ve heyecanlı hissedeceksiniz. İşinizle ilgili ödüller ya da kutlamalar söz konusu olabilir. İnsanlara kendinizi dinlettirebileceğiniz bir gündesiniz. İlginin üzerinizde olmasından mutluluk duyacaksınız. Kendinizi ifade ederken ne kadar iyi olduğunuza siz bile şaşıracaksınız. Zevklerinizde abartıya kaçmamaya dikkat etmelisiniz.

Günlük Oğlak burcu yorumu – Burçlar Vatan Gazetesi

Sezgilerinizin yoğun olduğu bir gün. Değişken bir ruh hali içindesiniz. İmajınızla ilgili değişimler içinde olmanıza rağmen, güçlü kişiliğinizi ön planda. Özellikle yaşamınızda gerçekleşebilecek tüm olaylara farkı bakıyorsunuz.

Günlük Oğlak burcu yorumu – Mahmure

Uzun süredir devam eden özel ilişkilerinizde artık bir karara varmanın zamanı geldi. Bu kadar özel anlaşabildiğiniz kişi ile hayatınızı birleştirmek ve onunla bir ömür boyu mutlu olmayı istemek karşı taraftan da gayet doğal karşılanacaktır. Sevdiğiniz kadar sevildiğinizi görmeniz de ayrıca sizi mutlu edecektir. Yalnız olan oğlaklar için sürpriz tanışmalar söz konusu.

Oğlak burcu Günlük Burç Yorumu (20-03-2018)

Published by:

Oğlak burcu Günlük Burç Yorumu (20-03-2018)

Günlük Oğlak burcu yorumu – Burçlar Habertürk

Bugün güneş koç burcuna geçecek. Bu bir ay boyunca aileniz her şeyden önemli olabilir ve iş çalışmalarınızı evinizden yapmaya istekli olabilirsiniz. Evinizle ilgili konular, ev alım, satım, kiralama gibi işleriniz varsa onlarla ilgilenmek daha fazla ilginizi çekecek.Bugün Güneş, Koç burcuna geçecek. Bir ay boyunca kimliğimizde cesur, atak, lider, sosyal ve güçlü taraflarımızı ortaya çıkarabilir. Hayat enerjimiz yükselecek ve kendimizi oldukça sağlıklı hissedebiliriz. Aşağıdaki yorumlar Güneş\’in bir ay boyunca sizi hangi alanlarda etkilediğine dair yazılmıştır. Lütfen yükselen burcunuzu da okuyunuz.

Günlük Oğlak burcu yorumu Burçlar – Mynet

Sevgili Oğlaklar, 20 Mart saat:19:15-20 Nisan saat:06:12 tarihleri arasında Koç burcunda ilerleyecek Güneş süresince yuvadaki huzur, güvenlik ve bütünlüğün sağlamasına özen gösterilmesi gereken zamandır. Tartışmak ve huzuru bozmak yanlıştır. Gergin tepkilerde bulunmak, insanlarla aranızda gerilime yol açabilir.Eğer eviniz, ailenizle ilgili bir yenilik düşünüyorsanız öncelikle iş şartlarınız buna uygun mu, doğru olur mu bir bakmak lazım. Aileleriyle yaşayanların da birlik ve beraberlik içinde hareket etmelerinde fayda var. Başka bir şehre yerleşme veya başka bir eve taşınmak gibi değişimler gündem maddenizde yer alabilir. Ancak 23 Mart tarihinde Koç burcunda gerileyecek Merkürü hesaba katarak, karar vermeden önce her yönüyle duruma bakmakta yarar var.Güneş-Koç geçişinin hepimize güç kazandırması dileğimle,

Günlük Oğlak burcu yorumu – Burçlar Milliyet Gazetesi

Aşk ve zevklere dair her konuda hareketlenmeler olabilir. Yoğun duygulara kapılabilir, heyecanlanabilirsiniz. Aşk ve şans konularının öne çıkmasıyla sakin ve tedbirli tavırları bir kenara bırakabilirsiniz. Risk almaya ve keyifleriniz için harcama yapmaya da eğiliminiz olabilir. Hayattan daha çok keyif alacak çevrenizdekileri kendinize hayran bırakacaksınız.

Günlük Oğlak burcu yorumu – Burçlar Vatan Gazetesi

Yaşamın her adımında bir yerlere, bir konuya kendi çabanızın hakim olmasını istiyor, emek vermeden bir şeylere sahip olmak istemiyorsunuz.. Bugün her olayın arkasında farklı nedenler aramak sizde alışkanlık halini aldı.

