Kova burcu Günlük Burç Yorumu (13-03-2018)

Kova burcu Günlük Burç Yorumu (13-03-2018)

Günlük Kova burcu yorumu – Burçlar Habertürk

Kariyerinizde ve toplum önü duruşunuzda önemli bağlantılarınız devrede olacak. Karşınıza yeni seçenekler gelebilir. Güzel bir iş bağlantısı gerçekleştirebilirsiniz. Diğer yandan yakın çevre ilişkilerinizde, aile hayatınızda beklenmedik oluşumlar ilişkilerinizi zedeleyebilir.Bugün oluşan güneş- Jüpiter olumlu açısıyla hayatımızda çeşitli şanslar karşımıza gelebilir. Kendimizi mutlu ve şanslı göreceğiz. Diğer yandan Venüs’ün Satürn\’le olumsuz açısı bizi ilişkilerimizde ve parasal alanda bizi zorlayabilir.İlişkilerimizde desteklenmediğimizi görebilir veya kendimizi yorgun ve yalnız hissedebiliriz.

Günlük Kova burcu yorumu Burçlar – Mynet

Sevgili Kovalar Salı günümüz, saat 01:44 itibariyle burcunuzda ilerleyecek Ay etkisinde başlıyor. Duygular ve istekler aynı rotada. Kendimizle çelişmek, birileri tarafından zorlanmak niyetinde değiliz.Saat 15:39 Venüs-Satürn görünümü, sabrımızı zorlayan durumların göstergesidir. Konuşuruz anlamazlar, anlatmaya çalışırız inatla karşı dururlar. Olumsuz duygular uzaklık yaratır. Uzak durmaya çalışırız, mesafe koyarız. Bu saatlerde birileri durumdan istifade etmeye, ateşi körüklemeye çalışır. Hızlıca bir şeyleri halletmek isterken, yanlışlıklar olur. Hiç hesapta olmayan aksiliklerle uğraşırız. Bizim beyaz dediğimize siyah demekte ısrar edenlerle paylaşmak, anlaşmak kolay değildir. Sizden gizlenen sırları öğrenebilir, dürüst davranmayan kişilere tepkide bulunabilirsiniz. Daha fazla zorlanmak istemiyorsak, elden geldiğince sakin olmalısınız.Saat 18:20 Ay-Venüs görünümü, hayatın tadına varmamız gerektiğini söylüyor gibi. Aşk konusunda -Sonsuza dek beraber olmalıyız demek yerine gittiği yere kadar diyerek tadına varmayı bunu da ruhunuzu rahatlatmak için yapmayı en azından bugünlük deneyiniz.Saat 23:06 Güneş-Jüpiter görünümü, parasal kararların, durumun tekrar gözden geçirilmesi, sorunlara çare bulunması yönünde olumludur. İyi niyetli olmak tabii ki güzeldir ancak çıkarlarımızın bilincinde olmayı da bilmekte yarar var. Hakkımız olanı istemeyi, özgüvenli olmayı bilelim. Eğer bizim yanlışımız varsa, bunu da kabul edelim.Not: Haftanın önemli astrolojik gelişmeleri alttaki linkimizdedir. Gözden geçirmenizi tavsiye ediyorum.https://www.mynet.com/12-18-mart-haftalik-burc-yorumlari-1216074-mykadinSevgi dolu paylaşımlar dileğimle,

Günlük Kova burcu yorumu – Burçlar Milliyet Gazetesi

Bugün hayatınızda yeni başlangıçlar yapmak için son derece güzel bir gün olacak. İyimserliğiniz ve pozitif enerjinizle kendinizi fark ettireceksiniz. Kendinizle ilgilenebilecek ve sizi geliştirecek konulara ağırlık verebileceksiniz. Enerjiniz hatırı sayılır derecede artacağından fiziksel aktiviteler yapmaktan çekinmenize gerek yok.

Günlük Kova burcu yorumu – Burçlar Vatan Gazetesi

Günlük Kova burcu yorumu – Mahmure

Bugün uzun süredir aklınızda olan değişik fikirlerinizi uygulama yoluna gidebilir ve bu fikirlerinizi yöneticileriniz ile konuşmak isteyebilirsiniz. Uzun süredir üzerinde çalıştığınız bu proje size gelecek de çok daha güzel yerlere taşıyabilir ve daha donanımlı kişilerle tanıştırabilir. Ayrıca bugün tanışacağınız bazı kişiler de projeniz konusunda size destek verebilirler. Kendinizi göstermenin tam sırasıdır.

Bir cevap yazın