Burçlar: Terazi

Terazi burcunun özellikleri ve karakter yapıları

Terazi burcu Günlük Burç Yorumu (23-04-2018)

Published by:

Terazi burcu Günlük Burç Yorumu (23-04-2018)

Günlük Terazi burcu yorumu – Burçlar Habertürk

İş konularında başkalarına yardım ettikçe yeni fırsatlar kapınıza gelecek. Sosyal ilişkilerinizde göz kamaştırıyorsunuz ve hareketli kısa vadeli planlar bugün gününüzü eğlenceli kılabilir. Özel hayatınızda esnekliğiniz üzerinizde.Haftaya Ay Aslan burcundayken keyfi konulara, aşk hayatımıza odaklanarak giriş yapıyoruz. Salı günü Venüs İkizler burcuna geçecek, ilişkilerde özgür, iletişimci, meraklı zamanlar başlıyor. Çarşamba günü fikirsel olarak negatif etkiler altında olabiliriz. Olayları fazlasıyla kritize edebiliriz. Bu hafta enerjimizi doğru ve düzgün kullanmaya çalışalım yoksa fazla yoğun enerji üzerimizde sıkıntı yaratabilir. Olur olmadık durumları kendimize çekebiliriz.

Günlük Terazi burcu yorumu Burçlar – Mynet

Sevgili Teraziler saat 00:46 Aslan burcunda oluşan ilkdördün, yeni haftanın ilk önemli görünümüdür. İleriye yönelik planlarınızla ilgili konularda özgür hareket ederek, maddi-manevi açıdan gücü elinde bulunduran taraf olmak isteyebilirsiniz. Bütün bunların olumlu şekilde gelişmesi için öncelikle mantıklı, sorumluluk sahibi ve bilinçli bir şekilde düzenlemelerde bulunmanız lazımdır. Ancak şu andaki koşullar zorlayıcı olduğundan diğerleriyle iş birliğinde bulunmanız en doğrusudur. İşte bu zorunluluk canınızı sıkabilir.Saat 08:32 Ay-Merkür görünümü, geri planda kalmaktan hoşlanmazsınız. Artistik yetenekleriniz, lüks yaşam ve konfor duygunuz ön plandadır. Hayatınızın sıradanlaşmaması ve özgür bir biçimde düzenlemelerde bulunması için hedefinizin üzerine gitmeniz gerektiğinin bilincindesiniz. İşte bu bakış açısı altında, kendinizce ayarlamalarda bulunabilirsiniz.Saat 14:50 Ay-Kuzey düğüm kavuşumu, bireylik duygumuzu her anlamda yükseltiyor. Toplum içinde veya kişisel yaşantımızda geleceğe dönük düşünmemizi sağlıyor.Atatürkümüzün ülkemiz ve tüm dünya çocuklarına armağanı olan, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramımızı en içten dileklerimle kutluyorum. Kalben sevgilerimle,

Günlük Terazi burcu yorumu – Burçlar Milliyet Gazetesi

İş hayatınızda alacağınız destekleri göz ardı etmemelisiniz. Sabah saatlerinde gerginlikten çıkabilecek tartışmalara karşı dikkatli olmalısınız. Gelecek beklentilerinizle ilgili temeller atmak isteyebilirsiniz. Kendinize duyduğunuz güven işlerinizi kolaylaştıracaktır. Arkadaşlarınızla birlikte plan yapmak keyfinizi yerine getirecektir.

Günlük Terazi burcu yorumu – Burçlar Vatan Gazetesi

Günlük Terazi burcu yorumu – Mahmure

Ortaklık yürüttüğünüz kişilerle aranızdaki iletişim engellerini aşabilir bunu aşk hayatınıza da güzel bir şekilde yansıtabilirsiniz. Ancak ilişkilerde maddi beklentilerden yana olan söylemler biraz canınızı sıkabilir. Finansal kaynaklar da ise yeni bir yol gözüküyor.

