Burçlar: Yengeç

Yengeç burcunun özellikleri ve karakter yapıları: Yengeç burçları 12 burç arasında en duygusal burçtur. Yengeç burçlarının hayatları duygusal açıdan güvende olmaya kurulmuştur. Hayat arkadaşınız, aile fertlerinizden yengeç burcu olanlar varsa önemli kararları yengeç burçları ile paylaşırken direkt olarak söylemekten kaçınıp alıştıra alıştıra söylemenizde fayda var. Yengeçler değişiklikleri kolay kavrayamazlar. Yengeç burçları ailesine ve çocuklarına aşırı düşkündür. Ev insanıdırlar. Duygusallık çoğu zaman iş hayatında yengeç burçlarının başına iş açmıştır. Yengeç burçları iş hayatınızda daha başarılı olmak istiyorsanız duygusallığın yerini profesyonelliğe terk etmek zorundasınız.

Yengeç burcu Günlük Burç Yorumu (23-04-2018)

Published by:

Yengeç burcu Günlük Burç Yorumu (23-04-2018)

Günlük Yengeç burcu yorumu – Burçlar Habertürk

Sosyal çevrenizin size birçok konuda yardımcı olduğunu görmek ve bilmek hayata güvenle bakmanıza neden oluyor. Parasal konularda hesabınızı bilmenize rağmen bugün cömert davranabilirsiniz.\n Haftaya Ay Aslan burcundayken keyfi konulara, aşk hayatımıza odaklanarak giriş yapıyoruz. Salı günü Venüs İkizler burcuna geçecek, ilişkilerde özgür, iletişimci, meraklı zamanlar başlıyor. Çarşamba günü fikirsel olarak negatif etkiler altında olabiliriz. Olayları fazlasıyla kritize edebiliriz. Bu hafta enerjimizi doğru ve düzgün kullanmaya çalışalım yoksa fazla yoğun enerji üzerimizde sıkıntı yaratabilir. Olur olmadık durumları kendimize çekebiliriz.

Günlük Yengeç burcu yorumu Burçlar – Mynet

Sevgili Yengeçler saat 00:46 Aslan burcunda oluşan ilkdördün etkisinde, yeni haftamız başlayacak. Bu oluşum, maddi ve manevi anlamda yeniliklerde bulunmak, yaşamınızı daha iyi şartlarda sürdürmek ihtiyacı içindesiniz. Fakat bunu tam anlamıyla yapabilmeniz için şefkat, ilgi ve desteklenmeye ihtiyacınız büyük. Bazılarınız ise yeni bir ortamda hayatını kurabilmek için, parasal yönden güçlü olmak gerektiğinin bilinci içinde içten içe planlamalarda bulunabilirler. Çünkü değişimin anahtarının para olduğunu bilmektesiniz. Bu düşüncelerinizi yakın bulduğunuz bir dostunuzla konuşabilir, rahatlayabilirsiniz.Saat 08:32 Ay-Merkür görünümü, geleceğinizi garanti altına almak için parasal konularda daha fazla çaba sarfetme gereği duyarsınız. Bu gerekliliğin altında yatan bir başka önemli duygu, kimseye muhtaç olmama isteğidir. Zirvede olmak, rahat bir yaşam sürebilmek için hem kendinizden emin olmanız hem de yeri geldiğinde cesaretle kendinizi ortaya koymanız lazımdır. Bu öyle ince bir noktadır ki, mantık ve duygular arasında çatışma olmaksızın hareket etmek esastır. Ne istediğinizi bilmeli, isteğinize göre kararlar alabilmelisiniz.Saat 14:50 Ay-Kuzey düğüm kavuşum etkisinde paranın rahat bir yaşam sürmedeki önemini bilerek geleceğe dönük düşünürsünüz. Finansal açıdan güçlü olmak ve bu gücü elde etmek adına hareket edersiniz. Sizin için kazanmak, kazandığınızla güzel bir hayat yaşamak önemlidir.Atatürkümüzün ülkemiz ve tüm dünya çocuklarına armağanı olan, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramımızı en içten dileklerimle kutluyorum. Kalben sevgilerimle,

Günlük Yengeç burcu yorumu – Burçlar Milliyet Gazetesi

Sabah saatlerinde kendinizi gergin hissedebilirsiniz. Ani parlamalar olabilir. İşinizle ilgili konularda kendinize güveninizi ortaya koyacağınız olaylar yaşayabilirsiniz. Bu konuyla ilgili temeller atmak isteyebilirsiniz. Maddi kaynaklarınızla ilgili dalgalanmalar olabilir. Parasal birikimlerinizi yönlendirmek için yeni arayışlara girebilirsiniz.

