İkizler burcu Günlük Burç Yorumu (16-05-2019)

İkizler burcu Günlük Burç Yorumu (16-05-2019)

Günlük İkizler burcu yorumu – Burçlar Habertürk

Günlük İkizler burcu yorumu Burçlar – Mynet

Günün tamamında Ay Terazi burcunda hareketini sürdürüyor. Ay ve Jüpiter arasında oluşan uyumlu açı sayesinde aşk hayatınızla ilgili güne şanslı bir başlangıç yapabilirsiniz. Çocuğunuzla ilgili de pozitif gelişmeler yaşayabilirsiniz. Ay saat 12:37’de uzun süre boyunca yarına kadar boşluğa giriyor.Mars bugün Yengeç burcuna geçiş yapıyor. 2 Temmuz’a kadar gelirinizi arttırmak için harekete geçebilirsiniz. Aldığınız maaş size yetmiyorsa bu durumu değiştirmek için net kararlar alabilirsiniz. Bazen de hak ettiğiniz parayı almak için savaşmanız gerekebilir.

Günlük İkizler burcu yorumu – Burçlar Milliyet Gazetesi

Bugün üzerinde çalıştığınız işlere yaratıcılığınızı katmak isteyebilirsiniz. Kendinizi daha rahat ifade edebileceğiniz zamanlar var. Gün içinde toparlamanız gereken işlere yönelmeniz sizin için daha iyi olabilir. Keyif aldığınız şeyler için harcamalar yapabilirsiniz. İletişimden kaynaklı sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Kontrol kaybı yaşamamaya özen gösterin.

Günlük İkizler burcu yorumu – Mahmure

Bugün aşırı alıngan olabilir ve ruh halinizdeki değişkenliğin sonucu olarak tepkilerinizi sosyal çevrenize yansıtmaktan çekinmeyebilirsiniz. Parasal konularda dikkatli olmanız gerekiyor.

Bir cevap yazın