Oğlak burcu Günlük Burç Yorumu (13-03-2018)

Oğlak burcu Günlük Burç Yorumu (13-03-2018)

Günlük Oğlak burcu yorumu – Burçlar Habertürk

İletişime dayalı işlerinizde, çevre koşullarınızdan alacağınız destekler yüzünüzü güldürecek. Gelecek planlarınızı ve işlerinizi devreye sokabilirsiniz. Girişimlerinizde destekleneceksiniz. Diğer yandan aile bağlantılarınız ve ilişkilerinizde zorlanmalar oluşabilir.Bugün oluşan güneş- Jüpiter olumlu açısıyla hayatımızda çeşitli şanslar karşımıza gelebilir. Kendimizi mutlu ve şanslı göreceğiz. Diğer yandan Venüs’ün Satürn\’le olumsuz açısı bizi ilişkilerimizde ve parasal alanda bizi zorlayabilir.İlişkilerimizde desteklenmediğimizi görebilir veya kendimizi yorgun ve yalnız hissedebiliriz.

Günlük Oğlak burcu yorumu Burçlar – Mynet

Sevgili Oğlaklar saat 01:44 Ay-Kova burcu geçiş etkinliğinde Salı gününe adım atıyoruz. Parasal işlerimizi hızlıca halletmek isteyeceğiz. Bu konuda zorlanmak istemeyeceğiz.Saat 15:39 Venüs-Satürn görünümü, ailemizle ilgili konularda zorlayıcıdır. Elimizde olmadan biz veya birileri canımızı sıkabilir. Anlaşmak, anlamak kolay olmaz. Herkes kendine göre yorumlar, kendini haklı bulur. Biz de buna tepki gösteririz. Risk içeren bu görünüm yüzünden meseleler çözülmediği gibi birbirimizden kopmaya da neden olur. Ben derim ki, sıkıntı ne olursa olsun bu saatlerde daha fazla kendinizi üzmeyiniz, yormayınız zamana bırakınız. Kendiliğinden düzelebilir.Saat 18:20 Ay-Venüs görünümü, bazen sessiz bazen neşeli, bazen de sanki kimseyi umursamıyormuş gibi davranabilirsiniz. Bu gelgitler arasında, eğer birileri hoşunuza gidecek bir şeyler söylerse hemen kolayca ortama ayak uydurur ve sanki hiç bir şey olmamış gibi havadan sudan konuşabilirsiniz. Aşk iliklerinize kadar işlemiştir.Saat 23:06 Güneş-Jüpiter görünümü, iyi niyetli yaklaşımların, yapıcı çözümlerin, dostça paylaşımların işaretçisidir. Gündüz saatlerinde yaşanan gerginlikleri giderir. Üstümüzde biriken negatif enerjiyi alır. Canlandırır, ferahlatır. Yakınlarımızla, sevdiklerimizle bir araya gelmemizi, fikirlerimizi birbirimize olumlu şekilde ifade etmemizi sağlar. Şifalı bir enerjidir gücümüzü yükseltir. Yanlış anlaşılmaları giderir.Not: Haftanın önemli astrolojik gelişmeleri alttaki linkimizdedir. Gözden geçirmenizi tavsiye ediyorum.https://www.mynet.com/12-18-mart-haftalik-burc-yorumlari-1216074-mykadinSevgi dolu paylaşımlar dileğimle,

Günlük Oğlak burcu yorumu – Burçlar Milliyet Gazetesi

Parasal konularda hareketlilik içinde olabilirsiniz. Eşinizden ya da ortağınızdan Harcamalarınız kadar gelirlerinizde de bir büyüme olabilir. Alacağınız haberlere dikkat edin. Maddi kaynaklarınızı genişletmek için karşınıza güzel fırsatlar çıkabilir. İş yerinizde de bazı yenilikler gündeme gelebilir. Bu yenilenme sizi hem unvan hem de maddi anlamda getiri sağlayabilir.

Günlük Oğlak burcu yorumu – Burçlar Vatan Gazetesi

Günlük Oğlak burcu yorumu – Mahmure

Bugün maddi yapılanma ile ilgili geçmişten bugüne gelen bir kar zarar tablosu oluşturabilir ve bu elinizdeki verilere dayanarak geleceğe ait neler yapılacağının planlarını düşünebilirsiniz. Zira siz de kendinizi yetenek ve ilgilerinizle çalıştığınız işi bağdaştıramıyor olabilirsiniz. Maddi projelerinizle ilgili önemli kişilerle yeni ve gizli görüşmeler yapabilir, yakında bu olacak iş ile ilgili harekete geçebilirsiniz. Fakat durumların çok da belirgin olmadığı bu zamanlarda bu işi biraz daha netleştirip sonraya bırakmanız da fayda vardır.

Bir cevap yazın