KOVA BURCU İÇİN AĞUSTOS AYI ASTRO ANALİZİ

KOVA BURCU İÇİN AĞUSTOS AYI ASTRO ANALİZİ
23 Ağustos tarihine kadar, ikili ciddi ilişkileriniz, evliliğiniz ve ortaklık evinizden geçecek güneş enerjisi sayesinde kendinizi ifade gücünüzün yükseldiğini hissedeceksiniz. Sorunları olan kovalar için bu dönem son derece faydalı gözüküyor. Partnerinizle biraraya gelerek bu konuları tekrar gözden geçirmenizde fayda var. İlişkisi olmayan kovalar için de bu süreçte yeni ilişki gözükmekte. Tüm ciddi birlikteliklerinizde yaratıcılığınız ve cömertliğinizle karşınızdaki kişileri kendinize çekebilecek ve onlara anlayışlı ve sevecen davranacaksınız. Kişisel canlılığınız sizin beraberliğinizde sevilmenize ve merkez olmanıza sebep olacaktır. Şimdi siz , hiç olmadığı kadar sevecen ve hiç olmadığı kadar karşınızdaki kişiye yönelmiş durumdasınız. Arkadaşlıklardan ziyade artık bir kişiyle olma ve onunla paylaşımda bulunma isteğiniz çok yoğun.

Venüs gezegeninin 13 Ağustos tarihine kadar günlük iş gücü ve sağlık evinizden geçişi nedeniyle siz kişisel sağlığınıza fazlasıyla önem vermek isteyeceksiniz. Çalışma hayatınızda etrafınızdakileri sahiplenme güdünüz yükselecek. İşyerinizde problemler yaşasanız bile siz yine de iyi davranışlar içinde olacaksınız. 13 Ağustos tarihinden sonra da ikili ilişkiler eviniz güneş enerjisinden sonra venüs gezegeniyle de güçlenecek ve ifade gücünüzün pozitifliği sayesinde partnerinizle daha olumlu günler yaşayacaksınız.

Mars gezegeninin tüm ay boyunca başkalarından elde ettiğiniz maddi ve manevi değerler evinizden geçişiyle siz de bu yardımların size ulaştığını farkedecek ve problemlerinizi daha rahat çözebileceksiniz. Size tavsiyem titiz ve analizci davranarak bu fırsatları iyi yönde kullanmanızdır. Sezgi gücünüzün yükselmesi sayesinde etrafınızdaki kişileri daha iyi çözümleyecek ve onlara ait daha etkili davranabileceksiniz. Siz yine de mükemmeli arama isteğiniz nedeniyle onlara karşı kusur bulma durumunda sakin olunuz.

Sizin için olumlu günler :
4-5-8-9-10-13-14-17-18-26-27-28

Olumsuz günler :
1-2-3-15-16-21-22-23-29-30-31

Unutmayın siz bireylik peşinde koşan bağımsız ruhlu insanlarsınız özgürce düşünmek size iyi gelecektir.
Rastgele!

Bir cevap yazın