Burçlar: Yay

Yay burcunun özellikleri ve karakter yapıları

Yay burcu Günlük Burç Yorumu (23-04-2018)

Published by:

Yay burcu Günlük Burç Yorumu (23-04-2018)

Günlük Yay burcu yorumu – Burçlar Habertürk

Bugün, ailenize karşı yapmak zorunda olacağınız işlerinizi büyük bir yardımseverlik ve istekle yapacaksınız. Dış ortamlarda, farklı yerlerde keyfinizi ikiye katlayabilirsiniz. Kendinizi geliştireceğiniz konular, iş hayatınızı destekliyor.Haftaya Ay Aslan burcundayken keyfi konulara, aşk hayatımıza odaklanarak giriş yapıyoruz. Salı günü Venüs İkizler burcuna geçecek, ilişkilerde özgür, iletişimci, meraklı zamanlar başlıyor. Çarşamba günü fikirsel olarak negatif etkiler altında olabiliriz. Olayları fazlasıyla kritize edebiliriz. Bu hafta enerjimizi doğru ve düzgün kullanmaya çalışalım yoksa fazla yoğun enerji üzerimizde sıkıntı yaratabilir. Olur olmadık durumları kendimize çekebiliriz.

Günlük Yay burcu yorumu Burçlar – Mynet

Sevgili Yaylar saat 00:46 Aslan burcunda oluşan ilkdördün, çalışma hayatınızla ilgili konular üzerinde düşünmenizi sağlıyor. Kendinizi ifade etme arzunuz bu aralar öylesine yoğun ki, liderlik gücünüzü tanımayan veya size iş anlamında akıl öğretmeye kalkan kişilerle tartışabilirsiniz. Şu an durduğunuz noktanın yeterli olmadığının gayet iyi farkındasınız. Bu nedenle eskiye oranla çok daha hırslı bir şekilde yeniliklerde bulunmak niyetindesiniz. Ancak bu yeniliklerin alt yapısının kuvvetli olması gerektiğini biliniz.Saat 08:32 Ay-Merkür görünümü, dışa karşı sıcak tavırlı, kendinizi olduğu gibi ifade etmekten hoşlanan, yeri geldiğinde dediğim dedik tarzında hareket etmeniz anlamındadır. Geri planda kalmaktan hoşlanmadığınız gibi, azla da yetinmezsiniz. Size göre rutin bir hayatı sürdürmek yok olmakla eş değerdir.Saat 14:50 Ay-Kuzey düğüm kavuşumu, eğitim-iş-yolculuk-aşk hayatınız ve sizi ilgilendiren tüm konularda etkilidir. Yeni yollar, keşifler ve geleceğe dönük düşünülmelidir. Kişi alıştığı düzen yerine, şimdi farklı alanlarda kendini geliştirmeyi, cesaretli olmayı öğrenecektir.Atatürkümüzün ülkemiz ve tüm dünya çocuklarına armağanı olan, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramımızı en içten dileklerimle kutluyorum. Kalben sevgilerimle,

Günlük Yay burcu yorumu – Burçlar Milliyet Gazetesi

Gün içinde evinizle ilgili konularla ilgilenmek zorunda kalabilirsiniz. Düşüncelerinizi paylaşmak için etrafınızdakilerle daha fazla iletişime geçmek isteyebilirsiniz. Bu hareketlilik bazı sürtüşmelere de yol açabilir. Yeni ufuklara açılmak için yapıcı enerjiler söz konusu. Ruhsal olarak kendinizi tamamlanmış hissedebileceğiniz bir gündesiniz.

Günlük Yay burcu yorumu – Burçlar Vatan Gazetesi

Günlük Yay burcu yorumu – Mahmure

Bugün yaşamınızı hareketlendirecek beklediğiniz haberi alabilir, kaybolan umutlarınızı tekrar canlandırabilirsiniz. Bu hafta itibariyle geçmişten bu yana emek verdiğiniz her konuda önemli açılımlar sağlamanız mümkün gözüküyor. Maddi anlamda büyük bir rahatlama söz konusu.