Günlük Oğlak burcu yorumu – Mahmure

Bugün fazlasıyla efor sarf etmeniz gereken işlerde öfkenize hakim olamayabilir bu konuda sert davranışlar sergileyebilirsiniz. Yalnız bu noktada şunu da söylemeliyim ki bu size ancak zarar verecektir. Gücümüzün yetmediği işlerde başka kişilerden yardım alabilirsiniz. Ayrıca içinizdeki öfke duygusunu bastırmak için de kendinizi çeşitli spor dallarındaki aktivitelere yönlendirmeniz sağlığınız açısından faydalı sonuçlar verecektir.

Oğlak burcu Günlük Burç Yorumu (19-03-2018)

Published by:

Oğlak burcu Günlük Burç Yorumu (19-03-2018)

Günlük Oğlak burcu yorumu – Burçlar Habertürk

Ev ve aile alanlarınızda değişken ve sabırsız bir ruh hali baskın olabilir. Evde vakit geçirseniz bile farklı işler içinde olmaya çalışın. Sevdikleriniz sizi anlamakta zorlanırken, diğer yandan hiç beklenmedik şefkatli ve anlayışlı yönlerinizi görebilirler.Haftaya girişimlerimize, tek başına atılması gereken adımlarımıza odaklanarak başlıyoruz. Salı günü Güneş Koç burcuna geçiyor. 1 ay boyunca kimliğimizde cesur, ateşli, atak ve girişimci yönler ortaya çıkabilir. Bu haftanın en önemli konusu Cuma günü Merkür geriliyor. 3 Hafta boyunca iletişim sıkıntılarına ve sorunlarına açık olacağız. Cumartesi günü sinirli ve agresif yapımızı kontrol etmeye çalışalım.

Günlük Oğlak burcu yorumu Burçlar – Mynet

Sevgili Oğlaklar saat 00:58 Ay-Venüs kavuşumu, ilişkide veya ailevi konularda ipleri elinizde tutabilmenizi sağlıyor. Zaten böyle bir etki altında pes etmeniz pek mümkün değil gibi gözüküyor.Saat 02:15 Güneş-Chiron kavuşum etkisinde, çevrenize karşı gereğinden fazla iyi davranmanız ve onların rahatı için fedakarlıkta bulunmanızdır. Hayatınızda özel anlamda biri yoksa veya sizden uzaktaysa, bu duygu açlığı kapamak için çevrenizdeki insanlara yönelirsiniz, onları kucaklarsınız. Eğer dış dünya ile fazla haşır neşir değilseniz iletişim yollarından birini kullanarak diğer insanlara ulaşabilirsiniz. Bu kavuşum iyileştirme ve şifa gücünüzü yükseltir. Hem kendinize hem de birilerinin yaralarına merhem olmanız mümkündür.Saat 02:47 Ay-Merkür kavuşumu, tek başınıza yaşıyorsanız, bunların altından nasıl kalkabileceğinizi düşünürsünüz. Eğer size destek olan birisi varsa, tabii ki halletmeniz çok daha kolay olur.Saat 12:05 Ay-Pluto görünümü, evimizle alakalı ufak çapta yapılan düzenlemelerin işaretçisi. Bir yandan hakimiyetçi tarzda hareket edebiliriz diğer taraftan iş hayatında, dış dünyada güç elde etmek isteriz.Saat 22:29-20 Mart saat 04:07 arasında Ay-Boşluk etkisindeyiz. Partnerinize, ailenize bir şeyleri sert şekilde ifade edersiniz. Aslında başka şeylere kızgınsınızdır. Sinirinizi boşaltamadığınız için en yakınlarınıza çatabilirsiniz.Yeni haftanın hepimiz için olumlu yönde geçmesi dileğimle,

Günlük Oğlak burcu yorumu – Burçlar Milliyet Gazetesi

Günlük Oğlak burcu yorumu – Burçlar Vatan Gazetesi

Bugün gizli arzularınızın belirginleşmesi, partnerinizin istekleri karşısında yoğun duygular yaşamanız, aklınızın karışmasına neden olabilir. Kişisel çabalarınız, ve ilişkileriniz çevre koşullarıyla birlikte şekilleniyor.

Günlük Oğlak burcu yorumu – Mahmure

Bugün aile içerisinde bazı kavgalara ve tartışmalara şahit olabilir ancak kendinizi bu duruma dâhil etmek istemeyebilirsiniz. Olayların gidişatını arka planda izleseniz dahi sizlere bazı sorumluluklar doğabilir. Bu noktada her ne kadar yapmak istemiyor olsanız da bazı şeyleri yüklenmeniz ve onları bazı konularda rahatlatmanız gerekecektir.

