Burçlar: Yay

Yay burcunun özellikleri ve karakter yapıları

Yay burcu Günlük Burç Yorumu (23-03-2018)

Published by:

Yay burcu Günlük Burç Yorumu (23-03-2018)

Günlük Yay burcu yorumu – Burçlar Habertürk

Aşk evinizde gerileyecek olan Merkür, ilişkinizde iletişim sıkıntılarını ortaya çıkarabilir. Kendinizi doğru ifade etmeyebilir, acelecilikle, patavatsızlıkla bazı sorunlar yaşayabilirsiniz. Çocuğunuz varsa onunla olan iletişiminize 15 Nisan’a kadar dikkat edin.Merkür, bugün itibariyle 3 hafta boyunca Koç burcunda geriliyor! Merkür iletişimin her tür formuyla alakalıdır. Konuşma, anlaşma, alışveriş, formal anlaşmalar, dökümanlar, seyahat, mektup, mail, gemicilik, taşımacılıkla ilişkilendirilir. O yüzden de bu alanlarda karşışıklıklar, sorunlar yaratır. Yine akılla çalışanlar, yazarlar, gazeteciler, yorumcular, eleştirmenler, öğretmenler, seyahatçiler bu 3 haftalık dönemden etkilenecekler arasında yer almakta. Merkür geri giderken anlaşmalar yapmak, önemli kararlar vermek, başlangıçlar içinde bulunmak ve yeni bir işin tohumlarını atmak tavsiye edilmez. Çünkü koşullar önünde sonunda değişecek, ertelenmeler, mücadeleler ve aksilikler hayatımızda yer alacaktır. Kafamız karışık, iletişimimiz doğru düzgün olmayacağı için paramızla, kişisel bilgilerle ve kağıt işleriyle uğraşmak bu dönemde pahalıya patlayabilir. Merkür, Mars\’ın yönetimindeki Koç burcunda gerilediği için, zihinsel uyarıları artıracaktır. İç güdüleriyle, düşüncesizce hareket eden, hızlı konuşan, lüzumsuz ve gereksiz konuşmalarla başkalarının düşüncelerine gereken toleransı gösteremeyen, daha çok tartışmacı ve muhalif gözükmemiz bu üç hafta içinde kaçınılmaz olabilir. Özellikle aktif olmayan psikomatik hastalıklar Merkür, Koç burcunda gerilerken öne çıkabilir. Sinirlilik, hızlı düşünme veya çok çalışma sonucu ortaya çıkan baş ağrıları, uykusuzluk, astigmat, vertigo, nevralji, bel ağrısı, böbrek ağrıları, felç görülebilir. Bu dönem Merkür gerilemesinden en fazla öncü burçlar, yani Koç\’lar, Yengeç\’ler, Terazi\’ler ve Oğlak\’lar etkilenecek. Bu dönem iş yaparken, gereksiz risklerden kaçınmalı, daha önceden yaptığımız hataları gözlemlemeli, değerlerimizi yükseltmeli ve ego bağlarımızı yeniden yapılandırmalıyız. İçimizden gelen yaratıcı tarafları dışa yansıtmalı, gereksiz yere muhalif ve toleranssız olmaktan, tartışmacı tavırlara girmekten ve sonuçları görmeden bir olayın içine balıklama atlamaktan kaçınmalıyız. Kızgınlık ve öfke bize hata yaptırabilir, onun yerine yaşayacağımız olayları, tekniğimizi ve stilimizi yenilemek için kullanmalıyız. Sorumluluklarımızdan kaçmaz, onları kabul edersek, eğer amaçlarımızı, bireyselliğimizi ve dürüstlüğümüzü ortaya koyarsak, bizim için gerçekten mücevher kadar değerli bir dönem olabilir çünkü bu süreç bittiğinde, artık yeni işlenmeye hazır bir elmas gibi parlayabiliriz. Yaşayacağımız olumsuzluklarda Merküre suç atmadan önce, suçlunun ufacık bir gezegen mi, yoksa ertelediğimiz hayatlarımız ve kararlarımızla kocaman bizler mi olduğunu düşünmeyi unutmayalım lütfen…

