Kova burcu Günlük Burç Yorumu (14-06-2017)

Kova burcu Günlük Burç Yorumu (14-06-2017)Mynet Burçlar
Sevgili Kovalar, saat 04:34 Uranüs-Kuzey düğüm görünümü, arzu ettiğiniz yeniliklerin işaretçisidir. Bu yeni bir çevre, yeni bir ilişki, evlilik olabileceği gibi bir iş veya girişimin de göstergesidir. Özgürce seçimler yaparsınız. Bilgi ve tecrübenizi geliştirirsiniz. Eğitim veya iş hayatınızla ilgili çevre değişimde bulunursunuz. Yakınlarınızdan destek görürsünüz. Sevecen ve sizi hayal kırıklığına uğratmayacak kişiler hayatınıza dahil olur. Olumlu bir iş ortaklığında bulunabilirsiniz. Etrafınız size destek olur. Yaratıcı becerilerinizi bir alanda değerlendirme fırsatlarıyla karşılaşırsınız. Başkalarına göre, kendinize göre hareket edebilirsiniz. Kalbinizin sesi size doğruyu söyler. İnandığınız her şeye sahip çıkarsınız. Farkınız anlaşılır ve değer görürsünüz. Sıradan ilişkilerle zaman kaybetmezsiniz.Saat 04:52 Ay-Jüpiter görünümü, sizlerin bu saat sonrası moralinizi yükseltici ve pozitif düşünmenizi sağlayıcıdır. Farklı yönlerinizi gayet olumlu şekilde gösterirsiniz. Değişiklik, yenilik hevesi sizi sarar. Heyecan verici, canlandırıcı, orijinal her şey dikkatinizi çeker. Sıradanlıktan hoşlanmazsınız. Arkadaşlıklar, karşı cinsle ilişkilerde etkileme gücünüz doruğa çıkar. Nezaketinizden ödün vermezsiniz. Kendinizi sıra dışı bulursunuz.Saat 06:29 itibariyle etkili olacak Merkür-Neptün görünümü, izlediğiniz veya düşündüğünüz her şeyi bir daha gözden geçirmenizi sağlıyor. Merkür-İkizler burcunda son derece güçlüdür. Akıl yoluyla senteze ulaşmada, hayatı doğal akışında değerlendirmenizde emrinize amadedir. Neptün ise, maddi ve manevi yönde sizi huzurlandırıcı bir etkidir. Demek oluyor ki, hayatı kendi haline bırakarak, lezzetine varmakta yarar var. Yaşam tek düze değil. Sürekli farklı insanlarla, olaylarla karşılaşıyoruz. Ancak kendinden emin insan, panik olmuyor. Duruma uygun çözümler yaratabiliyor.Saat 06:56 Ay-Merkür görünümü sizler için gayet olumlu bir enerjidir. Güzellikleri hem kalben hem zihnen hissedişinizde ışığınız olur. İsteklerinizi elde edebilecek, ifade edebilecek gücünüz yükselir. Yeni bir tanışma, sevdiklerinizle beraber olma, dostluklar kurabilmede etkin güce sahipsiniz.Şans hepimizden yana olsun. Arzu ettiğimiz gelişmelerle karşılaşmamız dileğimle,

Milliyet Gazetesi Burçlar
Bugün kişisel konularda kendinizi cesur hissedebilirsiniz. İkili ilişkilerinizde daha sabırlı davranmanız gereken durumlar söz konusu. Hassas olduğunuz konuları daha fazla ifade etmek isteyebilirsiniz. Sağlığınıza özen göstermelisiniz. Aklınızda olan konuları hayatınıza katabileceğiniz bir gündesiniz. Kardeşlerinizle ilişkileriniz önem kazanabilir.

Vatan Gazetesi Burçlar
Bugün, hislerinizi gizleyeceksiniz. Duygularınızı abartabilir ve ilgi duyduğunuz kişiyi gözünüzde büyütebilirsiniz. Her şeye rağmen, duygularınızla enerjinizi istediğiniz gibi kullanacak güzelliklere önem vereceksiniz.

Bir Cevap Yazın