Günlük Yengeç burcu yorumu – Burçlar Vatan Gazetesi

Günlük Yengeç burcu yorumu – Mahmure

Bugüne kadar getirmiş olduğunuz finansal sorunlarla tekrar uğraşmanız gerekebilir. Bu durumla ilgili önemli açılımlar yapmak isteyeceğiniz ve yine bu konuda bazı dostlarınızdan fikirler alma yoluna gideceğiniz bir gün yaşayabilirsiniz.

Yengeç burcu Günlük Burç Yorumu (22-04-2018)

Published by:

Yengeç burcu Günlük Burç Yorumu (22-04-2018)

Günlük Yengeç burcu yorumu – Burçlar Habertürk

Bu pazar günü sizi desteklerken, kendi isteklerinize ve yapacaklarınıza ayrıca önem vereceksiniz. Aile hayatınızdan alacağınız güzel destekler var. Özel hayatınızda üzerinizde etkisi olan insanlarla olan bağlantılarınız gözden geçirilebilir.Bu pazar, Plüton gezegeni gerilemeye başlıyor. Güç kazandığımız, değiştiğimiz ve bizi dönüştüren olayların ardındaki sebepleri bulmak ve farketmek anlamında içsel yolculuğumuzu başlatacağımız bir dönem olacak. Bu pazar akşam saatlerine kadar önemli işlerle uğraşmak yerine daha keyfe yönelik ortamlarda bulunmaya özen gösterelim.

Günlük Yengeç burcu yorumu Burçlar – Mynet

Sevgili Yengeçler Pazar günümüz yoğun enerjilerle dolu. İlki, saat 01:36 Ay-Mars karşıtlığı, ailevi ve özel hayatınızla ilgili konularda gerginlik yaşamanıza sebep olabilir. Sabah saatlerinde iş ortamınızda dikkatli olunuz.Saat 03:56 Ay-Jüpiter görünümü, huzurumuz için elimizden geleni yapacağız. Ailemizle ilişkimizde özellikle bu çok fazla ön planda olacak. Ay-Neptün görünümü, ideallerimize sahip çıkmamızı sağlıyor.Saat 05:21 Ay-Pluto karşıtlığı partnerinizle aranızdaki meseleleri farklı yönde ele almanıza, bu yüzden bazen eşinizin baskıda bulunmasına neden olsa da, her iki taraf da ilişkinin devamı yönünde kararlıysa, sorunlar aşılır. Yoksa, tartışmalar yaşanabilir.Saat 15:40 Ay-Venüs görünümü, kendinizi istediğiniz şekilde ifade edebilmeniz ve girişimleriniz konusunda arzuladığınız adımları atabilmeniz kolay gözüküyor. Etrafınızda bulunan kişilerden destek görebilirsiniz. Olgun ve ılımlı yaklaşımlarınızla beğenilirsiniz.Saat 15:58-20:09 arasında Ay-Boşlukta ilerleyecek. Satın alma, kiralama ve özel hayatınızla ilgili konular üzerinde aceleci davranmayınız. Genel olarak duygularımız boşluk etkisinde çok daha fazla içselleşir. Kimse bilmez ne çektiğimi diyerek kendi kendimize hesaplaşmalarda bulunuruz. Eğilimimiz öncelikle sevdiklerimizin üzerine titremektir. Geçmişte yaşadıklarımızla, bugünü karşılaştırırız. İnsanların bize yaklaşım tarzlarını önemseriz.Saat 20:09 Ay-Aslan burcunda ilerleyecek. Parasal durum ve özel meselelerin ele alınması yönünde uygundur. Egonuz güçlüdür. Kendinizi daha iyi hissedebilirsiniz. Düşüncelerinizi rahatça açıklayabilirsiniz. Birilerinin sizi yanlış anlamasından dolayı tedirgin olmazsınız.Pazar günümüz sevindirici gelişmeler işaret olsun. Kalben huzur dileklerimle,

Günlük Yengeç burcu yorumu – Burçlar Milliyet Gazetesi

Bugün Ay burcunuza ilerlerken şahsi konulara ve ailevi işlere daha hassas yaklaşabilirsiniz. Mizacınız daha dalgalı ve değişken de olabilir.