Terazi burcu Günlük Burç Yorumu (22-04-2018)

Published by:

Terazi burcu Günlük Burç Yorumu (22-04-2018)

Günlük Terazi burcu yorumu – Burçlar Habertürk

Pazar gününüze kendinizi göstererek, kalabalık yerlerde bulunma isteğinizle başlayacaksınız. Hayatınızdaki önemli gelişmeler, aldığınız önemli bilgiler daha iyi hedefler belirlemenize neden olabilir. Aile hayatınızda olup bitenleri gözden geçireceğiniz bir dönem başlıyor.Bu pazar, Plüton gezegeni gerilemeye başlıyor. Güç kazandığımız, değiştiğimiz ve bizi dönüştüren olayların ardındaki sebepleri bulmak ve farketmek anlamında içsel yolculuğumuzu başlatacağımız bir dönem olacak. Bu pazar akşam saatlerine kadar önemli işlerle uğraşmak yerine daha keyfe yönelik ortamlarda bulunmaya özen gösterelim.

Günlük Terazi burcu yorumu Burçlar – Mynet

Sevgili Teraziler Pazar günümüz yoğun enerjilerle dolu. İlki, saat 01:36 Ay-Mars karşıtlığı, yolculuk, aktivite, iş, ticaret, eğitim hayatınızla ilgili konularda sizi aktif kılıyor veya bu konulara eğilmenizi sağlıyor.Saat 03:56 Ay-Jüpiter görünümü, nezakete,paylaşıma verdiğiniz önemi gösteriyor. Bu konularda hassassınız.Saat 05:21 Ay-Pluto karşıtlığı iş-ev arasındaki meseleler üzerinde derinlikli düşünelim. Bazı şeyler bizde hassasiyet yaratabilir. İyice düşünürsek, doğru yolu tespit ederiz. Çekişme, tartışmalardan uzak duralım.Saat 15:40 Ay-Venüs görünümü, insanların dikkatini kolaylıkla çekebileceğinizi hem de arzuladığınız desteği görebilmenizi sağlayıcıdır. Burada asıl önemli nokta, en çok neye ihtiyacınız olduğunu belirlemektir. Şöyle bir düşünürsünüz. Ben doğru kişiyle beraber miyim, neler beni rahatsız ediyor, ne olursa kendimi garanti altında hissederim. İşte bütün bu sorulara gün boyu cevap bulmaya çalışırız. Hem iş hem maddi konularda güçlü olmak isteriz.Saat 15:58-20:09 arasında Ay-Boşlukta ilerleyecek. İş ilişkilerinde dikkatli olalım. Duyarlılığımız yüksek. Eğer son günlerde birisiyle anlaşmazlık yaşadıysanız ve bir de aynı ortamda iseniz, sabah saatlerinde tatsızlık yaşanabilir. Sakin olalım.Saat 20:09 Ay-Aslan burcu geçiş enerjisi sizden yana. İletişim, yolculuk, haberleşmede aktifsiniz. Sevgi dolu yaklaşım tarzınız takdir görecektir. Çevrenizdeki herkes sizdeki bu enerjiyi hissedecek ve günlerdir süren sessizliğiniz de sona erecektir. Bugün tanınma ve beğenilme isteğiniz yoğun. Sizinle konuşan insanların takdirini kazanmak istiyorsunuz. Hareketliliğiniz ve zekanızın hissedilmesi ve pohpohlanmanız size müthiş keyif verecektir.Pazar günümüz sevindirici gelişmeler işaret olsun. Kalben huzur dileklerimle,

Günlük Terazi burcu yorumu – Burçlar Milliyet Gazetesi

Bugün yakın çevrenizle ve evle uğraşmak, evde daha çok vakit geçirmek isteyebilirsiniz. Ailevi konularda da değişiklikler gündeme gelebilir.

Günlük Terazi burcu yorumu – Burçlar Vatan Gazetesi

Günlük Terazi burcu yorumu – Mahmure

Aşk ve ilişkilerden yana romantik duygular hissedebilir, partnerine daha yakın olmak isteyebilirsin. Hatta onunla ufak bir seyahat planı dahi yapabilirsin. Bu ikiniz için de iyi gelecektir. Bazen yaşam içindeki koşturmaya biraz ara vermek ve hayatın keyifli yanlarını görmeye çalışmak gereklidir. Sizin de ihtiyacınız tam da bu yöndedir.

