İkizler burcu Günlük Burç Yorumu (07-02-2019)

İkizler burcu Günlük Burç Yorumu (07-02-2019)

Günlük İkizler burcu yorumu – Burçlar Habertürk

Gün boyu ailevi hassasiyetler var. Görevleri yerine getirirken objektif olmak önem kazanıyor. Sosyla çevrede birikmiş olan gerginlik ani çatışmalara yol açabilir. Aşırı iyimser tutumlar yönsüz işlerden kaçınmak faydalı olur.Gün boyu balık burcunda ilerleyen Ay, Neptün ve Kiron arasında seyrediyor. Duygusal yükler açığa çıkaran enerjiler mevcut. Şevkat ve adaptasyonda aşırıya kaçabiliriz. Ay bir yandan da Yayda ilerleyen Jüpiter ile görünümde. Bugün yargılarımızda abartılı olabiliriz, işleri baştan savma yapabiliriz. Dün olduğu gibi olaylara fazla iyimser yaklaşmadan objektif davranmak önemli.\nGünün rengi: GümüşElement: HavaNitelik: DeğişkenArketipler: Öğretmen, gazeteci, hikayeci, öğrenci, gevezeUğurlu günü: ÇarşambaMadeni: CıvaUygun taşı: Akik, sarı kehribar, inci, akuamarinUygun meslekler: Ticaret, gazetecilik, öğretmenlik, edebiyat, pazarlama, resim, müzik, bilim, satış, reklam, tanıtım, psikoloji, politika, danışmanlık, hukuk,matematik.Aklını kullanan ve devamlı çalıştıran merkür çocuğunda sıra…Yavaşladığımız ve doğanın tadını çıkardığımız dönemi geride bırakıp, yavaş yavaş yazın gelmesiyle, canlanan ruhumuzun merak ihtiyaçlarını gidermeye başlıyoruz. Sıcağın verdiği canlılıkla ikizler insanı, tembellik yaptığı günlerin acısını çıkarmak için bir an önce kolları sıvar. İletişim onun  en büyük silahıdır. Konuşmazsa adeta çatlar, anlatmazsa derdinden ölür, paylaşmazsa hayattan zevk almaz. Hareketli olan ikizler insanı, yüzeysel yanıyla aldığı veya ele geçirdiği bilgiyi, diğer tarafa yaymak için inanılmaz bir istek duyar. Bütün her yeri dolaşır, bilgiyi taşırken, girdiği ortamlara çok çabuk uyum sağlar… Değişkenliği herşeyi daha rahat algılamasına neden olur. Diğer insanlar onun bu değişkenliğini anlamakta zorlanırlar ama bu ikizler burcunun çok da umrunda olmaz. Bir insanın ikizler burcu olduğunu ellerini kullanma şeklinden, hızlı ve küçük adımlarla yürümesinden, gözlerinin meraklı meraklı etrafa bakmasından anlayabilirsiniz. Duyuları çok açık olduğundan çabuk sinirlenmeye veya yorulmaya müsaittir. Güneş ikizlerde, sosyalliği ve becerikliliği ortaya çıkartırken, ay ikizler, duygusal anlamda değişikliği ve yeniliği temsil eder. Merkür ikizlerde, iletişimi güçlü bir şekilde ortaya koyar. Venüs ikizler, duygusal konularda yüzeyselliği yükseltir. Mars ikizlerde, hareketten çok düşüncelerle eyleme geçmek esastır, jüpiter ikizler kendini geliştiren, yetenekli yanlarımızı ortaya koyar. Satürn ikizler ise, sistemli, mantıklı ve adapte olan, problemleri çözerken kendini bulan insan profili çizebilir.

Günlük İkizler burcu yorumu Burçlar – Mynet

Günün tamamında Balık burcunda ilerleyecek olan Ay, iş hayatınıza vakit ayıracağınızı gösteriyor. Ay-Neptün kavuşumunun yaşandığı bugün içerisinde hayalinizde olan bir iş teklifiyle karşılaşabilirsiniz. Beklemediğiniz anda yöneticiniz de sizinle bir görüşme yapabilir. Yanından ayrıldığınızda hem maaşınız hem mevkiniz artmış olabilir.Ay ve Neptün kavuşumunun ardından Jüpiter’e açıya giden Ay, duygusal hayatınızda bazı hayal kırıklıkları yaşayabileceğinizi gösteriyor. Partnerinizden gördüğünüz davranış sonrasında, aslında sizin hayalinizde canlandırdığınız sevgili veya eş modelinden onun daha farklı olduğunu anlayabilirsiniz. Abartıyı seven Jüpiter, duygularınızda aşırıya kaçabileceğinizi gösteriyor. Aranızda problem olsun olmasın, bugün partnerinizin üstüne fazla düşmeniz onu sıkabilir. Duygularınızı ölçülü şekilde göstermeye çalışın. Ne aşırı kıskanın ne de az, her duyguyu dozunda yaşamalısınız. Satürn-Neptün uyumlu açısını çalıştıran Ay, gün içerisinde maddi anlamda beklentiniz varsa bugün olumlu gelişmeyi yaşayabileceğinizi gösteriyor.Sevgiler,\nAstromeri

Günlük İkizler burcu yorumu – Burçlar Milliyet Gazetesi

İş hayatınızdaki sorumluluklarınız gündeminizi etkileyebilir. İşleri yetiştirmekte zorlandığınız bir gün yaşayabilirsiniz. Günlük işlerin ve aksiliklerin içinde sakin kalmaya özen göstermelisiniz. Gün içinde tükendiğinizi hissedebilirsiniz. Gizli kalmış olaylardan dolayı kabullenme içine gireceğiniz zamanlar var. Üstlerinizle ilgili konulara dikkat edin.

Günlük İkizler burcu yorumu – Burçlar Vatan Gazetesi

Günlük İkizler burcu yorumu – Mahmure

Bir cevap yazın