Yay burcu Günlük Burç Yorumu (22-04-2018)

Published by:

Yay burcu Günlük Burç Yorumu (22-04-2018)

Günlük Yay burcu yorumu – Burçlar Habertürk

Sosyal çevrenizdeki insanlarla iletişiminizi artıracak planlarınızı onlarla paylaşacaksınız. Harcamalarınızı kontrol altına alın. Parasal işlerinizde sizi değiştiren, dönüştüren olaylara farklı gözlerle bakacağınız ve nedenleri farkedeceğiniz bir döneme giriyorsunuz.Bu pazar, Plüton gezegeni gerilemeye başlıyor. Güç kazandığımız, değiştiğimiz ve bizi dönüştüren olayların ardındaki sebepleri bulmak ve farketmek anlamında içsel yolculuğumuzu başlatacağımız bir dönem olacak. Bu pazar akşam saatlerine kadar önemli işlerle uğraşmak yerine daha keyfe yönelik ortamlarda bulunmaya özen gösterelim.

Günlük Yay burcu yorumu Burçlar – Mynet

Sevgili Yaylar Pazar günümüz yoğun enerjilerle dolu. İlki, saat 01:36 Ay-Mars karşıtlığı, karşı cinsle ilişkide bir hayli aktif hale getiriyor sizi. Kimi Yaylar yeni bir ilişkiye başlar. Kimisi bu enerji nedeniyle partneriyle kolayca tartışabilir. Bu ilişkiden ilişkiye değişir. Ben derim ki, akıllıca durumları ele alalım.Saat 03:56 Ay-Jüpiter görünümü, kalıcı ve sağlam olan plan ve projelere yönelmenin doğru olacağını gösteriyor.Saat 05:21 Ay-Pluto karşıtlığı mali ödemeler, yatırım, harcama gibi konuların ciddiyetle ele alınması, gerginlikle, hassasiyetle karar verilmemesinin önemini vurguluyor.Saat 15:40 Ay-Venüs görünümü, huzur ve güvende yaşamanın önemini belirler. Ayrıca gerçek sevginin sahiplenilme ve huzur olgularıyla iç içe olduğunun altını çizer. İnsan güvenilir ve sağlam bir kişiyle beraberse, ona sıkıntılarını söylemesine gerek yoktur. Çünkü seven insan, sevdiğinin ihtiyacı nedir, nelere üzülür bunları zaten bilir.Saat 15:58-20:09 Ay-Boşluk arasında Ay-Boşlukta ilerleyecek. Dikkat dağınıklığı, hassasiyet, gelgitli ruh halleri yavaşlama, geçmişi düşünme gibi hallere sebep olabilir. Bu süreyi doğru bir biçimde değerlendirmenin yolu, soğukkanlı davranmayı bilmekte yatıyor. İlişkilerde kapris ve alınganlık bir hayli etkili olabilir. Her burç mensubu boşluktan etkileneceği için, bize düşen hem kendi hem de insanların duyarlılığının farkında olmaya çalışmaktır.Saat 20:09 Ay-Aslan burcu geçiş etkinliğinde doğal bir şansa sahipsiniz. Sıcak, cömert ve parlayan bir yıldız gibisiniz. Yaşamı sevgiyle kucaklayarak, her şeyi iyimser bir bakış açısıyla ele alabilirsiniz. Güler yüzlü ve iyi huylu yaklaşımlarınızla problemlerin üstesinden gelebilir, sevdiğiniz kişinin gözbebeği olabilirsiniz. Duygularınız ve düşünceleriniz aynı doğrultuda olduğundan içinizden geldiği gibi davranabilirsiniz.Pazar günümüz sevindirici gelişmeler işaret olsun. Kalben huzur dileklerimle,

Günlük Yay burcu yorumu – Burçlar Milliyet Gazetesi

Bugün sabah saatlerinde ortaklaşa bir konu üzerinde hassas davranabilirsiniz. Gün içinde zihinsel açıdan daha fazla çift durum ortaya çıkabilir.

Günlük Yay burcu yorumu – Burçlar Vatan Gazetesi

Günlük Yay burcu yorumu – Mahmure

Yurt dışı, ticaret, eğitim ve pazarlama ya da medya ile ilgili işleriniz var ise bu konuda önemli gelişmeler yaşayabilirsiniz. İnandıklarını sorgulama. İnanç yaşamın gücüdür. İnançlarını tanı ve zayıflatanları bırak. Seni güçlendirenlerin yanında ol.

