Koç burcu Günlük Burç Yorumu (31-05-2018)

Koç burcu Günlük Burç Yorumu (31-05-2018)

Günlük Koç burcu yorumu – Burçlar Habertürk

Bugün duygularınızda özgürlük hissiyle hareket deceksiniz. Uzak çevrelerden alacağınız haberler, gün içinde sizi hareketlendirebilir. İş hayatınızda da olayları biraz hafife alsanız sizden mutlusu olmayacak.Bugün öğle saatlerine kadar Ay Yay Burcunda olacak. Öğle saatlerine kadar Ay boşlukta olacağından önemli işlerimizi ele almak yerine tamamlanması gereken işlerin üzerine eğilmeye çalışalım. Öğleden sonra daha düzenli, daha oturaklı işler üzerine eğilebilir, iş görüşmelerimizde kendimizi etkili bir biçimde ortaya koyabiliriz.

Günlük Koç burcu yorumu Burçlar – Mynet

Sevgili Koçlar saat 00:21 Merkür-Chiron görünüm etkisinde güne adım atarken, girişimde bulunma cesareti kazanıyoruz. Şimdi öğrenmek, cesaretle ilerlemek ve güçlenmek mümkündür. Kendimizi yeniden keşfetmemizi sağlayan bu görünüm, hızlı hareket etmenin, bilgilenmenin, bildiklerimizi başkalarına ifade etmenin, başarılı olmanın işaretçisidir. Sorunları çözebilir, kendi yaramızı kendimiz iyileştirebiliriz.Saat 12:26 itibariyle Ay-Oğlak burcunda ilerleyecek. İşimiz, görevimiz, toplumsal rolümüz ne ise, ona göre hareket etmek durumundayız. Kısacası pek özgür değiliz. Sorumluluklarımızı görmezden gelemeyiz. Bu zorunluluk kimi zaman rahatsız edici olabilir. Ancak sesimizi yükseltmemiz, isyan bayrağını dikmemiz pek kolay değildir. Sonuçta bitirilmesi gereken işler kendini bir şekilde hatırlatacaktır.Saat 14:02 Ay-Uranüs görünümü, iş ve maddi konularda farkındalık yaratıyor. Hangi iş hangi alan bize kazandırır, hangi yenilik başarı sağlar bunlar üzerinde duruyoruz.Saat 16:15 Ay-Chiron görünümü, karamsar düşünmenin bir faydası olmadığını, insanın pekala her sorunun üstesinden gelebileceğini işaret ediyor. Evet sorumluluklarımız var, ancak altından kalmayacağımız bir şey yok. Yeter ki, kendimize inanalım, hayattan kopmayalım.Not: Haziran ayı yorumlarınız alttaki linktedir. Gözden geçirmenizi tavsiye ediyorum.https://www.mynet.com/2018-haziran-ayi-aylik-burc-yorumlari-1219199-mykadinGün, tüm güzellikleriyle sizleri kucaklasın. Gönülden sevgilerimle,

Günlük Koç burcu yorumu – Burçlar Milliyet Gazetesi

İş hayatınızda daha çok sorumluluk almak isteyebilirsiniz. Hedeflerinize ulaşmak sizin için önemli olacak. Kariyer alanınızda kendinizi en üst seviyeye çıkartmak için var gücünüzle çalışıyorsunuz. Çalışmalarınızın başarılı olarak tamamlanması, emeklerinizin karşılığını almanız, üstlerinizden aldığınızın övgüler motivasyonunuzu üst düzeye çıkartıyor.

Günlük Koç burcu yorumu – Burçlar Vatan Gazetesi

Günlük Koç burcu yorumu – Mahmure

Bir cevap yazın