Günlük Yengeç burcu yorumu – Burçlar Vatan Gazetesi

Günlük Yengeç burcu yorumu – Mahmure

Geçmişten bugüne kadar gelen konuların ilişkilerinizde kıskançlık boyutuna kadar çıkmamasına dikkat etmelisiniz. Bu gibi durumlar yaşamak istemiyorsanız partnerinize karşı daha açık olabilirsiniz. Sosyal çevre ve arkadaşlık ilişkilerinizde de sizi yoran ve anlaşılmadığınızı düşündüğünüz bazı olaylar deneyimleyemek size bambaşka kararlar aldırabilir.

Yengeç burcu Günlük Burç Yorumu (19-04-2018)

Published by:

Yengeç burcu Günlük Burç Yorumu (19-04-2018)

Günlük Yengeç burcu yorumu – Burçlar Habertürk

Geçmişte yaşadıklarınız, bazı anılarınız bugün aktif olacak. Yakın çevre ilişkilerinizde kolay anlaşırken, yabancılarla yapılacak her tür işte bugün kafanız dağınık olabilir. Dengesizlikleri iyi kontrol edin. Sorumluluklarınız üstünüzde yük olmasın.Bugün eve yarın öğleden sonra 16.26’ya kadar Ay, İkizler burcunda olacak. Omuzlarımız, kollarımız, ellerimiz ve ciğerlerimiz hassas olacağından romatizma problemi olanlar dikkat etmeli ve problemli bölgeyi rüzgardan korumalıdırlar. Beslenmede yağ günleri olduğundan, bedenimiz bugünlerde yağlı yiyecekler tüketme ihtiyacı hissedebilir. Yeni insanlarla tanışmak ve bağlantı kurmak için harika günler. Kararsızlıklara dikkat edelim.

Günlük Yengeç burcu yorumu Burçlar – Mynet

Sevgili Yengeçler Perşembe günümüz saat 09:49 Ay-Kuzey düğüm görünüm etkisinde başlıyor. Paranın önemini vurguluyor. Kendine güven, pes etme, kazancına sahip çık, inandığın yolda ilerle diyerek destek veriyor.Saat 17:11 Ay-Neptün görünümü, hayallerin gerçeğe dönüşmesini istediğimiz zamandır. Hassasız. Her şeyin yolunda gitmesini isteriz. Canımızı sıkan şeyleri görmezden geliriz.Arzuladığınız değişimin bir an önce gerçekleşmesi dileğimle,

Günlük Yengeç burcu yorumu – Burçlar Milliyet Gazetesi

Sabah saatlerinde artan sorumluluklarınız sizi yorabilir. Gündeminizdeki konularda acele karar almayın. Biraz akışa bırakmakta fayda olabilir. Bugün kendinizi keyifsiz hissedebilirsiniz. İlişkilerinizdeki gelişmeler sizi tatmin etmeyebilir. İş yaşamınızda keyifleneceğiniz olaylar yaşayabilirsiniz. Ticari konularda değişiklikler olabilir.

Günlük Yengeç burcu yorumu – Burçlar Vatan Gazetesi

Günlük Yengeç burcu yorumu – Mahmure

Sıradan insan zamanı nasıl harcayacağını, akıllı insan ise nasıl değerlendireceğini düşünür. Sen zamanını nasıl daha iyi değerlendirebileceğini düşün. Biliyorsun kaybedilen zaman asla yerine gelmez. Bu anlamda zaman ve sözler dikkatli kullanılmalıdır, çünkü ikisini de geri alamazsın. Yaşamını değiştirmek istiyorsan önce zamanını iyi kullanmayı öğrenmelisin.

Yengeç burcu Günlük Burç Yorumu (17-04-2018)

Published by:

Yengeç burcu Günlük Burç Yorumu (17-04-2018)

Günlük Yengeç burcu yorumu – Burçlar Habertürk

Özel hayatınızdan alacağınız desteklerle sosyal çevre işlerinizde istediğiniz başarıyı ve etkiyi kolaylıkla yakalayabilirsiniz. Gireceğiniz çevrelerde şansınız açık olabilir, özel hayatınızı hareketlendirecek ortamlar içinde bulunabilirsiniz. İyimserliğinizi çok fazla abartmamaya çalışın.Bugün oluşan Venüs – Plüton olumlu açısıyla ilişkilerimizde otoritelerden ve güçlü insanlardan destekler görebiliriz. Venüs – Jüpiter karşıtlığıyla önemli şanslar ve fırsatlar karşımıza gelebilir. Abartıdan ve aşırı iyimserlikten uzak durarak, beklentimizi yükseltmeden ilerlemeye çalışmalıyız. İlişkilerden ve parasal konulardan yana şansımız yüksek olabilir.