Yay burcu Günlük Burç Yorumu (19-04-2018)

Published by:

Yay burcu Günlük Burç Yorumu (19-04-2018)

Günlük Yay burcu yorumu – Burçlar Habertürk

Bugün özel hayatınızda sevdiğiniz insanla vaktinizi harcayabilirsiniz. Yalnız olmak istemiyorsunuz ama yine de partnerinizle olan ilişkilerinizde çabuk su kaynatıyorsunuz. Kalabalık yerlerde, insanların arasında keyfiniz artabilir.Bugün eve yarın öğleden sonra 16.26’ya kadar Ay, İkizler burcunda olacak. Omuzlarımız, kollarımız, ellerimiz ve ciğerlerimiz hassas olacağından romatizma problemi olanlar dikkat etmeli ve problemli bölgeyi rüzgardan korumalıdırlar. Beslenmede yağ günleri olduğundan, bedenimiz bugünlerde yağlı yiyecekler tüketme ihtiyacı hissedebilir. Yeni insanlarla tanışmak ve bağlantı kurmak için harika günler. Kararsızlıklara dikkat edelim.

Günlük Yay burcu yorumu Burçlar – Mynet

Sevgili Yaylar Perşembe günümüz saat 09:49 Ay-Kuzey düğüm görünüm etkisinde merhaba diyoruz. İş, eğitim amaçlı girişim ve gelişmeler gündeminizde yer alabilir.Saat 17:11 Ay-Neptün görünümü etkisinde, bir yandan sizi destekleyici fakat diğer yandan kafanızı karıştıran durumlar oluşur. Tanıdığımızı sandığımız insanlar bile tuhaf davranır. Biz de böyle sanabiliriz. Bu saatte önemli bir karar verilmez. Duygular bizi yanıltabilir.Arzuladığınız değişimin bir an önce gerçekleşmesi dileğimle,

Günlük Yay burcu yorumu – Burçlar Milliyet Gazetesi

Sorumlu olduğunuz konularda ilerleme sağlamak için planlar yapabilirsiniz. Sizi uğraştıran durumlarla ilgili çözüm arayışına girebilirsiniz. Aileniz ile ilgili sorumluluklar daha fazla gündeme gelebilir. Gün içinde keyif aldığınız uğraşılarınızla ilgilenebilirsiniz. Değişen durumları iyi yönetmeniz gereken bir gündesiniz.

Günlük Yay burcu yorumu – Burçlar Vatan Gazetesi

Günlük Yay burcu yorumu – Mahmure

Mücadele edenler her zaman kazanamamıştır. Fakat kazananlar daima doğru mücadele etmiştir. Bu nedenle amacına ulaşacağın yolun önce doğru olup olmadığından emin ol. Eğer doğru trene binmişsen seni istediğin durakta indirecektir. Fakat yanlış yolda gidiyorsan hem zamanını hem de emeğini boşa harcıyorsun demektir. Önce buna karar ver.

Yay burcu Günlük Burç Yorumu (17-04-2018)

Published by:

Yay burcu Günlük Burç Yorumu (17-04-2018)

Günlük Yay burcu yorumu – Burçlar Habertürk

Bugün iş alanlarınızda parasal olarak kadınlardan göreceğiniz destekler yüksek olabilir. Güzel işler yapabilirsiniz. Diğer yandan iş alanlarınızda abartılı ve çoşkulu tavırlarla hareket edecek, kendinizi fırsatlı ve şanslı göreceksiniz.Bugün oluşan Venüs – Plüton olumlu açısıyla ilişkilerimizde otoritelerden ve güçlü insanlardan destekler görebiliriz. Venüs – Jüpiter karşıtlığıyla önemli şanslar ve fırsatlar karşımıza gelebilir. Abartıdan ve aşırı iyimserlikten uzak durarak, beklentimizi yükseltmeden ilerlemeye çalışmalıyız. İlişkilerden ve parasal konulardan yana şansımız yüksek olabilir.

