Burçlar: Yengeç

Yengeç burcunun özellikleri ve karakter yapıları: Yengeç burçları 12 burç arasında en duygusal burçtur. Yengeç burçlarının hayatları duygusal açıdan güvende olmaya kurulmuştur. Hayat arkadaşınız, aile fertlerinizden yengeç burcu olanlar varsa önemli kararları yengeç burçları ile paylaşırken direkt olarak söylemekten kaçınıp alıştıra alıştıra söylemenizde fayda var. Yengeçler değişiklikleri kolay kavrayamazlar. Yengeç burçları ailesine ve çocuklarına aşırı düşkündür. Ev insanıdırlar. Duygusallık çoğu zaman iş hayatında yengeç burçlarının başına iş açmıştır. Yengeç burçları iş hayatınızda daha başarılı olmak istiyorsanız duygusallığın yerini profesyonelliğe terk etmek zorundasınız.

Yengeç burcu Günlük Burç Yorumu (23-03-2018)

Published by:

Yengeç burcu Günlük Burç Yorumu (23-03-2018)

Günlük Yengeç burcu yorumu – Burçlar Habertürk

Merkür kariyer ve iş alanlarınızda geriliyor. Üç hafta boyunca önemli anlaşmalara girmemeli, yeni başlangıçlardan sakınmalısınız. Eğer yapmak zorunda kalırsanız şartları ve koşulları iki kez gözden geçirmeye çalışın. Bir projeniz varsa onu topluma sunmak için uygun bir dönem içinde değilsiniz.Merkür, bugün itibariyle 3 hafta boyunca Koç burcunda geriliyor! Merkür iletişimin her tür formuyla alakalıdır. Konuşma, anlaşma, alışveriş, formal anlaşmalar, dökümanlar, seyahat, mektup, mail, gemicilik, taşımacılıkla ilişkilendirilir. O yüzden de bu alanlarda karşışıklıklar, sorunlar yaratır. Yine akılla çalışanlar, yazarlar, gazeteciler, yorumcular, eleştirmenler, öğretmenler, seyahatçiler bu 3 haftalık dönemden etkilenecekler arasında yer almakta. Merkür geri giderken anlaşmalar yapmak, önemli kararlar vermek, başlangıçlar içinde bulunmak ve yeni bir işin tohumlarını atmak tavsiye edilmez. Çünkü koşullar önünde sonunda değişecek, ertelenmeler, mücadeleler ve aksilikler hayatımızda yer alacaktır. Kafamız karışık, iletişimimiz doğru düzgün olmayacağı için paramızla, kişisel bilgilerle ve kağıt işleriyle uğraşmak bu dönemde pahalıya patlayabilir. Merkür, Mars\’ın yönetimindeki Koç burcunda gerilediği için, zihinsel uyarıları artıracaktır. İç güdüleriyle, düşüncesizce hareket eden, hızlı konuşan, lüzumsuz ve gereksiz konuşmalarla başkalarının düşüncelerine gereken toleransı gösteremeyen, daha çok tartışmacı ve muhalif gözükmemiz bu üç hafta içinde kaçınılmaz olabilir. Özellikle aktif olmayan psikomatik hastalıklar Merkür, Koç burcunda gerilerken öne çıkabilir. Sinirlilik, hızlı düşünme veya çok çalışma sonucu ortaya çıkan baş ağrıları, uykusuzluk, astigmat, vertigo, nevralji, bel ağrısı, böbrek ağrıları, felç görülebilir. Bu dönem Merkür gerilemesinden en fazla öncü burçlar, yani Koç\’lar, Yengeç\’ler, Terazi\’ler ve Oğlak\’lar etkilenecek. Bu dönem iş yaparken, gereksiz risklerden kaçınmalı, daha önceden yaptığımız hataları gözlemlemeli, değerlerimizi yükseltmeli ve ego bağlarımızı yeniden yapılandırmalıyız. İçimizden gelen yaratıcı tarafları dışa yansıtmalı, gereksiz yere muhalif ve toleranssız olmaktan, tartışmacı tavırlara girmekten ve sonuçları görmeden bir olayın içine balıklama atlamaktan kaçınmalıyız. Kızgınlık ve öfke bize hata yaptırabilir, onun yerine yaşayacağımız olayları, tekniğimizi ve stilimizi yenilemek için kullanmalıyız. Sorumluluklarımızdan kaçmaz, onları kabul edersek, eğer amaçlarımızı, bireyselliğimizi ve dürüstlüğümüzü ortaya koyarsak, bizim için gerçekten mücevher kadar değerli bir dönem olabilir çünkü bu süreç bittiğinde, artık yeni işlenmeye hazır bir elmas gibi parlayabiliriz. Yaşayacağımız olumsuzluklarda Merküre suç atmadan önce, suçlunun ufacık bir gezegen mi, yoksa ertelediğimiz hayatlarımız ve kararlarımızla kocaman bizler mi olduğunu düşünmeyi unutmayalım lütfen…

