Kova burcu Günlük Burç Yorumu (14-04-2018)

Kova burcu Günlük Burç Yorumu (14-04-2018)

Günlük Kova burcu yorumu – Burçlar Habertürk

Bu cumartesi geri plandan yürüyen işlerinizde daha rahat hareket edecek, enerjinizi çok fazla zorlamayacaksınız. Kariyer ve iş alanlarınızda insanlara yol gösterebilir, deneyimlerinizi onlarla paylaşabilirsiniz. Kısa planlarda hızınıza kimse yetişemez.Bugün gökyüzünde oluşan Mars – Neptün olumlu açısıyla oldukça yaratıcı ve sanatsal etkilerle hareket edebiliriz. Başkalarını düşünerek adımlar atacak, faydalı enerjilerle dolu olacağız. Diğer yandan bir hafta boyunca etkili olacak olan Jüpiter – Plüton olumlu açısıyla kendi şansımızı ve gücümüzü etkin bir şekilde ortaya koyabiliriz.

Günlük Kova burcu yorumu Burçlar – Mynet

Sevgili Kovalar saat 06:26 Ay-Koç burcu geçişi, haksızlığa tahammül etmeyeceğinizi gösteriyor. Eğer birileri sizi sinirlendirirse cevabını en acı şekilde alacaklardır. Bundan da hiçbir zaman pişmanlık duymazsınız.Saat 12:59 Jüpiter-Pluto görünümü, iş hayatınızla ilgili olumlu bir değişim ve dönüşümün anahtarını sizlere sunuyor. Verimsiz olandan işlerliği olana yönelme gücüdür bu. Yeni bir yolun önünüzde açılışıdır. Sizin için gayet faydalıdır. Güçlü insanlardan görülen desteğin göstergesidir. Bu yaratıcı tarzda çalışmaların, projelerin, fırsatların, olanakların yükselişidir. Başkaları üzerinde etkili olmanızı sağlar. Fiziksel ve psikolojik anlamda toparlanma halidir. Bir gruba dahil olmak, mesleki anlamda ilerlemek mümkündür.Saat 15:12 Ay-Merkür kavuşum etkisinde, çıkarlarımıza uygun şekilde düşünürüz. Problemli bir durum varsa göz ardı etmeyiz, çözüm bulmaya çalışırız.Saat 20:27 Mars-Neptün görünümü, hedefiniz için gözden geçirmelerde bulunmanızı sağlıyor. Amacınız yaptığınız işten zevk almak kadar, kazanmak da. Ayaklarınızın üzerinde durmak istediğiniz için, geleceğinizi garanti altına alacak şekilde planlar yapıyorsunuz. Bu görünüm ideallerinize sıkı sıkıya sarılarak azimle çalışmanız gerektiğini vurguluyor.Saat 23:00 Ay-Satürn görünümü, fikirlerinizi özgürce ortaya koyma arzunuzu işaret ediyor. Ancak uymanız gereken şartlar, kurallar vardır. Böylesi bir engellenme canınızı sıkabilir.Keyifli bir Cumartesi geçirmeniz dileğimle,

Günlük Kova burcu yorumu – Burçlar Milliyet Gazetesi

Yeniay öncesinde hem bitişler hem de başlangıçlar dikkat çekiyor. Bugün düşüncelerinizde oldukça cesursunuz. Çevresel değişiklikler de var.

Günlük Kova burcu yorumu – Burçlar Vatan Gazetesi

Hırslı yönlerinizi, çevresel değişimlerle birleştirmelisiniz. Organizasyonlar gündeme gelirken, fikir ayrılıkları yüzünden tartışmalar söz konusu . İdeallerinizi yapıcı bir şekilde sergileyeceksiniz. Sinirlerinize hakim olun.

Günlük Kova burcu yorumu – Mahmure

Finansal konularla ilgili karşınızdaki insanlardan anlayışsız tavırlar görmeniz sizi hayata karşı küstürebilir. Bu noktada kendinizi farklı kaynaklara yönetmeli ve kimseden hiçbir beklenti içine girmemelisiniz. Yine gelecek yönelik kararlarınızda kimsenin tesiri altına kalmamaya özen gösterin. Kendi kararlarınızı kendiniz verin.

Bir cevap yazın