Günlük Yay burcu yorumu Burçlar – Mynet

Sevgili Yaylar saat 07:16 Ay-Kuzey düğüm görünümü, kendimize göre günümüzü planlamak, yaşamak isteriz. İç huzurumuz, güven duygumuz buna bağlıdır. Fakat mecburiyetler, sağlık sorunları veya işlerimizin yoğunluğu nedeniyle zorlanabiliriz.Saat 10:00 Venüs-Jüpiter karşıtlığı, çalışma hayatınızdan özel yaşantınıza kadar her konuda gerçekçi olmanın önemini vurguluyor. Geleceğinizi garanti altına almaktan yanasınız. Para önemli bir kriter sizin için. Ne kadar zorlukları olsa da, karşınıza parasal imkanları yüksek bir teklif gelirse hemen kabul edebilirsiniz. Şu sıralar maddi zorlukları aşabilmenin yollarını arıyorsunuz. Bu görünüm sağlıklı yaşam için diyetin önemini, rahatsızlar için tedaviye başlamanın göstergesidir. Cinsellik her ne kadar önemli olsa da, bu karşıtlık ilişkide maddi-manevi açıdan paylaşım ve desteğin önemini çok daha belirleyicidir. Kolay kolay kimseye güvenmezsiniz. Derinlerde yatan güçlü duygusallığınızı anlayacak bir eşe ihtiyaç duyarsınız.17 Nisan-5 Temmuz arasında kısa bir süre Koç burcunda ilerleyecek Chiron, yaratıcı becerileri geliştirmede öğretici ve gerçek özümüzle buluşmamızı sağlayıcıdır. Aşkın derin anlamı, sınırları yeniden belirlenir. Kendimize özgü her şeyi, inandıklarımızı, zayıf yanlarımızı fark ederiz. Yüzleşiriz. Kendimizi gerçekleştirmek için çabalarız. Bir nedene bağlı olmaksızın içimizdeki asıl mutluluk kaynağına ulaşırız. Kendimizi bulduğumuzda gerçek aşkı da bulmuş oluruz.Saat 14:28 Ay-Neptün görünümü, kendimizi her anlamda güvende hissetme arzumuzu büyütüyor. İnsan mutlu ve huzurlu bir yuvanın özlemini yüreğinin derinliklerinde hissetmek istiyor. Güven dolu bir çevrede, sevgi dolu insanlarla çevrili bir dünyayı özlüyor, hayal ediyor.Saat 16:04 Venüs-Pluto görünümü, gerek ilişki, gerek çalışma hayatınız ve gerekse emek sarfettiğiniz konular üzerinde etkilidir. Güven duymadığı, inanmadığı bir yolda yürümekten çekinen kişi, bu denli sağlam düşünmesinin karşılığını almak ister. İlişkilerinde dikkatli olmaya çalışır ve çatışmalara meydan vermemek için gayret sarfeder. Parasal konularda güce fazlasıyla ihtiyacı vardır. Fırsatların daima kazandırıcı olmasını arzular.Saat 16:49 Ay-Mars görünümü, hem maddi konularda hem de işlerimizi düzgün yapmamız gerektiği yolunda önem taşıyor. Hani derler ya, kaçışımız yok diye. Bu enerjiler de bu anlamda etkiliyor bizi.Saat 23:41 Ay-Jüpiter karşıtlığı, huzursuzluk ve biraz da güvensizlik yaratabilir. Çıkarlarını düşünen ve keseri kendine yontan kişilerle çalışmak veya aynı ortamda nefes almak istemeyiz.Sizi mutlu edici haberler almanız dileğimle,

Günlük Yay burcu yorumu – Burçlar Milliyet Gazetesi

Sorumlu olduğunuz işlerde bürokratik konular gündeme gelebilir. Çalışma hayatınızla ilgili koşullar sizi biraz yorabilir. İşlerinizle ilgili yeni sorumluluklar alabilirsiniz. Bazı olaylar nedeniyle kendinizi kısıtlanmış hissedebilirsiniz. Hayatınızdaki engelleri aşmak için çaba sarf edeceğiniz zamanlar var. Gün içinde kendinize zaman ayırmaya çalışın.

