Oğlak burcu Günlük Burç Yorumu (14-03-2019)

Oğlak burcu Günlük Burç Yorumu (14-03-2019)

Günlük Oğlak burcu yorumu – Burçlar Habertürk

Günlük Oğlak burcu yorumu Burçlar – Mynet

Ay’ın İkizler burcunda ilerlediği bir güne uyanıyorsunuz. Herkes gibi sizler de sert etkiler altında olacaksınız. Ay’ın Neptün, Güneş’in ise Jüpiter ile yaptığı açılarda sağlığınıza çok dikkat etmeniz gereken bir gündesiniz. Mevcut bir sağlık probleminiz varsa bugün şikayetleriniz artabilir.Ay ve Jüpiter arasındaki karşıtlıkla beraber ofis ortamınızda verdiğiniz cevaplarla ya da isteklerinizle tepkiler toplayabilirsiniz. Altınızda çalışanlar bu duruma tepki gösterebilir. Evcil hayvanınıza da dikkat etmelisiniz. Ay’ın Merkür ile kurduğu kontak hem iş ortamınızda hem eğitim hayatınızda söylediklerinizin yanlış anlaşılabileceğini gösteriyor. Kardeşinizle de sorunlar yaşayabilirsiniz. Sonrasına Ay 15:30’da ertesi güne kadar boşluktaki hareketini sürdürüyor.Sevgiler,\nAstromeri

Günlük Oğlak burcu yorumu – Burçlar Milliyet Gazetesi

Hizmet aldığınız kişilerle ilişkileriniz gündeminizi oluşturabilir. Çalışma hayatınızı ilgilendiren konularda dalgalanma yaşayabilirsiniz. İş hayatınızda alacağınız desteklerle işlerinizde kolaylaşabilir. Sağlığınıza dikkat etmenizde fayda var. Akşam saatlerinde bazı konularda sonlanmalar yaşayabilirsiniz. Ailevi konulara daha fazla yönlenebilirsiniz.

Günlük Oğlak burcu yorumu – Mahmure

Yakın çevrenizle aranızda dedikodular ve yanlış anlaşılmalar yüzünden zor durumda kalabilirsiniz. Kafa karışıklıklarına dikkat etmelisiniz.

Bir cevap yazın