İkizler burcu 2012 yılı burç yorumu

Sevgili ikizler burçları 2012 yılında aşk hayatınızda belli dönemlerde şansınız size gülecek.  12 ocak  – 18 şubat arası , 28 Mart – 17 Mayıs , 21 Haziran – 15 ağustos , 5 Ekim – 15 Aralık zaman dilimlerinde daha çok aşk hayatınız açısından şanslı olduğunuz günler olacak. Bugünlerde partneriniz ile geleceğiniz için atmış olduğunuz adımlar kalıcı olacaktır.

Mayıs ayının 18 inden haziran ayının 21 ine kadar olan dönemde aşırı hassas olacaksınız ve partnerizle tartışılmayacak konularda tartışmlara gireceksiniz. Bu dönemde biraz daha olayları alttan almaya çalışmalısınız. Detayları gözden kaçırmamalısınız fakat partnerinizi detaylara boğmaktanda kaçınmalısınız.

İş hayatınızda ise ikizler burçları , 2012 yılının ilk 6 ayında Satürn gezegenin etkisi altında kalacaklar ve sanatsal etkinlikler , beceri gerektiren işler de  , topluluklar önünde yapılacak konuşmalarda başarı sağlayacaklar. Yılın ikinci yarısında ise güneş tutulmasının etkilerine kapılacak ve yaptığınız işte en iyi olma , kendinizden söz ettirmeye çalışacaksınız. İşinizdeki bu ihtirasınız yılın ikinci yarısında kariyerinizi büyük ölçüde olumlu olarak etkileyecek.

12 Mart ve 4 Nisan 2012 de iş hayatınızda beklenmedik bir gerileme , iletişimsel aksaklıklar olacak fakat bu çok kısa sürecek ve üstesinden geleceksiniz.

10 Haziran 2012 den itibaren ekonomik açıdan olumlu gelişmeler olacak. Yeni yatırım fırsatları yine haziran ayında karşınıza çıkacak. İletişim becerileriniz haziran ayında size ekonomik olarak katkıda bulunacak yararlı bir araç. 15 temmuz ile 10 ağustos tarihleri arasında yatırımlarınızda daha iyi düşünmeniz gereken dönemler.

Ekim ayında işverenleriniz yada iş arkadaşlarınızla münakaşalar yaşayabilirsiniz Ekim ayında daha sakin olmanız gerekiyor.

Sağlık açısından ise ikizler burcu 2012 yılında genel olarak sağlıklı bir sene geçireceksiniz. Mars gezegenin etkisi altında kalacağınız 23 Ağustos tan sonra yediklerinize dikkat etmelisiniz , hızlı kilo alabilirsiniz daha fazla spora zaman ayırmalısınız. 2012 yılı ikizler burçları için çok yoğun geçeceğinden kendilerine biraz daha fazla zaman ayırmalarında fayda var.

Bir cevap yazın