Günlük Yengeç burcu yorumu Burçlar – Mynet

Sevgili Yengeçler 23 Mart saat:03:19-15 Nisan saat:12:21 tarihleri arasında Koç burcunda gerileyecek Merkür, mesleki konularda özellikle bu dönemde yapılan görüşmelerde sinirli tepkilerde bulunmaktan kaçınınız. Riskli işlere girişmeyiniz. İş girişimlerinde sabırlı olmaya çalışınız. Patron konumundaki kişilerle ilişkinize dikkat ediniz. İşlerinizi çabuk halletmekte zorlandığınızda etrafınızdaki insanlarla çatışmayınız. Toplum içinde kendinizi ifade ederken ve bir mesele için hakkınızı ararken kimi zaman gerilimli davranabilirsiniz. İşlerinizi takip ederken, bencil tavırlar içine girebilirsiniz. Bunlardan lütfen sakınınız.GERİ HAREKET SÜRESİNCE TÜM BURÇLARIN DİKKAT ETMELERİ GEREKEN NOKTALARDiyelim ki, önemli bir gelişmeyle karşılaştınız ve verilen süre ne yazık ki az ve şöyle bir düşündüğünüzde bir daha böyle bir fırsatın önünüze çıkması neredeyse imkansız. Bu her ne olursa olsun herhangi bir konu için de geçerli olabilir. O zaman yapmanız gereken çok dikkatli incelemek, analiz etmek ve güvenliğinizi kesinlikle sağlayacak tarzda hareket etmektir. Görünenlerle yetinmeden, her şeyi detaylı bir şekilde ele alarak, tek bir açık nokta bırakmadan veya tek bir parça eksik kalmadan hareket edebiliyorsanız geri hareketin bitmesini beklemenize gerek yoktur. Ama dediğim gibi her şey kılı kırk yaracak derecede incelenmelidir. Bunun dışında yaşamınızla ilgili önemli konularda, örneğin bir ilişki, iş veya her ne ise, bir mesele üzerinde düşünme, etüt etme anlamında yararlıdır. Ayrıntıları, aksaklıkları gayet net bir şekilde tespit edebilirsiniz.Ancak Geleceğinizi yakından ilgilendiren meselelerde düşünmeden, üzerinde inceleme yapmadan, yeni bir girişimde bulunmamak gerekir. Diyelim ki bulundunuz, aksamalar ve gecikmeler oluşabilir. Birdenbire karşınıza çıkacak bir teklifi kabul etmek veya yeni bir teklifte bulunmak, hiç düşünmediğiniz halde ev kiralamak, satın almak veya başka bir şehre yerleşmek daha sonra problemler yaşanmasına sebep olabilir. Yapılması gereken, araştırarak, soruşturarak, net bilgi sahibi olmaya çalışmaktır. Yani neyin üzerinde yürüdüğünüzü mutlaka iyi biliniz. Tedbirli olmalı, işi şansa bırakmamalısınız.Merkürün gölgeli günleri(başlama tarihinden bir hafta öncesi) 16 Mart tarihinden başlamak üzere, planlarınızı, projelerinizi gözden geçirmeli, eksikler var mı kontrol etmelisiniz. Rutin hayatınızı sürdürünüz. Geri hareketi dünyanın sonu gibi düşünmeyiniz. Sadece biraz yavaşlayacağız. Bunu bir onarım süreci gibi görünüz. Uygulamak istediğiniz yenilikleri, gölgeli günlerinin bitim tarihi (bitiş tarihinin bir hafta sonrası) 22 Nisan tarihinden itibaren yürürlüğe koymalısınız.Doğru tespitlerde bulunmamız dileğimle,

Günlük Yengeç burcu yorumu – Burçlar Milliyet Gazetesi

Bilinmeyen konularla ilgili yaşayacağınız olaylar gündeminizi etkileyebilir. Çözmekte zorlanabilirsiniz ve bu sizi kabullenmeye götürebilir. İçsel süreçler yaşayacağınız zamanlar olabilir. Kontrolünüzü kaybetmemeye özen göstermelisiniz. İlerleyen saatlerde işlerinizde rahatlama söz konusu olabilir. Daha dışa dönük davranabilirsiniz.

Günlük Yengeç burcu yorumu – Burçlar Vatan Gazetesi

Çevre ilişkilerinizin mükemmel oluşu sizin moralinizin yerinde olmasını sağlıyor. İyi niyetli yaklaşımlarınız, çalıştığınız iş yerinde takdir görüyor. Ayrıntılar çok önemli olduğu için; her konuya uygun çözümler getiriyorsunuz.

Günlük Yengeç burcu yorumu – Mahmure

Finansal borçlar ve alacaklar gibi sorunlarla ilgilenmeniz gerekebilir. Beklediğiniz nakit akışı bugün gerçekleşmeyebilir. Bu sizi gerçekten çileden çıkartabilir. Ancak bu konuda sizin hiç bir suçunuz olmadığını karşı tarafa inanmakla hata yaptığınızı görebilirsiniz. Bir de üzerine sosyal çevrenizin sizi yargılayan sözlerine maruz kalmak sizi bir hayli üzebilir. Bugün özellikle sakin kalmaya çalışmalı ve stres çarkınızı kontrol altına almalısınız.

