İkizler burcu 2013 yılı burç yorumu

İkizler burcu 2013 yılı burç yorumu

2012 yılı sizin için mücadele yılı oldu. Problemlerinizi anlatabildiğiniz arkadaşlarınız çok azdı. Karakterinizden kaynaklanan büyük kayıplarınızda oldu. Dertlerinizi hep içinize attınız. 2013 yılına daha deneyimli giriyorsunuz. Eskiden yapmış olduğunuz hataları tekrarlamayacaksınız. Bu yıl sizden kefil olmanız istenebilir ama siz deneyimlerinizi de göz önünde bulundurarak bunu nazik bir şekilde geri çevireceksiniz.

 

2013 yılı İkizler Burcu İş hayatı

Ocak – Şubat aylarında ekonomik açıdan zor zamanlar yaşayacaksınız.Önceden güvenipte borç vermiş olduğunuz arkadaşlarınız size hayal kırıklığına uğratabilir. Ödeme planlarınızı  bu borçları göz ardı ederek yapmanızda fayda var.

Mart ayının ortasında işvereninizle olumlu bir görüşme yaşayacaksınız. Mart ayından sonra İkizler burcu yılın en olumlu zamanlarını yaşayacak. Yeni yatırımlar yapacak ve başarılı olacaksınız. 2012 yılında gündemde olan büyük bir projeye 2013 yılının Nisan ayında başlayabilirsiniz. Mevcut işinizi geliştirmek için çaba sarfedeceksiniz.  Eylül ayında ufak ekonomik bir gerileme yaşamanız sizi korkutmasın. Bu geçici bir durum olacak.

 

2013 yılı İkizler Burcu Aşk hayatı

2013 yılında tutkularınız ve hisleriniz daha ön plana çıkacak. Beklemediğiniz değişimler kapınızı çalacak. 10 Ocak tarihinde ilişkinizde karar noktasına geleceksiniz. Geride bıraktıklarınızı düşünecek kadar zamanınız yok yeni bir aşka başlamaya ihtiyacınız var.

Mart ayında kendinizi bulunduğunuz ortamlarda ifade etmekte zorlanacaksınız çoğu zaman anlanamayacaksınız. Fakat bu etki kısa sürecek ve 2013 Nisan ayında Venüs gezegeninin de etkisiyle karşı cinsin size bakış açısı olumlu yönde değişecek. Bu aşırı özgüveninin sizi olumsuz yönde değiştirmesine izin vermeyin.

Partneriniz hakkında aileniz ile derin konuşmalar 2013 yılında size bekliyor. Fikirlerinize saygı duyuyolar fakat yinede kafalarında bazı soru işaretleri var. Onları hemen ikna etmek yerine zamana yaymayı denemelisiniz. Temmuz ayında eski dostlarınızla bir araya gelebilirsiniz. 2013 Eylül ayı ile Kasım ayları arasında hayatınızı etkileyecek önemli bir karar alabilirsiniz.

 

2013 İkizler Burcu Sağlık

Ocak ayından itibaren aşırı kilolarınızdan nasıl kurtulmanız gerektiğini iyice düşünmelisiniz. Mars ve Plütonun etkisiyle tansiyona bağlı rahatsızlıklar ikizler burcunun 2013 yılında canlarını sıkabilir. Kendinize daha fazla zaman ayırmalısınız.

Bir cevap yazın