Koç burcu Günlük Burç Yorumu (08-07-2018)

Koç burcu Günlük Burç Yorumu (08-07-2018)

Günlük Koç burcu yorumu – Burçlar Habertürk

Aile ortamlarınızda sevdiklerinize karşı göstereceğiniz anlayış ve sevgi sizi daha özel bir insan yapıyor. Maddi konularda bugün keyfinize yönelik harcamalarınız artarken, sosyal çevre ilişkilerinizde gerginliklere dikkat etmelisiniz.Bu pazar oluşan Güneş – Neptün olumlu açısıyla yardımsever, anlayışlı ve hoşgörülü etkiler altında olacağız. Yaratıcılığımız artarken enerjimiz düşük çalışabilir. Sanatsal çalışmalara kendimizi vermek, ruhsal bütünlüğe kendimizi adamak anlamında şahane bir gün.

Günlük Koç burcu yorumu Burçlar – Mynet

Sevgili Koçlar Saat 06:52 Ay-Mars görünümü, maddi-güvence arzusuyla ileriye dönük hedefler belirlemenin işaretçisidir.Saat 13:40 Ay-Merkür görünümü, parasal konularda sağlamlık ve güvenilirlik çerçevesinde düşünmenin, buna göre hareket etmenin önemini vurguluyor.Saat 15:30 Ay-Jüpiter karşıtlığında bir yandan kazancımız ve sahip olduklarımızı önemserken, diğer yandan eşimizden, dostumuzdan, miras veya bankalar yoluyla kaynak elde etmeyi de isteyeceğiz. Huzursuz olmak istemiyoruz. Fakat kimsenin de hakkımıza göz dikmesine izin vermek niyetinde değiliz.Saat 17:42 Güneş-Neptün görünümü, ailevi ilişkileriniz, eviniz, yerleşim yerimiz kısaca güven duygunuz üzerinde hassasiyetin işaretçisidir. Sahip olduğunuz her şeyi korumak taraflısı olursunuz. Moralinizi bozacak, sizi sinirlendirecek hiç bir şeye tahammülünüz yoktur.Saat 20:47 Ay-Neptün görünümü, maddi-manevi konularda güven hissi verici hem de farkındalık gücünüzü yükseltici, aşka adanmışlığın, tüm benliğinizle kendinizle ve dünya ile kucaklaşmanın işaretçisidir.Saat 21:01 Ay-Güneş görünüm etkisinde, sizinle alakalı her konuda daha bir korumacı davranır ve risk almak istemezsiniz. Elinizdeki her şeyi belirli bir sınır içinde tutarak dışarıdan gelebilecek zararlara karşı korursunuz.Keyifli bir Pazar günü geçirmeniz dileğimle,

Günlük Koç burcu yorumu – Burçlar Milliyet Gazetesi

Bugün yeteneklerinizi ortaya koyabileceğiniz çok şey yapabilirsiniz. Düşüncelerinizi somutlaştırmaya bakın. Para kazandıran fırsatlar olabilir.

Günlük Koç burcu yorumu – Burçlar Vatan Gazetesi

Günlük Koç burcu yorumu – Mahmure

Bir cevap yazın