Günlük Yengeç burcu yorumu Burçlar – Mynet

Sevgili Yengeçler saat 07:16 Ay-Kuzey düğüm görünümü, işlerimizi başarıyla yoluna koymak ve güvence sağlamak arzumuzu işaret ediyor. Ancak bu kadar çabaya karşılık elde ettiğimiz paranın yetersizliği canımızı sıkabilir. Daha iyi şartlarda bir işimiz, yaşantımız olsun isteriz.Saat 10:00 Venüs-Jüpiter karşıtlığı, aşkı derin ve oldukça tutkulu yaşamamızı sağladığı gibi, mantıklı kararlar vermemizi de destekleyicidir. Mali konularda başarılı girişimde bulunabilir, kazançlı çıkabilirsiniz. Grup ve sosyal çevremizden destek görebiliriz. Kazanç sağlayacak işlere yönelebiliriz. Hayatın anlamı, yaşamın zevkli yanları, güven unsuru bu görünüm sayesinde yücelir. Bir yanıyla arkadaşlıklar, diğer taraftan özel hayatımızla ilgili konularda doğru tercihlerde bulunmamız mümkündür. Hiçbir şey hafife alınmaz. Gücümüzü dikkatli bir şekilde yönlendiririz.17 Nisan-5 Temmuz arasında kısa bir süre Koç burcunda ilerleyecek Chiron, Şubat 2019 tarihinde tekrar Koç burcuna geçiş yapacak. Bu süre içinde, gerçekçi bir şekilde kariyer, toplumsal konum ve sorumluluk olgularını yeniden tanımlayacağız. Birey olarak zayıf yanlarımızın farkına varacağız. Egomuzun baskısından kurtulup, bütünün içindeki yerimizi göreceğiz. Kendimizle yüzleşeceğiz. Bildiklerimizi geliştirme, bilmediklerimizi öğrenme derslerinden geçeceğiz. Ben biliyorum demek yerine, öğreniyorum demenin başarıya giden yolda en önemli kriter olduğunu anlayacağız.Saat 14:28 Ay-Neptün görünümü, refah bir yaşam sürmek, güven ve huzur içinde olmak isteğinizi yükseltir. Hayatın anlamını çözebilmek için dini, mistik öğretilere ilgi duymanız mümkündür. Sezgileriniz güçlenir. Hedeflerinizi gerçekleştirmede güven duygunuz yerine gelir.Saat 16:04 Venüs-Pluto görünümü, ilişkinizde aksayan yönleri ortaklaşa çözebilmek adına yapılan güç birliğinin işareti. Pürüzleri temizlemek isteyen kişi, kimi zaman kendine açıkça veya dolaylı yoldan baskı uygulayan partnerinin buna son vermesini bekliyor. Çünkü böyle bir yolda, eğer el ele verilmezse hedefe ulaşmak pek kolay olmayabilir. İşte bu görünüm aranızdaki gereksiz kavgaların bitirilmesi yönünde yapılacak el sıkışmanın işareti gibi. Ancak gerçekten bir sevgi birliği aranızda varsa. Eğer yoksa, geçici bir anlaşma olduğunu söyleyebilirim.Saat 16:49 Ay-Mars görünümü, ideallerimizi gerçekleştirmeye teşvik ederken, güvenilir ve güçlü olan bir ilişkinin hayatımızdaki önemini belirliyor. Bir dönüşüm devresindeyiz. Ya, tümüyle her şeyi düzenleyeceğiz veyahut düzeltemediklerimizi tespit edip gerçekçi bir şekilde yolumuzu çizeceğiz.Saat 23:41 Ay-Jüpiter karşıtlığı, sahip olduğumuz ne varsa, bunu başkalarıyla paylaşmaya hazırız. Ancak diğerlerinden de bunu bekleriz. Huzur, güvence olguları ve maddi-manevi paylaşım bizim için önemlidir.Sizi mutlu edici haberler almanız dileğimle,

Günlük Yengeç burcu yorumu – Burçlar Milliyet Gazetesi

Sorumlu olduğunuz işlerinizle daha fazla göz önünde olabilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konularda kısıtlandığınızı hissedebilirsiniz. Gün içinde gelecekle ilgili planlarınızla ilgilenebilirsiniz. Sosyal konular daha fazla ilginizi çekebilir. Arkadaşlarınızla plan yapabilirsiniz. Birkaç konuyla birlikte ilgilenebilirsiniz. Sanatsal aktivitelere zaman ayırabilirsiniz.

