Oğlak burcu Günlük Burç Yorumu (11-10-2017)

Oğlak burcu Günlük Burç Yorumu (11-10-2017)Mynet Burçlar
Sevgili Oğlaklar, saat 06:38 itibariyle Yengeç burcunda ilerleyecek Ay, güven, sadakat, huzur, sahiplenilmek gibi olgular başınızın tacıdır. Rahatsızlık veren her konuyu yakın bulduğunuz anne veya babanızla veya sevdiğiniz kişiyle paylaşmanız rahatlatıcı olabilir. Lütfen içinize atmayınız.Saat 06:51 Ay-Jüpiter görünümü, sevdiklerimize karşı hassasiyetimizi yükseltir. Eşimiz, ailemiz ve dostlarımıza yardımcı oluruz. Onların da bize karşı samimi olmalarını bekleriz. İş hayatında nazik, ölçülü, adil davranılmadığında canımız sıkılır. Güven bizim için çok önemlidir. Bunun dikkate alınmasını bekleriz.Saat 16:37 itibariyle etkili olacak Mars-Satürn görünümü, yaşamımızı ilgilendiren konularda, gereksiz bazı kişi ve durumlar yüzünden sıkılmamıza yol açabilir. Aslında bu duruma biraz da biz sebep oluruz. Kendimize özen göstermemiz gerekirken, bir şeyleri sürekli kurcalarız, irdeleriz, olumsuz düşünürüz veya büyütürüz. Eğer sizi üzen, tedirgin eden, zorlayan konular varsa, bunları geride bırakmaya gönüllü olunuz. Yoksa fiziksel ve ruhsal anlamda aynı meseleler, insanlar tarafından test edilirsiniz. Gerekli ve gereksiz olanları ayıklamaya ne dersiniz?Güzel yüreğiniz mutlulukla buluşsun, kalben sevgilerim sizlerle olsun.

Milliyet Gazetesi Burçlar
Bugün eşinizle ilgili konulara uyumlu yaklaşabilirsiniz. Sizi uğraştıran durumlara karşı temkinli davranmalısınız. Sorumlu olduğunuz konularda harekete geçmek isteyebilirsiniz. Gün içinde karşınızdaki kişiye kendinizi ifade etmekte zorlanabilirsiniz. Duygusal anlamda sizi sıkan konuların üzerinde fazla durmayın. Sorumluluklarınız sizi kısıtlayabilir.

Vatan Gazetesi Burçlar
Enerjinizi çok güzel kanalize edebiliyorsunuz. Başlatacağınız işlerin size sağlayacağı avantajları çok iyi özümlemelisiniz. Özgürlük duygularının size zarar verebileceğini düşünerek, seçimleriniz konusunda dikkatli olun.

Bir Cevap Yazın