Koç burcu 2013 yılı burç yorumu

Geçen sene (2012 yılında ) yeteri kadar çalıştınız , kişisel açıdan kendinizi geliştirmek için çaba sarfettiniz fakat iş arkadaşlarınız yada aile bireylerinizden yinede hiçte hak etmediğiniz eleştiriler aldınız. 2013 yılında bu problemlerden kısmen de olsa kurtulacak ve kendinizi daha net bir şekilde çevrenizde ki insanlara kabullendirebileceksiniz.

2013 yılı Koç burcu İş hayatı

Yeni yıl ile birlikte kendinize olan özgüveniniz artacak ve iş hayatınızda geçtiğimiz yıllara gore daha başarılı olacak ve patronunuzun gözüne girmeyi başaracaksınız.İş arkadaşlarınızdan 2013 yılında da size çekemeyenler olacaktır. Sizi sürekli provoke etme girişimleri olacak, bunlara aldırış etmeyin sakin kalın. İş değiştirmeyi planlayan koç burçları 2013 yılında istedikleri işi bulacaklar ve ekonomik açıdan geçtiğimiz yıllara gore daha iyi bir seviyede olacaklar.

2013 yılı Koç burcu Aşk hayatı
Venüs gezegeninin de etkisiyle uzun süredir kafanızda canlandırğınız aşkı 2013 yılında bulacaksınız. Geçtiğimiz yıllara göre kendinize olan özgüveniniz 2013 yılında daha üst düzeyde olacağından birşeyler hissettiğiniz kişilere kendinizi daha net bir şekilde anlatabileceksiniz. Bu da size yeni bir aşk hayatı sunacak. 2013 yılında eski sevgililerinizden biriyle raslantı eseri karşılaşabilir ve onu tekrardan etkilemeyi başarabilirsiniz.

Ayrıca 2013 yılı kendinizi daha iyi tanıdığınız ve karşınızdaki insanları değiştirmekten vazgeçtiğiniz onları oldukları gibi kabullenmeyi kabul ettiğiniz bir yıl olacaktır. 2013 yılında evlilik düşünen koç burçları acele etmemeleri gerekir ve bu kararı yılın ikinci yarısında ( haziran ayından sonra ) partnerleriyle paylaşmaları daha sağlıklı olur.

2013 yılında partneriniz ile gereksiz tartışmalardan kaçının ve eski konuları tekrar tekrar gündeme getirmeyin. 2013 yılı temmuz ayında düşüncelerinizde partneriniz ile ilgili çelişkiler olabilir ve yeni tanıştığınız bir yabancı tarafından etkilenebilirsiniz.  Bu adımı atarken iki defa düşünmenizde fayda var.

2013 yılı Koç burcu Sağlık
Bu yıl sağlığınız genel olarak iyi olacak. Fakat iskelet sisteminiz ile ilgili problemlerinizi hafife almamalı ve bir uzman doktora görünmelisiniz ileride daha büyük problemlere neden olabilir.

Bir cevap yazın