Terazi burcu Günlük Burç Yorumu (19-04-2018)

Published by:

Terazi burcu Günlük Burç Yorumu (19-04-2018)

Günlük Terazi burcu yorumu – Burçlar Habertürk

Gün içinde değişik yerlerde ve ortamlarda bulunma isteğiniz yüksek olacak. Seyahatle ilgili bir konuşma parasal açıdan sizi sıkıştırabilir. Dış ortamlarda aklınıza takılan düşünceleri iyi kontrol edin, kafanız karmaşık olacak.Bugün eve yarın öğleden sonra 16.26’ya kadar Ay, İkizler burcunda olacak. Omuzlarımız, kollarımız, ellerimiz ve ciğerlerimiz hassas olacağından romatizma problemi olanlar dikkat etmeli ve problemli bölgeyi rüzgardan korumalıdırlar. Beslenmede yağ günleri olduğundan, bedenimiz bugünlerde yağlı yiyecekler tüketme ihtiyacı hissedebilir. Yeni insanlarla tanışmak ve bağlantı kurmak için harika günler. Kararsızlıklara dikkat edelim.

Günlük Terazi burcu yorumu Burçlar – Mynet

Sevgili Teraziler saat 09:49 Ay-Kuzey düğüm görünümü, Perşembe gününün ilk görünümü olup, hedefe yönelik düşünmenin göstergesidir. İnsanları ikna edebilecek güçteyiz. Farklı çözümlere açığız. Grup faaliyetleri, ürün tanıtımı, insanlara ulaşarak etkileme becerimiz de yükseliyor.Saat 17:11 Ay-Neptün görünümü, kafamızı yine karıştırabilir. Yeni bir iş arayışında gerçekçi olmamızda yarar var. Bazı kişiler, birilerine yardımcı olmamızı isteyebilir. Ancak yardımcı olacağımız insanlar hakikaten doğru kişiler mi buna bir bakalım. Birileri bizi yanlış yönlendirebilir. Enine boyuna inceleyelim.Arzuladığınız değişimin bir an önce gerçekleşmesi dileğimle,

Günlük Terazi burcu yorumu – Burçlar Milliyet Gazetesi

Aşk hayatınız renklenebilir. Eğitsel konularda daha fazla çalışma yapabilirsiniz. Ön plana çıkmak isteyebilirsiniz. İşlerinizdeki teknik konularla ilgilenmeniz gerekebilir. Geleceğe ait konularda fikirlerinizi paylaşabilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konularda mücadele etmeniz gerekebilir. Yaşanan değişiklikler keyfinizi kaçırabilir.

Günlük Terazi burcu yorumu – Burçlar Vatan Gazetesi

Günlük Terazi burcu yorumu – Mahmure

Hırslı değil azimli ol. Aceleci değil sabırlı ol. Önce düşünüp sonra konuşanlardan ol. Şimdiye kadar birçok konuda hata yapmış olabilirsin. İnan bana hiçbir şey için asla geç değildir. Seni yücelten düşüncelerini ve hareketlerini daha fazla geliştir. Ancak yaptığın hatalardan ders alarak ilerlemeyi sakın unutma.

Terazi burcu Günlük Burç Yorumu (17-04-2018)

Published by:

Terazi burcu Günlük Burç Yorumu (17-04-2018)

Günlük Terazi burcu yorumu – Burçlar Habertürk

Ortak parasal işlerinizde güzel adımlar aileniz için yapacağınız harcamaları, yardımları destekliyor. Onlardan yardım göreceksiniz. Diğer yandan parasal konularda şanslı olmanız kolay ve abartılı para harcamalarını da karşınıza getirebilir.Bugün oluşan Venüs – Plüton olumlu açısıyla ilişkilerimizde otoritelerden ve güçlü insanlardan destekler görebiliriz. Venüs – Jüpiter karşıtlığıyla önemli şanslar ve fırsatlar karşımıza gelebilir. Abartıdan ve aşırı iyimserlikten uzak durarak, beklentimizi yükseltmeden ilerlemeye çalışmalıyız. İlişkilerden ve parasal konulardan yana şansımız yüksek olabilir.

