Kova burcu Günlük Burç Yorumu (26-10-2017)

Kova burcu Günlük Burç Yorumu (26-10-2017)Mynet Burçlar
Sevgili Kovalar Saat 07:48 Ay-Merkür olumlu görünüm etkisi altında insan ufkunu genişletmek, bazı durumları aşabilmek ve isteklerinin peşinden gitmek için aceleci davranabilir. Tanıştığı yabancılar, aldığı bir takım haberler, karşına çıkan fırsatlar konusunda hiç düşünmeden hareket etmeye meyilli olur.Saat 09:05 Ay-Venüs kavuşumu her şeyi kontrol edemeyeceğimizi bilerek ruhsal anlamda kendimizi rahatlatmakta yarar var. Diyeceksiniz ki, bu beni rahatlatmaz. Peki, o zaman saatlerce düşünüp kendimizi mi yoralım. Tam tersine, dış dünya ile barışık olalım ve karamsar düşünmeyelim.Saat 13:49 Ay-Pluto kavuşum etkisi, sınırlarınızı korumaktan yana olduğunuzu gösteriyor. Sezgilerinizi güçlendiriyor. Ancak ilişkilerde tarafsız bir şekilde hareket etmekte fayda vardır.Saat 21:09 Güneş-Jüpiter kavuşumu, kariyer hayatınız ve toplumsal yaşamınızla ilgili konularda size hırs verir. İşinizi en başarılı şekilde yapmak, arzuladığınız hedefe ulaşmak, başkalarını geçmek yönünde bu enerji size destektir. Ancak kötü amaçlı bir hırs, öfke, içten pazarlıklı olmak, birilerini geçeceğim diye haksızlık yapmaktan uzak durunuz. İş görüşmelerinde şartlara iyi bakınız. Çıkarlarınızı koruyunuz ancak talepleriniz aşıra kaçmasın.Yeniden bir şeyleri gözden geçirmemiz, uygun çözümler bulmamız dileğimle,

Milliyet Gazetesi Burçlar
Bugün sorumlu olduğunuz konularda beklemeler olabilir. Elinizde olmayan nedenlerden dolayı kendinizi kısıtlanmış hissedebilirsiniz. Rutin işlerinizi tamamlayabilirsiniz. Bazı olayları kabullenmek durumunda kalabilirsiniz. Eğitsel konularda değişiklikler yaşanabilir. Yeni işlere başlamamanızda fayda var. Gençlerle ilgili konular öne çıkabilir.

Vatan Gazetesi Burçlar
Aile bireylerin davranışlarını analizci bir gözle izlemeniz nedeniyle, çelişkili bir tavır içinde olabilirsiniz. Bu tür bir ruh durumu şansın yanında problemleri de beraberinde getirebilir. Özel durumlar söz konusu olabilir.

Bir Cevap Yazın