Günlük Yay burcu yorumu Burçlar – Mynet

Sevgili Yaylar 23 Mart saat:03:19-15 Nisan saat:12:21 tarihleri arasında Koç burcu üzerinde gerileyecek Merkür etkisinde sinirlenmeden önce şöyle bir düşününüz. Çünkü yanlış zamanda sarf edilen bir söz daha sonra sorunlara yol açabilir. Siz öne atılarak kendinizi bir an önce ifade etmek istediğinizde söyledikleriniz başkaları tarafından bencil biri olarak görülmenize yol açabilir. Aşk hayatınızla ilgili konularda şöyle bir gözlemde bulunmak yararlıdır. Dürtüleriniz sizi aşka doğru çekerken, neyin üzerinde yol aldığınızı bilmek lazımdır. Yolculuklar genel olarak eğlenmek veya girişimde bulunmak amacıyla yapılırken enine boyuna düşünmekte yarar görüyorum. Borsa, şans oyunları ve harcamalar konusunda da lütfen dikkatli olunuz.GERİ HAREKET SÜRESİNCE TÜM BURÇLARIN DİKKAT ETMELERİ GEREKEN NOKTALARDiyelim ki, önemli bir gelişmeyle karşılaştınız ve verilen süre ne yazık ki az ve şöyle bir düşündüğünüzde bir daha böyle bir fırsatın önünüze çıkması neredeyse imkansız. Bu her ne olursa olsun herhangi bir konu için de geçerli olabilir. O zaman yapmanız gereken çok dikkatli incelemek, analiz etmek ve güvenliğinizi kesinlikle sağlayacak tarzda hareket etmektir. Görünenlerle yetinmeden, her şeyi detaylı bir şekilde ele alarak, tek bir açık nokta bırakmadan veya tek bir parça eksik kalmadan hareket edebiliyorsanız geri hareketin bitmesini beklemenize gerek yoktur. Ama dediğim gibi her şey kılı kırk yaracak derecede incelenmelidir. Bunun dışında yaşamınızla ilgili önemli konularda, örneğin bir ilişki, iş veya her ne ise, bir mesele üzerinde düşünme, etüt etme anlamında yararlıdır. Ayrıntıları, aksaklıkları gayet net bir şekilde tespit edebilirsiniz.Ancak Geleceğinizi yakından ilgilendiren meselelerde düşünmeden, üzerinde inceleme yapmadan, yeni bir girişimde bulunmamak gerekir. Diyelim ki bulundunuz, aksamalar ve gecikmeler oluşabilir. Birdenbire karşınıza çıkacak bir teklifi kabul etmek veya yeni bir teklifte bulunmak, hiç düşünmediğiniz halde ev kiralamak, satın almak veya başka bir şehre yerleşmek daha sonra problemler yaşanmasına sebep olabilir. Yapılması gereken, araştırarak, soruşturarak, net bilgi sahibi olmaya çalışmaktır. Yani neyin üzerinde yürüdüğünüzü mutlaka iyi biliniz. Tedbirli olmalı, işi şansa bırakmamalısınız.Merkürün gölgeli günleri(başlama tarihinden bir hafta öncesi) 16 Mart tarihinden başlamak üzere, planlarınızı, projelerinizi gözden geçirmeli, eksikler var mı kontrol etmelisiniz. Rutin hayatınızı sürdürünüz. Geri hareketi dünyanın sonu gibi düşünmeyiniz. Sadece biraz yavaşlayacağız. Bunu bir onarım süreci gibi görünüz. Uygulamak istediğiniz yenilikleri, gölgeli günlerinin bitim tarihi (bitiş tarihinin bir hafta sonrası) 22 Nisan tarihinden itibaren yürürlüğe koymalısınız.Doğru tespitlerde bulunmamız dileğimle,

Günlük Yay burcu yorumu – Burçlar Milliyet Gazetesi

Eşinizle ilgili konular gündeminizi etkileyebilir. Karşınızdaki kişiyle olan ilişkinizde uyum arayışında olabilirsiniz. Dava sürecindeyseniz, gelişmeler yaşanabilir. Çalışma hayatınızda önemli konular gündeme gelebilir. Daha fazla sorumluluk alma durumunda kalabilirsiniz. İlerleyen saatlerde hareketli zamanlar yaşanabilir.

Günlük Yay burcu yorumu – Burçlar Vatan Gazetesi

Güçlü bir enerjiniz var ve her şeyi kendi gözlem çerçeveniz içinde değerlendiriyorsunuz. Duygularınızı kontrol etmelisiniz. Ani gelişen şartların menşei olmak istemiyorsanız, denetimli gitmeli fırsatları gözden geçirmelisiniz.

Günlük Yay burcu yorumu – Mahmure

Çalışma arkadaşlarınızın bugün sizi bazı fikirlerinizden vazgeçirmeye çalışması siz de farklı tepkiler uyandırabilir. Bu konuda yanılgıya düşmemeye özellikle dikkat etmelisiniz. Sizi gerçekten önemseyenler fikirlerinize saygı duyacaklardır. Ancak size karşı olanlar kafanızda karışıklık yaşamanıza neden olabilir. Bu konuda yol ayrımına gitmemeli, sakinlikle kararlı bir şekilde ilerlemelisiniz.