Günlük Terazi burcu yorumu Burçlar – Mynet

Sevgili Teraziler saat 07:16 Ay-Kuzey düğüm görünümü, başkalarıyla mecburen kurduğumuz ilişkinin işaretçisidir. Ancak bizim asıl istediğimiz, gönlümüze göre yaşamaktır. Şartlar buna izin vermediğinde canımız sıkılır.Saat 10:00 Venüs-Jüpiter karşıtlığı, eş veya iş ortaklığı konularında desteklenme arzunuzu işaret ediyor. Parasal krizlerden uzak durmak, refah bir yaşam sürdürmek niyetindesiniz. Bekar Teraziler böyle bir partner arayışı içindeler. Sevmek, sevilmek kadar, geleceğe umutlu bakmak da sizin için önemli. Çıkarlarınızı koruyup kollamaktan yanasınız. Tek başınıza mücadele ederken, sırtınızı dayayacağınız bir kişinin varlığı o kadar önemli ki. Paranın büyük bir güç olduğunu bildiğiniz için hiçbir şeyi hafife almayacaksınız. Yeni bir şeyler yapmak, yeni bir adım atmak, eskiyi geride bırakıp mutlu olmak adına tercihte bulunabilirsiniz.17 Nisan-5 Temmuz arasında kısa bir süre Koç burcunda ilerleyecek Chiron, ilişki kriterlerimizi belirlemede, beklentilerimizin özündeki gerçek nedenleri tespitte, kendimizle yüzleşerek zayıflıklarımızın farkına varmada bize rehberlik edecek. Uyum ve uyumsuzluğun ilişkideki önemi ve anlamını kavrayacağız. Kendimizi tanıyacağız. Bu tanıma sayesinde gerçek anlamda başarılı bir ilişki yaşayacağız. Bir eşin görevi ve sorumlulukları nedir, ne olmalıdır, biz kimiz ve nasıl kişilere yöneliyoruz. Belki yorulacağız, zorlanacağız ama yanlışların farkına varacak, hakikatleri göreceğiz.Saat 14:28 Ay-Neptün görünümü, hem başkalarıyla iletişiminizi güçlendirici hem de güven ve sevgi olgusunu ön planda tutmamızın işaretçisidir. Değerlerimize sahip çıkacağız.Saat 16:04 Venüs-Pluto görünümü, kişinin iç derinliklerinde sağlam olana yönelişinin simgesidir. Mahremiyetine, değerlerine sahip çıkması gerektiğinin farkındadır. Ev alanı içinde ailesiyle veya kendiyle baş başa durumları sorgular, yargılar ve doğru yolun kendisi için hangisi olduğuna karar vermeye çalışır. Eğer bir mesele sizi güçten düşürüyor ve üzerinizde baskı yaratıyorsa böyle bir etki altında yanlışa –Evet demeniz mümkün değildir.Saat 16:49 Ay-Mars görünümü, ilişki-iş hayatı ve genel olarak durumumuz hakkında derinlikli incelemenin göstergesidir.Saat 23:41 Ay-Jüpiter karşıtlığı, geleceğimizi garanti altına almak, huzur bulmak, güven altında olmak için paramızı doğru şekilde kullanmamız gerekir. Ortaklaşa maddi veya manevi anlamda birbirimize yardımcı olabiliyor muyuz, bu gayet önemli. Risk faktörünü göz önüne almalıyız.Sizi mutlu edici haberler almanız dileğimle,

Günlük Terazi burcu yorumu – Burçlar Milliyet Gazetesi

Ortaklı para konuları gündeme gelebilir. Gün içinde banka işleriyle ilgilenebilirsiniz. Harcamalarınızda dikkatli olmanızda fayda var. Bugün hayatınızda sizi yoran konularla ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz. Endişe duyduğunuz konular zaman zaman kriz yaratabilir. Yeni başlangıçlar için uygun bir gündesiniz.

Günlük Terazi burcu yorumu – Burçlar Vatan Gazetesi

Günlük Terazi burcu yorumu – Mahmure

Eğer kendine hata yapmak için gereken izni vermezsen gelişmen mümkün olmayacaktır. Önemli olan hata yapmamak değildir. Hatalardan ders alarak ilerlemektir. Eğer bunu başarabilirsen yaşamın özüne erişecek ve yaşadığın her günden daha keyif alır bir hale geleceksin. Fazla kontrollü olma. Bazen de yaşamın akışına bırak kendini.

