İkizler burcu Günlük Burç Yorumu (26-10-2017)

İkizler burcu Günlük Burç Yorumu (26-10-2017)Mynet Burçlar
Sevgili İkizler Saat 07:48 Ay-Merkür olumlu kavuşumu, kendinizi geliştirmek, yenileştirmek ve aktif bir şekilde yaşamınızı düzenlemek isteğinizi işaret ediyor. Belirsizlikler canınızı sıksa da, ümidinizi kaybetmemeniz gerektiğini işaret ediyor.Saat 09:05 Ay-Venüs kavuşumu aşkta huzura, sevmeye ve sevilmeye olan ihtiyacınızın göstergesidir. Ancak ağzınızın tadını bozabilecek kişi ve kişilerden, sorunlardan mümkün mertebe uzak durmanızda yarar var.Saat 13:49 Ay-Pluto kavuşum etkisinde, başkalarına güvenmekte temkinli davranabilirsiniz. Olur olmaz yere korkular, kaygılar duyabilirsiniz. Bulunduğunuz yerde sanki pek rahat değilsinizdir. Kafanızın içinde her şeyi kurgular, mantıklı düşünmek isteseniz de, elinizde olmadan endişelenebilirsiniz.Saat 21:09 Güneş-Jüpiter kavuşumu, sağlıklı bir yaşam için kendi bedeninize daha fazla önem vermenizi sağlayacak. Güçlü olmak, uyandığınızda sabaha gülümsemek, işlerinizi verimli şekilde yapmak ve etrafınızdaki kişiler de destek olmak niyetindesiniz. Bu görünüm sizin günlük hayattaki işlerinizi, fiziksel gücünüzü, maddi-manevi ihtiyaçlarınızı karşılama arzunuzdur. Eğer şikayetleriniz varsa doktorunuza görünürsünüz. İşinizden memnun değilseniz, farklı bir çözüm bulmaya çalışırsınız. Faturalarınızı zamanında ödemek, zorlukları geride bırakmak için çabalarsınız.Yeniden bir şeyleri gözden geçirmemiz, uygun çözümler bulmamız dileğimle,

Milliyet Gazetesi Burçlar
Bugün sorumlu olduğunuz işlerinize yön kazandırmak isteyebilirsiniz. Ortaklı konular sizi zorlayabilir. Gün içinde kriz yaratabilecek durumlar meydana gelebilir. Kişisel konuları büyütebilirsiniz. Duygusal olarak beslendiğiniz durumlarda stresler olabilir. İşlerinizi toparlama fırsatı bulabilirsiniz. İmzaladığınız sözleşmelere objektif olun.

Vatan Gazetesi Burçlar
Uzun süredir cesaret edemediğiniz birçok aktivitelerde bende varım diyeceksiniz. Enerjinizi büyük hedeflere odaklarken, bazılarınız karmaşalar yaşayacak. Dengelerinizin çok önemli olduğunu biliyor ve kullanmak istiyorsunuz.

Bir Cevap Yazın