Günlük Yay burcu yorumu – Burçlar Vatan Gazetesi

Günlük Yay burcu yorumu – Mahmure

Başarının kaynağı insanların gösterdiği cesaret ve kararlı olmalarının bir sonucudur. Sen neyi yapmak istiyorsan onu çok iyi düşün. Hedefin ne ise yapman gerekenleri belirle ve senin için en uygun zamanda harekete geç. Hiçbir zaman olumsuzluklardan yılma. Bugünün kazananı da kaybedeni de sen olabilirsin. Sen hangisini tercih ediyorsun?

Yay burcu Günlük Burç Yorumu (14-04-2018)

Published by:

Yay burcu Günlük Burç Yorumu (14-04-2018)

Günlük Yay burcu yorumu – Burçlar Habertürk

Parasal konularda ailenize yardımlarınız yüksek olabilir, harcamalarda veya alışverişlerde bulunabilirsiniz. Hayatı daha derinden algılamanız kişisel zenginliğinizi ve sahip olduklarınızı çoğaltabilir. Çevrenize ilham verebilir, bilgeliğinizi onlarla paylaşabilirsiniz.Bugün gökyüzünde oluşan Mars – Neptün olumlu açısıyla oldukça yaratıcı ve sanatsal etkilerle hareket edebiliriz. Başkalarını düşünerek adımlar atacak, faydalı enerjilerle dolu olacağız. Diğer yandan bir hafta boyunca etkili olacak olan Jüpiter – Plüton olumlu açısıyla kendi şansımızı ve gücümüzü etkin bir şekilde ortaya koyabiliriz.

Günlük Yay burcu yorumu Burçlar – Mynet

Sevgili Yaylar saat 06:26 Ay-Koç burcu geçişinde, bir hayli ataksınızdır. İsteklerinizi elde etmek için elinizden geleni yapabilirsiniz. Otoritenizi kabul ettirebilirsiniz.Saat 12:59 Jüpiter-Pluto görünümü, fiziksel ve ruhsal anlamda sizi güçlendiren, mevcut sıkıntılarınızı aşmanızı sağlayan maddi ve manevi anlamda kuvvettir. Bir şeyler değişir, dönüşür, yenilenir ve hayatınıza dahil olur. Olgunlaşmadır, verimliliktir, insanın potansiyel gücünün açığa çıkışıdır. Bu güçle lider olurunuz. Güçlü birinden destek alırsınız. Yatırım fırsatları ayağınıza gelir. Bu pozitif gelişmeler hayatınızda açılacak yepyeni bir sayfanın işaretçisi olarak tatmin edicidir. Bir grupta yer almanız için teklif gelebilir. Siz de başkalarına yol gösterebilirsiniz.Saat 15:12 Ay-Merkür kavuşumu, gözden geçirmelerin işaretçisidir. Bir çıkış yolu bulmak isteriz. Mecburiyetlerin bizi fazlasıyla yorduğunu düşünebiliriz.Saat 20:27 Mars-Neptün görünümü, maddi konularda tutumlu davranmanızı, geleceğe dönük düşünmenizi, öyle gereksiz alışverişlerden kaçınmanızı sağlıyor. Siz güvenli bir hayat, güzel bir yuva, huzurlu bir yaşam istiyorsunuz. Kafanıza göre, inandığınız şekilde, idealleriniz çerçevesinde ilerlemekten yanasınız. Bir çok hayaliniz var. Bunların çoğu, paraya bağlı. Bu yüzden de kazanç getirici işlere ağırlık vereceksiniz.Saat 23:00 Ay-Satürn görünümü, gönlünüzce yaşamak isterken, sorumluluklar ağır basar. Paranın önemi kendini yine hatırlatır. Ödemeler, ihtiyaçlar derken hayat gelip geçiyor diye düşünürsünüz. Tabii ki bir şeylere sabır göstermek kolay değildir.Keyifli bir Cumartesi geçirmeniz dileğimle,

Günlük Yay burcu yorumu – Burçlar Milliyet Gazetesi

Yeniay öncesinde hem bitişler hem de başlangıçlar dikkat çekiyor. Bugün yaratıcı konulara açıksınız. Çocuklarla ve sevdiklerinizle daha çok ilgilenebilirsiniz.