Yay burcu Günlük Burç Yorumu (22-03-2018)

Published by:

Yay burcu Günlük Burç Yorumu (22-03-2018)

Günlük Yay burcu yorumu – Burçlar Habertürk

Sabah saatleri itibarıyla enerjiniz yükseliyor ve özel hayatınızda sevdiğiniz insanın fikirlerine ve düşüncelerine önem verebilirsiniz. Her ne kadar birbirinizi yanlış anlamaya meyilli olsanız bile net ifadeler sevdiğinizle keyifli zamanları karşınıza getirebilir.Bugün ve yarın Ay, İkizler burcunda olacak. Üst solunum yollarımız uyarılıyor. Beslenmede yağ günleri olduğundan, bedenimiz bugünlerde yağlı yiyecekler tüketme ihtiyacı hissedebilir. Yeni insanlarla tanışmak ve bağlantı kurmak için harika bir iki gün. Kollektif zaman geçirmek, sosyal olmak, eğlenceli ortamlarda bulunmak, kısa seyahatler, konferans, seminer, tanıtımlar için bu tarihlerden yararlanın. Hızlı gelişmeler hayatımızda yer edebilir.

Günlük Yay burcu yorumu Burçlar – Mynet

Sevgili Yaylar saat 08:30 Ay-İkizler burcu seyri, özgürleştiren, sıra dışı bir şeyler yaratma içgüdümüzü besleyen ve bizi harekete geçiren bir enerji geçişidir. Gerek dış dünyadaki aktivitelerinizde gerek ilişkinizi ilgilendiren konular üzerinde hem zihinsel hem de fiziksel olarak kabınıza sığmanız zordur. Sorunlar olsa dahi, bunların bir şekilde konuşularak halledilmesinin mümkün olduğunu bilmeliyiz. Esprili yanlarımızı ortaya koyabilirsek, durumları izah ederken ılımlı sözcükler kullanabilirsek karşımızdaki kişiyi ikna etmemiz gayet kolaydır.Saat 11:22 Ay-Güneş görünümü, partnerinizin gayet aktif bir şekilde hareket ettiğini, bağlantıda bulunmaya çalıştığını ve kendini ifade etmekten hoşlandığını anlıyoruz.Not: 23 Mart tarihinde Merkür geri hareketi başlıyor. Etkileri detaylı şekilde alttaki linktedir. Gözden geçirmenizi tavsiye ediyorum.https://www.mynet.com/19-25-mart-haftalik-burc-yorumlari-1216319-mykadinRegaip Kandilimizin başta ülkemiz ve tüm dünya için umuda, sevgiye, barışa ve hayra işaret olması dileğimle,

Günlük Yay burcu yorumu – Burçlar Milliyet Gazetesi

Bugün ilişkileriniz ve ortaklıklar konularında yeni gelişmeler yaşanabilir. Çevrenizde olan bitene dikkat kesilmeniz gerekebilir. Anlaşma ve resmi onay gerektiren işlerinizi sağlama almanız iyi olabilir. İşle ilgili konularda uyumlu olduğunuz kadar güçlü gözükmenizde size yarar sağlayacak. Duygusal ilişkilerinizde heyecanı ve uyumu bir arada yaşayacaksınız.

Günlük Yay burcu yorumu – Burçlar Vatan Gazetesi

Duygularınızı yoğun yaşadığınız bir gün. Yaratıcılığınız hız kazanıyor. Arkadaşlarınızla sağlam ilişkiler içinde olacaksınız. Karşılıklı fikir çarpışmaları yaşanarak, yeni düşünceler gündemde olacaksınız. Pozitif düşünmelisiniz

Günlük Yay burcu yorumu – Mahmure

Bugün aile üyelerinizin ani çıkan sağlık problemleri ile uğraşmanız gerekebilir. Onlara yardımda bulunmak finansal akışınızda değişiklik yapmanızı gerektirebilir. Yakın dostlarınız arasında yaşadığınız bazı kriz durumları bugün daha fazla canınızı sıkabilir. Sanki başınıza kakılıyormuşçasına hissedebilirsiniz. Bu konuda öfkenize hâkim olmalı Aslında size ne söylemek istediğini anlamaya çalışmalısınız.

Yay burcu Günlük Burç Yorumu (21-03-2018)

Published by:

Yay burcu Günlük Burç Yorumu (21-03-2018)

Günlük Yay burcu yorumu – Burçlar Habertürk

Bugün iş ve hizmet alanlarınızda birçok konuya içgüdüsel yaklaşabilirsiniz. Güzel ve estetik bakış açınız yaptığınız işlerde farkedilmenizi sağlayacak. Sağlığınızda abartıdan ve özellikle çok yemekten kaçının. Kendinizi dizginlemelisiniz.Bugün ve yarın sabaha kadar Ay, Boğa burcunda dolaşıyor. Doğayla iç içe olmayı tercih edebiliriz. Ailemiz ve ikili ilişkilerimizde keyifli ortamlarda ve bizi rahatlatacak ortamlarda bulunmak, hobilerle ilgilenmek, bütçe planlamaları yapmak için harekete geçebiliriz. Ay, Boğa burcundayken, daha yavaş hareket eder, ağırkanlı davranırız. Durumlara daha gerçekçi yaklaşırız. Aynı zamanda inatçı olabiliriz.