Yengeç burcu Günlük Burç Yorumu (22-03-2018)

Published by:

Yengeç burcu Günlük Burç Yorumu (22-03-2018)

Günlük Yengeç burcu yorumu – Burçlar Habertürk

Oldukça yoğun geçen günlerinizin ardından hala hareketliliğiniz devam etse bile kendi köşenize çekilmek isteyebilirsiniz. Bugün çevrenizden önemli kararları size bırakmasını isteyebilirsiniz. İçsel streslerinizi kimseye çaktırmayın.Bugün ve yarın Ay, İkizler burcunda olacak. Üst solunum yollarımız uyarılıyor. Beslenmede yağ günleri olduğundan, bedenimiz bugünlerde yağlı yiyecekler tüketme ihtiyacı hissedebilir. Yeni insanlarla tanışmak ve bağlantı kurmak için harika bir iki gün. Kollektif zaman geçirmek, sosyal olmak, eğlenceli ortamlarda bulunmak, kısa seyahatler, konferans, seminer, tanıtımlar için bu tarihlerden yararlanın. Hızlı gelişmeler hayatımızda yer edebilir.

Günlük Yengeç burcu yorumu Burçlar – Mynet

Sevgili Yengeçler saat 08:30 Ay-İkizler burcunda seyrine başladığında, farklı bir şeyler yapmak, yaratıcı çalışmalarda bulunmak, geri plana çekerek kendinizi gözden geçirmek anlamında oldukça etkilidir. Duygusal konularda ise gün boyu kuşkulu tarzda düşünmek kimi zaman çelişkiler içinde kalarak ne yöne gittiğinizi bilememenin huzursuzluğu içinde kendinize yüklenmeniz gibi yansımalar görülebilir. Bir yandan kafanızın içindeki sorulara cevap aramaya çalışırken diğer yandan verdiğiniz cevabın sizi tatmin etmediğini fark edebilirsiniz.Saat 11:22 Ay-Güneş görünümü, sizi tedirgin eden konular üzerinde iki yönlü düşünmenizi sağlıyor. Hangisi doğru hangisi yanlış diyerek olayları incelemenizi sağlıyor. Birilerinin üzerinizde baskı kurması halinde mesafeli davranırsınız.Not: 23 Mart tarihinde Merkür geri hareketi başlıyor. Etkileri detaylı şekilde alttaki linktedir. Gözden geçirmenizi tavsiye ediyorum.https://www.mynet.com/19-25-mart-haftalik-burc-yorumlari-1216319-mykadinRegaip Kandilimizin başta ülkemiz ve tüm dünya için umuda, sevgiye, barışa ve hayra işaret olması dileğimle,

Günlük Yengeç burcu yorumu – Burçlar Milliyet Gazetesi

Kontrol ve kabullenme konularında gelişme kaydedeceğiniz bazı durumlarla karşılaşabilirsiniz. Ruhsal gelişiminiz için önemli adımlar atabileceksiniz. Bu konularda size yol gösterecek kişilerle tanışıp görüşmeniz de mümkün gözüküyor. Duygusal konularda değişim ve dönüşüm temaları öne çıkıyor. Hayata daha fazla güvenmelisiniz.

Günlük Yengeç burcu yorumu – Burçlar Vatan Gazetesi

Aşk yaşamınızda sizi etkileyen önemli gelişmeler gündeme gelebilir. Enerjik ve yaşam zevkiyle dolusunuz. Enerjinizin güçlü olduğu bir gün. Karşı cinsle aranızda önleyemeyeceğiniz bir çekim gücü gelişebilir sizde farkındasınız.

Günlük Yengeç burcu yorumu – Mahmure

Bugün aklınızı kemiren yersiz düşünceleriniz yüzünden duygularınızda dalgalanmalar yaşayabilir ve karşı taraf bu halinizden dolayı şüpheye düşebilir. Kendinizi anlamsız yere bu tuzak düşüncelere hapsetmeden gününüzü geçirmeli ve çok kıymetli olan zamanınızı bu şekilde harcayarak kendinizi tüketmemelisiniz. Hobiler ve sporsal aktiviteler bu anlamda size çok iyi gelecektir.

Yengeç burcu Günlük Burç Yorumu (21-03-2018)

Published by:

Yengeç burcu Günlük Burç Yorumu (21-03-2018)

Günlük Yengeç burcu yorumu – Burçlar Habertürk

Dostluk ve arkadaşlık ilişkilerinizde kendinizi rahat ve iyi hissediyorsunuz. Bir arada olduğunuz insanlar sizi adeta kucaklıyor ve yaptıklarınızı takdir ediyorlar. Grupsal çalışmalarınızı hızlandıracaksınız ve buna ihtiyacınız var.Bugün ve yarın sabaha kadar Ay, Boğa burcunda dolaşıyor. Doğayla iç içe olmayı tercih edebiliriz. Ailemiz ve ikili ilişkilerimizde keyifli ortamlarda ve bizi rahatlatacak ortamlarda bulunmak, hobilerle ilgilenmek, bütçe planlamaları yapmak için harekete geçebiliriz. Ay, Boğa burcundayken, daha yavaş hareket eder, ağırkanlı davranırız. Durumlara daha gerçekçi yaklaşırız. Aynı zamanda inatçı olabiliriz.

