Koç burcu Günlük Burç Yorumu (20-06-2018)

Koç burcu Günlük Burç Yorumu (20-06-2018)

Günlük Koç burcu yorumu – Burçlar Habertürk

Bugün iş ve hizmet alanlarınız aktif olacak. Ailenizdeki insanlarla bazı fikirlerinizde heyecanlı olsanız bile yapılması gereken işlerinizi tamamlamadan içiniz rahat etmeyebilir.Bugün 14:28’e kadar Ay Başak’ta dolaşıyor. Sindirim sistemimiz uyarılıyor. Bedenimiz ve ruhumuz arasındaki dengeyi sağlamamız gerekecek. Bu saate kadar önemli işler yerine tamamlanması gereken işlerin üzerine düşelim. Sevdiklerimize karşı mükemmelliyetçi tavırlardan, eleştiriden kaçınalım. Öğleden sonraysa sosyalleşmeye başlıyoruz, iş konuları yerini özel ilişkilere bırakabilir.

Günlük Koç burcu yorumu Burçlar – Mynet

Sevgili Koçlar güne Ay-Başak burcu geçişiyle adım atıyoruz. Saat 13:51 olana dek, iş yerinde patronunuz, evinizde eşiniz, çocuğunuz veya büyükleriniz sizden bir şey bekler. Kendinize ayıracak zaman bulmanız kolay değildir.Saat 13:51-15:29 arasında Ay-Boşluk etkisindeyiz. Ev işi, temizlik, ofis düzenlenmesi, evrakların tanzimi, kişisel bakım, sağlık, cinsel hayatınız ve parasal konular üzerinde titizlikle dururuz. Etrafınızda gelişen olaylara bazen mantıklı şekilde ele alırken, kimi anlarda duyarlı tepkilerde bulunabilirsiniz. Boşluk etkisi altında hiçbir konuda yeni bir adım atmamanız yerinde olur.Saat 15:29 Ay-Terazi burcunda ilerleyecek. Takdir edilmek ve dikkatleri üzerinize çekmek isteğiniz oldukça yüksektir. Herhangi bir konuda uzun vadeli ve sizi bağlayıcı kararlar vermekten ziyade, günü kendi akışı içinde hoş bir şekilde değerlendirmek isteyebilirsiniz. Geçirdiğiniz zamanın kalitesi ve birlikte olduğunuz insanların ılımlı, huzur dolu tavırları sizin için bugün son derece önemlidir. Tadınızı kaçıracak herhangi bir şeye müsaade etmeniz mümkün değildir. Ay-Terazi burcu günlerinde, partnerimizle uyumlu, nazik ve akışa göre hareket etmemizde yarar var. İyi günde kötü günde diyerek el ele sorunları çözebilir, hayatın güzelliklerinin keyfine varabiliriz. Ancak bu durum, problemlerin üstüne kapamak anlamına gelmiyor. Tabii ki düşüncelerimizi birbirimize ifade etmeliyiz.Saat 19:07 Venüs-Kuzey düğüm kavuşumu, gerek aşk gerekse finansal konularda olumlu yönde şans getiricidir. Başkalarına güzel görünürsünüz. Siz de aynı şekilde hayata güzel bakarsınız. Fiziksel anlamda kendinizi rahat ve moral olarak güçlü hissedersiniz. Bu kavuşum geleceğe dair hislerinizi, inancınızı güçlendiricidir. Cazibeniz yükselir. Evlilik kararı alabilirsiniz. Yeni bir ilişkiye başlayabilirsiniz. Ne istediğinizi bilerek hareket edersiniz. İlişkideki problemleri geride bırakırsınız. Bolluk ve bereket getiren bu kavuşum kendinizi gayet iyi hissedeceğinizi biliniz.Gün boyu güzellikler sizinle olsun. Kalben sevgilerimle,

Günlük Koç burcu yorumu – Burçlar Milliyet Gazetesi

Uğraştığınız işlerinizde kararlı ve cesur adımlar atmak isteyebilirsiniz. İkili ilişkilerinizde fikirlerinizde sabit olacağınız, kabul ettirmeye çabalayacağınız anlar var. Bu konuda daha esnek olmanız ilişkinizin uyumu açısından faydalı olur. Uyum ve dengeyi koruduğunuz sürece fikir ayrılıkları sorun olmaktan çıkacaktır.

Günlük Koç burcu yorumu – Burçlar Vatan Gazetesi

Günlük Koç burcu yorumu – Mahmure

Bir cevap yazın