Oğlak burcu Günlük Burç Yorumu (17-03-2018)

Published by:

Oğlak burcu Günlük Burç Yorumu (17-03-2018)

Günlük Oğlak burcu yorumu – Burçlar Habertürk

Bugün oluşan Yeniay\’ı, satış, reklam, pazarlama, yayıncılık, ulaşım, teknoloji ve bilgisayar alanlarınızda yapacağınız yeni başlangıçları kullanabilirsiniz. Önemli girişimlerinizi bu tarihten sonra atabilirsiniz. Yine yakın çevrenizin hayatında da önemli açılımlar oluşabilir.Bu cumartesi öğleden sonra saat 16.11 itibarıyla Balık burcunda bir Yeniay gerçekleşecek. Balık temaları olan şefkat, merhamet, evrensel sevgi, akışa bırakmak, hasasslık, alınganlık, kurban olma hissiyatı buYeniay ile birlikte öne çıkabilir. Bu Yeniay\’ın derecesi Venüs’ün Balık burcunda yüceldiği bir noktada. Kironla birleşen bu Yeniay\’da şifalanma enerjimiz yüksek. Kötü alışkanlıklardan kurtulma, kabul etme, kendimizi sevgi yoluyla farketme enerjisi yüksek olacak. Acelecilikten, sert tepkilerden, sadece kendimizi düşünmeden kaçınırsak o zaman ruhsal ve dünyevi olarak işlerin yoluna girdiğini görebiliriz. Kazalara, sakarlıklara, hızlı ve patavatsız tavırlara gün içinde dikkat edelim. Mars burç değiştirmeye hazırlanırken, son derecelerde kaderin cilvesi dediğimiz olaylar etrafımızda vuku bulabilir.

Günlük Oğlak burcu yorumu Burçlar – Mynet

Sevgili Oğlaklar, 17 Mart saat 16:12 itibariyle Balık burcunda doğacak Yeniay, çevre değişikliğini işaret ediyor. Yakınlarımızla iletişim, sevgi alışverişimiz güçlenecek. Daha önceden tanıdığımız ve oturduğumuz çevremizi özleyebiliriz. Oralara yakın olmak isteriz. Yeni dostluklar, paylaşımlar, olumlu değişimler moralimizi yükseltecektir. Size destek veren insanlarla karşılaşırsınız. Çevrenizdekiler sizdeki bu değişimi kolayca fark ederler. Bu Yeniayın bir olumlu tarafı, Mars-Oğlak geçişiyle örtüşmesidir. Bu iki yıllık bir planlamanın göstergesidir. İşleriniz açılır, fırsatlar karşınıza çıkar. Uzun zamandır arzu ettiğiniz bir şey gerçekleşir. Epeyce aktif bir Yeniay olacak. Ev içinde bir hayli koşturacaksınız. Fakat bunlar olumsuz durumlar değil. Hoşunuza gidecek yenilikler olacak.17 Mart saat:19:40-16 Mayıs saat:07:55 tarihleri arasında burcunuz üzerinde ilerleyecek güçlü Mars, hem ilişkiniz hem yaşamsal hedefiniz hem de genel olarak kendinizi gayet olumlu bir şekilde yönlendireceğiniz zaman dilimidir. Doğanızda bulunan sabır, kararlılık, disiplin ve sorumluluk özellikleri, Mars geçişiyle cilalanır. Burcunuz üzerinde iki yıl sonra geçiş yapan Mars hakikaten gayet olumludur. Siz zaten ne yaptığını bilen insanlarsınız. Rutin işlerinizi, görevlerinizi gayet başarılı bir şekilde yerine getirirsiniz. İlişkinize, hayatınıza, sağlığınıza özel önem vererek, yolunuzda ilerlersiniz. Bu süreç, amaca uygun şekilde insanın kendini yönlendirmesini sağlar. Sağlığınızı güçlendirir.Yeniayın güçlü enerjisi hepimiz için olumlu gelişmelere vesile olsun.Kalben sevgilerimle,

Günlük Oğlak burcu yorumu – Burçlar Milliyet Gazetesi

Bugün Balık burcundaki yeniay yakın çevrenize ve düşüncelerinize daha akıcı bir şekilde odaklanma getirmekte. Düşüncelerinizi daha yaratıcı kılabilirsiniz.

