İkizler burcu Günlük Burç Yorumu (22-07-2018)

İkizler burcu Günlük Burç Yorumu (22-07-2018)

Günlük İkizler burcu yorumu – Burçlar Habertürk

Yoğun bir gün geçirebilirsiniz. Tamamlamanız gereken işler öncelikli olacak. Sağlığınıza her ne kadar dikkat etseniz de, yakınlarınızla ve kendinizle ilgili en ufak bir sorunda kendinizi hemen bırakmaya meyillisiniz. Para harcamalarınız konusunda dikkat etmelisiniz.\n Bugün ay Akrep brucunda olacak. Gün içinde kararsızlıklarımız bizi yorabilir. Önemli kararlarda mantığımızla mı yoksa kalbimizle mi hareket etmemiz gerektiği konusunda kararsızlıklar oluşabilir. Duygusal olarak abartmaya, aşırı iyimserlikle hareket etmeye yatkın olacağız. Başkalarını düşünerek atılacak adımlar çevre ilişkilerimizde doğru köprüler kurmamızı sağlayabilir.

Günlük İkizler burcu yorumu Burçlar – Mynet

Sevgili İkizler saat 12:17 olana dek Ay-Akrep geçiş etkisindeyiz. Bilinmezlerin ardındaki sırlara ulaşmak isteriz. Kaybetmek, sevdiğimiz her şeyden uzak durmak anlamına gelir bizim için. O yüzden de gün içinde daha bir gergin oluruz. Bu ister özel, ister iş ortaklığı veya tamamen cinsel anlamdaki paylaşımları içersin fark etmez. Benim olan benimdir cümlesini sık sık tekrarlayabiliriz.Saat 12:17-13:12 arasında kısa süreli Ay-Boşlukta ilerleyecek. Kimseye belli etmesek de, iş hayatınız, sağlık ve özel meseleler kafamızı kurcalayıcıdır. Aslında siz insanlarla aranıza mesafe koymaktan yana değilsiniz. Ancak bazı kişilerin kendini bilmez halleri, boş konuşmaları, kıskançlıkları canınızı sıkmaktadır. Fakat kendinizi dizginlemeniz gerektiğini biliniz.Saat 13:12 itibariyle Ay-Yay burcunda ilerleyecek. Bizi rahatlatacak, moralimizi yerine getirecek, en azından sırtımızı sıvazlayacak bir insana ihtiyaç duyabiliriz. Bu eşimiz, ailemiz yakın bir arkadaşımız olabilir. Önemli olan kafamızı rahatlamak ve günün geri kalanını aktif şekilde geçirmektir. Problem olsun istemeyiz.Saat 12:21 Venüs-Jüpiter görünümü, ailenizi ilgilendiren her konuya önem vermenizi sağlıyor. Konforlu ve sağlıklı bir ortamda yaşamak, kendinizi iyi hissetmek için her detaya önem verirsiniz. Bütünün güzelliği kadar ayrıntılar da sizin için kıymetlidir. Karşılıklı yarar-zarar hesabı her şeyde gözetilir. Amaç, tatmin edici bir yaşam sürmektir. Duygularınızı sevdiklerinizle paylaşırsınız. Sorunlar olsa da, umutlu ve iyimsersiniz. Bu enerji sayesinde kendinizi daha iyi hissedeceğinizi söyleyebilirim.Saat 23:37 Ay-Mars görünümü, , birkaç gün önceki meseleleri tekrar düşündürücü ve gözden geçirilmesini sağlayıcıdır. Belki evdeki hesap çarşıya uymamış, belki de sabırlı olmamız gerekiyordur.Mutlu ve keyifli bir Pazar günü geçirmeniz dileğimle,iremSUMynet Astroloji Danışmanı

Günlük İkizler burcu yorumu – Burçlar Milliyet Gazetesi

Bugün Ay karşıt burcunuzda ilerlerken ilişkilerinizde daha canlı bir gündesiniz. Ancak bazı fikir ayrılıkları da söz konusu olabilir.

Günlük İkizler burcu yorumu – Burçlar Vatan Gazetesi

Günlük İkizler burcu yorumu – Mahmure

Bir cevap yazın