Günlük Yay burcu yorumu Burçlar – Mynet

Sevgili Yaylar saat 02:29 Ay-Kuzey düğüm görünümü, kendimize göre günümüzü planlamak, yaşamak isteriz. İç huzurumuz, güven duygumuz buna bağlıdır. Fakat mecburiyetler, sağlık sorunları veya işlerimizin yoğunluğu nedeniyle zorlanabiliriz.Saat 05:42 Ay-Neptün görünümü, kendimizi her anlamda güvende hissetme arzumuzu büyütüyor. İnsan mutlu ve huzurlu bir yuvanın özlemini yüreğinin derinliklerinde hissetmek istiyor. Güven dolu bir çevrede, sevgi dolu insanlarla çevrili bir dünyayı özlüyor, hayal ediyor.Saat 16:59 Ay-Pluto görünümü, çalışma hayatımızı verimli, güvenli ve sağlam hale getirmemizde etkili olacağını söylüyor. Biz de buna göre incelemede bulunup karar vereceğiz. Huzur olgusu bizim için çok kıymetli olacak. Çalışma hayatında veya nasıl şartlar altında yaşıyorsak yaşayalım güven içinde olma, kazançlı çıkma, uzun vadeli kılma, istikrarlı yaşama ihtiyacımız bir hayli önemli hale geliyor.Saat 20:21-22 Mart saat 08:30 arasındaki Ay-Boşluk etkisi altında, uygulama, yürürlüğe koyma ve girişim anlamında kararlar vermek yerine, her şeyi bir daha gözden geçirmek yararlı olacaktır.

Günlük Yay burcu yorumu – Burçlar Milliyet Gazetesi

Bugün sağlık konuları gündeminizi meşgul edebilir. Çevrenizdeki kişilerin sağlık sorunlarını dinleyip dersler çıkartacağınız bir gün geçirebilirsiniz. Bugün ayrıca çalışma arkadaşlarınızla birlikte yaratıcı fikirlerinizi paylaşmak için toplantılar yapabilirsiniz. Yeni bir hizmet çıkarmak için çalışmalara başlayabilirsiniz. İşinize iyi odaklanıp konsantrasyonu kaybetmemelisiniz.

Günlük Yay burcu yorumu – Burçlar Vatan Gazetesi

Duygularınızı istediğiniz gibi kullanacağız bir gün. Seçtiğiniz konuların çok önemli olduğunu bilmelisiniz. Bugün, toplumsal çalışmalarınızı hızlandırmak isteyeceksiniz. Çevrenizden etkilenmeye hazırsınız. Dikkatli olun.

Günlük Yay burcu yorumu – Mahmure

Bugün sağlığınıza ekstra dikkat etmeniz gerekebilir. Yoğun koşuşturma sonrasında stres yaşamamak için kendinizi birazcık da dinlendirmeye yöneltin. Gündelik program akışlarında meydana gelen sürpriz aksamalara karşı da dikkatli olun. Ayrıca çalışma arkadaşlarınızın sorumlulukları yükleniş şekline karşı hiçbir müdahalede bulunmayın. Herkesin kendine göre bir çalışma stili olduğunu anlamalısınız.

Yay burcu Günlük Burç Yorumu (20-03-2018)

Published by:

Yay burcu Günlük Burç Yorumu (20-03-2018)

Günlük Yay burcu yorumu – Burçlar Habertürk

Bir ay boyunca kimliğinizi, aşk hayatınızda, özel yaşantınızda veya çocuklarınızla ilgili oluşumlarda göstermeye başlayacaksınız. Bir ay boyunca hayatı keyfili yönleriyle algılayabilir, aktiviteler, sportif faaliyetlerde ölçülü bir şekilde kendinizi gösterebilirsiniz.Bugün Güneş, Koç burcuna geçecek. Bir ay boyunca kimliğimizde cesur, atak, lider, sosyal ve güçlü taraflarımızı ortaya çıkarabilir. Hayat enerjimiz yükselecek ve kendimizi oldukça sağlıklı hissedebiliriz. Aşağıdaki yorumlar Güneş\’in bir ay boyunca sizi hangi alanlarda etkilediğine dair yazılmıştır. Lütfen yükselen burcunuzu da okuyunuz.

