İkizler burcu Günlük Burç Yorumu (31-12-2017)

İkizler burcu Günlük Burç Yorumu (31-12-2017)Mynet Burçlar
Sevgili İkizler saat 01:02 Merkür-Kuzey düğüm görünümü, mutlu bir ilişkide her iki tarafın da birbirine olan güzel yaklaşımının, olumlu ve geleceğe dönük konuşmaların, kararların göstergesidir. Ancak sorunlu çiftlerde veya sizin birileriyle probleminiz varsa, bunu mutlaka çözmek istersiniz. Kimsenin size yalan söylemesine, uyduruk sözlerle etkilemesine izin vermezsiniz. Bu kimi İkizler için, evlilik kararı olabilir. Karşınıza çıkan kişiden etkilenirsiniz. Sizde bu duyguları uyandırır.Saat 06:35 Ay-Neptün görünümü, işlerimizi yoluna koymak arzunuzu işaret ediyor. Ancak doğru bir iş üzerinde miyiz, kimlerle bağlantımız var, bunlara dikkat edelim.Saat 15:30 Ay-Merkür karşıtlık etkisi altında ilişkide iletişimin karşılıklı konuşma ve dinlemeye dönük şekilde yapılmasında yarar var. Anlaşılmak istiyorsanız, önce anlamayı bilmelisiniz.2018 yılının hepimiz için, kendimizle barışık, doğaya saygılı, umut ve şans dolu, yavrularımızla, sevenlerimizle birlikte, güzel saatler, günler ve aylarla geçireceğimiz ve bir gün geriye dönüp baktığımızda mutlulukla hatırlayacağımız bir yıl olması dileğimle,

Milliyet Gazetesi Burçlar
Bugün çok fazla hareket, konuşma ve ziyaret var. Yeni insanlar ve sohbetler mümkün ancak kafanız da karışabilir. Mutlu yıllar.

Vatan Gazetesi Burçlar
Enerjinizi kişisel egolarınıza yansıtmış durumdasınız. Düşüncelerinizden ödün vermek istemiyor ve çevrenizde sizinle aynı düşünceye sahip kişilere taviz veriyorsunuz. Bugün sır saklamanızda yarar var. Duygularınızı paylaşmayın.

Bir Cevap Yazın