Kova burcu Günlük Burç Yorumu (03-08-2020)

Kova burcu Günlük Burç Yorumu (03-08-2020)

Günlük Kova burcu yorumu – Burçlar Habertürk

Günlük Kova burcu yorumu Burçlar – Mynet

Bugün burcunuzda Dolunay meydana geliyor. İkili ilişkilerde açık konuşmalar yapılırken, egosal durumlar ortaya çıkabilir. Beklentileriniz artabilir, beklentinizi bulamamak uzaklaşmaya gitmenize neden olabilir. Hareket halinde olmak daha iyi geliyor.Astrolog Merve Rençber\nİletişim: [email protected]\nInstagram: astrolojionline

Günlük Kova burcu yorumu – Burçlar Milliyet Gazetesi

Bugün sorumlu olduğunuz konularda yeni başlangıçlar yapmak isteyebilirsiniz. Kişisel açıdan önem verdiğiniz konularda değişiklikler yapacağınız zamanlar olabilir. İmaj değişikliği için uygun bir gündesiniz. İkili ilişkilerinizde tamamlanma yaşayabilirsiniz. Beslenmenize dikkat etmeniz gerekebilir. Gün içinde çatışmalardan uzak durun.

Günlük Kova burcu yorumu – Hürriyet Mahmure

Sabırlı olmanız ve sessiz kalmanız gereken konular içinde olabilirsiniz. Olayları daha akış içinde değerlendirmeli ve ön yargılardan uzak durmalısınız. Maddi konularla ilgili beklediğiniz gelişmeleri yakalayabilirsiniz. Önemli bir iş projesi hayatınıza dahil olabilir. Biraz fazla mesai yapmanız gerekebilir. Finansal ilişkilerinizi riskler üzerine kurmamalısınız.

Bir cevap yazın