Günlük Yay burcu yorumu – Burçlar Vatan Gazetesi

Ufukta yepyeni duygular söz konusu. Eski dostlarla birlikte olmanın keyfini yaşayacaksınız. Amaçsız toplantılardan uzak kalın. İdealleriniz çok önemli. Hayatı istediğiniz gibi yaşayın. Kimsenin sizi üzmesine izin vermeyin.

Günlük Yay burcu yorumu – Mahmure

Finansal konularda ihtiyacınız olan desteği görebileceğiniz ek zam, ikramiye, prim gibi konular gündemde olabilir. Çalışma hayatınızdaki üstün performansınız ile her zaman yöneticilerinizin takdirini topluyor ve onların güvenlerini kazanıyorsunuz. Gündelik yaşamınızı değiştirebileceğiniz adımlar atabilir, kendinize yeni hobiler edinmek isteyebilirsiniz.

Yay burcu Günlük Burç Yorumu (13-04-2018)

Published by:

Yay burcu Günlük Burç Yorumu (13-04-2018)

Günlük Yay burcu yorumu – Burçlar Habertürk

Bugün, ailenize yardım etmek konusunda istekli olacaksınız, yapılması gereken işleriniz vaktinizi alabilir. Hayatın yönetemediğiniz yanlarına karşı ciddi yaklaşımlarınız olabilir. Yapılması gereken işlerinizi başka bir güne bırakmayın.Bugün Ay, Balık burcunda olacak. Salgı sistemimiz uyarılıyor. Astrolojide Balık burçları, ayakları, ayak parmaklarını ve mukus salgısını temsil eder. O yüzden mümkün olduğunca bu organlarımıza yüklenmeden, yormadan hareket etmeye çalışalım. Beslenmede karbonhidrat günleri olduğundan unlu ve tatlı tüketme ihtiyacımız artabilir. Kararsızlıklara ve kafa karışıklığına dikkat edelim.

Günlük Yay burcu yorumu Burçlar – Mynet

Sevgili Yaylar saat 01:28 Ay-Mars görünüm etkisinde güne adım atıyoruz. Bu enerji, v içinde sağlık, bakım, düzenleme, rahatlama, olumlu düşünme, yarım kalan işlerinizi bitirme, ruhunuzu dinlendirme arzunuzun göstergesidir.Saat 03:09 Ay-Neptün kavuşum etkisinde rahatlamak, huzur bulmak, ruhsal anlamda ferahlamak mümkündür. Nerede olursak olalım, tartışmalardan kaçınırız. Yaklaşım tarzımızda, ılımlılık bir hayli etkilidir. Dış dünyada çirkinlikler, olumsuzluklar canımızı sıkarken, bu enerjinin desteğiyle bir parça nefes alabiliriz.Saat 03:57 Ay-Venüs görünümü, huzur, güvence, uzun vadeli iş hayatı, ilişkide sadakat, maddi yönden rahatlık gibi arzuların yükselmesini sağlar.Saat 14:16 Ay-Pluto görünümü, parasal anlamda güçlü olmak arzunuzu vurguluyor.Saat 14:27-14 Nisan saat 06:26 arasında Ay-Boşlukta ilerleyecek. Bu süre boyunca, dikkat edilecek husus, kendinizde ve gücünüzden şüpheye düşmemek, azmin elinden hiçbir şeyin kurtulmayacağını bilmektir. Bizi olabilecek zararlardan koruyucu en önemli olgu, kendimizin farkında olmaktır.Sizi mutlu edecek haberler almanız dileğimle,

Günlük Yay burcu yorumu – Burçlar Milliyet Gazetesi

Yurt dışı konuları ve yabancılarla ilgili konularla bugün daha fazla ilgilenebilirsiniz. Sabah saatlerinde yeni edindiğiniz uğraşlar için harcamalar yapabilirsiniz. Samimi ortamlarda bulunmak size keyif verecektir. Düşüncelerinizi paylaşmak için sosyal ortamlarda bulunabilirsiniz. Akşam saatleri sizin için şanslı geçecektir.