Günlük Yengeç burcu yorumu Burçlar – Mynet

Sevgili Yengeçler saat 02:29 Ay-Kuzey düğüm görünümü, işlerimizi başarıyla yoluna koymak ve güvence sağlamak arzumuzu işaret ediyor. Ancak bu kadar çabaya karşılık elde ettiğimiz paranın yetersizliği canımızı sıkabilir. Daha iyi şartlarda bir işimiz, yaşantımız olsun isteriz.Saat 05:42 Ay-Neptün görünümü, refah bir yaşam sürmek, güven ve huzur içinde olmak isteğinizi yükseltir. Hayatın anlamını çözebilmek için dini, mistik öğretilere ilgi duymanız mümkündür. Sezgileriniz güçlenir. Hedeflerinizi gerçekleştirme anlamında güven duygunuz yerine gelir.Saat 16:59 Ay-Pluto görünümü, güven olgusunun ilişkilerde bizzat önemli olacağını, sizin de buna göre kararlarınızı vereceğinizi işaret ediyor. Değerleri koruma altına alacaksınız. Güven ve huzur veren kişilerle olmak, bağlantıda bulunmak isteyeceğiz.Saat 20:21-22 Mart saat 08:30 Ay-Boşluk süresince, doğru bir yön veya çözüm için sakinlikle düşünmek faydalı olacaktır. Huzur bir hayli kıymetlidir.Uzun vadeli iş ve kazanç dileğimle,

Günlük Yengeç burcu yorumu – Burçlar Milliyet Gazetesi

Sosyal gruplar içinde güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. Yapacağınız sohbetler sırasında sizi heyecanlandıracak yeni fikirler ortaya çıkabilir. Yardım amaçlı projelerde görev almak isteyebilirsiniz. Güvenilir dostlarınızın tavsiyelerine kulak vermelisiniz. Akşam saatlerinde sevdiklerinizle bir yemek organizasyonu düzenlemek size çok iyi gelebilir.

Günlük Yengeç burcu yorumu – Burçlar Vatan Gazetesi

Bugün çevrenizde inatçı kişiliğinizle göze çarpmanıza rağmen, aşkta kendi tarzınızı ortaya koymaktan yanasınız. Özellikle emir almaktan hoşlanmıyorsunuz. Duygusal hayatınızla iş yaşantınızı karıştırmak sizi huzursuz kılabilir.

Günlük Yengeç burcu yorumu – Mahmure

Sevindirici haber: Artık aşk hayatınızda her şey yoluna giriyor. Uzun süredir devam eden sıkıntılar stresler ve anlaşmazlıklar artık geride kaldı. Epey bir yorulduğunuzu hissettiniz. Ancak bu günlere gelene kadar da bir çok tecrübeler edindiniz. Artık yolunuz daha açık ve şansınız daha fazla. Ayrıca psikolojik anlamda kendinizi rahatlatmak için meditasyon gibi bazı şifalanma konularına yönelebilir ve uzun süredir yıpranan bedeninizi bu şekilde onarabilirsiniz.

Yengeç burcu Günlük Burç Yorumu (20-03-2018)

Published by:

Yengeç burcu Günlük Burç Yorumu (20-03-2018)

Günlük Yengeç burcu yorumu – Burçlar Habertürk

Bugün itibariyla kendinizi, kariyer ve iş alanlarınızda göstermeye başlayacaksınız. Üzerinize gerekenden daha fazla sorumluluk alabilir, kendinizi işiniz alanında göstermek isteyebilirsiniz. Her şeyin göz önünde olmasını isteyecek, hırsınızı işinize kaydıracaksınız.Bugün Güneş, Koç burcuna geçecek. Bir ay boyunca kimliğimizde cesur, atak, lider, sosyal ve güçlü taraflarımızı ortaya çıkarabilir. Hayat enerjimiz yükselecek ve kendimizi oldukça sağlıklı hissedebiliriz. Aşağıdaki yorumlar Güneş\’in bir ay boyunca sizi hangi alanlarda etkilediğine dair yazılmıştır. Lütfen yükselen burcunuzu da okuyunuz.

