Kova burcu Günlük Burç Yorumu (16-05-2019)

Kova burcu Günlük Burç Yorumu (16-05-2019)

Günlük Kova burcu yorumu – Burçlar Habertürk

Günlük Kova burcu yorumu Burçlar – Mynet

Güne başladığınızda Ay Terazi burcundaki seyrine devam ediyor. Ay-Jüpiter olumlu açısıyla beraber sabah itibariyle sizi mutlu eden gelişmeler yaşayabilirsiniz. Akademik konularınızda şansınız açılabilir. Ay günün kalanında 12:37’de boşluğa giriyor. Ertesine güne kadar bu şekilde boşlukta kalıyor.Bugün Mars Yengeç burcuna geçiş yapıyor. 2 Temmuz’a kadar çalışma hayatınıza enerjinizi harcayabilirsiniz. Altınızda çalışan ekiple beraber yoğun günler sizi bekliyor olabilir. Sağlığınıza da önem vermeniz gerekebilir. Üstüne düşmediğiniz bir problem için bu dönem doktora gitmeniz gerekebilir. Duygusal hayatınızda içinize kapanmaya yatkın olabilirsiniz.

Günlük Kova burcu yorumu – Burçlar Milliyet Gazetesi

Bugün yeni şeyler öğrenmek için hevesli bir gündesiniz. Yeni başlangıçlar yapmak için uygun bir gün olmayabilir. Gün içinde akışta kalmaya özen gösterin. Tartışmalara açık zamanlar var. Öfkenizi kontrol etmeye çalışın. Düşüncelerinizi paylaşmak için acele etmemenizde fayda var. Uluslararası konular gündeminizi meşgul edebilir.

Günlük Kova burcu yorumu – Mahmure

iş hayatınızda ortaklarınızla beraber aynı fikirlere sahip olmanız geleceğe yönelik planlar yapmanızda büyük rol oynayacaktır. Kimseyi karşınıza almayın. Mümkün oldukça yanınızda tutmaya çalışın.

Bir cevap yazın