KOÇ BURCU İÇİN ARALIK AYI ASTRO ANALİZİ

KOÇ BURCU İÇİN ARALIK AYI ASTRO ANALİZİ

Liderlik gücü olan savaşçı dürtülere sahip, dürüst, etkili, güçlü adalet duygusu olan sevgili Koç’lar

Aralık ayı boyunca, serüven meyliniz, bağımsızlığınıza olan düşkünlüğünüz, önderlik yeteneğiniz güçlenecek, aktif oluşunuz sayesinde birçok girişiminizden başarıyla çıkacaksınız. Yay burcundaki seyrine başlayan Jüpiter sayesinde kişisel ifadeniz güçlenecek, imajınız yenilecek ve kendinizi yeniden doğmuş gibi tazelenmiş hissedeceksiniz. Amaçlarınızı moral dengesine oturtarak hedefe ulaştıracak cesareti ve gücü kendinizde bulacaksınız. Konforlu yaşam isteğiniz güzel ve çekici olan herşeye meyletmenizi ve bunların tadını çıkarmanızı sağlayacaktır.

Venüs enerjisi sizi ilişki kurmaya açık, iyimser etkiler altında neşeli bir kişi haline getirecek. Sevgiyi alıp verme, tatmin duygusu yoğun olacaktır. İlişkilere yaklaşım tarzınız dürtüsel, coşkulu, hevesli, deneyimi ön planda tutan ve bağımsız özellikli olacaktır. Erdemli ve asalet yüklü oluşunuz dikkatlerden kaçmayacak. Macera dolu ilişkiler kurmaya hevesli, sürdürme konusunda ne kadar istekli olsanız da gelip geçer tarzda olabilecektir. Öncü enerjiniz ve aktif yanlarınız o denli baskın olacaktır ki, siz tek bir ilişkide tam sadakat dolu davranmayabilirsiniz. Özellikle yabancı kişiler daha çok dikkatinizi çekecek ve deneyimlerinizi bu kişilerle yaşama isteğiniz yoğun olacaktır.

Mars enerjisi ay boyunca macera dürtünüzü o denli kuvvetlendirecektir ki siz uzun yolculuklara çıkmak her an kolay hale gelecektir. Farklı kültürlere olan merakınız sayesinde yabancı dil öğrenmek isteyebilir veya kendi inancınızdan yada dilinizden olmayan kişilerle daha fazla yakınlaşarak öğrenmek hevesi de taşıyacak olabilirsiniz. Çabuk ve kıvrak hareket tarzınızla işleriniz daha kolaylaşır. Yanlız dikkat etmeniz gereken husus davranışlarınızı abartmadan, ayrıntıları gözden kaçırmadan her olguya hızlıca girmemek olmalıdır. Gözden kaçırılabilen şeyler daha sonra sorun olabilir.

Sevgili Koç, siz bir ateş burcusunuz, güç kaynağınız olan harekete geçirerek dürtünüzle her türlü hedefinizi gerçekleştirebilirsiniz.
Rastgele!

Sizin İçin olumlu günler:
2-3-6-7-10-11-15-16-25-26-29-30-31

Sizin İçin olumlu günler:
1-12-13-14-20-21-27-28

Bir cevap yazın