Günlük Yengeç burcu yorumu Burçlar – Mynet

Sevgili Yengeçler 20 Mart saat:19:15-20 Nisan saat:06:12 tarihleri arasında Koç burcunda ilerleyecek Güneş, kariyer hayatınızı, kişisel yöndeki isteklerinizi, hedeflerinizi tekrar gözden geçirmeniz yönünde olumludur. Koç burcunda ilerleyen bir Güneş, ileriye atılarak kendinizi ifade etmek anlamı taşır. İş değişimi, özgür çalışmak, kendi işinizi kurmak gibi konularda ben bu dönemde her şeyi enine boyuna düşünmenizi tavsiye ediyorum. Evdeki huzurunuzu mutlaka önemseyiniz.Çünkü işinizdeki verimlilik biraz da buna bağlı. Bir de önemli bir nokta, Merkürün 23 Mart tarihinde gerileyecek oluşudur. Mesleki görüşmelerde sinirli tepkilerde bulunmaktan kaçınınız. Riskli işlere girişmeyiniz.Güneş-Koç geçişinin hepimize güç kazandırması dileğimle,

Günlük Yengeç burcu yorumu – Burçlar Milliyet Gazetesi

Yakın çevrenizden destek görebilirsiniz, özellikle de iş arkadaşlarınızdan. Çevreniz kalabalık olabilir, gruplar içinde görevleriniz olabilir. Sosyal ortamlarda göreceğiniz ilgi oldukça hoşunuza gidecek. Kendinizi güvende ve keyifli hissedebilirsiniz. Bazı dernek ya da topluluklara üyelik gibi konular gündeminize gelebilir.

Günlük Yengeç burcu yorumu – Burçlar Vatan Gazetesi

Bugün maddi konularda işbirliğine ihtiyacınız olabilir. İsteklerinizi karşı tarafa aktarırken zorluk çekmeyecek ve atılımcı davranışlarınızla göz dolduracaksınız. Amacınıza uygun başarılı çalışmalarınız ses getirecek.

Günlük Yengeç burcu yorumu – Mahmure

Sosyal çevrenizde adeta ışıldayacağınız ve size değer kazandırabilecek bir zaman dilimi. Hem sözleriniz hem de davranışlarınız karşısında birçok kişinin gözleri üzerinizde olabilir. Hatta bekâr olan yengeçler bir dost vesilesi ile güzel bir tanışma içinde olabilirler. Bu kişi onlara gelecekle ilgili hiç ummadığı bir konu ile ilgili yaratıcı fikirler sunabilirler. Bu günün sonunda yorgun düşebilirsiniz ancak içinizdeki mutluluk her şeye değerdir.

Yengeç burcu Günlük Burç Yorumu (19-03-2018)

Published by:

Yengeç burcu Günlük Burç Yorumu (19-03-2018)

Günlük Yengeç burcu yorumu – Burçlar Habertürk

İş ve kariyer alanlarınız oldukça aktif olacak. İş hayatınızda farklı duygu ve düşüncelerle hareket edeceksiniz. Toplum içinde kolay sıkılabilir ve değişik davranabilirsiniz.  Tanışacağınız ve bir araya geleceğiniz insanlar size farklı kapılar açabilir.Haftaya girişimlerimize, tek başına atılması gereken adımlarımıza odaklanarak başlıyoruz. Salı günü Güneş Koç burcuna geçiyor. 1 ay boyunca kimliğimizde cesur, ateşli, atak ve girişimci yönler ortaya çıkabilir. Bu haftanın en önemli konusu Cuma günü Merkür geriliyor. 3 Hafta boyunca iletişim sıkıntılarına ve sorunlarına açık olacağız. Cumartesi günü sinirli ve agresif yapımızı kontrol etmeye çalışalım.

Günlük Yengeç burcu yorumu Burçlar – Mynet

Sevgili Yengeçler saat 00:58 Ay-Venüs kavuşumu, hayata karşı hevesli oluşunuz, ister istemez sizi itekleyicidir. İlişki konusunda dürtüleriniz yüksektir. Aşkı doyasıya yaşamayı, doyuma ulaşmayı arzularsınız. Ancak sizi tatmin etmeyen bir durum söz konusu ise, öfkelenirsiniz.Saat 02:15 Güneş-Chiron kavuşumu, hem yaşadığınız olaylar ve hem de karşınıza çıkan kişiler sayesinde karmik gelişiminizi tamamlayabilirsiniz. Ayrıca bugüne dek yaşadığınız olayları şanssızlık olarak görmek yerine, yaşamsal gelişiminiz anlamında faydalı olduğunu kabul edebilirsiniz. Bazen insan acı tecrübeleri hatırlamak istemez, onları yüreğinde bastırır ve inkar eder. Hatta bunu kendisine yaşatan insanlardan uzak durur, onları nefretle anabilir. Kimilerimiz tam tersine sürekli kendine yüklenir, bütün suçu üstlenir, kendi kendine eza cefa çektirir. Oysaki bütün bunlar, olayları unutmamıza engel olduğu gibi, sürekli aynı deneyimlerle karşı karşıya gelmemize neden olur. Bu kavuşum hatalara sebep olan asıl nedeni işaret eder ve nasıl tedavi edileceğini öğretir. Böylece kişi derdiyle yüzleşirken geçmişin yüklerinden de kurtulmuş olur.Saat 02:47 Ay-Merkür kavuşumu, online iletişimin, iş başvuruları için araştırma yapmanın, bazı kişilerle görüşmek üzere planlamada bulunmanın yararlı olduğunu gösteriyor.Saat 12:05 Ay-Pluto görünümü, toplumla ve ilişkinizle birebir alakalı konularda zorlandığınızı söylemek mümkün. Ancak sabırlı olmanız gerektiği için bir hayli öfke duyabilirsiniz. Konuşsam bir türlü, sussam olmuyor diye içinizden geçirirsiniz.Saat 22:29-20 Mart saat 04:07 arasında Ay-Boşluk etkisindeyiz. Üstümüzdeki baskıya gelemeyiz. Çabuk sinirleniriz, tepki gösteririz. Dinlenmekte fayda var.Yeni haftanın hepimiz için olumlu yönde geçmesi dileğimle,

