Kova burcu Günlük Burç Yorumu (11-10-2017)

Kova burcu Günlük Burç Yorumu (11-10-2017)Mynet Burçlar
Sevgili Kovalar, saat 06:38 itibariyle Yengeç burcunda ilerleyecek Ay etkisinde, ne kadar özgür, değişimden hoşlanan bir yapımız da olsa, bu enerji bizi hassaslaştırıyor, kabuğumuza çekiyor ve düşündürüyor. Sahip olmak nedir, sahip olduğumuz her şey bizi mutlu ediyor mu, yoksa rahatsızlık mı veriyor. Ailemiz ve kendi arzularımız. Hangisi değerli, hangisi bizi daha çok temsil ediyor? bunlar üzerinde duracağız.Saat 06:51 Ay-Jüpiter görünümü, sağlıklı yaşama önem vermenin, bu anlamda işlere yönelmenin ve insanlarla kurulacak güçlü iletişimin yararını işaret ediyor. İştahımız yükselebilir. Bu konuda dikkatli olmamızda fayda var. Eski dostlarınızı görmek, onlarla sohbet etmek moralinizi yükseltecektir.Saat 16:37 itibariyle etkili olacak Mars-Satürn görünümü, hedefinize uygun şekilde toplumsal ilişkilerinizi düzenlemenin, ideallerinize göre yolunuzu belirlemenin önemini işaret ediyor. Gereksiz zaman kayıplarının önüne geçilmesi için, sizin de planlı ve programlı hareket etmeniz şarttır. Bazen detayları önemsemediğiniz için bütünü gözden kaçırmaktasınız. Ortaklaşa iş yaptığınız insanlara dikkat ediniz. Kimlerle iş yapılır, kimlerle yapılmaz bunu bilmelisiniz. Böylece, zaman kaybetmezsiniz ve riskten uzak durursunuz.Güzel yüreğiniz mutlulukla buluşsun, kalben sevgilerim sizlerle olsun.

Milliyet Gazetesi Burçlar
Çalışma hayatınızdaki koşullar sizi yorabilir. Sorumluluklarınızın artacağı bir gündesiniz. İş hayatınızda ön göremediğiniz konulara dikkatli yaklaşın. Kendinizi kısıtlanmış hissedebilirsiniz. Bu durum sizin konuşmalarınıza da yansıyabilir. Geleceğinizle ilgili konularda kendinizi karamsar hissedebilirsiniz. Mücadele ettiğiniz işlerde sorumluluklarınız artabilir.

Vatan Gazetesi Burçlar
Duygular yine coşkulu. İşinizle ilgili bazı konular yeniden gündeme gelebilir, bu defa eski hatalarınızı tekrarlamamaya çalışmalısınız. Ufkunuz açık. Duygu iniş çıkışları yaşamanız normal. Bugün cazipsiniz ve çekicisiniz.

Bir Cevap Yazın