Terazi burcu Günlük Burç Yorumu (14-04-2018)

Published by:

Terazi burcu Günlük Burç Yorumu (14-04-2018)

Günlük Terazi burcu yorumu – Burçlar Habertürk

Ailevi ilişkilerinizde yaratıcı, fedakar, anlayışlı etkilerle yolunuza devam edebilir, önemli işlerinizde harekete geçebilirsiniz. Çevrenize kazanımlarınız ve hayata bakış açınızla ilgili önemli bilgileri aktaracağınız bir dönem olabilir.Bugün gökyüzünde oluşan Mars – Neptün olumlu açısıyla oldukça yaratıcı ve sanatsal etkilerle hareket edebiliriz. Başkalarını düşünerek adımlar atacak, faydalı enerjilerle dolu olacağız. Diğer yandan bir hafta boyunca etkili olacak olan Jüpiter – Plüton olumlu açısıyla kendi şansımızı ve gücümüzü etkin bir şekilde ortaya koyabiliriz.

Günlük Terazi burcu yorumu Burçlar – Mynet

Sevgili Teraziler saat 06:26 Ay-Koç burcu geçişi, hırs ve rekabetin insanlarla olan ilişkilerde zorlayıcı yanlarını işaret ediyor. Tabii ki insan, öncelikle kendinden yana düşünebilir. Fakat adil olmak sizin burcunuza has bir özellikse, eğriyi doğruyu iyice tartıp hareket etmekte yarar vardır. Özellikle partnerinizle aranızdaki sorunları bu bakış açısıyla ele almamız yerinde olacaktır.Saat 12:59 Jüpiter-Pluto görünümü, maddi yönde olanakların, bir desteğin, bir önemli adımın ve oluşumun işaretçisidir. Faydalı bir değişimdir. Size başarı ve içsel anlamda güç kazandırır. Aile olmak, yuva kurmak, geleceğinizi garanti etmek fırsatıdır. Kazandırıcı yatırımın göstergesi olduğu gibi, maddi açıdan sizi güçlendiricidir. Bir işin kurulmasında, ailenizin büyümesinde, bir iş ortaklığında, bir miras-hukukla ilgili konularda destekleyicidir. Bir teklif alabilirsiniz. Size ait bir mal ve mülkle ilgili bir karar verebilirsiniz. Bu finansal yönden gayet olumludur.Saat 15:12 Ay-Merkür kavuşum etkisinde, bizi rahatsız eden meseleleri artık görmezden gelmemiz pek mümkün olmaz. Tabii ki ben ortak bir nokta oluşturmak adına ılımlı konuşulmasından yana olduğumu söylemek isterim.Saat 20:27 Mars-Neptün görünümü, hem ev içinde hem sağlığınız hem de çalışma hayatınızla ilgili konular üzerinde durmanızı sağlıyor. Üzerinizde bir baskı, bazen yön belirlemede zorluk yaşıyorsunuz. Kimse bilmiyor veya fark etmiyor belki ama sizin tüm isteğiniz huzur bulmak. İnandığınız yolda sağlam yürümek. Yorgunsunuz ancak umutsuz değilsiniz.Saat 23:00 Ay-Satürn görünümü, başkalarının sürekli kendi isteklerini size dayatması canınızı sıkar. Oysaki siz yaşamak, canlanmak, huzur bulmaktan yanasınız. Bu saatlerde sabırlı olmakta zorlanırsınız.Keyifli bir Cumartesi geçirmeniz dileğimle,

Günlük Terazi burcu yorumu – Burçlar Milliyet Gazetesi

Yeniay öncesinde hem bitişler hem de başlangıçlar dikkat çekiyor. Bugün aşkta ve beraberliklerde daha samimi davranmak gerekebilir. İlişkilere önem verebilirsiniz.

Günlük Terazi burcu yorumu – Burçlar Vatan Gazetesi

İlişkiler konusunda hassas bir gün. Karşıt burcunuzdaki Geri Merkür ; sizi öfkeli ve anlaşılmaz yapabilir. İlişkilerinize yansıtmamalısınız. Haklı olduğunuz konularda, haksız duruma düşme ihtimaliniz oldukça yüksek.

Günlük Terazi burcu yorumu – Mahmure

Finansal anlamda ailenizden alacağınız desteklerle ortaklı bir projede önemli kazanımlar sağlayabilir yine aileniz veya eşinizin ortak gelirlerinden geleceğe yönelik önemli adımlar atabilirsiniz. Henüz önünüzü net görmeden herhangi bir yatırım yapmak için uygun zamanlar değildir. Biraz daha şartların olgunlaşmasını bekleyebilirsiniz.

