İkizler burcu Günlük Burç Yorumu (06-02-2018)

İkizler burcu Günlük Burç Yorumu (06-02-2018)Mynet Burçlar
Sevgili İkizler Salı günümüz saat 06:56 Ay-Akrep burcu seyir etkinliğinde başlıyor ve iki konu üzerinde durmanızı gerektiriyor. Birincisi maddi konularda dikkatli olmak, ikincisi, hedefinize varmak için işbirliğinde bulunmaktır. Böylece işleriniz sağlıklı yürür ve gerilmezsiniz. Ay-Akrep geçişi, arzuların güçlü akışı, dokunmak, tatmak, hissetmek, arzulamaktır. Başkalarıyla ilişkilerini akılcı şekilde yürütebilen kişi, her zorluğun üstesinden gelir. Önemli kararlar gözden geçirilmeli, sağlığınıza önem vermeli, işleri yürürlüğe koymadan önce, herhangi bir eksik var mı diye kontrol etmelisiniz.Saat 17:05 Ay-Satürn görünümü, iş araştırmaları, sağlıkla ilgili tetkikler, finansal konular üzerinde etkili olup, başarılı şekilde düzenlememizi sağlayıcıdır.Günün ışıkları yüzümüzü güldürsün. Kalben sevgilerimle,

Milliyet Gazetesi Burçlar
Çalışma arkadaşlarınızla ortak payda da buluşmakta zorlanabilirsiniz. Başarılı olmak için mücadele verebilirsiniz. İletişimden kaynaklanan sıkıntılar olabilir. Paylaşım içinde olmak işlerinizi kolaylaştırabilir. Sizi yoran konulara karşı dikkatli olmanızda fayda var. Hizmet aldığınız kişiler gündeminizi meşgul edebilir. Kardeşlerinizle ilişkinize dikkat edin.

Vatan Gazetesi Burçlar
Kendi düşüncelerinizden taviz vermek gibi bir niyetiniz yok. Bilinçaltınız oldukça yoğun ve iç sesinizi dinlemek için zamana ihtiyacınız var. Acele etmemeli ve olayları sıra ile çözümlemelisiniz. Kendinizi dağıtmamalısınız.

Bir Cevap Yazın