İKİZLER BURCU İÇİN ARALIK AYI ASTRO ANALİZİ

İKİZLER BURCU İÇİN ARALIK AYI ASTRO ANALİZİ

Akıllı, bilgi verici, çok yönlü, atik, güçlü iletişimci, yazar, konuşmacı sevgili İkizler

Bu süreçte, evliliğinizle ilgili meseleler, kimlik duygunuzu yeniden gözden geçirmek ve ciddi anlamda ilişki kurarak ve evliliği ilkkez bu kadar düşünüyor olmak odak noktanızı oluşturacaktır. Karşınızdaki insanla eşit koşullarda birebir ortaklık (evlilik yada iş ortaklığı) konusunda atılacak yeni adımlar ifade gücünüzü yükseltecektir Yoğun ve etkili pozitif enerjiler inancınızı güçlendirerek yaşamınız adına yepyeni adımlar atacaksınız. Bu durumlarda asla ayrıntıları gözardı etmeyiniz. Çok iyi düşünün ve fazla iyimser veya değişken enerjinizin gerçekleri görmenize engel olmamasına dikkat ediniz.

Aralık ayı boyunca ilişki kurmaya hevesli olduğunuz gibi bu ilişkilerin ciddiyeti dönüşmesi konusunda da karar verecek olabilirsiniz. Uzun zamandır sürdürdüğünüz ilişkiyi evlilik aşamasına getirebilirsiniz. Evli olan ikizler mensupları eşlerine karşı çok daha iyimser ve pozitif davranabilirler. Burada dikkat etmeniz gereken husus ilişkinizde kendi savunduğunuz değerlerin illa doğru oldugu konusunda inat etmemenizdir. Karşınızdaki kişiyle bu dönemde oluşacak iyi niyetli yaklaşımlarınızla bunu gerçekleştirebilirsiniz.

Mars gezegeninin abartmaya yönelik ve deneyimlere açık ufku geniş enerjisi ciddi ilişkileriniz yada karşı cinsle olan yakınlaşmanızda fazla atak ve cesur davranışlar sergilemenize neden olabilir. Ayrıntıları gözden kaçırmanıza neden olabilecek bu etki ilişkinizle alakalı meselelerde çabucak parlamanıza neden olabilir. Yada siz çabucak karar verebilir düşünmeden bir evlilik bile yapabilirsiniz. Jüpiterin de yay enerjisiyle bu yaşam alanından geçiyor olması dolasıyla bu etki daha da yoğunlaşabilir. Bunun bilincinde olarak iyi düşünmenizi fazla iyimser davranarak daha sonra üzülmemenizi öneriyorum.

Sevgili İkizler siz değişken hava burcusunuz. Güç kaynağınız olan iletişim yeteneğinizle çevrenizde popüler olabilirsiniz.

Sizin İçin olumlu günler:
5-6-9-10-13-14-18-19-23-24

Sizin İçin olumlu günler:
1-2-7-8-20-21-22-28-29

Bir cevap yazın