Günlük Yay burcu yorumu Burçlar – Mynet

Sevgili Yaylar, 20 Mart saat:19:15-20 Nisan saat:06:12 tarihleri arasında etkili olacak Güneş Koç burcu seyir döneminde, kendinizi özgür bir şekilde ifade etmek istersiniz. Karşı cinsi etkilemede şansınız yüksek.Yeni tanışmalar, yeni heyecanlar, hayatın farklı yanlarını yaşamak arzunuz yoğun olsa da, Merkür 23 Mart tarihinde Koç burcunda gerileyecek. Aşk hayatınızla ilgili konularda gözlemde bulunmak, anlamak, tanımak, aceleyle karar vermemek gerekir.Güneş-Koç geçişinin hepimize güç kazandırması dileğimle,

Günlük Yay burcu yorumu – Burçlar Milliyet Gazetesi

Bugün, çalışma konuları öne çıkabilir. Üzerinde çalıştığınız konular, birlikte çalıştığınız insanlar, işle ilgili görüştüğünüz insanlar, öğlen tatilinde yemek siparişinizi getiren komiye kadar herkes ve her şey. Bu açıdan sıradan bir iş günü olabilir. Ancak bütün bu insanlara ve işinize özenli ve olumlu bir yaklaşım sergileyebilirseniz son derece keyifli bir gün geçirmeniz de mümkün.

Günlük Yay burcu yorumu – Burçlar Vatan Gazetesi

Kendinize olan güveniniz sizi bazen çok fazla cüretkar yapıyor. Fakat, mantıklı olan yanınız ağır basıyor ve gereken adımı dikkatli bir şekilde atıyorsunuz. Bugün enerjinizi istediğiniz her konuda doğru kullanacaksınız

Günlük Yay burcu yorumu – Mahmure

Bugün işler gözünüze olduğundan daha fazlaymış gibi gelebilir. Ancak sizler zekânızı ve iş gücünüzü birleştirip bunu mükemmel bir şekilde kolaylıkla halledebileceksiniz. Bugün gücünüzle çalışanlar arasında göz doldurucu bir yere sahip olacaksınız. Ancak bunu ego savaşı haline getirip fikir uyumu yakaladığınız kişiler arasında sakın ola ki bir rekabete girmeyin.

Yay burcu Günlük Burç Yorumu (19-03-2018)

Published by:

Yay burcu Günlük Burç Yorumu (19-03-2018)

Günlük Yay burcu yorumu – Burçlar Habertürk

Bu haftabaşı aşk hayatınızda farklı ve sıradışı duygular altında olabilirsiniz. Yine değişik aktiviteler veya sportif faaliyetler içinde bulunabilirsiniz. Sevdiğiniz insanla paylaşımlarınız yüzünüzü güldürecek. Parasal harcamalarınız devreye girebilir.Haftaya girişimlerimize, tek başına atılması gereken adımlarımıza odaklanarak başlıyoruz. Salı günü Güneş Koç burcuna geçiyor. 1 ay boyunca kimliğimizde cesur, ateşli, atak ve girişimci yönler ortaya çıkabilir. Bu haftanın en önemli konusu Cuma günü Merkür geriliyor. 3 Hafta boyunca iletişim sıkıntılarına ve sorunlarına açık olacağız. Cumartesi günü sinirli ve agresif yapımızı kontrol etmeye çalışalım.

Günlük Yay burcu yorumu Burçlar – Mynet

Sevgili Yaylar saat 00:58 Ay-Venüs kavuşumu, gayet olumludur. Hem arzularınız yükselişe geçer hem heveslisinizdir. Ne olursa olsun isteklerinizi elde edeceğinize dair güveniniz tamdır.Saat 02:15 Güneş-Chiron kavuşumu, ailevi konulardaki sıkıntılarınız, özlemleriniz konusunda etkili olup zayıf noktalarınızın farkına varmanızı sağlar. Küçüklüğünüzde yaşanan durumlar, daha sonra kurduğunuz yuvada meydana gelen gerilim ve kopuşlar bunların bir kaçıdır. Bazen insan, yanlış olduğunu bile bile ailesinin üstüne toz kondurmaz. Çünkü gerçeklerin acı yüzüyle karşılaşmaktan çekinir. Oysaki yaşanılan tecrübeler ve verdiğimiz mücadeleler yanlışların tespit edilerek düzeltilmesi için bir uyarıcıdır. Siz bu uyarıyı gözden gelirsiniz veya gelmezseniz. Ancak ne inkar etmeli ne de kendinize aşırı baskıda bulunarak hayattan kopmamalısınız. Burada önemli olan sağlıklı bir iletişimde bulunmaktır. Size göre aksayan bir şeyler vardır. Fakat mutlaka düzeltilmesi şarttır. Bunun için kendinizi bile feda etmeye hazırsınızdır. Oysaki bilmezsiniz ki, kendinizden çok fazla verdikçe sonunda kullanılan siz olursunuz. Burada yapılması gereken korku ve kırılganlıklarınızın farkına varmak, el birliğiyle bunları çözüme kavuşturmaktır.Saat 02:47 Ay-Merkür kavuşumu, gözden geçirmelerin işaretçisidir. Bir çıkış yolu bulmak isteriz. Mecburiyetlerin bizi fazlasıyla yorduğunu düşünebiliriz.Saat 12:05 Ay-Pluto görünümü, yapılan işlerden elde edilecek paraların göstergesidir. Böyle bir enerji size kuvvet verir, güç aşılar. Ancak maddi konulardaki harcamalara da dikkat etmeniz yerinde olur.Saat 22:29-20 Mart saat 04:07 arasında Ay-Boşluk etkisindeyiz. Zorluk çıkaran insanlar, sizi anlamamakta ısrar eden kişiler, ilişkinizle alakalı meseleler bir hayli sıkıntı yaratabilir. Anlayış göstermekte zorlanırsınız.Yeni haftanın hepimiz için olumlu yönde geçmesi dileğimle,