Terazi burcu Günlük Burç Yorumu (14-04-2018)

Published by:

Terazi burcu Günlük Burç Yorumu (14-04-2018)

Günlük Terazi burcu yorumu – Burçlar Habertürk

Ailevi ilişkilerinizde yaratıcı, fedakar, anlayışlı etkilerle yolunuza devam edebilir, önemli işlerinizde harekete geçebilirsiniz. Çevrenize kazanımlarınız ve hayata bakış açınızla ilgili önemli bilgileri aktaracağınız bir dönem olabilir.Bugün gökyüzünde oluşan Mars – Neptün olumlu açısıyla oldukça yaratıcı ve sanatsal etkilerle hareket edebiliriz. Başkalarını düşünerek adımlar atacak, faydalı enerjilerle dolu olacağız. Diğer yandan bir hafta boyunca etkili olacak olan Jüpiter – Plüton olumlu açısıyla kendi şansımızı ve gücümüzü etkin bir şekilde ortaya koyabiliriz.

Günlük Terazi burcu yorumu Burçlar – Mynet

Sevgili Teraziler saat 06:26 Ay-Koç burcu geçişi, hırs ve rekabetin insanlarla olan ilişkilerde zorlayıcı yanlarını işaret ediyor. Tabii ki insan, öncelikle kendinden yana düşünebilir. Fakat adil olmak sizin burcunuza has bir özellikse, eğriyi doğruyu iyice tartıp hareket etmekte yarar vardır. Özellikle partnerinizle aranızdaki sorunları bu bakış açısıyla ele almamız yerinde olacaktır.Saat 12:59 Jüpiter-Pluto görünümü, maddi yönde olanakların, bir desteğin, bir önemli adımın ve oluşumun işaretçisidir. Faydalı bir değişimdir. Size başarı ve içsel anlamda güç kazandırır. Aile olmak, yuva kurmak, geleceğinizi garanti etmek fırsatıdır. Kazandırıcı yatırımın göstergesi olduğu gibi, maddi açıdan sizi güçlendiricidir. Bir işin kurulmasında, ailenizin büyümesinde, bir iş ortaklığında, bir miras-hukukla ilgili konularda destekleyicidir. Bir teklif alabilirsiniz. Size ait bir mal ve mülkle ilgili bir karar verebilirsiniz. Bu finansal yönden gayet olumludur.Saat 15:12 Ay-Merkür kavuşum etkisinde, bizi rahatsız eden meseleleri artık görmezden gelmemiz pek mümkün olmaz. Tabii ki ben ortak bir nokta oluşturmak adına ılımlı konuşulmasından yana olduğumu söylemek isterim.Saat 20:27 Mars-Neptün görünümü, hem ev içinde hem sağlığınız hem de çalışma hayatınızla ilgili konular üzerinde durmanızı sağlıyor. Üzerinizde bir baskı, bazen yön belirlemede zorluk yaşıyorsunuz. Kimse bilmiyor veya fark etmiyor belki ama sizin tüm isteğiniz huzur bulmak. İnandığınız yolda sağlam yürümek. Yorgunsunuz ancak umutsuz değilsiniz.Saat 23:00 Ay-Satürn görünümü, başkalarının sürekli kendi isteklerini size dayatması canınızı sıkar. Oysaki siz yaşamak, canlanmak, huzur bulmaktan yanasınız. Bu saatlerde sabırlı olmakta zorlanırsınız.Keyifli bir Cumartesi geçirmeniz dileğimle,

Günlük Terazi burcu yorumu – Burçlar Milliyet Gazetesi

Yeniay öncesinde hem bitişler hem de başlangıçlar dikkat çekiyor. Bugün aşkta ve beraberliklerde daha samimi davranmak gerekebilir. İlişkilere önem verebilirsiniz.

Günlük Terazi burcu yorumu – Burçlar Vatan Gazetesi

İlişkiler konusunda hassas bir gün. Karşıt burcunuzdaki Geri Merkür ; sizi öfkeli ve anlaşılmaz yapabilir. İlişkilerinize yansıtmamalısınız. Haklı olduğunuz konularda, haksız duruma düşme ihtimaliniz oldukça yüksek.