Günlük Yengeç burcu yorumu – Burçlar Vatan Gazetesi

Günlük Yengeç burcu yorumu – Mahmure

Kendini bilgiyle donat ve diğer insanlarla bilgilerini paylaşarak onlara yardımcı ol. Nezaketin ve tavırlarınla göz doldur. Kafandaki bütün değersiz duygulardan kurtul. Yaşamın için gerekli bütün iyi alışkanlıklara sahip ol. Kötü alışkanlıklarını bir an önce terk et. Görürsün, yaşamı sevdikçe yaşam da sana hediyeler sunmakta gecikmeyecek.

Yengeç burcu Günlük Burç Yorumu (14-04-2018)

Published by:

Yengeç burcu Günlük Burç Yorumu (14-04-2018)

Günlük Yengeç burcu yorumu – Burçlar Habertürk

Bugün, partnerinizin kardeşleri veya akrabalarıyla olan ilişkileriniz sizi birçok konuda harekete geçirebilir. Aşk hayatınızda sevdiğinize yol gösterebilir, karşı tarafın deneyimlerinizden faydalanmasını sağlayabilirsiniz.Bugün gökyüzünde oluşan Mars – Neptün olumlu açısıyla oldukça yaratıcı ve sanatsal etkilerle hareket edebiliriz. Başkalarını düşünerek adımlar atacak, faydalı enerjilerle dolu olacağız. Diğer yandan bir hafta boyunca etkili olacak olan Jüpiter – Plüton olumlu açısıyla kendi şansımızı ve gücümüzü etkin bir şekilde ortaya koyabiliriz.

Günlük Yengeç burcu yorumu Burçlar – Mynet

Sevgili Yengeçler saat 06:26 Ay-Koç burcu geçişi, başkalarının fikirlerine, isteklerine tahammül edemeyiz. Bazen sınırlarımızı aşan hatta yetkimiz dahilinde olmayan işlere karışabiliriz veya başkaları bizim üzerimizde hiçbir hakkı olmadığı halde söz sahibi olabilir. Şunu şöyle yap diyerek ikazda bulunabilir. Etrafımızdaki dünya bize pek zevk vermeyebilir. Bazı kişilerin bencil tavırları yüzünden gerginlik duyabiliriz.Saat 12:59 Jüpiter-Pluto görünümü, olumlu yöndeki gelişmelerin kendinizi daha güçlü hissetmenizdeki etkisidir. Bu bir dönüşümdür. İnsanın kendine, hayata ve yeteneklerine olan güvenini yükselticidir. Zamanı gelmiş bir adımın atılışıdır. Bu yeni bir ilişki olabilir, çocuk sahibi olmak veya çocuğunuzla ilgili olumlu bir ilerlemedir. Size destekleyen, varlığınızla mutlu olan, size sevgi ve ışık olan biriyle karşılaşmanızdır. Kısa süreli bir ilişkiyi ciddiyete dönüştürür. Bozuk olanı düzeltir. Form kazandırıcı, performansı yükselticidir. Kişisel çıkarlarınıza uygun gelişmelerin simgesidir.Saat 15:12 Ay-Merkür kavuşumu, online iletişimin, iş başvuruları için araştırma yapmanın, bazı kişilerle görüşmek üzere planlamada bulunmanın yararlı olduğunu gösteriyor.Saat 20:27 Mars-Neptün görünümü, aşk hayatımız, çocuklarımız, ilişkilerimizle ilgili konular üzerinde etkili olup, güzellikleri, huzuru sevdiğimizin göstergesidir. İsteriz ki, sahip olduğumuz her şey bizimle olsun. Dileriz ki, mutluluk bize her dem gülümsesin. Eşimizin veya sevgilimizin olumlu bir yaklaşımı bizi rahatlatır, güven verir.Saat 23:00 Ay-Satürn görünümü, başkalarının üstümüzdeki etkisi canımızı sıkar. Bir yandan kendimizi güçlü bir şekilde ifade etmeye, isteklerimizi elde etmeye çalışırken, en yakınımızdaki kişilerin üstümüze gelmesi rahatsız edicidir.Keyifli bir Cumartesi geçirmeniz dileğimle,

Günlük Yengeç burcu yorumu – Burçlar Milliyet Gazetesi

Yeniay öncesinde hem bitişler hem de başlangıçlar dikkat çekiyor. Bugün çok şey yapmak isteyebilirsiniz. Ancak duygusal tepkilerinizde daha sakin olmalısınız.

