Oğlak burcu Günlük Burç Yorumu (08-07-2018)

Oğlak burcu Günlük Burç Yorumu (08-07-2018)

Günlük Oğlak burcu yorumu – Burçlar Habertürk

Bu pazar eğlenceli, keyifli kendi hobilerinize yönelik rahat zamanlar geçirebilirsiniz. Para harcamalarınız zaman zaman kafanıza takılsa bile sizi eğlencenizden kimsenin alıkoymasına izin vermemelisiniz. Bu aralar yaratıcılığınız yüksek.Bu pazar oluşan Güneş – Neptün olumlu açısıyla yardımsever, anlayışlı ve hoşgörülü etkiler altında olacağız. Yaratıcılığımız artarken enerjimiz düşük çalışabilir. Sanatsal çalışmalara kendimizi vermek, ruhsal bütünlüğe kendimizi adamak anlamında şahane bir gün.

Günlük Oğlak burcu yorumu Burçlar – Mynet

Sevgili Oğlaklar Saat 06:52 Ay-Mars görünümü, huzur ve güven dolu bir hayat ve kaliteli bir yaşama duyulan özlemin işaretçisidir. Maddi şartlarımızı iyileştirmenin yollarını arayacağız. Finansal açıdan güçlü olmak isteyeceğiz.Saat 13:40 Ay-Merkür görünümü, huzur ve sağlamlığın aşk hayatımızdan ilişkilere hatta parasal konulara kadar geniş bir alanda etkili olmasını sağlıyor. Tüm zihnimizi, duygularımızı buna göre yönlendiriyoruz.Saat 15:30 Ay-Jüpiter karşıtlığı, arzu ve isteklerimizi ortaya koyabileceğimiz ve karşılıklı anlayış ve ortaklaşa hareket edeceğimiz kişilerle olacağız. Sosyal dünya ve özel hayatımıza bakış açımız bu yönde olacak.Saat 17:42 Güneş-Neptün görünümü, ilişkinizle alakalı konular üzerinde konuşmanın, partnerinizle önemli meseleleri ele almanın işaretçisi oluyor. Bekar Oğlakların bir ilişkide aynı yönde hedefe gidecekleri, ortak idealler belirleyecekleri, güven olgusunu karşılıklı gözetecek ve sevgiyle yürüyeceklerini birini istediklerini vurguluyor. Bunlar olmadan, gelir geçer bir aşkın peşinde değiliz.Saat 20:47 Ay-Neptün görünümü, rahatlatıcı, huzur ve güven hissi verici bir enerjidir. Olumlu düşünmek, huzursuzluktan uzak durmak, sevgiyle yol almak istiyoruz. Aşk hayatımız, çocuklarımız, yaşamın hoş yanları, iç huzurumuzu fazlasıyla önemsiyoruz.Saat 21:01 Ay-Güneş görünümü etkisinde, huzur olgusunu, hayatın her alanında önemseyeceğiz. İlişkisi olanlar açısından güzel bir zaman dilimi. Yalnız olanların kendileri için bir dilekte bulunmaları için hoş bir etki diyebiliriz.Keyifli bir Pazar günü geçirmeniz dileğimle,

Günlük Oğlak burcu yorumu – Burçlar Milliyet Gazetesi

Bugün size akıcı enerjiler ve yaratıcılığınızı ortaya koyma imkanı getirmekte. Sosyal alanda da hareketli olabilirsiniz.

Günlük Oğlak burcu yorumu – Burçlar Vatan Gazetesi

Günlük Oğlak burcu yorumu – Mahmure

Bir cevap yazın