Kova burcu Günlük Burç Yorumu (14-03-2019)

Kova burcu Günlük Burç Yorumu (14-03-2019)

Günlük Kova burcu yorumu – Burçlar Habertürk

Günlük Kova burcu yorumu Burçlar – Mynet

Günün başlangıcında Ay’ın İkizler burcunda ilerlediği bir güne uyanıyorsunuz. Zorlu enerjilerin hakim olduğu bir gündeyiz. Ay’ın Neptün ve Güneş’in Jüpiter’le yaptığı açı aşk hayatınızla, çocuğunuzla, maddiyatınızla ilgili konularda gerginlikler yaşayabileceğinizi gösteriyor.Ay’ın Jüpiter ile gerçekleşen karşıt açısı da partnerinizle aranızda geçebilecek ufak bir tartışmanın büyüyebileceğini gösteriyor. Dostlarınızla da anlaşmakta zorlanabilirsiniz. Çocuğunuza karşı vereceğiniz sert tepkiler de kalp kırabilir. Kısacası bugün şansınızın düşük olduğunu hissedeceğiniz durumlar yaşayabilirsiniz. Ay-Merkür kontağı da sanal alışverişler yapmanızın riskli olacağını gösteriyor. 15:30’da yarına kadar Ay hareketine boşlukta devam ediyor.Sevgiler,\nAstromeri

Günlük Kova burcu yorumu – Burçlar Milliyet Gazetesi

Kendinizi sözel olarak rahatça ifade edebilirsiniz. Kişisel yeteneklerinizi kullanarak işlerinize yön vermek isteyebilirsiniz. Eğlenebildiğiniz kişilerle birlikte olmak size iyi gelecektir. Güzel olan şeyler için harcama yapmak isteyebilirsiniz. Abartıya kaçmamaya özen gösterin. Akşam saatlerinde kendinizi sıkışmış hissedebilirsiniz.

Günlük Kova burcu yorumu – Mahmure

Maddi beklentilerinizle ilgili bazı sorunlar söz konusu olabilir. Aşk hayatınızda her şeyin yolunda gitmesi sizi iş yaşamınızdaki stresten uzaklaştırıyor olacak.

Bir cevap yazın