Günlük Yengeç burcu yorumu – Burçlar Milliyet Gazetesi

Bugün iş hayatınızla ilgili gelişmeler olabilir. Öğleden sonraki zamanlarda üstlerinizle ilişkileriniz önem kazanabilir. Karşıt fikirlerde olduğunuz insanlara karşı daha anlayışlı olmanız gerekebilir. Farklı konularda yeni işlere girişmek isteyebilirsiniz. Mevcut işlerdeki eksikleri tamamlamanız gerekebilir. İşinizle ilgilenirken evle ilgili sorumluluklarınızı ihmal etmemelisiniz.

Günlük Yengeç burcu yorumu – Burçlar Vatan Gazetesi

Çevrenizdeki olayların size sağlayacağı olanakların farkındasınız. Girişimci yönlerinizi özgürce kullanmak isteyecek ve kendinizi ifade ederken, yakın çevrenizden faydalanacaksınız. Özel duygularınızı kendinize saklamalısınız.

Günlük Yengeç burcu yorumu – Mahmure

Kariyerde oluşturmanız gereken güven zincirinin ilk halkasını bugün başlatabilirsiniz. Tek ihtiyacınız olan, ortamı biraz daha neşeli ve cana yakın sohbetlerinizle ısıtmak olacaktır. Bazı noktalarda sabrınız gerilse de politik dengeleri sağlamak adına biraz daha ılımlı davranmak zorundasınız. Unutmayın bazı şeylere kavuşmak her zamankinden daha fazla çaba gerektirebilir.

Yengeç burcu Günlük Burç Yorumu (17-03-2018)

Published by:

Yengeç burcu Günlük Burç Yorumu (17-03-2018)

Günlük Yengeç burcu yorumu – Burçlar Habertürk

Bugün oluşan Yeniay gelecek planlarınızı devreye sokacağınız, başlangıçlarınızı yapacağınız bir yeniay yalnız elinizi çabuk tutmalısınız zira 23 Mart’ta Merkür gerilemeye başlıyor. Seyahat, eğitim, hukuk alanlarınızda başlangıçlarınız devreye girebilir.Bu cumartesi öğleden sonra saat 16.11 itibarıyla Balık burcunda bir Yeniay gerçekleşecek. Balık temaları olan şefkat, merhamet, evrensel sevgi, akışa bırakmak, hasasslık, alınganlık, kurban olma hissiyatı buYeniay ile birlikte öne çıkabilir. Bu Yeniay\’ın derecesi Venüs’ün Balık burcunda yüceldiği bir noktada. Kironla birleşen bu Yeniay\’da şifalanma enerjimiz yüksek. Kötü alışkanlıklardan kurtulma, kabul etme, kendimizi sevgi yoluyla farketme enerjisi yüksek olacak. Acelecilikten, sert tepkilerden, sadece kendimizi düşünmeden kaçınırsak o zaman ruhsal ve dünyevi olarak işlerin yoluna girdiğini görebiliriz. Kazalara, sakarlıklara, hızlı ve patavatsız tavırlara gün içinde dikkat edelim. Mars burç değiştirmeye hazırlanırken, son derecelerde kaderin cilvesi dediğimiz olaylar etrafımızda vuku bulabilir.

