Kova burcu Günlük Burç Yorumu (31-12-2017)

Kova burcu Günlük Burç Yorumu (31-12-2017)Mynet Burçlar
Sevgili Kovalar saat 01:02 Merkür-Kuzey düğüm görünümü, birkaç gün boyunca etkili olacak, olumlu gelişmelerin, girişimlerin ve işlerimizi yoluna koymanın işaretçisidir. Sosyal ilişkilerimizi güçlendirir. Toplumsal hayatla iç içe olmamızı sağlar. İlişkileri canlandırır. Yeni tanışmaların, dostlarla bir araya gelmenin, kısa bir gezinin ve iletişimin göstergesidir. Kendimizi gayet iyi hissedeceğiz. İlişkimizde sorunlar varsa, bunları açık bir dille ifade edeceğiz.Saat 06:35 Ay-Neptün görünümü, güzelliklerin tadını çıkarma arzusunun bazen gereğinden fazla harcamalara yol açabileceğini işaret ediyor. En azından bunun ayarını bilmekte yarar var.Saat 15:30 Ay-Merkür karşıtlığı, yeniliklerin hızlıca hayatınıza dahil olmasını istediğinizi gösteriyor. Ne kadar çabuk değişiklik olursa kendinizi o denli keyifli hissedebilirsiniz.2018 yılının hepimiz için, kendimizle barışık, doğaya saygılı, umut ve şans dolu, yavrularımızla, sevenlerimizle birlikte, güzel saatler, günler ve aylarla geçireceğimiz ve bir gün geriye dönüp baktığımızda mutlulukla hatırlayacağımız bir yıl olması dileğimle,

Milliyet Gazetesi Burçlar
Yeni yıla daha hareketli ve sürprizli bir atmosferde girebilirsiniz. Yaratıcı konular, sohbetler ve eğlenceye daha açıksınız. Her durumda daha mutlu hissedebilirsiniz. Mutlu yıllar.

Vatan Gazetesi Burçlar
Sabit düşündüğünüz konularda daha da yoğunlaşmalı ve başarıya emin adımlarla yaklaşmalısınız. Duygularınızda fazla inatçı ve ısrarcınız. Zeki ve akılcı yönlerinizi özgürce kullanmalısınız.. Düşünceleriniz merak ediliyor.

Bir Cevap Yazın