Günlük Yay burcu yorumu – Burçlar Milliyet Gazetesi

Günlük Yay burcu yorumu – Burçlar Vatan Gazetesi

İlginç fikirlerinizi mesleki konularda da kullanarak, çevrenizi şaşırtabilirsiniz. Kendinizi yenileme konusunda acele etmemelisiniz. Yaşantınızla ilgili güzel planlar yapmanıza rağmen, değişimlerden çabuk etkileniyorsunuz.

Günlük Yay burcu yorumu – Mahmure

Bugün aile üyeleriniz hayatınıza bir sihirli değnek gibi dokunabilir. Sizin göremediğiniz ancak onların daha iyi görebildiğin bazı konularda sizi düzeltebilir ve bu anlamda yaşamınıza katkıda bulunabilirler. Buna müsaade verin akışta kalın. Yaşamınızda bazı sorunlar yaşıyorsanız bunların çözümü inanın hiç zor değildir. Yeter ki baş etmesini bilelim.

Yay burcu Günlük Burç Yorumu (17-03-2018)

Published by:

Yay burcu Günlük Burç Yorumu (17-03-2018)

Günlük Yay burcu yorumu – Burçlar Habertürk

Bugün oluşan Yeniay ailevi konularda aldığınız kararları nihai olarak uygulamak adına sizi destekleyecek. Başladığınız işleri tamamına erdirmekte bu Yeniay\’ın konularından olabilir. Ev alım, satım işleriniz varsa elinizi çabuk tutun 23 Mart’ta Merkür gerilemeye başlıyor.Bu cumartesi öğleden sonra saat 16.11 itibarıyla Balık burcunda bir Yeniay gerçekleşecek. Balık temaları olan şefkat, merhamet, evrensel sevgi, akışa bırakmak, hasasslık, alınganlık, kurban olma hissiyatı buYeniay ile birlikte öne çıkabilir. Bu Yeniay\’ın derecesi Venüs’ün Balık burcunda yüceldiği bir noktada. Kironla birleşen bu Yeniay\’da şifalanma enerjimiz yüksek. Kötü alışkanlıklardan kurtulma, kabul etme, kendimizi sevgi yoluyla farketme enerjisi yüksek olacak. Acelecilikten, sert tepkilerden, sadece kendimizi düşünmeden kaçınırsak o zaman ruhsal ve dünyevi olarak işlerin yoluna girdiğini görebiliriz. Kazalara, sakarlıklara, hızlı ve patavatsız tavırlara gün içinde dikkat edelim. Mars burç değiştirmeye hazırlanırken, son derecelerde kaderin cilvesi dediğimiz olaylar etrafımızda vuku bulabilir.

Günlük Yay burcu yorumu Burçlar – Mynet

Sevgili Yaylar, 17 Mart saat 16:12 itibariyle Balık burcunda doğacak Yeniayda başka bir yere taşınmak, rahat etmek, kendimizi iyi hissetmek isteyeceğiz. Mevcut parasal durumumuza göre bir tercihte bulunacağız. Evin içinde yapılacak değişimler de hoşumuza gidecek. Ancak benim tavsiyem yenilikleri her yönüyle gözden geçirmeniz, artı ve eksileriyle duruma bakmanızdır. Yanılır mıyız diye düşünmeyin. Bu Yeniay, Mars-Oğlak burcu geçişiyle örtüştüğü için, paranızın kıymetini bilerek, aldığınıza verdiğinize dikkat ederek ve kararlarınızı tekrar gözden geçirerek hareket etmenin doğru olacağını söylüyor. Buna dikkat ettiğinizde hiç ummadığınız yerlerden elinize para geçer. Olmayacak dediğiniz bir şey kendiliğinden yoluna girer. Ek bir kazanç fırsatı yakalanır ve uygun şekilde kullanılır.17 Mart saat:19:40-16 Mayıs saat:07:55 tarihleri arasında Oğlak burcunda ilerleyecek Mars, işinizden elde ettiğiniz gelirinizle ilgili gayet ciddi bir şekilde düşündüğünüz bir süreçtir. Eğer şu anda çalıştığınız yerde düşük bir ücretle çalışıyorsanız bu durum sizi bir hayli rahatsız ettiği için, bir an önce buna çözüm bulmak istersiniz. Mars Oğlakta gayet temkinli, sabırlı ve planlı davranılmasını sağlar. Ne olursa olsun enine boyuna duruma bakarsınız. Her ne kadar bir Yay sabırsız diye bilinse de, Mars-Oğlak geçişlerinde Yaylar biraz dikkatli oluyorlar. Bu süreç ilişkilerde sadakat, ciddiyet, güven gibi unsurların önemsendiği zamandır.Yeniayın güçlü enerjisi hepimiz için olumlu gelişmelere vesile olsun.Kalben sevgilerimle,