Günlük Yay burcu yorumu – Burçlar Vatan Gazetesi

Kendinizi dingin bir şekilde ifade etmelisiniz. Duygularınız ve mantığınız güçlü bir kombinasyon halinde. Olayların üstesinden cesaretle gelebileceğinizi unutmamalısınız. Güçlü kişiliğinizi ön plana çıkarmaktan korkmuyorsunuz.

Günlük Yay burcu yorumu – Mahmure

Ailenizle ilgilenmek ve aile içerisindeki bazı sorunlara daha rahat çözümler bulmak isteyebilirsiniz. Ancak bazı noktalarda sizler de kararsızlıklar yaşayabilirsiniz. Kendinize olan inancınızı yitirmediğiniz sürece yaşamınızdaki her sorunun üstesinden gelmeniz kolay olacaktır.

Yay burcu Günlük Burç Yorumu (13-04-2018)

Published by:

Yay burcu Günlük Burç Yorumu (13-04-2018)

Günlük Yay burcu yorumu – Burçlar Habertürk

Bugün, ailenize yardım etmek konusunda istekli olacaksınız, yapılması gereken işleriniz vaktinizi alabilir. Hayatın yönetemediğiniz yanlarına karşı ciddi yaklaşımlarınız olabilir. Yapılması gereken işlerinizi başka bir güne bırakmayın.Bugün Ay, Balık burcunda olacak. Salgı sistemimiz uyarılıyor. Astrolojide Balık burçları, ayakları, ayak parmaklarını ve mukus salgısını temsil eder. O yüzden mümkün olduğunca bu organlarımıza yüklenmeden, yormadan hareket etmeye çalışalım. Beslenmede karbonhidrat günleri olduğundan unlu ve tatlı tüketme ihtiyacımız artabilir. Kararsızlıklara ve kafa karışıklığına dikkat edelim.

Günlük Yay burcu yorumu Burçlar – Mynet

Sevgili Yaylar saat 01:28 Ay-Mars görünüm etkisinde güne adım atıyoruz. Bu enerji, v içinde sağlık, bakım, düzenleme, rahatlama, olumlu düşünme, yarım kalan işlerinizi bitirme, ruhunuzu dinlendirme arzunuzun göstergesidir.Saat 03:09 Ay-Neptün kavuşum etkisinde rahatlamak, huzur bulmak, ruhsal anlamda ferahlamak mümkündür. Nerede olursak olalım, tartışmalardan kaçınırız. Yaklaşım tarzımızda, ılımlılık bir hayli etkilidir. Dış dünyada çirkinlikler, olumsuzluklar canımızı sıkarken, bu enerjinin desteğiyle bir parça nefes alabiliriz.Saat 03:57 Ay-Venüs görünümü, huzur, güvence, uzun vadeli iş hayatı, ilişkide sadakat, maddi yönden rahatlık gibi arzuların yükselmesini sağlar.Saat 14:16 Ay-Pluto görünümü, parasal anlamda güçlü olmak arzunuzu vurguluyor.Saat 14:27-14 Nisan saat 06:26 arasında Ay-Boşlukta ilerleyecek. Bu süre boyunca, dikkat edilecek husus, kendinizde ve gücünüzden şüpheye düşmemek, azmin elinden hiçbir şeyin kurtulmayacağını bilmektir. Bizi olabilecek zararlardan koruyucu en önemli olgu, kendimizin farkında olmaktır.Sizi mutlu edecek haberler almanız dileğimle,

Günlük Yay burcu yorumu – Burçlar Milliyet Gazetesi

Yurt dışı konuları ve yabancılarla ilgili konularla bugün daha fazla ilgilenebilirsiniz. Sabah saatlerinde yeni edindiğiniz uğraşlar için harcamalar yapabilirsiniz. Samimi ortamlarda bulunmak size keyif verecektir. Düşüncelerinizi paylaşmak için sosyal ortamlarda bulunabilirsiniz. Akşam saatleri sizin için şanslı geçecektir.

Günlük Yay burcu yorumu – Burçlar Vatan Gazetesi

Kendinizi dingin bir şekilde ifade etmelisiniz. Duygularınız ve mantığınız güçlü bir kombinasyon halinde. Olayların üstesinden cesaretle gelebileceğinizi unutmamalısınız. Güçlü kişiliğinizi ön plana çıkarmaktan korkmuyorsunuz.