Günlük Yengeç burcu yorumu Burçlar – Mynet

Sevgili Yengeçler, 17 Mart saat 16:12 itibariyle Balık burcunda doğacak Yeniay, duygularımızı derinlikli gözden geçirmemizi ve ne olursa olsun ilişkimize devam etme arzumuzu işaret ediyor. Sorunların farkındayız. Ancak vazgeçmemiz mümkün değil. Bekar Yengeçler bu Yeniayda birisiyle tanışabilirler. Bu kişiden oldukça etkilenirsiniz. Aranızdaki empati güçlüdür. Tutkular yoğundur. Cinsellik iki kişiyi birbirine bağlayan önemli bir unsurdur. Yeniayla örtüşecek Mars-Oğlak geçişi, problemli ilişkilerde partnerin baskın davranmasına, dayatmasına ve ısrarcı olmasına yol açar. Buna pek razı olmazsınız. Bu yüzden aranızdaki sorunlar artabilir. İş konularında bu Yeniay hırslı çalışmaya yol açar. Rekabet yükselir. Size tavsiyem, iş hayatında ve ilişkideki problemlere önce ılımlı yaklaşmaktır. En azından sorunla baş edemiyorsak, kendimizi kontrol ederek ortamı germemiş oluruz.17 Mart saat:19:40-16 Mayıs saat:07:55 tarihleri arasındaki Oğlak burcunda ilerleyecek Mars ilişkiniz, iş ortaklığınızla, partnerinizle ilgili konularda sabır, direnç ve soğukkanlı olunması gereken zaman dilimidir. Oğlak burcundaki Mars, duygularını gizleyen, taviz vermez ancak sorumluluk sahibi bir partneri işaret edebilir. İlişkinizin niteliğine göre üzerinizde hakimiyet kurabilir. Eğer bir ilişkiniz yoksa bu kişilikte olan birisini kendinize çekersiniz. Bu süreçte, birlikte olduğunuz kişi veya olacağınız kişinin, seçkin ve statü meraklısı olduğunu söyleyebiliriz. Doğal olarak sizin üzerinizde liderlik kurmaya çalışması, verdiği kararlardan dönmemesi mümkündür. Bir şeylerin sağlamlaştırılması için sabırlı olmak durumundasınız.Yeniayın güçlü enerjisi hepimiz için olumlu gelişmelere vesile olsun.Kalben sevgilerimle,

Günlük Yengeç burcu yorumu – Burçlar Milliyet Gazetesi

Bugün Balık burcundaki yeniay uzaklarla ilgili konulara ve yeniliklere işaret etmekte. Duygusal açıdan kendinizi daha akıcı hissedebilirsiniz.

Günlük Yengeç burcu yorumu – Burçlar Vatan Gazetesi

Günlük Yengeç burcu yorumu – Mahmure

Özel ilişkilerde ve iş yaşantınızda iyi niyetinizin karşı taraftan yanlış anlaşılması büyük bir olasılık. Bu durumda kararsız ve arada kalacağınız bir ruh hali içerisinde olabilir hayata karşı çekimser bir tutum sergileyebilirsiniz. Bu noktada üzerinize düşen görevi yaptığınızdan emin olmalı ve iyi niyetinizi kullanan kişilere karşı gardınızı almalısınız. Sizler dürüst olduğunuz sürece hiçbir şeyden çekinmemeli ve gönül rahatlığı içinde yaşamınızı idame ettirmelisiniz.

Yengeç burcu Günlük Burç Yorumu (16-03-2018)

Published by:

Yengeç burcu Günlük Burç Yorumu (16-03-2018)

Günlük Yengeç burcu yorumu – Burçlar Habertürk

Uzun zamandır kafanızda oluşturduğunuz planları yapmak arzusundasınız. Özellikle ortaklaşa yapılacak işlerde bugün ortağınızın gücünü işinizde hissedeceksiniz, bu da sizi ayrıca mutlu edecek. Büyük adımlar için biraz daha bekleyin.Bugün ve yarın Ay, Balık Burcunda olacak. Beslenmede karbonhidrat günleri olduğundan unlu ve tatlı tüketme ihtiyacımız artabilir. Şeker hastaları bu birkaç güne çok dikkat etmemeliler. Genel olarak duygusal olacağımız şu birkaç gün, partnerimizle vakit geçirmek, insanları anlamak, sevmek, empati kurmak ön plana çıkabilir. Ay, iyice kapandığından önemli işlerimiz varsa yarın oluşacak Yeniay sonrasında yapmaya çalışalım.

Günlük Yengeç burcu yorumu Burçlar – Mynet

Sevgili Yengeçler saat 05:07 Ay-Satürn görünümü, Cuma gününün ilk etkili enerjisi olup, İlişkide anlaşmanın, ılımlı şekilde birbirinize yaklaşmanın, şefkat ve sevecenliğin işaretçisidir. Çiftler anlaşmaya gönüllü olurlar. Sorunlar bu sayede kolayca çözümlenir.Saat 16:46 Ay-Neptün kavuşumun güçlü desteği sayesinde güzel duygular kendiliğinden yüreğinize ulaşır. Sevgi-şefkat duyguları yükselen inancınızla birlikte sizi sarıp sarmalar.Not: 17 Mart tarihinde Balık burcunda doğacak Yeniayın etkileri alttaki linkte yer almaktadır. Gözden geçirmenizi tavsiye ediyorum.https://www.mynet.com/12-18-mart-haftalik-burc-yorumlari-1216074-mykadinGönülden sevgilerimle,

Günlük Yengeç burcu yorumu – Burçlar Milliyet Gazetesi

Yeni başlangıçlar yapmak için hevesli olabileceğiniz bir gündesiniz. Bazı konularda hassasiyetleriniz artabilir. Hayatınızdaki olayları görmekte zorlanabilirsiniz. Belirsizliklerin sizi yorduğunu hissedebilirsiniz. Görüşleriniz konusunda daha tutkulu davranabilirsiniz. Gündeminizde olan konularda hızlı kararlar almayın.

