KOÇ BURCU İÇİN TEMMUZ AYI ANALİZİ

Savaşçı, öncü, gözüpek, aktif Koç insanları

23 Temmuz tarihine kadar, aile içi ilişkiler ve yuvamızı ziyaret edecek güneş enerjisi besleme, bakma, büyütme, evişi içler, duygusal güvenliğiniz konularında daha korumacı ve sahiplenici davranışlar göstermenize neden olacaktır. Ev halkı üzerindeki daha baskın olma ve sözünüzü dinletmekteki ısrarınız dikkat çekici olabilir.

Duygular ve ilişkilerlerle birebir alakalı Venüs gezegeninin 18 Temmuz tarihine kadar yolculuklar, haberleşme ve iletişim evinizdeki transiti nedeniyle yakın çevrenizle irtibatınız yoğunlaşabilir, kısa yolculuklara çıkabilir, haberleşme konusunda daha aktif günler geçirebilirsiniz. Bu tarihten sonra da güneş gezegeni ile birlikte yuva evinize destek verecek olan Venüs, duygusal güvenliğiniz ve ailenizle ilgili konulara odaklanmanızı sağlayacaktır.

4 Temmuzda geri harekete başlayacak olan Merkür ailenizle ilgili konular hakkında detaylamasına düşünmenizi sağlayacak, bu tarihten önce yapmayı düşündüğünüz işlerle ilgili adım atmanız için size destek verecektir. 22 Temmuz tarihine kadar aşk ve çocuklarınızla alakalı her konuda cömert ve yaratıcı olacak, aktivitelerde bulunacaksınız. Yaşam enerjiniz bu konularda fazlasıyla yüksek olacaktır. 22 Temmuz tarihinden sonra sağlık ve iş evinize geçecek olan Mars enerjisi sağlığınızla ilgili konulara önem vermenizi sağlarken, günlük iş temponuzu da yükselişe geçirecektir. Sağlık konusunda yeni tedbirler almak veya bu konularla ilgili sonuçların alınacağı bir dönem yaşayacaksınız. Gerginlikler oluştuğunda dinlenmeye vakit ayırmanızı tavsiye ediyorum.

Bir cevap yazın