Kova burcu Günlük Burç Yorumu (06-06-2018)

Kova burcu Günlük Burç Yorumu (06-06-2018)

Günlük Kova burcu yorumu – Burçlar Habertürk

Eğlence ve aşk hayatınız için yapacağınız harcamalarınız sizi yanıltabilir. Sahip olduklarınız konusunda gözden kaçırdığınız şeyler olabilir. Parasal konularda şartlarınızı birkaç kez gözden geçirmeden önemli bir alışverişte bulunmayın. Gerginlikleri ve krizleri iyi yönetmeye çalışın.Bugün gökyüzünde oluşan Merkür- Meptün olumsuz açısıyla, düşüncelerimiz karmaşık, bulanık ve biraz da yanıltıcı olabilir. Bize söylenenler, karşımıza gelenler yanıltıcı etkilerle dolu olacağından anlaşmalarımızı başka birgün yapmak önemli olacak. Yapmak zorunda kalırsak da şartları iki kez ve gerçekçi bir biçimde kontrol etmeliyiz yoksa hayalkırıklıkları oluşabilir. Yine ilişkilerimize gereken özeni göstermeli, kıskançlık, baskı ve manüpülasyondan uzak durmalıyız.

Günlük Kova burcu yorumu Burçlar – Mynet

Sevgili Kovalar saat 05:02 Güneş-Merkür kavuşumu, özel hayatınız ve ailevi konuları gündeminizde baş sıraya oturtuyor. Yenilik ve değişim istiyorsunuz. Hayatın zevkli ve güzel yanlarının keyfini sürmek arzusu bir hayli yoğun. Partnerinizle sorunlarınızı, çocuklarınız varsa onlarla ilgili kararınızı gözden geçirmelisiniz. Yeni bir ilişkiye başladıysanız, tatile birlikte çıkabilirsiniz. Bu kavuşum özgür olmak arzumuzdur. Yolculuklar, yeni insanlarla tanışmak, yabancı dilinizi geliştirmek, bir kursa katılmak bu enerjinin özünde yer alır.Saat 05:25 Venüs-Pluto karşıtlığı, bir yandan iş, aşk, para veya herhangi bir konuda, duyarlı ve sorumluluk duygusuyla hareket ederken diğer yandan sınırlamalara, kurallara karşı çıkabiliriz. Baskıdan hoşlanmayız. Ancak unutmayalım ki, sorumluluklarımız var. Hiçbir şey önümüze altın tepsiyle gelmeyeceğine göre bilinçli olmamızda yarar var.Saat 17:07 Merkür-Neptün görünümü, izlediğiniz veya düşündüğünüz her şeyi bir daha gözden geçirmenizi sağlıyor. Merkür-İkizler burcunda son derece güçlüdür. Akıl yoluyla senteze ulaşmada, hayatı doğal akışında değerlendirmenizde emrinize amadedir. Neptün ise, maddi ve manevi yönde sizi huzurlandırıcı bir etkidir. Demek oluyor ki, hayatı kendi haline bırakarak, lezzetine varmakta yarar var. Yaşam tek düze değil. Sürekli farklı insanlarla, olaylarla karşılaşıyoruz. Ancak kendinden emin insan, panik olmuyor. Duruma uygun çözümler yaratabiliyor.Saat 19:37 Ay-Jüpiter görünüm etkisinde, arzu ettiğimiz bir yaşama kavuşma arzumuz yükselir. Hak ettiğimizi alalım, mali yönde rahatlayalım isteriz.Saat 21:31 itibariyle Balık burcunda oluşacak sondördün etkisinde, bir yandan hayatın tadını çıkarmak istiyoruz. Ancak maddi durum nedeniyle zorlanıyoruz. Bu bizi yoruyor.Saat 22:24 Ay-Neptün kavuşumu, çevrenizle olan irtibatımız ılımlı hale geliyor. Manevi zenginliğimiz yükseliyor. Birilerinin bize dışarıdan mutlu-mutsuz-hatalı-eksik-güzel-çirkin diye değerlendirmesini kafanıza takmayın. Siz kendinizi nasıl görüyorsunuz, bu önemli.Saat 23:33 Ay-Merkür görünümünde, ihtiyaçlarımızı karşılarken, gücümüzü aşmamasına, bütçemizi şaşmamasına dikkat edelim. Aşkta verilen sözlere değil, gerçekten uygulanabilecek olanları önemseyelim. Çocuklarımız varsa, onlarla ilgili harcamalarımız artabilir. Hesabı bilmekte yarar var. El ürünleri, sanatsal aktivite, şifaya dayalı işlerden para kazabiliriz veya bu işler için para harcayabiliriz.Değerinizi bilen insanlarla karşılaşmanız dileğimle,

Günlük Kova burcu yorumu – Burçlar Milliyet Gazetesi

Bugün maddi konulara daha akılcı yaklaşmalı, gereksiz harcamalardan kaçınmalısınız. Aşırı hayaller yüzünden yanlış değerlendirmeler yapabilirsiniz. Elinizdeki kaynakları daha iyi değerlendirmeye gayret etmelisiniz. Aradığınız destek tam istediğiniz gibi olmayabilir. Eğer alışveriş yapacaksanız, bütçenizi daha iyi planlamalısınız.

Günlük Kova burcu yorumu – Burçlar Vatan Gazetesi

Günlük Kova burcu yorumu – Mahmure

Bir cevap yazın