Günlük Yay burcu yorumu – Mahmure

Ailenizle ilgilenmek ve aile içerisindeki bazı sorunlara daha rahat çözümler bulmak isteyebilirsiniz. Ancak bazı noktalarda sizler de kararsızlıklar yaşayabilirsiniz. Kendinize olan inancınızı yitirmediğiniz sürece yaşamınızdaki her sorunun üstesinden gelmeniz kolay olacaktır.

Yay burcu Günlük Burç Yorumu (10-04-2018)

Published by:

Yay burcu Günlük Burç Yorumu (10-04-2018)

Günlük Yay burcu yorumu – Burçlar Habertürk

Yakın çevrenizle iletişim halinde olacaksınız. Akraba veya kardeşlerinizle görüşebilir, konuşabilir, onlar sıcak ilişkiler kurabilirsiniz. Eğleneceğiniz ortamlarda mücadeleden kaçının ve her şeyi bir oyun olarak görmeyin.Bugün ve yarın Ay, Kova burcunda dolaşıyor; Yeni insanlarla tanışmak, kaynaşmak, arkadaşlıklar edinmek, sosyal olmak, kendimizi dışarı atmak, gezmek ve paylaşmak için olumlu bir gün. Bugünlerde, daha dostane, anlayışlı ve yardımsever oluruz. İstekler ve arzular daha ön plana çıkar. Özgürlüğümüze düşkün oluruz. Biraz da vurdumduymaz, sınırları aşan tavırlarda sergilememiz mümkün olabilir.

Günlük Yay burcu yorumu Burçlar – Mynet

Sevgili Yaylar Saat 09:18 Ay-Kuzey düğüm karşıtlığı hem bireysel anlamda kendinizi güçlü şekilde ifade etmenizi hem de inandığınız bir yolda ilerlemenizi sağlayan bir kuvvettir. Ancak bir tavsiyede bulunayım. Sadece bildiğiniz çevrede değil, farklı ortamlara da giriniz. İnsanlarla tanışınız ve yeteneklerinizi gösteriniz.Saat 10:56 Ay-Venüs görünüm etkisinde sağlığımızla ilgili konulara önem veririz. İştahımız açılır. Bu kilo almaya neden olabilir. Yiyeceklere dikkat etmekte yarar var. Ayrıca diyet yapmak, ufak tefek şikayetlerimiz için doktora görünmek, dinlenmek şu aralar beden ve ruh sağlığımız için gayet kıymetlidir.Not: Haftanın en önemli gelişmesi Merkür geri hareketinin sona erişidir. Yorumlarınız alttaki linktedir.https://www.mynet.com/9-15-nisan-haftalik-burc-yorumlari-1217139-mykadinGönülden sevgilerimle,

Günlük Yay burcu yorumu – Burçlar Milliyet Gazetesi

Şanslı bir gün sizi bekliyor olacak. Geleceğiniz ile ilgili beklentiye girdiğiniz konularda güzel haberler alabilir ve güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. Alacağınız kararların sonuçlarından memnun kalabilirsiniz. İş hayatınızda alacağınız desteklerle kendinizi daha çok geliştirme fırsatı bulabilirsiniz. İlişkilerinizde daha temkinli olmanız size aynı zamanda şans da getirmekte.

Günlük Yay burcu yorumu – Burçlar Vatan Gazetesi

Hak ettiğiniz ödülü almak için, sınırlarınızın üzerinde bir performans sergileyeceksiniz. Kendinizi iyi ifade edeceğini bir gün.. Mantığınıza güvenseniz bile, bazı olaylar, sizin tarzınızın dışında bir söyleşi gerektirebilir.

Günlük Yay burcu yorumu – Mahmure

Eski dostlar ve arkadaşlar bugünün gündemini belirliyor olacak. Onların hayatında olup bitenler ya da sizde oluşan değişimler aranızda rekabet ve kıskançlık durumlarına yol açabilir. Bu noktada yaşamınızı fazlasıyla açmak pek akıllıca bir fikir olmayabilir.