Kova burcu Günlük Burç Yorumu (22-07-2018)

Kova burcu Günlük Burç Yorumu (22-07-2018)

Günlük Kova burcu yorumu – Burçlar Habertürk

Bir çok alana yayılmış bulunuyorsunuz ve nereye yetişeceğinizi siz bile bilmiyorsunuz. Bugün iş konuları sizin için önemli olacak ve vaktinizi boş işlerle harcamayacaksınız. Hayatınızın önceliklerine göre elemeler yapmalısınız.Bugün ay Akrep brucunda olacak. Gün içinde kararsızlıklarımız bizi yorabilir. Önemli kararlarda mantığımızla mı yoksa kalbimizle mi hareket etmemiz gerektiği konusunda kararsızlıklar oluşabilir. Duygusal olarak abartmaya, aşırı iyimserlikle hareket etmeye yatkın olacağız. Başkalarını düşünerek atılacak adımlar çevre ilişkilerimizde doğru köprüler kurmamızı sağlayabilir.

Günlük Kova burcu yorumu Burçlar – Mynet

Sevgili Kovalar saat 12:17 olana dek Ay-Akrep geçiş etkisindeyiz. Bu enerji bizi hırslı ve tutkulu hale getirebilir. Çünkü ne pahasına olursa olsun kendi alanımızı korumaktan yanayızdır. Dayanıklılığınız gayet yüksektir.Saat 12:17-13:12 arasında kısa süreli Ay-Boşlukta ilerleyecek. Bu süreçte olumsuz durumların üzerine bir sünger çekerek ilerleyiniz. Güzellikler düşünelim dostlarım ve hayattan umudumuzu hiçbir zaman kesmeyelim.Saat 13:12 itibariyle Ay-Yay burcunda ilerleyecek. Hedefimizi, isteklerimizi gözden geçirebiliriz. Bizi huzurlu kılan maddi-manevi değerlerimiz hakkında düşünebiliriz. Yaşadığımız toplumun, dünyanın sorunlarına çare bulunmadıkça, kendi dünyamızda huzurlu yaşamanın pek bir anlamı olmadığını fark edebiliriz. Hayat herkes için güzel olsa ve insanlar barış içinde yaşasa diye aklımızdan geçirebiliriz.Saat 12:21 Venüs-Jüpiter görünümü, çıkarlarınıza uygun şekilde ilişkilerinizi düzenleme fırsatı sunuyor. Hangi yatırım, iş veya ortaklık size yarar sağlar bunu daha iyi görmenizde yardımcı oluyor. Kısa vadeli ancak verimli desteklerin göstergesi olan bu enerji, risk faktörünü göz önüne almada yararlıdır. Adım attığınız işlerden, ilişki ve parasal konulardan fayda görmek istersiniz. Elinizden gelenin en iyisi yaparsınız. Bekleyip görmek, inceleyip ona göre bir yol belirlemek her şeyde önemsenir. Bu sizi zarardan koruyucudur.Saat 23:37 Ay-Mars görünümü, sosyal ilişkilerin güçlenmesini sağladığı gibi yeniliklere hevesle atılmamızda bizi destekleyicidir. Plan ve projelere girişilir, kişisel anlamda özgürce kendimizi ifade ederiz. Bunlar güzel ancak Mars gerilediği için, önemli bir karar vermeden önce incelemeliyiz.Mutlu ve keyifli bir Pazar günü geçirmeniz dileğimle,iremSUMynet Astroloji Danışmanıİnstagram: astrolog_iremsuFacebook : https://www.facebook.com/astrologiremSU/Twitter : @astrologiremsu

Günlük Kova burcu yorumu – Burçlar Milliyet Gazetesi

Bugün sosyal uğraşlar ve gelecekle ilgili projeler açısından iyimserlik getirmekte. Yaratıcı olduğunuz bir konuya odaklanmaya bakmalısınız.

Günlük Kova burcu yorumu – Burçlar Vatan Gazetesi

Günlük Kova burcu yorumu – Mahmure

Bir cevap yazın