Günlük Yay burcu yorumu – Burçlar Milliyet Gazetesi

Bugün Balık burcundaki yeniay yakın çevreniz ve ailenizle ilgili konulara odaklanma getirmekte. Duygusal açıdan sizi bağlayan koşullar söz konusu.

Günlük Yay burcu yorumu – Burçlar Vatan Gazetesi

Günlük Yay burcu yorumu – Mahmure

Bugün özel ilişkilerinizde yaşadığınız mutluluklara çevrenizle paylaşmanız için henüz erken olabilir. Bu güzel duyguları biraz daha İçinizde yaşamalı ve sonrasında gerekirse yakın dostlarınızla anlatmalısınız. Sizlere de haklı olabilirsiniz. İnsanlar genelde yaşadığım mutlulukları sevdikleriyle paylaşmak isterler. Ancak yine de biraz daha beklemeniz ve sonrasında güzel gelişmelerden sevdiklerinizi haberdar etmeniz daha anlamlı olacaktır. İş yaşamınızda ise artık hak ettiğiniz değeri almanın mutluluğu içinde olacak yaptığınız işlerin takdire şayan görünmesi sizlerle ayrı bir gurur sevincini yaşatacaktır.

Yay burcu Günlük Burç Yorumu (16-03-2018)

Published by:

Yay burcu Günlük Burç Yorumu (16-03-2018)

Günlük Yay burcu yorumu – Burçlar Habertürk

Bu aralar bir aktiviteden diğerine koşturuyor olabilirsiniz, içinizdeki sıkılganlığı atlatmanın yolu buymuş gibi hissediyorsunuz ama içinizdeki bu kıpır kıpırlık sizi hareketlendirecek farklı bir dönemin habercisi olabilir.Bugün ve yarın Ay, Balık Burcunda olacak. Beslenmede karbonhidrat günleri olduğundan unlu ve tatlı tüketme ihtiyacımız artabilir. Şeker hastaları bu birkaç güne çok dikkat etmemeliler. Genel olarak duygusal olacağımız şu birkaç gün, partnerimizle vakit geçirmek, insanları anlamak, sevmek, empati kurmak ön plana çıkabilir. Ay, iyice kapandığından önemli işlerimiz varsa yarın oluşacak Yeniay sonrasında yapmaya çalışalım.

Günlük Yay burcu yorumu Burçlar – Mynet

Sevgili Yaylar saat 05:07 Ay-Satürn görünümüyle Cuma günümüz başlıyor. Bu enerji iç huzuru ve maddi güvencenin bir insanın hayatında ne kadar önemli olduğunu vurguluyor. Birlik, beraberlik, sevgi ve şefkatle örülü bir dünya özlemi duyuyoruz. Desteğe ihtiyacımız olsa da, kimseye eğilip bükülmek gibi niyetimiz yok. Bir şekilde başaracağımızı biliyoruz.Saat 16:46 Ay-Neptün kavuşumu, hayata pozitif açıdan bakabilmemizde yardımcı olacak. Aile üyelerinizle sevgi, şefkat hisleriyle örülü bir tarzda ilişki kurabiliriz. Ruhumuzu ve bedenimizi dinlendirmek ihtiyacımız bir hayli yoğunlaşacak.Not: 17 Mart tarihinde Balık burcunda doğacak Yeniayın etkileri alttaki linkte yer almaktadır. Gözden geçirmenizi tavsiye ediyorum.https://www.mynet.com/12-18-mart-haftalik-burc-yorumlari-1216074-mykadinGönülden sevgilerimle,

Günlük Yay burcu yorumu – Burçlar Milliyet Gazetesi

Ev hayatınızda ani değişiklikler meydana gelebilir. Çift durumlar içinde kalabilirsiniz. Karar vermekte zorlanabilirsiniz. İşlerinizde fazla sorumluluk alabilirsiniz. Emlak işlerinizle ilgilenebilirsiniz. İşlerinizi istediğiniz gibi ilerletmekte zorlanabilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konularda önünüzü görmeden hareket etmeyin.

