İkizler burcu Günlük Burç Yorumu (06-06-2018)

İkizler burcu Günlük Burç Yorumu (06-06-2018)

Günlük İkizler burcu yorumu – Burçlar Habertürk

İş alanlarınızda gözünüzü açık tutmalı ve net olmayan koşulların sizi yanlış yönlendirmesine izin vermemelisiniz. Aynı zamanda parasal ilişkilerinizde tutkulu, patlayıcı ve kuşkucu yapınızla bazı ilişkilerinizi altüst etmeniz kaçınılmaz olabilir.Bugün gökyüzünde oluşan Merkür- Meptün olumsuz açısıyla, düşüncelerimiz karmaşık, bulanık ve biraz da yanıltıcı olabilir. Bize söylenenler, karşımıza gelenler yanıltıcı etkilerle dolu olacağından anlaşmalarımızı başka birgün yapmak önemli olacak. Yapmak zorunda kalırsak da şartları iki kez ve gerçekçi bir biçimde kontrol etmeliyiz yoksa hayalkırıklıkları oluşabilir. Yine ilişkilerimize gereken özeni göstermeli, kıskançlık, baskı ve manüpülasyondan uzak durmalıyız.

Günlük İkizler burcu yorumu Burçlar – Mynet

Sevgili İkizler saat 05:02 Güneş-Merkür kavuşumu, gayet güçlü ve hızlı kendinizi ifade etmeniz ve isteklerinizi elde etme yönünde aktif haberleşmenin simgesidir. Yaratıcı ifadenizi ve sözel gücünüzü devrede tutarak, fikirlerinizi karşınızdaki insanlara bildirmeniz yararlıdır. Eğer gecikmeler devam ediyorsa, panik olmamalı, moralinizi asla bozmamalı, iş ilişkilerinizi olgun ve ılımlı bir şekilde sürdürmeye devam etmelisiniz. Gereksiz konuların üzerinde durarak, minicik detayları abartarak, acele davranarak hem kendinizi boş yere tedirgin edebilir hem de olumlu sonuçlanması mümkün işleri aceleye getirmiş olabilirsiniz. Bu enerjiyi olumlu anlamda kullanmak için, mantıklı düşünmek esastır. Bu kavuşum çevre değişimi ve yakınlarınızla alakalı meseleler üzerinde de etkilidir. İletişimi güçlü tutmakta yarar vardır. Canınızı sıkan bazı geçmiş mevzular gündeme gelebilir. Aşk hayatınızla ilgili konularda iletişim trafiğiniz yoğunlaşır. Yolculuklar gündeme gelebilir. Kısa süreli bir tatil veya şehir dışında eviniz varsa oraya gidilebilir.Saat 05:25 Venüs-Pluto karşıtlığı, parasal yönden güven içinde yaşamayı, aşk hayatınızla ilgili konularda karşılıklı paylaşımı ve değer verdiğimiz her şeyi fazlasıyla önemsemekteyiz. Kaybetmekten, güvencemizi yitirmekten ve birilerine boyun eğmekten korkabiliriz. Gerekirse baskın davranarak kendimizi korumaya çalışabiliriz. Çıkarlarımız konusunda hassasiyet gösterebiliriz. Reddedilmekten, hafife almaktan hoşlanmayabiliriz. Sinirlerimize hakim olmayı başarırsak, illa ben haklıyım diyerek baskıda bulunmaya çalışmazsak gayet iyi olacaktır.Saat 17:07 Merkür-Neptün görünümü, iş konularında sizi aktif kılıyor. Şu aralar özellikle iletişimde bulunma ve fikirlerinizi ortaya koyarak gelişimden yana kararlar almak niyetindesiniz. Bu görünüm, hayallerine sahip çıkan ve onları ortaya koymak için yılmadan çalışan kişilerin başarılı olmasını sağlıyor. Burada dikkat edilecek nokta, hem yaptığınızdan hem de ortaya koyduğunuzdan emin olmak. Siz azimli olursanız, tabii ki başarırsınız.Saat 19:37 Ay-Jüpiter görünüm etkisinde mecburiyetler bizi yorar. Düşlediğimiz bir dünyada, sıkıntılar son bulsun, kendimizi rahat hissedelim, işlerimiz yolunda gitsin, sağlıklı yaşayalım isteriz.Saat 21:31 itibariyle Balık burcunda oluşacak sondördün etkisinde duygularımızı ifade edeceğiz. Ilımlı davranmamız, insanlarla iyi geçinmemiz gerekiyor. Bu zorunluluk bizi rahatsız edebilir.Saat 22:24 Ay-Neptün kavuşumu, hayatı güzel yönleriyle ele almamızı sağlıyor. Yaşamın anlamının, aldığımız her nefesin kıymetinin farkında oluruz. Huzuru içimizde hissederiz.Saat 23:33 Ay-Merkür görünümü, bize verilen sözlerin ne kadar doğru olduğunu araştırınız. Bugün evet derler iki gün sonra vazgeçerler. İyice bir bakalım. İyi niyetlilik tabii ki olumludur. Ancak bunun ayarını bilmeliyiz.Değerinizi bilen insanlarla karşılaşmanız dileğimle,

Günlük İkizler burcu yorumu – Burçlar Milliyet Gazetesi

Aile hayatınızla ilgili konular gündeminizi meşgul edebilir. Geçmişe ait konularla uğraşabilirsiniz. Ancak belirsizliklere ve fazladan gelen sorumluluklara dikkat etmelisiniz. Uğraştığınız işlerle ilgili elinizde olmayan sebeplerden dolayı sürprizler yaşayabilirsiniz. Kafanızı toparlamaya bakmalı ve ortaklaşa konularda daha sakin düşünmelisiniz.

Günlük İkizler burcu yorumu – Burçlar Vatan Gazetesi

Günlük İkizler burcu yorumu – Mahmure

Bir cevap yazın