Günlük Burçlar 13.08.2013

13.08.2013 Burçlar

Koç Burcu günlük yorum

İkili ilişkilerinizde kontrolü elinizden bırakmayın. İş yerinizde beklemediğiniz bir takım problemlerle karşılaşabilirsiniz. Planladığınız şekilde sorumluluklarınızı bugün yerine getiremeyeceksiniz. Bu durumdan etkilenmeyip öfkenizi kontrol etmeye çalışın. İş arkadaşlarınıza bunu yansıtmayın.

Boğa Burçları

Bugün oldukça meşkulsünüz. Fakat bulunduğunuz ortamda sizin bu yoğunluğunuzun farkında olmayan arkadaşlarınız mevcut ve gereksiz sohbetlerle sizi işinizden alıyokuyuyorlar. Finansal olarak yeni yatırımlar arayışı içerisindesiniz.


İkizler Burcu günlük yorumu

Bugün özel hayatınızda ve iş hayatınızda gereksiz harcamalar yapmaktan kaçının. Başkalarının neden olduğu fakat dolaylı yollardan İkizler burçlarının da etkilenebileceği problemler olacak. Bugün uzun yolculuklardan kaçının.


Yengeç Burçları

Bugün yapacağınız seyehatlar ( kısa gezi  ) size çok iyi gelecek ve kendinizi yenilenmiş hissedeceksiniz. İş hayatınızda sizden daha deneyimli iş arkadaşlarınız ile kendinizi kıyaslamaktan ve laf kalabalığı etmekten sakının.


Aslan Burçları

Güne başlarken aklınızda size yardımcı olabilecek bazı kişiler var. Geç olmadan onlarla irtitaba geçmelisiniz. Pisikolojik olarak sinirlerinize hakim olmalı ve bir ergen gibi davranmalısınız.


Başak Burcu

Değişimden korkmayın. Önümüzdeki günlerde alacağınız önemli kararlar için bugün daha çok düşünmelisiniz. Kendinize daha fazla zaman ayırın. İş yerinizde bugünkü işlerinizi gün sonuna kadar bitirmeye gayret edin.


Terazi Burcu

Güne aktif başlamanız iş hayatınız da olumlu etkiler yarattı. Size verilen ek sorumluluklardan ( görevlerden ) kaçmayın bu size ekstra kazanç olarak ileriki günlerde geri dönecektir. Nezle , baş ağırısı gibi hastalıklara dikkat.


Akrep Burçları

Müdürünüz ile ikili diyaloglarınızda son derece dikkatli olmanız gereken bir gün. Haksız olsanız bile alttan almalısınız. Ortamın daha sakin olduğu bir zamanda müdürünüz ile sorunlarınızı paylaşabilir , çözüm bulabilirsiniz.


Yay Burcu günlük yorumu

Her türlü yeni öneriye iş hayatınızda ve özel hayatınızda açık olun. Özelliklede daha güzel bir hayat istiyorsanız. Kendinize güveniniz tam. Aile bireylerinizin yapmış olduğu süpriz harcamalar canınızı öğleden sonra sıkabilir.


Oğlak Burçları

İkili ilişkilerinizde partneriniz ile münakaşaya girmekten bugün kaçınmalısınız. Kafanızda ki soruları önümüzdeki haftalarda partneriniz ile paylaşmanızda yarar var. Öğleden sonra yakın çevrenizden biri borç isteyebilir. Bonkörsünüz fakat sizin de ekonomik durumunuz buna pek müsait değil. İyi düşünün…

Kova burcu günlük burç yorumu

Bugün uzun zamandır beklediğiniz haberi alacaksınız. İkili ilişkilerinizde ki sabırlı tutumunuz meyvelerini vermeye başladı. Uzun seyehatlerden başarılı bir finansal dönem için kaçınmanızda fayda var.
Balık Burçları

Bugün sizin için çok başarılı bir gün istediğiniz herşeye küçük ölçekli sahip olabileceğiniz bir gün. Beklemediğiniz eski bir dostunuz ile güzel vakit geçirebilirsiniz. Kararsız kaldığını konular için yakın arkadaşlarınız ile fikir alış verişi yapabilirsiniz.

Bir cevap yazın