Günlük Yengeç burcu yorumu – Burçlar Vatan Gazetesi

Çevrenize karşı duygusal tepki gösterebileceğiniz bir gün. Bazı kişilerin size olan tavırları, canınızı sıkacaktır. Tahakküm altına girmek istemiyorsunuz. Başarınızın devamı için, çevrenizle uyumunuzu bozmamanız gerekli.

Günlük Yengeç burcu yorumu – Mahmure

Bugün bazı konularda etraflıca düşünüp sonra söylemeniz gereken durumlar oluşabilir. Bu konuları sükûnetle yönetmeli, haklı olduğunuz konularda sakinlikle gidişatı değerlendirmelisiniz. Eski arkadaşlarınız ve dostlarınızla hiç hesapta olmayan görüşmeler, sürpriz ve hızlı gelişmeler yaşayabilirsiniz.

Yengeç burcu Günlük Burç Yorumu (14-04-2018)

Published by:

Yengeç burcu Günlük Burç Yorumu (14-04-2018)

Günlük Yengeç burcu yorumu – Burçlar Habertürk

Bugün, partnerinizin kardeşleri veya akrabalarıyla olan ilişkileriniz sizi birçok konuda harekete geçirebilir. Aşk hayatınızda sevdiğinize yol gösterebilir, karşı tarafın deneyimlerinizden faydalanmasını sağlayabilirsiniz.Bugün gökyüzünde oluşan Mars – Neptün olumlu açısıyla oldukça yaratıcı ve sanatsal etkilerle hareket edebiliriz. Başkalarını düşünerek adımlar atacak, faydalı enerjilerle dolu olacağız. Diğer yandan bir hafta boyunca etkili olacak olan Jüpiter – Plüton olumlu açısıyla kendi şansımızı ve gücümüzü etkin bir şekilde ortaya koyabiliriz.

Günlük Yengeç burcu yorumu Burçlar – Mynet

Sevgili Yengeçler saat 06:26 Ay-Koç burcu geçişi, başkalarının fikirlerine, isteklerine tahammül edemeyiz. Bazen sınırlarımızı aşan hatta yetkimiz dahilinde olmayan işlere karışabiliriz veya başkaları bizim üzerimizde hiçbir hakkı olmadığı halde söz sahibi olabilir. Şunu şöyle yap diyerek ikazda bulunabilir. Etrafımızdaki dünya bize pek zevk vermeyebilir. Bazı kişilerin bencil tavırları yüzünden gerginlik duyabiliriz.Saat 12:59 Jüpiter-Pluto görünümü, olumlu yöndeki gelişmelerin kendinizi daha güçlü hissetmenizdeki etkisidir. Bu bir dönüşümdür. İnsanın kendine, hayata ve yeteneklerine olan güvenini yükselticidir. Zamanı gelmiş bir adımın atılışıdır. Bu yeni bir ilişki olabilir, çocuk sahibi olmak veya çocuğunuzla ilgili olumlu bir ilerlemedir. Size destekleyen, varlığınızla mutlu olan, size sevgi ve ışık olan biriyle karşılaşmanızdır. Kısa süreli bir ilişkiyi ciddiyete dönüştürür. Bozuk olanı düzeltir. Form kazandırıcı, performansı yükselticidir. Kişisel çıkarlarınıza uygun gelişmelerin simgesidir.Saat 15:12 Ay-Merkür kavuşumu, online iletişimin, iş başvuruları için araştırma yapmanın, bazı kişilerle görüşmek üzere planlamada bulunmanın yararlı olduğunu gösteriyor.Saat 20:27 Mars-Neptün görünümü, aşk hayatımız, çocuklarımız, ilişkilerimizle ilgili konular üzerinde etkili olup, güzellikleri, huzuru sevdiğimizin göstergesidir. İsteriz ki, sahip olduğumuz her şey bizimle olsun. Dileriz ki, mutluluk bize her dem gülümsesin. Eşimizin veya sevgilimizin olumlu bir yaklaşımı bizi rahatlatır, güven verir.Saat 23:00 Ay-Satürn görünümü, başkalarının üstümüzdeki etkisi canımızı sıkar. Bir yandan kendimizi güçlü bir şekilde ifade etmeye, isteklerimizi elde etmeye çalışırken, en yakınımızdaki kişilerin üstümüze gelmesi rahatsız edicidir.Keyifli bir Cumartesi geçirmeniz dileğimle,

Günlük Yengeç burcu yorumu – Burçlar Milliyet Gazetesi

Yeniay öncesinde hem bitişler hem de başlangıçlar dikkat çekiyor. Bugün çok şey yapmak isteyebilirsiniz. Ancak duygusal tepkilerinizde daha sakin olmalısınız.

