Koç burcu Günlük Burç Yorumu (26-10-2017)

Koç burcu Günlük Burç Yorumu (26-10-2017)Mynet Burçlar
Sevgili Koçlar Saat 07:48 Ay-Merkür olumlu kavuşumu, eğri ile doğruyu birbirinden ayırmanız, akıllıca düşünmeniz, adil olmanız gerektiğini hatırlatıyor. Hani olur da bazı gelişmeler, haberler hoşunuza gitmezse biraz durup bekleyin ve durumu bir gözden geçirin.Saat 09:05 Ay-Venüs kavuşumu, ilişki ve iş ortaklığı konularında huzuru bulmak ve güven içinde yol almak ve dengeli hareket etmek mecburiyeti vardır. Siz baskın davranır, yönetmeye kalkışırsanız, partner buna izin vermeyebilir. Sert davranmaz ancak yaklaşım tarzınızı veya düşüncelerinizi onaylamadığı açıktır.Saat 13:49 Ay-Pluto kavuşumu, geçmişe ait bazı meseleleri hatırlatıcı ve üzerimizde baskı oluşturucudur.Saat 21:09 Güneş-Jüpiter kavuşumu, başkalarından maddi-manevi anlamda destek talebinde bulunmanızı sağlıyor. Bu bankalardan kredi istemek, bir davanın sizin lehinize dönmesini beklemek, düşük faizli bir borç almak veya tümüyle bir şans elde etmek yönünde olabilir. Karşılıklı anlaşmanın göstergesi de olabilir. Eş veya iş ortağıyla ilgili bir kazancın, bir meselenin çözümlenmesini sağlayabilir. Ancak burada şuna dikkat ediniz. Gelen destek veya kaynaklar size ileride bir sıkıntı yaratır mı veya bir yük altına sizi sokar mı? Bunu etraflıca düşünmekte yarar var.Yeniden bir şeyleri gözden geçirmemiz, uygun çözümler bulmamız dileğimle,

Milliyet Gazetesi Burçlar
Bugün iş hayatınızla sorumluluklarınız artabilir. İşlerinizde mücadele etmeniz gerekebilir. Stresinizi kontrol etmelisiniz. Üstlerinizle iletişiminiz önem kazanabilir. Bugün yaşanan olaylar sizi duygusal olarak zorlayabilir. İşlerinizi netleştirmek ve yoluna koymak önem kazanabilir. İş yerinde göz önünde olmak isteyebilirsiniz. Kişisel konularla ilgilenebilirsiniz.

Vatan Gazetesi Burçlar
Çıkacağınız yolculuklarda tanışacağınız kişilerle, duygusal yaklaşımlarda bulunacak fırsatlar yakalayabilirsiniz. Yurt dışı seyahatleriniz gündemde.. Bugün görüşeceğiniz kişilerin düşünce tarzları, sizinle aynı olabilir.

Bir Cevap Yazın