İkizler burcu Günlük Burç Yorumu (25-06-2018)

İkizler burcu Günlük Burç Yorumu (25-06-2018)

Günlük İkizler burcu yorumu – Burçlar Habertürk

Özel hayatınıza dayalı adımlarınızla haftanız başlarken, parasal konular züerinizde streslere neden olabilir. İş hayatınızda kuracağınız ilişkilerle ilerlerken abartıdan ve fazla iyimserlikten uzak durun. Yakın çevrenizden güzel destekler alabilirsiniz.Bugün Ay, Akrep burcunda dolaşacak. Beslenmede karbonhidrat günleri olduğundan unlu ve tatlı tüketme ihtiyacımız artabilir. Genel anlamda; ikili ilişkilerde tutku ve cinsellik ön plana çıkabilir. Hırs, ihtiras ve şehvet bizi bugünlerde yönlendirebilir. İçsel huzur ve meditasyona yönelmeli, rüyalarımızı es geçmemeliyiz.

Günlük İkizler burcu yorumu Burçlar – Mynet

Sevgili İkizler yeni haftamız saat 07:29 Ay-Yay burcu seyriyle başlıyor. Hayatın zevkli ve keyif veren güzelliklerinin tadına varmak, cesaretle her problemin üstesinden gelebilmek, inandığınız ne varsa üzerine gitmek istersiniz. İlişkisi olmayanlar yeni bir aşkın heyecanına kapılmaktan zevk alırken, ilişkisinde sorun olanlar partnerin nazından niyazından hiç mi hiç hoşlanmazlar.Saat 20:19 Venüs-Jüpiter görünümü, çevremizle ilişkimizde baskın davranacağız. Biraz zorluklar yaşanabilir. Bizimle aynı düşüncede olmayan kişilerle günlük hayatın içinde karşı karşıya gelebiliriz. Abartılı davranmayalım. İçimizde var olan gerilimi başkalarına yansıtarak stres yüklenmeyelim.Saat 22:20 Ay-Kuzey düğüm görünümü, ilişkinin gelişmesinde iletişimin önemini vurguluyor. Çiftler arasında ortaklaşa uyum ve duygular eşliğinde güzel bir zaman geçirmek mümkündür.İşlerinizde kolaylıklar diliyorum. Kalben sevgilerimle,

Günlük İkizler burcu yorumu – Burçlar Milliyet Gazetesi

İkili ilişkilerinizde kendinizi ifade etmekte zorlanabilirsiniz. Eşinizle ilgili konular sizi meşgul edebilir. Duygularınızda dalgalanmalar olası. Bu gergin durumu hafifletmek için akşam saatlerine doğru güzel bir organizasyon yapıp dışarıda keyifli anlar paylaşabilirsiniz. Bu paylaşım size ve eşinize iyi gelecektir. İletişim tarzınızın yapıcı olmasına özen gösterin.

Günlük İkizler burcu yorumu – Burçlar Vatan Gazetesi

Günlük İkizler burcu yorumu – Mahmure

Bir cevap yazın