Günlük Oğlak burcu yorumu – Burçlar Vatan Gazetesi

Günlük Oğlak burcu yorumu – Mahmure

Bugün itibarıyla ailenize destek olmanın, onların yanında olmanın tam zamanı gelmiştir. Bu zamana kadar aileniz tarafından anlaşılmadığını düşünmüş olabilirsiniz veya onların sizi tam olarak anlamadığını da düşünebilirsiniz. Fakat bu noktada kendi yaptığınız hataları da görmeniz daha vicdanlı olacaktır. Zira onlara sorarsanız belki de yaşadığınız bu sıkıntıların nedeni şimdiye kadar kendi başınıza buyruk davranmanızdan ileri geliyor olabilir. Bu noktada kendi hatalarınızın da bu sorunlarda payı olduğu düşünmeli ve büyüklerinizin fikirleri doğrultusunda bazen de olsa hareket etmeyi öğrenmelisiniz.

Oğlak burcu Günlük Burç Yorumu (16-03-2018)

Published by:

Oğlak burcu Günlük Burç Yorumu (16-03-2018)

Günlük Oğlak burcu yorumu – Burçlar Habertürk

Bugün konuşurken veya yazarken oldukça yaratıcı ve başarılı etkileriniz var ama konsantre olmakta zorlanacaksınız. Bu yüzden iletişiminizde dikkatli olun. Akşam saatlerinde alacağınız bazı telefonlar veya haberler sizi zorlayabilir.Bugün ve yarın Ay, Balık Burcunda olacak. Beslenmede karbonhidrat günleri olduğundan unlu ve tatlı tüketme ihtiyacımız artabilir. Şeker hastaları bu birkaç güne çok dikkat etmemeliler. Genel olarak duygusal olacağımız şu birkaç gün, partnerimizle vakit geçirmek, insanları anlamak, sevmek, empati kurmak ön plana çıkabilir. Ay, iyice kapandığından önemli işlerimiz varsa yarın oluşacak Yeniay sonrasında yapmaya çalışalım.

Günlük Oğlak burcu yorumu Burçlar – Mynet

Sevgili Oğlaklar saat 05:07 Ay-Satürn görünümüyle Cuma günümüz başlıyor. Destekleyici, güven duygunuzu yükseltici ve sizi rahatlatıcı bir enerjidir. Hedefinizi bilirsiniz. Sorumluluk sahibi ve güvenilir bir kişi olarak takdir edilirsiniz. Bu size haz verir, mutlu eder, rahatlatır.Saat 16:46 Ay-Neptün kavuşum etkisi, ılımlı bir havanın hem ruhsal hem bedensel anlamda bizi sarıp sarmalamasını sağlıyor. Nefes aldığımız dünyanın ve yaşadığımız her günün ne kadar kıymetli olduğunu yüreğimizin içinde hissediyoruz.Not: 17 Mart tarihinde Balık burcunda doğacak Yeniayın etkileri alttaki linkte yer almaktadır. Gözden geçirmenizi tavsiye ediyorum.https://www.mynet.com/12-18-mart-haftalik-burc-yorumlari-1216074-mykadinGönülden sevgilerimle,

Günlük Oğlak burcu yorumu – Burçlar Milliyet Gazetesi

Bugün iletişimde olduğunuz konularla ilgili değişimler yaşayabilirsiniz. Yazışma ve konuşmalarda dikkatli olmanızda fayda var. Hayalini kurduğunuz konularda sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Yakın çevrenizdeki değişiklerden etkilenebilirsiniz. Beklemediğiniz kişilerden haber alabilirsiniz. Ticari konular gündeme gelebilir.

Günlük Oğlak burcu yorumu – Burçlar Vatan Gazetesi

Günlük Oğlak burcu yorumu – Mahmure

Uzun zamandan beri yaşadığınız sorunlara kalıcı çözümler bulabileceğiniz bugün, dostlarınız ile beraber olabilir ve onların fikirleri doğrultusunda yeni kararlar alma yoluna gidebilirsiniz. Bu konuda yakın çevrenizdeki bir kişiden özellikle tam destek sağlayabilirsiniz. Özel ilişkilerinizde yaşadığınız sorunları yine bir günde çözmeniz mümkün olmayabilir. Zira bazı sorunların çözümü uzun sürerken bazı sorunların çözümü kısa sürebilir. Özel hayatınızda yaşamış olduğunuz sıkıntıda aynen burada olduğu gibi uzun süreli konuların bir tekrarı olduğundan çözümü de geniş zamanlara yayılacaktır.

