İkizler burcu Günlük Burç Yorumu (20-06-2018)

İkizler burcu Günlük Burç Yorumu (20-06-2018)

Günlük İkizler burcu yorumu – Burçlar Habertürk

Bugün eviniz ve daha çok ailenize vakit harcamak ve zaman ayırmak isteyebilirsiniz. Yuvanız için yapacağınız konuşmalarda sevdiklerinizden destek görmek hoşunuza gidebilir.Bugün 14:28’e kadar Ay Başak’ta dolaşıyor. Sindirim sistemimiz uyarılıyor. Bedenimiz ve ruhumuz arasındaki dengeyi sağlamamız gerekecek. Bu saate kadar önemli işler yerine tamamlanması gereken işlerin üzerine düşelim. Sevdiklerimize karşı mükemmelliyetçi tavırlardan, eleştiriden kaçınalım. Öğleden sonraysa sosyalleşmeye başlıyoruz, iş konuları yerini özel ilişkilere bırakabilir.

Günlük İkizler burcu yorumu Burçlar – Mynet

Sevgili İkizler güne Ay-Başak burcu geçişiyle adım atıyoruz. Saat 13:51 olana dek, ev veya ofiste yapılacak öncelikli işlere ağırlık vereceğiz.Saat 13:51-15:29 arasında Ay-Boşluk etkisindeyiz. Korunma, sahiplenilme ve hayatınızdaki temel teşkil eden konular üzerinde bir hayli durabilirsiniz. Anne veya babanızla alakalı mevzular veya çocuğunuz varsa annelik ve babalık duygunuzla ilgili ayrıntılar, ev sınırları içinde konuşulabilir. Aile kavramı, yaşadığımız toplumun en küçük çekirdeğini oluşturduğundan, bu alanda yaşanan ters bir durum, doğal olarak dış dünyadaki başarı ve başarısızlıklarınızın işaretidir. O nedenle elbirliği yapmak, aksayan noktaları gözden geçirmek boşluk etkisi geçene kadar gayet faydalı bir yaklaşımdır.Saat 15:29 Ay-Terazi burcu geçişi, özel yaşamınızla ilgili konularda, eşit hak ve özgürlük düşüncesi içinde ilişki kurmanız gerektiğinin göstergesidir. Çelişkilerden kurtulmak, huzurlu bir gün geçirmek için bu bakış açısı altında iletişimde bulunmanız yararlı olabilir. Bugün partnerinizin yargılayıcı ve ara sıra da olsa sert çıkışlar yapmaya meyilli oluşu karşısında hemen tepkide bulunmayınız. Çünkü o, bütün bunlara rağmen kendi içinde nazik ve sıcakkanlıdır. Sadece kendi alanını çizmek istiyordur ve sizin de bu sınırlar çerçevesi içinde hareket etmenizi bekliyordur. Normal zamanlarda egemenlik sizin elinizde olsa da, bu saat itibariyle hakimiyeti partnerinize bırakmanız ve bunu gönüllü olarak kabul etmeniz gerekecektir. Ay-Terazi burcu geçişi, yaşamımızda bir çok şeyin dengeli ve yerli yerinde olmasının bize ne kadar huzur vereceğini düşündürüyor. Zevklerimiz konusunda seçici olmamızı sağlıyor. Aşka kapılarımızı açmaya, birlikte el ele yürümeye, güzellikler yaşamaya olan ihtiyacımız büyüyor.Saat 19:07 Venüs-Kuzey düğüm kavuşumu, sizi yoran bir meselenin çözüme kavuşmasını sağlar. Yeni bir gelişme veya bir haber umudunuz yükseltir. Yakın çevrenizle aranızdaki dayanışma sayesinde moraliniz yükselir. Bir yolculuğa çıkılabilir. Bir görüşmenin sonucu sizi memnun eder. Başkalarından destek görürsünüz. Maddi açıdan rahatlatıcı bir gelişme yaşanır. Geleceğinizi ilgilendiren bir konuda bir adım atılır. Yeni bir ilişkiye başlanabilir. Devam eden ilişkinizdeki sorunlar karşılıklı şekilde konuşularak çözüme kavuşturulur.Gün boyu güzellikler sizinle olsun. Kalben sevgilerimle,

Günlük İkizler burcu yorumu – Burçlar Milliyet Gazetesi

İş yerinizde sorumlu olduğunuz konularda kendinizi rahat ifade edebilirsiniz. Mantığınız ve duygularınız dengede olabilir. Bu durum önemli kararlarınızı çok rahat verebileceğinizi sağlar. İçiniz rahattır, kararlarınızda risk faktörü yok denecek kadar az olur. Farklı kültürlere olan merakınız sayesinde uzun yolculuklara çıkmak isteyebilirsiniz.

Günlük İkizler burcu yorumu – Burçlar Vatan Gazetesi

Günlük İkizler burcu yorumu – Mahmure

Bir cevap yazın