Günlük Yay burcu yorumu – Burçlar Vatan Gazetesi

Günlük Yay burcu yorumu – Mahmure

Bugün özel ilişkilerden yana gayet güzel etkiler devrede olacaktır. Aşk hayatınızda huzur verici gelişmeler yaşayabilir ve partnerinize ilgili sevindirici adımlar alabilirsiniz. Geleceğe yönelik duygularınız da değişimler yaşayabilir, artık bazı konularda ciddi kararlar alabilirsiniz. Bekar yaylar için heyecan verici gelişmeler ve güzel günler kapıda. Hızlı başlangıçlar yapmak isteyebilir ve hayatınıza yeni giren bu kişi ile ilgili ani kararlar almak isteyebilirsiniz. Biraz daha zaman biraz daha birbirinizi tanımanız gereklidir.

Yay burcu Günlük Burç Yorumu (15-03-2018)

Published by:

Yay burcu Günlük Burç Yorumu (15-03-2018)

Günlük Yay burcu yorumu – Burçlar Habertürk

İletişim sizin en önemli gücünüz ama bu aralar kendinizle, ailenizle olmaya ihtiyacınız var. Onlarla daha fazla ilgileneceksiniz. Diğer yandan kafanızda bir sürü planınız olabilir. Kararsızlıklarınızı yendiğiniz an, işleriniz için harekete geçebilirsiniz.Bugün öğle saatlerine kadar Ay, boşlukta olacak. Önemli işlerimizi başlatmak yerine, tamamlanması gereken işlerimizi halletmeye çalışalım. Saat 13.11 itibarıyla Ay, Balık burcuna geçiyor. Daha duygusal, kararsız enerjiler altına gireceğiz. Sabah saatlerindeki hareketlilik daha yumuşak bir enerjiye yerini bırakabilir. Bugün ve yarın kadersel etkiler altında olacağız.

Günlük Yay burcu yorumu Burçlar – Mynet

Sevgili Yaylar Perşembe gününün ilk etkili enerjisi saat 06:34 Ay-Uranüs görünümüdür. Sizi harekete geçiricidir. Düşüncelerinizi ifade etmek, yazışmak, sohbet etmek, farklı bir şeyler yapmak istersiniz.Saat10:32-13:12 arasında Ay-Boşluktadır. İlişkinin paylaşıma dönük olup olmadığına bakmak gerekiyor. Birbirinizle iletişim, ortak zevkler, hoşlandığınız şeylerden bahsetmek ikiniz arasında güçlü bir enerji alışverişini sağlayabilir. Eğer sorun varsa, boşluk süresince birbirinizi dinlemeye, anlamaya çalışın.Saat 12:10 Merkür-Kuzey düğüm görünümü Yayların moralini yükselten, zihnini hızlandıran, kararlarını en güçlü şekilde vermelerini sağlayan bir enerji. Geleceğe yönelik ve yaratıcı tarzda düşünüyoruz. Kendimizden eminiz. Fikirlerimizi başkalarına ifade edebilecek, onları ikna edebilecek güçteyiz. İlişki ve iş hayatımızı yeniden organize edebilecek güçteyiz. Kadersel karşılaşmalar olabilir, mutlu edici haberler alabiliriz.Saat 13:12 Ay-Balık burcu seyir etkinliği, ailenizi sevgiyle kucaklayarak sorunlarınızı biraz olsun geride bırakmak, ev sınırlarınız içinde kendinizi rahatlatabilecek ritüellerle uğraşmak açısından bu enerji her derde deva diyebiliriz. Aynı şekilde iş hayatınızla ilgili konularda sakince gözden geçirmelerde bulunmak adına da olumludur. Bu enerji sayesinde olasılıkları hesaba katmanın ne kadar rahatlatıcı olduğunu anlayabiliriz.Güzel niyetli insanlarla karşılaşmamız dileğimle,

Günlük Yay burcu yorumu – Burçlar Milliyet Gazetesi

Ay bugün 10:32 ile 13:11 arası boşlukta. Öğle saatlerinde yeni işlere başlamak yerine mevcut işlerinizi toparlamalısınız. Bugün evle ilgili konular gündeminizi etkileyebilir. İlişkilerinizi güçlendirmek isteyebilirsiniz. Ailevi konularda kendi iç sesinize güvenmek sizi gelişen olaylara karşı koruyacaktır. Bugün işlerinizdeki aksamalar ve kontrol düşü durumlar keyfinizi kaçırabilir.

Günlük Yay burcu yorumu – Burçlar Vatan Gazetesi

Günlük Yay burcu yorumu – Mahmure

Bugün çevrenizden gizlediğiniz bazı olayların yakın çevreniz tarafından duyulması ile kendinizi oldukça hazırlıksız hissedebilir ve bu konuda yine kendinizi ispatlamak durumunda kalabilirsiniz. Fakat sizlere tavsiyem bugün kendi haklılığımızı savunmaktan daha çok uzlaşmacı kimliğinizle ortaya çıkmanız daha faydalı sonuçlar verecektir. Bazen insanlar siz haklı olsanız dahi duymak istediklerini duyarlar görmek istediklerini görürler. Bu nedenle bu gibi şeyleri zamanında bırakmanız daha iyi olacaktır.