Kova burcu Günlük Burç Yorumu (07-02-2019)

Kova burcu Günlük Burç Yorumu (07-02-2019)

Günlük Kova burcu yorumu – Burçlar Habertürk

Finansal konularda günün gerçeklerine duyarlı olun. Gün boyu riskli yatırımlar ve sosyal harcamalarda tedbirli davranmak önemli. Abartılı tutumlardan kaçınmak ilişkilerde objektif davranmak faydalı olur.Gün boyu balık burcunda ilerleyen Ay, Neptün ve Kiron arasında seyrediyor. Duygusal yükler açığa çıkaran enerjiler mevcut. Şevkat ve adaptasyonda aşırıya kaçabiliriz. Ay bir yandan da Yayda ilerleyen Jüpiter ile görünümde. Bugün yargılarımızda abartılı olabiliriz, işleri baştan savma yapabiliriz. Dün olduğu gibi olaylara fazla iyimser yaklaşmadan objektif davranmak önemli.\nGünün rengi: GümüşElement: HavaNitelik: SabitArketipler: Yenilik çıkarmak, icat etmek, gözlemlemekMadeni: Uranyum, gümüşUygun Taşı: Gök mavisi safir, akuamarin, ametist, yeşim, turkuvazUygun Meslekler: Astrolog, pilot, mucit, makinist, teknoloji uzmanı, bilim-kurgu yazarı, bilgisayar, bilişim, teknoloji uzmanı, elektrik, elektronik, psikolojiKışın derinliğinin  ve içe dönüklüğünün ardından, kış dönemine alışan insanlar, dinleyecekleri masal ve efsaneler kalmayınca daha farklı bir arayışa geçerler… Kimileri karda gezintiye çıkar, kimileri evlerinde bir şeyle uğraşır, kimileri yeni şeyler icat ederler… Mevsim soğuk olsa da oturmak ve kışın bitmesini beklemek kova insanına uygun değildir.Yenlikler çıkarmak, icat etmek, farklı çözüm yolları bulmak, gözlemlemek Kova burçlarının işidir. Mantıklı, sağduyuludur. Gruplarla beraber hareket etmeyi sever kışın yalnızlığına inat ama gruplarla beraber olurken bireyselliklerini de unutmazlar… Güzel bir manzara karşısında uzaklara dalan, düşünen ve soğuğa, engellere karşı koyan  bu insan kısıtlanmaktan çok fazla hoşlanmaz. Özgürlükçüdür… Fikirleri her zaman değerlidir ve kolay kolay inandığı ve bulduğu fikri değiştirmezler… Hayatın çeşitliliği üzerine kafa patlatır ve bu çeşitlilikten daha iyi şeyler çıkacağına inanır bu dahi çocuk. Yine de herşeyi kabul eden biri olduğunu düşünmeyin, topluma ayak uydurmakta  zaman zaman isyankar ve asi olabilirler. Güneş kovada, özgürlüğü ve orijinalliği ön plana çıkartırken, ay kovada duygusal açıdan diğer insanlardan kopuk olabilinir. Merkür kovada bilimsel, farklı iletişimle ilerlememizi ister. Venüs kova, bizi özgürlüğümüze düşkün kılar. İlişkilerimizde arkadaş olmak önemlidir. Mars kova, toplumsal hareketlere ihtiyaç duyar. Jüpiter kova, grupla yapılacak işlerin şansımızı açacağının göstergesi, satürn kova, bilimsel metotların ön plana çıkması  anlamına gelebilir.

Günlük Kova burcu yorumu Burçlar – Mynet

Ay günün tamamında Balık burcunda ilerliyor olacak. Sizlerin de gelirinize odaklanacağınız bir gün olabilir. Ay ve Neptün’ün kavuştuğu gün içerisinde beklentinizin üzerinde kazançlar elde edebilirsiniz. Yeni bir gelir kapısı fırsatıyla karşılaşabilirsiniz.Ay-Neptün kavuşumunun kesinleşmesinden sonra Jüpiter ile açıya giden Ay, elinizdeki parayı fazla harcayabileceğinizi gösteriyor. Özellikle aniden karar verdiğiniz bir şey gereksiz yere paranızın azalmasına sebep olabilir. Bu tip açılar olduğunda Jüpiter abartmayı sever. Sizler de maddi konularda bu aşırılığa kaçabilirsiniz. Arkadaşlarınıza karşı bugün biraz temkinli yaklaşmanız gerekebilir. Satürn ve Neptün açısını çalıştıran Ay gün boyunca sağlık problemlerinizde size destek olacaktır. Geçmeyen bir rahatsızlığınız varsa bugün itibariyle hafiflediğini fark edebilirsiniz. Zihninizi rahatlatmak için kişisel gelişim çalışmalarına ilgi duyabilirsiniz.Sevgiler,\nAstromeri

Günlük Kova burcu yorumu – Burçlar Milliyet Gazetesi

Maddi kaynaklarınızla ilgili konular gündeminizi oluşturabilir. Kişisel donanımınızı kullanacağınız işlere yönlenmek sizin için daha iyi olabilir. Gün içindeki ufak tefek işlere zaman ayırmak isteyebilirsiniz. Başkalarından alacağınız destekler günü daha rahat geçirmenize neden olabilir. Hayatınızda gizli kalmış olaylara karşı dikkatli olmanızda fayda var.

Günlük Kova burcu yorumu – Burçlar Vatan Gazetesi

Günlük Kova burcu yorumu – Mahmure

Bir cevap yazın