Günlük Yengeç burcu yorumu – Burçlar Vatan Gazetesi

Çevrenize karşı duygusal tepki gösterebileceğiniz bir gün. Bazı kişilerin size olan tavırları, canınızı sıkacaktır. Tahakküm altına girmek istemiyorsunuz. Başarınızın devamı için, çevrenizle uyumunuzu bozmamanız gerekli.

Günlük Yengeç burcu yorumu – Mahmure

Bugün bazı konularda etraflıca düşünüp sonra söylemeniz gereken durumlar oluşabilir. Bu konuları sükûnetle yönetmeli, haklı olduğunuz konularda sakinlikle gidişatı değerlendirmelisiniz. Eski arkadaşlarınız ve dostlarınızla hiç hesapta olmayan görüşmeler, sürpriz ve hızlı gelişmeler yaşayabilirsiniz.

Yengeç burcu Günlük Burç Yorumu (13-04-2018)

Published by:

Yengeç burcu Günlük Burç Yorumu (13-04-2018)

Günlük Yengeç burcu yorumu – Burçlar Habertürk

Bugün, arkadaşlarınızla kafanızda yaptığınız her tür planları devreye sokabilirsiniz. Grupsal enerjiler içinde daha rahat olduğunuz bir dönemdesiniz. İşlerinizi yalnız halletmeyin, daha az tanıdığınız insanlar sizi yönlendirebilir.Bugün Ay, Balık burcunda olacak. Salgı sistemimiz uyarılıyor. Astrolojide Balık burçları, ayakları, ayak parmaklarını ve mukus salgısını temsil eder. O yüzden mümkün olduğunca bu organlarımıza yüklenmeden, yormadan hareket etmeye çalışalım. Beslenmede karbonhidrat günleri olduğundan unlu ve tatlı tüketme ihtiyacımız artabilir. Kararsızlıklara ve kafa karışıklığına dikkat edelim.

Günlük Yengeç burcu yorumu Burçlar – Mynet

Sevgili Yengeçler saat 01:28 Ay-Mars görünüm etkisinde güne adım atıyoruz. Bu enerji sayesinde, ilişkide paylaşım ve ılımlı yaklaşım önemli hale geliyor. Huzur bulmak istiyoruz.Saat 03:09 Ay-Neptün kavuşumu, duygudaşlıktır. İnsanlar sizinle aynı düşünmeseler de, onları sevgiyle kucaklamanızda destekleyici olan bu görünüm, hayatın zorlu yanlarından ziyade, bizim için önemi olan güzellikleri kucaklama arzumuzu büyütüyor.Saat 03:57 Ay-Venüs görünümü, gerek sosyal ilişkilerde gerekse iç huzurumuz anlamında kendimizi iyi hissetmemizi sağlar.Saat 14:16 Ay-Pluto görünümü, ilişkiyi güçlendirici, neyi istediğinizi tam olarak tespitinizde yardımcıdır. Karar verdiğiniz yoldan geri dönmeyecek, olumlu tecrübeler yaşayarak kendinizi yeniden keşfedeceksiniz.Saat 14:27-14 Nisan saat 06:26 arasında Ay-Boşluk etkisi altındayız. Bu süre içinde hayal dünyamızın kapılarını ardına kadar açık. Sıradan hayatımızın, değişime uğrayacağı günü özlemle bekliyoruz. Algımız o kadar berrak ki, etrafımızda olan biteni farklı bir gözle görmeye, anlamaya çalışırız. Boşluk süresince, karşımıza çıkabilecek terslikleri şefkatli ve ılımlı yaklaşımlarla çözmemiz gerekebilir.Sizi mutlu edecek haberler almanız dileğimle,

Günlük Yengeç burcu yorumu – Burçlar Milliyet Gazetesi

Ailevi konular gündeminizi etkileyebilir. Aile büyükleri ile daha keyifli bir zaman geçirebilirsiniz. Güven aradığınız yerlerde olmak size iyi gelecektir. Almak istediğiniz sizi mutlu edecek bir eşya alabilirsiniz. Eskiye yönelik konularla ilgilenmeniz gerekebilir. Kişisel hassasiyet gösterdiğiniz olaylar yaşanabilir. Akşam saatlerinde sosyalleşmek, hareketli zamanlar sizi bekliyor. Şanslı bir gece geçirebilirsiniz.

