İkizler burcu Günlük Burç Yorumu (28-05-2018)

İkizler burcu Günlük Burç Yorumu (28-05-2018)

Günlük İkizler burcu yorumu – Burçlar Habertürk

İş ve hizmet alanlarınızda yapmanız gereken günlük işleriniz devrede olabilir. Maddi konularda güzel ve sevindirici gelişneler yaşayabilirsiniz. Çevre değişimleri sizi etkiliyor. Diğer yandan sağlığınızda düzenlemeler yapacaksınız.Haftaya Ay, Akrep burcundayken ortak parasal konuların ve meselelerin üzerine odaklanarak başlıyoruz. Salı günü öğleden sonra Yay burcunda bir Dolunay oluşacak. Bu Dolunay\’da olayları derinlemesine incelemek önem kazanabilir. Diğer yandan sorumluluklarımız hayatımızda streslere neden olabilir. Çarşamba gününden sonra Merkür, İkizler burcuna geçecek. İletişimimizde akılcı, iletişimci yönlerimiz ön plana geçecek. Cuma günü ve hafta sonunda ilişkilerimizde rahat etkiler altında olacağız.

Günlük İkizler burcu yorumu Burçlar – Mynet

Sevgili İkizler saat 08:12 Ay-Pluto görünümü, gün boyu etkisini sürdürecek. Bizi sınırlayan, zorlayan, olumsuz düşünmeye yol açan kaygılarımızı geride bırakmanın rahatlatıcı olacağını söylüyor. Kolay olmasa da, bu görünüm sayesinde, derinlemesine gözden geçirmelerde bulunuyoruz. Ancak kendimize yüklenmeden ve güven duygumuzu ayakta tutarak bunu yaparsak faydasını olumlu yönde görebiliriz.Saat 20:25-29 Mayıs saat 01:29 arasında Ay-Boşluk etkisindeyiz. Başkalarının sizi anlaması ve yardımcı olması mümkün olmayabilir. Bu durum, kendinize olan güveninizi azaltmasın. Bu saatlerde bardağın boş tarafından ziyade dolu olan kısmını görmek sizi rahatlatacaktır.Not: 29 Mayıs tarihinde Yay burcunda oluşacak Dolunayın detaylı yorumu alttaki linktedir. Gözlerinize sağlık olsun.https://www.mynet.com/29-mayis-yay-burcunda-dolunay-guclu-muhalefet-1218935-mykadinMutlu bir hafta diliyorum hepinize. Kalben sevgilerimle,

Günlük İkizler burcu yorumu – Burçlar Milliyet Gazetesi

Çalışma hayatınızda sorumlu olduğunuz konuları tutkuyla yapacaksınız. İşlerinize aşırı yoğunlaşmanız sizi yorabilir. Tartışma ortamlarından uzak durmalısınız. Kendinizi zaman zaman ödüllendirmeniz, daha verimli çalışmanıza ve sakin kalmanıza yardımcı olacaktır. Mistik konulara ilginiz yoğunlaşabilir. Bilinmeyen konuları araştırmak keyif verecektir.

Günlük İkizler burcu yorumu – Burçlar Vatan Gazetesi

Günlük İkizler burcu yorumu – Mahmure

Bir cevap yazın