Günlük Terazi burcu yorumu – Mahmure

Finansal anlamda ailenizden alacağınız desteklerle ortaklı bir projede önemli kazanımlar sağlayabilir yine aileniz veya eşinizin ortak gelirlerinden geleceğe yönelik önemli adımlar atabilirsiniz. Henüz önünüzü net görmeden herhangi bir yatırım yapmak için uygun zamanlar değildir. Biraz daha şartların olgunlaşmasını bekleyebilirsiniz.

Terazi burcu Günlük Burç Yorumu (13-04-2018)

Published by:

Terazi burcu Günlük Burç Yorumu (13-04-2018)

Günlük Terazi burcu yorumu – Burçlar Habertürk

Bugün, iş hayatınızda, günlük işlerinizde ve parasal konularda fedakar etkileriniz devrede olurken, gerçekçi olmaya özen gösterin. İş alanlarınızda dağılma etkisine karşı dikkatli olun. Maddi konularda başarılı adımlar atılabilir.Bugün Ay, Balık burcunda olacak. Salgı sistemimiz uyarılıyor. Astrolojide Balık burçları, ayakları, ayak parmaklarını ve mukus salgısını temsil eder. O yüzden mümkün olduğunca bu organlarımıza yüklenmeden, yormadan hareket etmeye çalışalım. Beslenmede karbonhidrat günleri olduğundan unlu ve tatlı tüketme ihtiyacımız artabilir. Kararsızlıklara ve kafa karışıklığına dikkat edelim.

Günlük Terazi burcu yorumu Burçlar – Mynet

Sevgili Teraziler saat 01:28 Ay-Mars görünüm etkisinde güne adım atıyoruz. İş, aile, sağlık konuları yine önemini koruyor. Bunlar üzerinde dikkatlice durabilir, ne yapmanız gerektiğini gözden geçirebilirsiniz.Saat 03:09 Ay-Neptün kavuşumu, gerek iş hayatımız ve gerekse günlük tempoda, ılımlı yaklaşımın faydalı olacağını gösteriyor. Belki böyle davranmak işimize gelmeyebilir. Ancak iç huzurumuzun sağlanması yönünde gayet iyidir. Sağlık şikayetlerimiz için anlamında alternatif yöntemler denenebilir. Tabii ki doktor kontrolünde olmasında yarar var. Günün genelinde rahatlama arzumuz yoğun olacağından, bu enerjiyle olumlu yönde ilerleyebiliriz.Saat 03:57 Ay-Venüs görünümü, huzura olan ihtiyacımızı yükseltir. Maddi-manevi anlamda hayatı kucaklamak, insanlara güvenmek, başarılı olmak isteriz.Saat 14:16 Ay-Pluto görünümü, ailevi ve iş hayatıyla ilgili konularda güçlü olmak arzunuzun işaretçisidir.Saat 14:27-14 Nisan saat 06:26 arasında Ay-Boşluk etkisi altındayız. Bu uzun süre içinde, romantizm ve huzur olgusu birbirine kardeş gibidir. Duygular kendiliğinden akıcıdır. Ancak boşluk etkisinin gölgeli yönlerini de göz ardı etmememiz son derece önemlidir.Sizi mutlu edecek haberler almanız dileğimle,

Günlük Terazi burcu yorumu – Burçlar Milliyet Gazetesi

Sabah saatlerinde samimi ilişkiler kuracaksınız Aileniz veya eşinizle ilgili konularda bir tartışma yaşayabilirsiniz. Canınız biraz sıkılsa da konu üzerinde fazla durmamanız, akışa bırakmanız daha iyi olacaktır. İşlerinizle ilgili sonlanmalar olabilir. Arkadaş ve dost çevrenizle planlar yapmak keyfinizi yerine getirecektir. Kişisel hassasiyet gösterdiğiniz konulara yönlenebilirsiniz. Akşam saatlerinde hafta sonu için yolculuklara çıkabilirsiniz.

Günlük Terazi burcu yorumu – Burçlar Vatan Gazetesi

Olayları yargılamak yerine, temel kavramlarını araştırmak istiyorsunuz. Derin düşünceler ve güçlü sezgilerle yola çıktığınız için, partnerinizi de kolay bir şekilde etkileyeceksiniz. Bütçenizi duygusal kullanmamalısınız.