Günlük Yengeç burcu yorumu – Burçlar Vatan Gazetesi

Projelerinizi ertelemenize rağmen, birtakım huzursuzluklardan kurtulamıyorsunuz. Bugün beklemek yerine yarım kalan işlerinizi yeniden yapılandırabilirsiniz. Karar vermeden önce detaylar üzerinde durmalı ve acele etmemelisiniz.

Günlük Yengeç burcu yorumu – Mahmure

Özel ilişkilerde şifalandırıcı ve romantik etkiler devrede. Bugünü sevdiğiniz kişiyle birlikte geçirmek isteyebilirsiniz. Eğer bir kırgınlık söz konusu ise bugün itibariyle bitirmeniz mümkündür. Sosyal çevrenize karşı yaptığınız fedakârlıkların karşılığını alabileceksiniz.

Yengeç burcu Günlük Burç Yorumu (10-04-2018)

Published by:

Yengeç burcu Günlük Burç Yorumu (10-04-2018)

Günlük Yengeç burcu yorumu – Burçlar Habertürk

Bugün hayatınızı değiştirecek ve dönüştürecek konu ve olaylarla daha fazla içiçe olabilirsiniz. Özellikle kalabalık ortamlarda ve yerlerde isteklerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Hayatınız hızlanırken ayak uydurmaya çalışın.Bugün ve yarın Ay, Kova burcunda dolaşıyor; Yeni insanlarla tanışmak, kaynaşmak, arkadaşlıklar edinmek, sosyal olmak, kendimizi dışarı atmak, gezmek ve paylaşmak için olumlu bir gün. Bugünlerde, daha dostane, anlayışlı ve yardımsever oluruz. İstekler ve arzular daha ön plana çıkar. Özgürlüğümüze düşkün oluruz. Biraz da vurdumduymaz, sınırları aşan tavırlarda sergilememiz mümkün olabilir.

Günlük Yengeç burcu yorumu Burçlar – Mynet

Sevgili Yengeçler Saat 09:18 Ay-Kuzey düğüm karşıtlığı, eş veya iş ortağının parasal anlamda üstümüzdeki etkisidir. Birilerine uymak zorunluluğu bizi yorar. Kendi kazancımızı kendimize göre yönetmek isterken, başkaları buna karşı çıktığı için sıkılırız. Burada önemli olan yarar-zarar hesabını iyi yapmaktır. Harcamalara çok dikkat etmeliyiz. Bize göre doğru olan başkasına yanlış geliyorsa baskıyla veya tartışarak problemleri çözemeyiz.Saat 10:56 Ay-Venüs görünümü, çıkarlarımıza uygun hareket etmenin işaretçisidir. İster istemez her şeyde bunu merkez alıyoruz. Para ve onun sağlayacağı güce ihtiyacımız var. Ancak bu arzu ve istekliliğin dozunu bilmeliyiz. Çünkü para her şey demek değildir. İç huzuru çoğu zaman paradan daha önemlidir.Not: Haftanın en önemli gelişmesi Merkür geri hareketinin sona erişidir. Yorumlarınız alttaki linktedir.https://www.mynet.com/9-15-nisan-haftalik-burc-yorumlari-1217139-mykadinGönülden sevgilerimle,

Günlük Yengeç burcu yorumu – Burçlar Milliyet Gazetesi

Duygusal açıdan kendi kendinizi yıpratmamalısınız. İşiniz konusunda bazı endişeler gündeme gelebilir, sorumluluklarınız artabilir. Gerçekçi kararlar aldığınız takdirde, işlerinizi istediğiniz yönde ilerletebilirsiniz. İlişkilerinizde keyifsiz zamanlar yaşıyor olsanız da aslında bu durumun olumlu bir sonucu da olabilir. Olayları biraz akışına bırakmakta fayda olabilir.

Günlük Yengeç burcu yorumu – Burçlar Vatan Gazetesi

Kafanızda planladığınız küçük seyahatler için, gerekli donanıma henüz hazır değilsiniz. Bugün, huzurunuzu bozacak davranışlardan uzak kalmalı, kendinize bazı tavizler vermelisiniz. Araştırmacı yönleriniz atağa kalkıyor.

Günlük Yengeç burcu yorumu – Mahmure

Geçmişten getirmiş olduğunuz borçlar ve alacaklar konusu ekstra bir gider harcamanıza neden olabilir. Bugün özellikle ileriye yönelik uzun vadeli borçların altına imza atmamalısınız. Ailenizle bu tarz finansal sorunlar yüzünden sorunlar yaşayabilirsiniz. Dikkatli olun.