İkizler burcu Günlük Burç Yorumu (31-05-2018)

İkizler burcu Günlük Burç Yorumu (31-05-2018)

Günlük İkizler burcu yorumu – Burçlar Habertürk

Özel hayatınıza odaklı bir gün geçirebilirsiniz. Başınıza buyruk hareket etmeyi seviyorsunuz ama sevdiğiniz kişiyle bugün iletişiminiz ve bağlantınız iyi olacak. Çevrenizde olup bitenden haberdar olmak isteyeceksiniz.Bugün öğle saatlerine kadar Ay Yay Burcunda olacak. Öğle saatlerine kadar Ay boşlukta olacağından önemli işlerimizi ele almak yerine tamamlanması gereken işlerin üzerine eğilmeye çalışalım. Öğleden sonra daha düzenli, daha oturaklı işler üzerine eğilebilir, iş görüşmelerimizde kendimizi etkili bir biçimde ortaya koyabiliriz.

Günlük İkizler burcu yorumu Burçlar – Mynet

Sevgili İkizler saat 00:21 Merkür-Chiron görünüm etkisinde güne adım atıyoruz. Kendimizi iyileştirmenin, canlandırmanın, insanlarla bağlantı kurarak rahatlamanın göstergesi olan bu görünüm, plan-projeler için güç veriyor. Sıkıntılarınızı aşabilmenizde yardımcı oluyor. Güçlü kişilerden destek görebilirsiniz. Kendinizi, potansiyel gücünüzü keşfetmenin hazzını yaşarsınız.Saat 12:26 itibariyle etkili Ay-Oğlak burcu seyri, iş hayatı, parasal konular, ilişki problemleriyle uğraşmak bizleri yorsa da, insan bütün bunlarla başa çıkabilecek kadar güçlü bir varlıktır. İhtiyaçlarımızı elde etmek amaçlı parasal girişimleri bilinçli bir şekilde gözden geçiriniz. İlişkinizle alakalı mevzularda ise, sizi zorlayacak konuşmalardan uzak durunuz.Saat 14:02 Ay-Uranüs görünümü, kazanç elde etmek amaçlı girişim ve yeniliklerin göstergesidir.Saat 16:15 Ay-Chiron görünümü, başkalarının sorumluluğunu alırken çok iyi düşünmeniz gerektiğini gösteriyor. Kendimizi zor duruma düşürecek bir şey yapmayalım. Ayrıca biz de, başkalarına güvenip aceleci karar vermeyelim.Not: Haziran ayı yorumlarınız alttaki linktedir. Gözden geçirmenizi tavsiye ediyorum.https://www.mynet.com/2018-haziran-ayi-aylik-burc-yorumlari-1219199-mykadinGün, tüm güzellikleriyle sizleri kucaklasın. Gönülden sevgilerimle,

Günlük İkizler burcu yorumu – Burçlar Milliyet Gazetesi

Finansal konular gündeminizde olacak. Gelir kaynaklarınız konusunda planlamalar yapabilirsiniz. Para kazanma yolları arayabilirsiniz. Ek olarak nerelerden gelir elde edebileceğinize odaklanmanız olasıdır. Aklınız ve iletişim yeteneklerinizi kullanarak alternatif gelir kaynakları elde edebilirsiniz. Maddi harcamalarınızı da mercek altına alıyorsunuz.

Günlük İkizler burcu yorumu – Burçlar Vatan Gazetesi

Günlük İkizler burcu yorumu – Mahmure

Bir cevap yazın