Koç burcu Günlük Burç Yorumu (01-11-2017)

Koç burcu Günlük Burç Yorumu (01-11-2017)Mynet Burçlar
Sevgili Koçlar, Saat 00:08-09:43 Ay-boşluk süresince hassasiyet yüksek olduğu için, verilen kararlar yanlış olabilir. Onun için çalışma hayatımız ve duyarlı olduğumuz konularda bilinçli bir gözden geçirmede bulunursak yanlışa düşmeyiz.Saat 09:43 itibariyle etkili olacak Ay-Koç geçişi, başkalarına karşı güç kazanma, hayatı cesur bir şekilde ele alabilme iradenizi yükseltir. Dünyaya daha güven dolu bir şekilde bakabilirsiniz. Moral gücünüz yerine gelir. Hem ailenizle, hem partnerinizle, hem toplumsal konularda fikirlerinizi kolaylıkla dile getirebilirsiniz. Kişiliğinizin aktif yanları belirgin bir şekilde yükselişe geçer.Saat 20:43 Ay-Mars karşıtlık etkisi altında, bir yandan isteklerimize kavuşmak, diğer yandan bunun pek kolay olmadığını anılıyoruz. Kaba davranmak, sabırsızlık veya ben böyle istiyorum demek, ilişkilerde problem yaratabilir. Yeri geldiğinde birbirinizin fikrini almakta yarar var.Yolunuz ışıklansın daima. Canı gönülden sevgilerimle,

Milliyet Gazetesi Burçlar
Bugün kişisel açıdan önem verdiğiniz konulara yönelebilirsiniz. Bazı konularda yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. Eşinizden beklemediğiniz tepkiler alabilirsiniz. İlişkilerde tartışmalardan kaçınmalısınız. Sağlığınıza özen göstermenizde fayda var. İşlerinizi daha iyi hale getirmek için çalışacağınız bir gündesiniz. Düzeltmeler ve tekrarlar olabilir.

Vatan Gazetesi Burçlar
Yaşantınızda farklı değerlerin önemi oldukça büyük, fakat küçük değerlere takılmanız yüzünden zaman kaybedebiliyorsunuz. Bugün içsel sıkıntılarınız yüzünden yavaşlayan durumlar söz konusu. Dengelerinizi kurmaya çalışın.

Bir Cevap Yazın