Günlük Yengeç burcu yorumu – Burçlar Vatan Gazetesi

Günlük Yengeç burcu yorumu – Mahmure

Geleceğe yönelik büyük planlarımızı gerçekleştirmek için hayallerinizin peşinden koşmak isteyeceğiniz bazı görüşmeler yapabilirsiniz. Bu kişiler aynı zamanda size hayatınızı sıçratacak fikirler de verebilirler. Sosyal medya ile eğitim destekli ideallerinize ulaşabilir bu alanlarda kendinizi gösterebileceğiniz önemli ve şanslı başlangıçlar oluşturabilirsiniz. Hedefiniz belli olduğu sürece sizler gereken azmi gösterebilecek güçtesiniz. Hedefinize kitlenin ve inancınızla ve ilerleyin.

Yengeç burcu Günlük Burç Yorumu (15-03-2018)

Published by:

Yengeç burcu Günlük Burç Yorumu (15-03-2018)

Günlük Yengeç burcu yorumu – Burçlar Habertürk

Gezmeye, tozmaya, eğlenceye bu aralar fazlasıyla düşkün olabilirsiniz bu da normal olarak bütçenizi düşünmenize neden olabilir. Özel hayatınızdaki zorlanmaları daha fazla gezerek ve diğer insanlarla bir arada olarak atabilirsiniz.Bugün öğle saatlerine kadar Ay, boşlukta olacak. Önemli işlerimizi başlatmak yerine, tamamlanması gereken işlerimizi halletmeye çalışalım. Saat 13.11 itibarıyla Ay, Balık burcuna geçiyor. Daha duygusal, kararsız enerjiler altına gireceğiz. Sabah saatlerindeki hareketlilik daha yumuşak bir enerjiye yerini bırakabilir. Bugün ve yarın kadersel etkiler altında olacağız.

Günlük Yengeç burcu yorumu Burçlar – Mynet

Sevgili Yengeçler günün ilk etkili enerjisi saat 06:34 Ay-Uranüs görünümü olup, kredi çekmek gibi borçlanmaya dönük kararların dikkatlice ele alınması gerektiğini işaret ediyor.Saat10:32-13:12 arasında Ay-Boşluktadır. Huzurunuz son derece önemlidir. Hiç kimsenin keyfinizi bozmasına veya sinirlendirmesine izin vermemek için, sizin de sakin ve kontrollü olmanız faydalıdır. Fikirlerinizde diretmek yerine, başka görüşlere de açık olmanız gayet faydalıdır.Saat 12:10 Merkür-Kuzey düğüm görünümü, iş hayatı ve finansal konuların bilinçli şekilde gözden geçirilmesini ve doğru kararın verilmesini sağlayıcıdır. Yararlı ve bizim için gerekli olanı tespitte bulunuruz. İş sorunlarımızı çözmek, kazanç elde etmek adına arayışta bulunuruz.Saat 13:12 Ay-Balık burcu seyir etkinliği, birilerinin bize dışarıdan etkileyerek huzursuz etmesine müsaade etmeyiz. Hatalı-eksik- çirkin-olumsuz olan ne varsa kendimizden uzak tutarız. Şekle değil, öze önem veririz. Yaşadığımız hayatı birilerinin onaylaması, bizi göklere uçurmalarını beklemek yerine kendi içimizde huzur ve sevgiyi yaratırız. Bizim için en doğru olanın ne olduğunu biliriz. Hayatı güzel yanlarıyla görürüz.Güzel niyetli insanlarla karşılaşmamız dileğimle,

Günlük Yengeç burcu yorumu – Burçlar Milliyet Gazetesi

Ay bugün 10:32 ile 13:11 arası boşlukta. Öğle saatlerinde yeni işlere başlamak yerine mevcut işlerinizi toparlamalısınız. İş hayatınızdaki hedeflerinize ulaşmak için yorulacağınız bir gündesiniz. Uzun süredir düşündüğünüz seyahat planınızı gerçekleştirebilirsiniz. Gireceğiniz tartışmalarda kabullenici olmayı öğreneceğiniz bir gün olabilir.

Günlük Yengeç burcu yorumu – Burçlar Vatan Gazetesi

Günlük Yengeç burcu yorumu – Mahmure

Maddi konularda bugüne kadar fark etmediğiniz yanılgılara karşı dikkat etmeli, boyunuzu aşan bir şey almadan önce çok iyi düşünmelisiniz. Çünkü aniden karar verip yapacağınız alışverişler sonrasında pişmanlık uyandırabilir. Özel ilişkilerinizde ise uzun vadeli destekler göreceğiniz bazı konuşmalar yapabilirsiniz. Eşiniz ya da partnerinizle ilgili şimdiye kadar yanlış bildiğiniz konularla ilgili açıklayıcı bilgiler edinmeniz sizi fazlasıyla rahatlatacaktır.