Oğlak burcu Günlük Burç Yorumu (06-08-2017)

Oğlak burcu Günlük Burç Yorumu (06-08-2017)Mynet Burçlar
Sevgili Oğlaklar, burcunuz üzerinde ilerleyen Ay, duruşunuz, konuşmalarınızla olgun bir kişi izlenimi yaratmanız ve saygınlık uyandırmanız yönünde olumludur. Duygularınız ve mantığınız aynı doğrultuda olduğu için, kendinizle çelişmezsiniz.Saat 12:21-15:15 arasında Ay-Boşluk etkisi altındayız. Kararlarımızı uygulamak veya bir mesele üzerinde yön belirlemek zor olabilir. Mantıklı ve sakin düşünmeniz, gündelik normal seyirde giden işlerinizle ilgilenmeniz yeterlidir. Böylece hem yanlış kararlar almamış hem de ertesi gün işlerinizi daha çabuk halletmiş olursunuz.Saat 15:15 itibariyle Ay-Kova burcunda seyrine başlayacak. Harcamalarımıza dikkat edelim. Çünkü iki gün boyunca özgür hareket etmek isteriz ve arkası gelir mi gelmez mi diye düşünmeyiz. Hoşuna giden bir şey varsa çekinmeden alabilirsiniz. Genel olarak paranızın değerini bilen kişiler olduğunuz için dengeli hareket edeceğinizi umuyorum.Huzurlu ve gönlünüzce dinleneceğiniz bir Pazar günü geçirmeniz dileğimle,

Milliyet Gazetesi Burçlar
Eğer alışveriş yapmayı düşünüyorsanız, daha akılcı hareket etmeye gayret edin. Aynı zamanda elinizdekilerini de korumaya bakmalısınız.

Vatan Gazetesi Burçlar
Güvensizliğinizi yendiğiniz zaman, çok daha başarılı oluyorsunuz. Çevrenin etkilerinden uzak kalmaya çalışmalısınız. Kendi bildiğiniz gibi yaşamak istiyor ve sevdiğiniz kişinin kendisini ifade etmesine izin vermiyorsunuz.

Bir Cevap Yazın