Günlük Terazi burcu yorumu – Mahmure

Çalışma hayatınızda bir üst seviyeye yükselebilir patronlarınızdan maddi anlamda kuvvetli destekler görebilirsiniz. Bu bir zam, ek maaş ve prim olarak yüzünü güldürebilir. Üstün performansınız ve çalışanlarla aranızdaki samimi diyaloglar yöneticilerin gözünden kaçmıyor.

Terazi burcu Günlük Burç Yorumu (10-04-2018)

Published by:

Terazi burcu Günlük Burç Yorumu (10-04-2018)

Günlük Terazi burcu yorumu – Burçlar Habertürk

Bugün yaratıcılığa veya sanata dayalı işlerinizle daha fazla ilgilenebilirsiniz. Yine aşk hayatınıza veya varsa çocuğunuzla ilgili konulara yönelecek ve gün içinde hızlı hareket etmekten kendinizi alamayacaksınız. Tatminsizlikleriniz olabilir.Bugün ve yarın Ay, Kova burcunda dolaşıyor; Yeni insanlarla tanışmak, kaynaşmak, arkadaşlıklar edinmek, sosyal olmak, kendimizi dışarı atmak, gezmek ve paylaşmak için olumlu bir gün. Bugünlerde, daha dostane, anlayışlı ve yardımsever oluruz. İstekler ve arzular daha ön plana çıkar. Özgürlüğümüze düşkün oluruz. Biraz da vurdumduymaz, sınırları aşan tavırlarda sergilememiz mümkün olabilir.

Günlük Terazi burcu yorumu Burçlar – Mynet

Sevgili Teraziler Saat 09:18 Ay-Kuzey düğüm karşıtlığı, ilerisi adına planlar yapmak ve bunları uygulamak arzumuzu işaret ediyor. Aşkta keyif bulmak, mutlu olmak ihtiyacımız büyük. Aynı zamanda toplumsal hayatın içinde de yer almaktan yanayız. Hem özel hem genel hayatın içinde, bu karşıtlık bize destek veriyor.Saat 10:56 Ay-Venüs görünümü her anlamda güvene duyduğumuz ihtiyacın göstergesidir. Bir şeyler yolunda gitmediğinde, gönlümüz rahat etmez. Bu saatlerde duygularımız biraz kısıtlanır. Sevgi ihtiyacımız büyür.Not: Haftanın en önemli gelişmesi Merkür geri hareketinin sona erişidir. Yorumlarınız alttaki linktedir.https://www.mynet.com/9-15-nisan-haftalik-burc-yorumlari-1217139-mykadinGönülden sevgilerimle,

Günlük Terazi burcu yorumu – Burçlar Milliyet Gazetesi

Karşınıza çıkan fırsatları değerlendirmek isteyebilirsiniz. Bu fırsatlardan biri yurt dışından da gelebilir. Aileniz veya arkadaşlarınızla harekete geçmek size keyif verebilir. Bu aralar yeni düşünceler, bakış açıları da ilginizi çekebilir. Konuşmalarınızda sözlere dikkat etmenizde fayda var. Yanlış anlaşılmalara eğilimli bir gündesiniz. Biraz olayları olduğu gibi kabullenip akışa bırakmaya çalışın.

Günlük Terazi burcu yorumu – Burçlar Vatan Gazetesi

Karşıt Güneş, yaratıcılığınızı ortaya çıkarıyor. Yaptığınız her şeyin anlamlı olmasını istiyorsunuz. Mesleki alanınızda farklı çalışmalara yönelmek istiyorsunuz. Tereddütler içinde olmanız, olayın akışını geciktirebilir.

Günlük Terazi burcu yorumu – Mahmure

Geçmiş aşklar ve geçmişte kalan konu ve kişilerle yeniden kontağa geçmek adına bazı girişimlerde bulunabilir ve eksik kalan taşları yerine oturtmak isteyebilirsiniz. Ancak karşınızdaki kişinin hayatında olan kişiler sizin bu girişiminize karşı pek de sıcak bakmayabilirler. Yaşadığınız anın kıymetini bilin ve kendinizi boş yere ümitlendirmeyin.