koc burcu Günlük Burç Yorumu (22-08-2013)

koc burcu Günlük Burç Yorumu (22-08-2013)Vatan Gazetesi Burçlar
Dinlenmek veya en azından çalışırken sakin bir tempoyu yakalamak bugün sizin için çok daha faydalı olacak. Aksi için çabalamak gereksiz ve yorucu olabilir. Aşırı efor gösteren ve mücadeleye yatkın bir enerjiniz yok.

Milliyet Gazetesi Burçlar
Geçmişten getirilen yükler sizi açmaza sürüklememeli tam aksine, bazı öğretilere yakınlaştırmalı. Sadece gereksiz risklerden uzak durun. Sosyal açıdan sizi besleyecek yardım çalışmaları ile olumlu bir enerji girebilir hayatınıza. Yine bu günlerde yaşanan kısıtlamalara rağmen kendi şansınızı kendiniz yaratacak durumdasınız. Maddi alanda yeni arayışlar içine girebilirsiniz.

Hürriyet Gazetesi Burçlar
İş hayatınızı ya da eğitiminizi ilgilendiren konularda bir atılımda bulunmadan önce, sizi nelerin tetiklediği üzerinde düşünmelisiniz. Ani tepkiler zarar verebilir. Yapacağınız seçimleri ya da alacağınız kararların etkileyeceği kişileri düşünerek hareket etmelisiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Rutin yöntemlerin, alışılmış yolların dışına çıkmamızı ve daha yaratıcı düşünmemizi gerektiren gezegen etkileri altındayız. ‘’ Yıllardır bu şekilde yapıyorum(yapılıyor) ya da ‘’ bu işin kuralı budur ‘’ türünde yaklaşımlar belli konu, iş, amaç veya ilişkide daha fazla verimlilik getirecek ya da çözüm sağlayacak fikirleri görmemizi engelliyor olabilir. Gergin cevaplar vermek yerine, geniş düşünmeli ve vizyonu geniş kişilere kulak vermeliyiz.rnYükselen burcunuzun günlük yorumunu da okumayı lütfen unutmayın.rn Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…rn Niobe Aslı Temel

Bir cevap yazın