Oğlak burcu Günlük Burç Yorumu (15-03-2018)

Published by:

Oğlak burcu Günlük Burç Yorumu (15-03-2018)

Günlük Oğlak burcu yorumu – Burçlar Habertürk

İşlerinizin iletişim ayağını daha sağlam ve net tutmanız gerekebilir. O zaman daha sağlam adımlarla ilerlediğinizi göreceksiniz. Sosyal çevrenizden gelen fırsatlar ve şansları iş alanlarınızda ksinlikle değerlendirmelisiniz.Bugün öğle saatlerine kadar Ay, boşlukta olacak. Önemli işlerimizi başlatmak yerine, tamamlanması gereken işlerimizi halletmeye çalışalım. Saat 13.11 itibarıyla Ay, Balık burcuna geçiyor. Daha duygusal, kararsız enerjiler altına gireceğiz. Sabah saatlerindeki hareketlilik daha yumuşak bir enerjiye yerini bırakabilir. Bugün ve yarın kadersel etkiler altında olacağız.

Günlük Oğlak burcu yorumu Burçlar – Mynet

Sevgili Oğlaklar Perşembe gününün ilk etkili enerjisi saat 06:34 Ay-Uranüs arasında gerçekleşiyor. Hangi konuda olursa olsun kısıtlanmaktan pek hoşlanmadığınızın göstergesidir. Bir yandan güvenli olanı elde tutmak diğer yandan farklı bir şeyler yaparak hayatınızı renklendirme ihtiyacınız yoğundur.Saat10:32-13:12 arasında Ay-Boşluktadır. Parasal konularda temkinli olmak gerekir. İlişkilerde ne dediğinize ne yaptığınıza dikkat ediniz. Sizin iyi niyetli bir hareketinizi, sözünüzü başkaları, farklı yönlere çekebilirler. Alacak verecek anlamında hesaplarınızı iyice kontrol ediniz.Saat 12:10 Merkür-Kuzey düğüm görünümü, aile içi meseleleri farklı bir bakış açısıyla ele almamızı sağlıyor. Bizi rahatsız eden, çıkarcı düşünen ve sadece kendine yönelik hareket eden kişilerle aramıza mesafe koyuyor. Ancak bu mesafe aslında gereksizleri ayıklamanın ve kendimizi zihnen toparlamanın işaretçisidir. Hani sel gider kum kalır ya, aynen öyle. Finansal açıdan yeni çözüm yolları arayışımızın göstergesidir.Saat 13:12 Ay-Balık burcu seyir etkinliği, yalnız olmadığımızı, her şeye rağmen hayatın güzel olduğunu düşünmemizi sağlar. Maddi dünyanın kaygıları geride kalır. Biz de böyle düşünürüz. Kendimi üzmeye, yormaya, endişelenmeye ne gerek var diyerek, hayatı kendi akışına bırakırız.Güzel niyetli insanlarla karşılaşmamız dileğimle,

Günlük Oğlak burcu yorumu – Burçlar Milliyet Gazetesi

Ay bugün 10:32 ile 13:11 arası boşlukta. Öğle saatlerinde yeni işlere başlamak yerine mevcut işlerinizi toparlamalısınız. Bugün hareketli bir gündeminiz olabilir. Sorumlu olduğunuz konularda yapacağınız sözleşmelerde dikkatli olmalısınız. İletişimde olduğunuz kişilere ani tepki vermemeye çalışmalısınız. Yakın çevrenizdeki değişikliklerle ilgilenebilirsiniz.

Günlük Oğlak burcu yorumu – Burçlar Vatan Gazetesi

Günlük Oğlak burcu yorumu – Mahmure

Ailenize destek olmanın zamanı geldi. Bu zamana kadar aranızda geçen bazı sorunları artık geride bırakmalı bir aile olmanın bilinci içinde hareket etmeyi öğrenmelisiniz. Bazı konularda ailenizdeki büyüklerin fikirlerine saygı duymalı ve onların istekleri doğrultusunda yaşamınızı yönlendirmelisiniz. Zira aranızdaki kopukluğun en büyük bir nedeni bundan kaynaklanıyor olabilir. Başınıza buyruk davranışlarınız ailenizle aranızdaki sorunun temelini oluşturabilir. Bu konuda daha ılımlı olabilir ve onların isteklerinin hiçbir zaman kötü sonuçlar getirmeyeceğini anlamaya gayret edebilirsiniz.